Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:43 pm

Kakav gol...kad sada u Gabeli Krpa utrpa
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:43 pm

Kaze mi rodjak da je komentator govorio da ga je Ivan odusevio u Zadru, taman on tad prenosio neke njihove tekme.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:45 pm

Ima li sanse da u Gabeli nam budu stoperu Rodin i Bakrac?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:46 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:45 pm
Ima li sanse da u Gabeli nam budu stoperu Rodin i Bakrac?
Rekao je Slobo na presici da ce papirologija biti spremna do GOSKa. Sad jedino zavisi da li ce biti spreman on sam
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:47 pm

Eh sto Dacicu bezveze gol ponistise.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:48 pm

LARSSON je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:46 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:45 pm
Ima li sanse da u Gabeli nam budu stoperu Rodin i Bakrac?
Rekao je Slobo na presici da ce papirologija biti spremna do GOSKa. Sad jedino zavisi da li ce biti spreman on sam
Meni se cini da je rekao da je to sve vec zavrseno,samo da bi bilo neozbiljno da odmah zaigra nakon 2 treninga.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:50 pm

Bakrac isto odigrao doktorski pokazao je da je dostojna zamjena Graovcu jao da je ostao Graovac i da ga uparimo sa Bakracem imali bi najaci stoperski par u ligi
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:50 pm

Ajzea je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:41 pm
exbabilon je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:21 pm

Od 1,2 miliona KM za teren, Kanton je dao 700 hiljada (500 prvi put i 200 po novom rebalansu) i zato ih nasi drze ko malo vode na dlanu i zato su predstavnici Kantona izveli pocetni udarac. Zvizduci su sramota, po mom misljenju...
Niti je to njihov novac niti je pojedinac odlucio da se taj novac usmjeri tu gdje se usmjerio.
Bez obzira, kad neka institucija pokrije 60% troskova ovakvog projekta i nasi u znak zahvalnosti naprave ono danas, zvizduci su sramotni, bar meni. Ustvari ne znam, mozda smo ranije navikli dobijati milione, pa nam sad malo, sta li...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:50 pm

Masinovodja je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:48 pm
LARSSON je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:46 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:45 pm
Ima li sanse da u Gabeli nam budu stoperu Rodin i Bakrac?
Rekao je Slobo na presici da ce papirologija biti spremna do GOSKa. Sad jedino zavisi da li ce biti spreman on sam
Meni se cini da je rekao da je to sve vec zavrseno,samo da bi bilo neozbiljno da odmah zaigra nakon 2 treninga.
Moze bit i tako, uglavnom trebao bi zaigrati. Doduse, sve i da je Slobo htio staviti Rodina danas da igra ne bi mogao jer nije prijavljen :D

Naletite na temu da pogađamo ko bi mogao doći: viewtopic.php?f=51&t=696 :D
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:51 pm

Ovo nije bio faul Dacica, steta za ponisten gol. Imam osjecaj da ce ovo biti sezona sa najvise postignuti golova iz prekida. Konacno imamo i par majstora za prekide kao i solidnu klupu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1140
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:53 pm

Jos jedan nezaboravan dan na Grbavici, ukupan dojam odlican. Pobjeda, prosli u naredni krug, zaradilo se, atmosfera dobra, elhamdulila.
Igra moze bolja a bice i to aBd, ovi sto "traze" samo slabe strane i to potenciraju, trebaju vise odmarati i biti pozitivni :)
Meni je pozitvno i izjava Krcme, koji je svjestan sta ima na raspolaganju i sigurno radi da izvuce max iz tog sto ima. Po meni upravo ta brzina je kljucna a ona nam nedostaje na dosta pozicija i to covjek hoce da rijesi.
Treba se sada okrenuti Gosku, dobro bi bilo ici sa istom ekipom zbog uigravanja ali ogranicenje broja stranaca i gust raspored narednih 2 sedmice ce vjerujem natjerati Krcmara da mijenja bar na 2-3 pozicije.
Ja bi Sinisu,Anela i Zaima odmorio a da ulete Sehic, Hajdar i Veseli. U zavisnosti od rezultat tu moze Arezinu, Krpica mijenjati.
Bogi neka odigra jos ovu i lagano klupa, tribina ako zatreba.
Rodin neka se spremi za kiprane/litvance i polako zauzme mjesto u paru sa Bakracom.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 11:54 pm

Pa trebao bi mozda Rodnija staviti protiv Goška jer je upoznat sa njihovim mogućnostima..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:02 am

Morao sam upaliti eon da vidim kako to izgleda na tv-u. Ostao sam bez teksta kad sam usao na stadion. Jedino sto sam zakasnio radi ogromne guzve na ulazu na Jug i tu moram stvarno prigovoriti, pa da li je normalno da samo dva ulaza imaju na Jug, pa ja nisam stigao ni vidjeti njihov gol ahahha. Ostalo sve savrseno. Sto se tice utakmice mislim da smo igrali tacno onoliko koliko treba, bar se nadam da je to slucaj, jer ako je ovo nas stvarni domet onda treba da se zabrinemo. Malo sam citao i vidim da ljudi napadaju Arezinu, momak danas sasvim solidan , par odlicnih lopti u prostor iz kojih smo imali izgledne sanse za gol. Ostalo su svi odradili fino svoj posao osim Sinise, njegove poteze stvarno ne razumijem nekada, pa on ima oko sebe pet metara slobodno i on izbacuje loptu napamet.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:03 am

exbabilon je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:50 pm
Ajzea je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:41 pm
exbabilon je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:21 pm

Od 1,2 miliona KM za teren, Kanton je dao 700 hiljada (500 prvi put i 200 po novom rebalansu) i zato ih nasi drze ko malo vode na dlanu i zato su predstavnici Kantona izveli pocetni udarac. Zvizduci su sramota, po mom misljenju...
Niti je to njihov novac niti je pojedinac odlucio da se taj novac usmjeri tu gdje se usmjerio.
Bez obzira, kad neka institucija pokrije 60% troskova ovakvog projekta i nasi u znak zahvalnosti naprave ono danas, zvizduci su sramotni, bar meni. Ustvari ne znam, mozda smo ranije navikli dobijati milione, pa nam sad malo, sta li...
Nije nam malo nego nece jedan potez saprati sva govna.
Npr, savez sad da uleti milion u stadion, ista su mi gamad kakva su i bila i treba im i tada, od srca, pozeliti sve najgore u zivotu, yebali im Beus i Zrinjski mater.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:04 am

Uostalom, ne daju svoj novac.
 
Avatar
Sportski Segment
Postovi: 16
Pridružen/a: uto jul 17, 2018 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:05 am

cikazubo je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:24 pm
Sportski Segment je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:11 pm
Samo sramota sto je ulaz 1 na jugu bio zatvoren, 20 minuta sam cekao da udjem na grbavicu. Onda vracali raju koja su fulala ulaze pa se onda jos veca guzva stvarala, de malo sluha za takve stvari pls..
Odjava.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
A da imamo mozda malo sluha za klub, covjek svakih pola sata mora molit za stepenice na razglasu, a jel tesko procitat boldiranu velicinu 36 slova na karti gdje pise "ULAZ XY".
Ne pisem licno tebi, ali ljudi seru zbog svojih gresaka, sve je jasno naznaceno kako na karti tako i na ulazima.

Inace @PP skontali smo, znamo citati, sacekaj bar sat pa kopiraj isti komentar za utakmicu.
Ma ljudi nisu navikli da imaju oznacene ulaze. Desi se da pogrijese, ali zar ga moras vracati u guzvu od 100 ljudi da ode na pravi ulaz, umjesto samo da mu ocita kartu taj sa njegovog ulaza, jer su bukvalno ulazi jedan pored drugog. Naznaceno je i da je otvoren ulaz 1 , pa je bio zatvoren. Ovi sa ulaza 1 isli na ulaz 2 krkljanac opsti, fulio sam 5 minuta tekme. Ali eto, samo bez stresa, zeljo uzeo, okrenut cemo na veselo.
Odjava.
 
Hare79
Postovi: 1236
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:05 am

Treba istrpiti uigravanje i sprovodjenje zamisli trenera, jednostavno moramo biti strpljivi i.davati podrsku dok se ne uspostavi neki sistem, inace ce igra biti patnja ziva, kao sto je bila danas vecim dijelom kao i zadnje tri godine. Necu previse crnjaciti, al.da.sam skeptican, jesam. Treba uzeti u obzir da ima.dosta novih igraca, da je novi teren puno brzi, al isto tako treba biti objektivan i priznati da smo igrali protiv ekipe koja bi se kod nas borila za opstanak. Ni protiv takve ekipe nismo bili u stanju uspostaviti potpunu kontrolu na.sredini. Pojedince cu komentarisati nakon nekoliko utakmica.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:11 am

Presizborne igre,mars bagro.Neka su izvizdani.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:11 am

exbabilon je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:50 pm
Ajzea je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:41 pm
exbabilon je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:21 pm

Od 1,2 miliona KM za teren, Kanton je dao 700 hiljada (500 prvi put i 200 po novom rebalansu) i zato ih nasi drze ko malo vode na dlanu i zato su predstavnici Kantona izveli pocetni udarac. Zvizduci su sramota, po mom misljenju...
Niti je to njihov novac niti je pojedinac odlucio da se taj novac usmjeri tu gdje se usmjerio.
Bez obzira, kad neka institucija pokrije 60% troskova ovakvog projekta i nasi u znak zahvalnosti naprave ono danas, zvizduci su sramotni, bar meni. Ustvari ne znam, mozda smo ranije navikli dobijati milione, pa nam sad malo, sta li...
Da su sve vlasti svake godine tako davali imali bi jos mnogo toga urađenog. Koliko god taj novac bio novac od naroda za taj novac se narod nista ne pita. Jedino sto ovo nije poteklo od sadasnjeg premijera već od bivseg
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:16 am

SK2 pocinje snimak
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija