Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 11:32 pm

Onaj Sinanov portal objavio da je moguc odlazak Memije.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 11:35 pm

I ja se isto pitam zasto se drugi dio ne radi istovremeno, vjerovatno je ovo sto @Elegant rece da se komplet kran i sve treba da pomjeri, mada po slikama trebace jos kopanja u ovom djelu prema jugu. Koliko smo istraumirani, ja licno, ovim oko kocenja i podmetanja gradnji istoka svaka sitnica upada u uci i covjek bude malo skeptik da nece nedaj Boze sta opet zapeti. Isto tako ne mogu da vjerujem da niti jedan novinar nije napravio jedan duzi prilog u Istoku, milion je tu pitanja i podpitanja koja bi se mogla postaviti npr .Almiru koji je vodja projekta ili nesto tako nesto slicno, a vjerujem da bi u klubu sa rado odgovarali na postavljenja pitanja. Ne samo pitanja ovo je nesto specificno sto se radi jednom u 50-tak godina, pa malo da se historija iskopa, pa da se naglasi znacaj za buduce generacije,nacin na koji se gradi bez koncesije i stranog investitora itd itd. Mnogo je tu materijala da se sklopi jedan fin polusatni prilog, a a mi ko' mi, zivimo ovu pricu i cekamo svaku sitnicu i novost oko nase ljubavi. Finansista konstrukcija ce se vjerovatno pokriti oko istoka, bez dodatnih ulaganja Grande-a, puknuce abd 500 godisnjih, uz sredstva koja su orocena za tu namjenu( informacija stara od starog dobrog FKZ, oko 400-500 milja), ako u medju vremenu nije doslo do trosenja sredstava, ali uglavnom mislim da nece trebati dodatnih intervencija sa strane da ce se moci pokriti. Nase je da pratim i divimo se onome sto nam ovi ljudi omogucavaju i zahvalimo se Bogu sto smo u vremenu kada nakon toliko godina ponovo raste nas drugi Dom.

PS. Sta mislite koju je Slavko klauzulu trazio prilikom potpisivanja ugovora kod nas ako je kod Radnika trazio bonuse za izlazak u Evropu ?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 11:38 pm

@Republika, Mozes li mi navesti primjere djece koja su odavde direktno iz omladinskog pogona bilo kojeg kluba iz BiH, otisla u neki klub u inostranstvu i sad igraju neku zapazeniju ulogu u svojoj ekipi?

Da sam talentovani junior, trudio bih se i radio na sebi puno. Onda bi vjerovatno i trener iz seniorske ekipe to primjetio i dao mi sansu. Onda bih ja jos vise radio, radio, radio i vjerovatno zauzeo mjesto u prvoj postavi. Nakon toga bih radio na tome da budem vazan faktor u svojoj ekipi i da prekucam ligu i tek onda bih nakon toga razmisljao o inostranstvu. Ovako ja razmisljam i mislim da bi ovako trebao da razmislja svaki mladi igrac, korak po korak..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 11:54 pm

Brkoo je napisao/la:
pet jan 13, 2017 11:38 pm
@Republika, Mozes li mi navesti primjere djece koja su odavde direktno iz omladinskog pogona bilo kojeg kluba iz BiH, otisla u neki klub u inostranstvu i sad igraju neku zapazeniju ulogu u svojoj ekipi?

Da sam talentovani junior, trudio bih se i radio na sebi puno. Onda bi vjerovatno i trener iz seniorske ekipe to primjetio i dao mi sansu. Onda bih ja jos vise radio, radio, radio i vjerovatno zauzeo mjesto u prvoj postavi. Nakon toga bih radio na tome da budem vazan faktor u svojoj ekipi i da prekucam ligu i tek onda bih nakon toga razmisljao o inostranstvu. Ovako ja razmisljam i mislim da bi ovako trebao da razmislja svaki mladi igrac, korak po korak..
republika je odlcian lik znam ga licno ali malo je pristrasan ,da ane kazem da lupa po pitanju ove djece ,moram ga postovati stariji je :D :D ...ali imam osjecaj on konta da je u svakoj generaciji 5 Bajica,Hadziahmetovica pa samo guraj dijete....sta ces ga gurati nama evropa visi drugu godinu ...pa jebali bi svi majku i Slavki i kunti i panti da ga ubacvi a on zajebe neku vaznu tekmu....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 11:58 pm

Ja sam rekao da se većina neće složiti sa mnom :D Uzmi samo primjer Džeke koji je na vakat otišao i sve ti je jasno. Isto tako uzmi kontraprimjer evo iz Željezničara. Kakve i kolike su šanse Ajdina Mujagića da zaigra u trenutnom sastavu Slavke Petrovića? Minimalne gotovo nikakve, ganaj se rezultat, ekipa je i više nego dobro popunjena prema naprijed i nema zakona/odluke/akta NFS BiH koja bi 'tjerala' trenera da mora na terenu biti 2,3 ili 5 igrača.

To naravno nije nikakvo pravilo, ali je evidentno da imamo problema sa razvojem igrača između 16 godina pa do ulaska u prvi tim na području cijele države i pitane je generalno kakva im je perspektiva.

Opet ću ponoviti moje mišljenje, nakon što sam ispratio jedno šest generacija dječaka koji su bili ultra talenti a danas ih nema nigdje u fudbalu uopšte
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:00 am

@delinjo ne kontam ja da je njih pet ili sedam ali ih je sasvim dovoljno da se na njima gradi budućnost i da kroz dvije godine ili tri maksimalno imaš nevjerovatan potencijal. Ako ćemo pravo nisu igrači ponikli na Grbavici i djeca prosuli bobe i odlazak u Evropu, ali da ne idemo daleko... :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:07 am

Republika je napisao/la:
pet jan 13, 2017 11:58 pm
Ja sam rekao da se većina neće složiti sa mnom :D Uzmi samo primjer Džeke koji je na vakat otišao i sve ti je jasno. Isto tako uzmi kontraprimjer evo iz Željezničara. Kakve i kolike su šanse Ajdina Mujagića da zaigra u trenutnom sastavu Slavke Petrovića? Minimalne gotovo nikakve, ganaj se rezultat, ekipa je i više nego dobro popunjena prema naprijed i nema zakona/odluke/akta NFS BiH koja bi 'tjerala' trenera da mora na terenu biti 2,3 ili 5 igrača.

To naravno nije nikakvo pravilo, ali je evidentno da imamo problema sa razvojem igrača između 16 godina pa do ulaska u prvi tim na području cijele države i pitane je generalno kakva im je perspektiva.

Opet ću ponoviti moje mišljenje, nakon što sam ispratio jedno šest generacija dječaka koji su bili ultra talenti a danas ih nema nigdje u fudbalu uopšte
Dzeko je samo izuzetak, nikako pravilo. Dzeko sa svojim stavom i voljom, da je iz Ruande uspio bi, a ne iz ove zemlje, koja kakva god da je, opet je u Europi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:13 am

Koliko god da je meni Nikolic drag, ne vidim da bi nesto puno gore Beganovic radio posao od njega. Kad se sjetim one lopte Beganovica ka Lendricu koji je uputio prema Nikolicu protiv Sirokog, ono je prebolesno bilo, a momak uopste na svojoj poziciji nije bio (Beganovic). Mujagic bi mogao komotno imati mjesto i razumijem ga sto je nezadovoljan. Ali opet, mi smo toliko imali oscilacija da je to nevjerovatno, Slavko je u zadnji cas spasio sezonu koja je mirisala na katastrofu, tako da nije ni cudo sto mladji ne igraju. Bas je klimavo, od prosle sezone je to krenulo, i tek smo se stabilizovali sada, ovaj prelazni rok, posto je ekipa tu, nema promjene preko pola ekipe. Miran prelazni rok, zna se sta se radi.

Mislim da ce nasi mladji igraci dobijati priliku od sljedece sezone. Ali nema razloga opet za nezadovoljstvo, na golu je nas Vedran, imamo Memiju i oni su neizostavan dio prve postave. Bit ce toga jos, mora puno bolje. Ne mogu svi igraci iz OP-a biti dobri, ali mora im se davati vise sanse. Sa stabilnom ekipom i rezultatima, to ce biti uredu.

Zato mislim da je cilj Slavke Petrovica za poziciju LB da dovede privremeno rjesenje i da pocne gurati malog Besirevica.
Drago mi je sto je Memija u usponu forme i sto igra. Nazalost, ovdje bi vecina stavila Sinisu na njegovo mjesto, a poslije bi se pricalo zasto se nasi ne guraju. Imam osjecaj da ce Memija ostati do ljeta, odigrati veoma dobro i prodati se za dobre pare, a da cemo na ljeto produziti sa Sinisom ugovor. To bi bilo super rjesenje.

Sto se stadiona tice, ovo je bruka stvarno, a mislim konkretno na medijsku popracenost. Okej, shvatam, ne vrti se samo svijet oko Zeljeznicara, ali morao je neko uraditi neku dobru reportazu, intervju da ovo poprati. I taman da navijaci mogu saznati sve planove. Ovako nema ko da ih pita. Ja koliko znam jedino je 1921.ba produkcija uradila odlicnu reportazu za projekat europske Grbavice. I svaka im cast, kapa do poda! Bilo bi dobro da se nekad uradi s Almirom intervju, pa ako je tu Benzema, neka procita i primi k znanju :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:13 am

storm_raider je napisao/la:
sub jan 14, 2017 12:07 am
Republika je napisao/la:
pet jan 13, 2017 11:58 pm
Ja sam rekao da se većina neće složiti sa mnom :D Uzmi samo primjer Džeke koji je na vakat otišao i sve ti je jasno. Isto tako uzmi kontraprimjer evo iz Željezničara. Kakve i kolike su šanse Ajdina Mujagića da zaigra u trenutnom sastavu Slavke Petrovića? Minimalne gotovo nikakve, ganaj se rezultat, ekipa je i više nego dobro popunjena prema naprijed i nema zakona/odluke/akta NFS BiH koja bi 'tjerala' trenera da mora na terenu biti 2,3 ili 5 igrača.

To naravno nije nikakvo pravilo, ali je evidentno da imamo problema sa razvojem igrača između 16 godina pa do ulaska u prvi tim na području cijele države i pitane je generalno kakva im je perspektiva.

Opet ću ponoviti moje mišljenje, nakon što sam ispratio jedno šest generacija dječaka koji su bili ultra talenti a danas ih nema nigdje u fudbalu uopšte
Dzeko je samo izuzetak, nikako pravilo. Dzeko sa svojim stavom i voljom, da je iz Ruande uspio bi, a ne iz ove zemlje, koja kakva god da je, opet je u Europi.
Ti odgovorio samo što tebi odgovara :D Naravno da je izuzetak, ali svaki koji ode na vakat bude uključen u nazvat ću ga normalan rad, sa normalnim načinom vježbanja prilagodjenim njegovim potrebama i karakteristikama. Kod nas imaš slučaj da igrač sa 18 godina ne plati članarinu i ne daju mu da igra kao da ga kazne, to je naravno problem debilnog sistema i nije vezano za ime kluba konkretno, ali je tako.

Drugo pogledaj malo trenere koji rade sa djecom, vidjet ćeš da je to klimavo i da je jasno zašto dijete stagnira odnosno nazaduje.

Prije dvije godine nekakva ekipa pionira iz Hercegovine igrala sa Sarajevom u doigravanju. Trener je punih 70 minuta imao samo jednu uputu igračima i vikao sa klupe 'Eto lopte Stevane, đe si ***** ti 'ljeb!' Stevan je upisao klavir :D
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:15 am

Nije Beganoviću niko kriv što ne može istrčati kontru a tek ušao

Gol Radniku - važna tri boda
Gol Širokom - stisli nas maksimalno
Asistencija protiv Čelika - tek ušao
Asistencija derbi

moglo je i bolje, ali sa klupe nije loše
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:15 am

Pricajte vi sta hocete ali Dzeko je imao vise srece nego pameti !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:15 am

Republika je napisao/la:
pet jan 13, 2017 11:58 pm
Ja sam rekao da se većina neće složiti sa mnom :D Uzmi samo primjer Džeke koji je na vakat otišao i sve ti je jasno. Isto tako uzmi kontraprimjer evo iz Željezničara. Kakve i kolike su šanse Ajdina Mujagića da zaigra u trenutnom sastavu Slavke Petrovića? Minimalne gotovo nikakve, ganaj se rezultat, ekipa je i više nego dobro popunjena prema naprijed i nema zakona/odluke/akta NFS BiH koja bi 'tjerala' trenera da mora na terenu biti 2,3 ili 5 igrača.

To naravno nije nikakvo pravilo, ali je evidentno da imamo problema sa razvojem igrača između 16 godina pa do ulaska u prvi tim na području cijele države i pitane je generalno kakva im je perspektiva.

Opet ću ponoviti moje mišljenje, nakon što sam ispratio jedno šest generacija dječaka koji su bili ultra talenti a danas ih nema nigdje u fudbalu uopšte
Kod nas je najveci problem sto mislimo da nigdje nema talenta, nego samo u Bosni. Naravno da bi u inostranstvu imali bolje uslove za treniranje, ali to im nece nadoknaditi neke druge, i to bitnije stvari kao sto su uklapanje, mentalitet itd. I vec u startu njihove karijere van BiH to ih toliko moze oboriti na zemlju pa tako propadne i taj talenat sto imaju.
Jednostavno, mora se mnogo toga poklopiti da uspiju vani.
I Dzeko je prije svega imao srecu, imao je nekoga da ga odvede i upozna i nije isao "sam". Postigao je sve jer je jak mentalno, ali nije ni to preko noci i samim talentom. Bio je i on na posudbama...


@Brkoo Veoma su rijetki takvi. Trenutno Gojak bi mogao nesto uraditi iako je imao seniorskog iskustva prije nego sto je otisao u juniore Dinama.
Od ostalih, Prevljaku je dobro islo dok se nije povrijedio, Rahmanovica iz Celja su pominjali jedno vrijeme, povezivali ga s Mariborom. U zadnje vrijeme pominju i ovog Kapica iz Gorice.
Krunic isto ali je i on imao seniorskog iskustva, a i lutao je dok nije dosao do Empolija.
Hodzica ne znam da li bi brojao tu, i on je isao i vracao se. Ne mogu se vise nikoga sjetiti...
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:18 am

Križman sjedi u Dubaiu,tipka po mobitelu ali ne cucla crijevo. :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:20 am

U principu mnogo bolje su prošli oni koji su ovdje odigrali koju godinu seniorskog fudbal. Stila, Coca, Zuka, Višca Ara. Sa druge strane Duraka,Eldara, Vila ima jako mnogo i za njih je Željo nedokuciv sad.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:24 am

LARS1921 je napisao/la:
sub jan 14, 2017 12:15 am
Nije Beganoviću niko kriv što ne može istrčati kontru a tek ušao

Gol Radniku - važna tri boda
Gol Širokom - stisli nas maksimalno
Asistencija protiv Čelika - tek ušao
Asistencija derbi

moglo je i bolje, ali sa klupe nije loše
Nikolic je stari lisac i naravno da je odigrao dobro kada je ulazio, donio nam je direktno i indirektno pobjede. Nego kazem da sumnjam da bi Beganovic nesto puno losije odigrao...ali dobro si, kad rece da ne moze istrcat kontru, a tek usao, sjetim se odmah i nije mi dobro :D
Mora da puno radi. Najbolje bi njemu i Kemi bilo da odu ovo pola godine u Velez kod gospodina Rahimica i da zapnu sa treninzima. Mislim da bi obojica imali mjesta u prvoj postavi i to bi bilo odlicno za njih!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:24 am

Republika je napisao/la:
sub jan 14, 2017 12:00 am
@delinjo ne kontam ja da je njih pet ili sedam ali ih je sasvim dovoljno da se na njima gradi budućnost i da kroz dvije godine ili tri maksimalno imaš nevjerovatan potencijal. Ako ćemo pravo nisu igrači ponikli na Grbavici i djeca prosuli bobe i odlazak u Evropu, ali da ne idemo daleko... :D
pa ja se slazem da bi u svakoj generaciji trebao biti mozda jedan igrac koji bi se gurao ...to mi je ok...ali zavisi od talenta...evo imas one generacije koje je zvezda ljetos 8 0 poibjedila...nema tu igraca brate ni na silu...djaba
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:25 am

Naravno da je bolje da odigra koju godinu ovdje. Svaka utakmica seniorskog fudbala im znači puno. Dino Hasanović je odigrao jesenas 11 utakmica čini mi se i svakako da mu je to koristilo u toj mjeri da se mogao 'omjeriti' sa starijim i igrati fudbal u BiH na najvišem nivou. Da je ostao na Grbavici? Igrao bi ševe i trčao krgove realno.

Opet ponavljam moje mišljenje je da je za razvoj djece bolje da odu na vrijeme u situaciji kakva je trenutno ovdje, a nažalost sve je gore i gore jer podrška ne dolazi ni od koga

@delinjo loša berba jbg :D
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:29 am

sto se tice trenera moram se sloziti sa republikom....50 % trenera u omladinskom pogonu nije doraslo zadatku...i onda ljudi pitaju gdje je Faco...zasto je sklonjen....pita li se neko kakav je Faco kao trener ??? evo ja cu vam reci lud covjek ali neozbiljan trener i to je to
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:31 am

Republika je napisao/la:
pet jan 13, 2017 11:58 pm
Ja sam rekao da se većina neće složiti sa mnom :D Uzmi samo primjer Džeke koji je na vakat otišao i sve ti je jasno. Isto tako uzmi kontraprimjer evo iz Željezničara. Kakve i kolike su šanse Ajdina Mujagića da zaigra u trenutnom sastavu Slavke Petrovića? Minimalne gotovo nikakve, ganaj se rezultat, ekipa je i više nego dobro popunjena prema naprijed i nema zakona/odluke/akta NFS BiH koja bi 'tjerala' trenera da mora na terenu biti 2,3 ili 5 igrača.

To naravno nije nikakvo pravilo, ali je evidentno da imamo problema sa razvojem igrača između 16 godina pa do ulaska u prvi tim na području cijele države i pitane je generalno kakva im je perspektiva.

Opet ću ponoviti moje mišljenje, nakon što sam ispratio jedno šest generacija dječaka koji su bili ultra talenti a danas ih nema nigdje u fudbalu uopšte
Dzeko ima oko 40 nastupa za prvi tim Zelje i da Amar Osim nije dobio otkaz, on bi i dalje forsirao Dzeku. Sto se tice Mujagica on nema ni blizu talenat koji je imao npr. Hodzic, nema to veze sa rezultatom. Kvalitetnog mladog igraca ce svaki trener forsirati. Sad u Zelji trenutno nema mladog igraca kojeg mozes forsirati, jedino mozda Zeric(ne racunam Memiju i Kjosevskog). Ne moze Slavko sad ubacivati npr. jednog Mujagica ispred Lendrica. Mislim teoretski moze ali ce rezultat ispastati. Tim mladim bi dosla dobro neka posudba gdje bi stalno igrali i mozda pokazali tu da zasluzuju igrati za Zelju..

Ima tu dosta i do igraca i do njegovog nacina zivota(nargile, opijanja, nocni izlasci itd), roditelji stave ogroman pritisak na dijete, menadzer mu puni glavu i obecava kule i gradove, neki novinar poput sinana ga opise kao da je Ronaldo, mali misli da je dotakao nebo..
Niko me ne moze ubijediti da neki mali koji ima talenat i koji se drzi samo fudbala i treniranja, i koji jos dodatno radi na sebi ne moze uspjeti u fudbalu. Potrebno se odreci svega da bi uspio i to je put na kojem mnogi mladi igraci padnu, ne mozes raditi ove lose stvari koje sam vec nabrojao i ocekivati neki uspjeh.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:32 am

kalesijski mesi :lol:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 55 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija