Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:05 am

Amidza je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:00 am
@nikad_izvini

Ne mozes haveru se hvatat neke ozbiljne diskusije, mada poentiras dobro i neke stvari sto govoris stoje, i onda zavrsit sa "kupi je ako treba". Shvati da je to pogresno na svakom nivou i na svaki nacin. Ne jer ja izigravam nekog uber moralistu nego jer je to karina najobicnija iz kojeg god ugla pogledas.

Ohladi se, pa pisi sutra opet. Ako opet sutra budes mislio tako, onda ne znam sta da ti kazem.
Sa ovakvom konstalacijom snaga u savezu i sa ovakvim stručnjacima koji se pitaju oko ekipe, mladinskog pogona, trenera i SD-a nas nema nigdje. To ti je valjda jasno ?

Juventus je izbačen iz lige, pa je veliki klub. Mi smo eto veći i pošteniji od Juventusa pa nas karaju Zrinjski i pitari. Juve ako uzme tripletu, koga boli karina za Kalćpoli ?

Mislim iz BIH aspekta, pošteno, ne ide. Jesil ti pošao našao pošteno ili preko štele. Žena ? Sve regularno ? Daboga. To je poenta. Ne možeš biti blećak u nakaradnom sistemu. Jebiga, tako je.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:06 am

Ne moras bit blecak, dovoljno je da budes bolji. Jesmo mi bolji? Jesmo karine. Kad smo uzimali titule jesmo li ih kupovali ili smo bili bolji pa ih osvajali?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:08 am

Ja ne mogu da shvatim da ne mozemo u 2 utakmice sansu stvorit,ma nista.

Ako cemo mjenjat trenera,nek dodje Amar i potpisat na 10 god s njim i on ce napravit ekipu,nemoj Bogati sa po godine opet gluposti,vise nam je dosta sranja.

Danas je kriv Kerla uz njega Slavko jer ga je stavio,svi se slazemo a ko je kriv sto Zeba,Stevanovic,Crnov i WC napadac Lendruc ne mogu mog dedu mrtvog proci i stvorit sansu? Ma mars **** vas fudbal.

Gledam Zrinski danas,ljudi idi da prime tri il da pobjede i to sa igracem manje,imali su srece ivu fulali al bisu odustali,ekipa sa mudima.
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:10 am

Amidza je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:06 am
Ne moras bit blecak, dovoljno je da budes bolji. Jesmo mi bolji? Jesmo karine. Kad smo uzimali titule jesmo li ih kupovali ili smo bili bolji pa ih osvajali?
Vratimo se na štele i poštenje. Ko tebe sve pošteno ili ? Vjerovatno nije, jer nam je takvo društvo pa kad je većina takva i ti moraš da budeš takav inače si gladan i žedan. To je poenta. Lažem li ?

Tanka je linija između da budeš bolji i budeš debil kojem ga zabiju čim se naguzi. U BiH pogotovo.

Al hajde, biće bolje............dok nas opet ne naguze, a onda se opet potegne priča da trebamo biti bolji i da će biti bolje.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:15 am

Pa ko valja, predlozi ljude koji mogu bolje raditi od pojedinih clanova ove uprave? Ko su ljudi koji mogu bolje raditi? Jebote za predsjednika skupstine se prijavio samo jedan clan skupstine i to Adis, o cemu dalje pricati, svakome ko misli da moze poboljsati odredjene segmente u klubu su vrata sirom otvorena. Koliko je Zeljovaca reklo da zeli da bude sd? Jel to nije nudjeno Sabanadzovicu, Stanicu itd? Ljudi jednostavno ne zele, nadju razlog zasto nece. Probudite se i vratite u stvarnost, ne stoji ispred vrata kluba na hiljade sposobnih ljudi koji ce uskociti kad ova uprava ode. Ako uspijemo otjerati ove ljude koji su trenutno u klubu onda ne zasluzujemo nista, odnosno zasluzujemo sve prethodne garniture koje su parazitirale na racun kluba i koji su klub doveli skoro pred stecaj.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:18 am

@nikad_izvini

Ni blizu. Ako si bolji, moze se do sutra upinjat da ti ga zabije i dzaba. Da smo dobili Krupu, sta bi ti znacio penal protiv Zrinjskog danas? Da smo izvukli X s pitarima, bi li te interesovalo uopste ista drugo? Mozemo i o ostalim kiksevima.

Da si 100% u pravu za sve sto govoris - u pogresnoj se crkvi molis. Fulas metu.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u ned maj 21, 2017 2:18 am, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:18 am

Ne moze se ekipa napraviti sa 8-9 igraca svako pola godine. ne moze nazohor jbg.
Ono sto bi mijenjao je zadnja linija dovoljno ne dovoljno previse gresaka u jednoj sezoni odnosno polusezoni da se moze oprostiti.
Zivot ide dalje imali sve sad nemamo nista takav je zivot.
Volim te zeljo.
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:19 am

Što Odoviću nije ponuđeno mjesto SD-a nego je otjeran ko zadnji ker ? Pusti šuplje priče i vadiona.

Stvarnost je samo jedna, kara na savez, kara nas Zrinjski i karaju nas Njanje. Sve ostalo je demagogija.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:23 am

Odovic da bude sd? Hahaha
Ma u pravu si svi nas karaju, a mi ne mozemo dobiti krupu i izvuci bod na kosevu i ako smo ovisili samo od sebe. Da smo dobili krupu bolio bi nas racku i za zrinjski i za sarajevo ali eto ako ce ti biti lakse svi su protiv nas, smrc smrc..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:26 am

Tako je, Odović je za smijanja, al Ćenan nije. To je ta priča.
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:29 am

Amidza je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:18 am
@nikad_izvini

Ni blizu. Ako si bolji, moze se do sutra upinjat da ti ga zabije i dzaba. Da smo dobili Krupu, sta bi ti znacio penal protiv Zrinjskog danas? Da smo izvukli X s pitarima, bi li te interesovalo uopste ista drugo? Mozemo i o ostalim kiksevima.

Da si 100% u pravu za sve sto govoris - u pogresnoj se crkvi molis. Fulas metu.
Ne fulam metu nego znam kako kod nas stvari, na žalost, funkcionišu. Jedna utakmica ne mijenja stvar, odnosno mijenja. Po meni je to bila Krupa. Jedna. Nekome to smeta, dok meni smeta dešavanje od danas. Jebiga, sto ljudi, sto ćudi.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:37 am

Ne smijem se gospodinu Odovicu nego tvojoj ideji da on bude sportski direktor. Gospodin Odovic ima 62 godine i trener je Slavije..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:43 am

Zato je naš SD Ćenan i on je najbolje rješenje. Možda bi Dejo Nikolić bio i bolje rješenje.

Zbog takvog razmišljanja tu smo gdje jesmo, nigdje.

Malo je ljudi na ovom dunjaluku koji nisu ili ne bi nešto završili kada im gori pod nogama. Ali avaj, mi smo moralne vertikale pa nećemo. Zato ne mogu da spavam u 02.41, a umoran sam ko džukela.

Ostaj pozdravljen i ne valja ti logika, al nikako, jer ako živiš na način na koji rezonuješ stvari il si najebo ko niko, il si neki kvantni fizičar. Il jednostavno izmišljaš i pravdaš ono što se opravdati ne može.

Neću napisati laku noć, jer je nema,
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:46 am

Brkoo je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:23 am
Odovic da bude sd? Hahaha
Ma u pravu si svi nas karaju, a mi ne mozemo dobiti krupu i izvuci bod na kosevu i ako smo ovisili samo od sebe. Da smo dobili krupu bolio bi nas racku i za zrinjski i za sarajevo ali eto ako ce ti biti lakse svi su protiv nas, smrc smrc..
Ima jedan koji je upisao 5 bodova u zadnje tri utakmice, očigledno se preračunao.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:52 am

Gdje sam to napisao da je Cenan najbolje rjesenje? On je postao sd zato sto Sabanadzovic, Stanic itd, nisu htjeli. Prvo je radio kao skaut pa ga unaprijedili u sd. Ako nam je on najveci problem onda je to odlicno, njemu das otkaz i koga na njegovo mjesto? Stoje ljudi u redu samo treba da proberemo koji nam se sd vise svidja..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:54 am

Pustite sad neka se ohlade glave, ima vremena za analize..

Izgubili smo titulu ove godine ali smo dobili tribinu, jako lijepu, istočnu a na istoku se rađa sunce svaki dan..

Vratiće Željo stare slave sjaj drugovi moji, a mi ćemo i pored svega napisanog na forumu opet biti tu da to sve doživimo i budemo ponosni tog dana jer ćemo se sjetiti da smo jako težak teret prevalili preko leđa u godinama iza nas..

Ja iskreno vjerujem u ovo, Željo nikad nije ostao na koljenima već se poput fenixa uvijek dizao u visine čak i kad je bilo najteže!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:57 am

Jaozinho22 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:46 am
Brkoo je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:23 am
Odovic da bude sd? Hahaha
Ma u pravu si svi nas karaju, a mi ne mozemo dobiti krupu i izvuci bod na kosevu i ako smo ovisili samo od sebe. Da smo dobili krupu bolio bi nas racku i za zrinjski i za sarajevo ali eto ako ce ti biti lakse svi su protiv nas, smrc smrc..
Ima jedan koji je upisao 5 bodova u zadnje tri utakmice, očigledno se preračunao.
Taj matematicar i ziheras bi da se ja nesto pitam od sutra vec bio na birou. Vec sam napisao da ljudi u klubu sve moraju uraditi da Amara privole da bude trener. Ova uprava +Amar kao trener = apsolutno savrsenstvo u svim segmentima..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
NoKe
Postovi: 144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 3:06 am

Nikad gori fudbal u zivotu nisam gledao. Ekipa igra na X u svakoj utakmici, eventualno kada damo gol zatvorimo se i strepimo do kraja. Zar ovo moram gledati iduce sezone.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 3:12 am

Kakvo samo orgijanje fukara, zrinjevaca i pitara. Sjeme im se zatrlo, familije im svima kompleksaske *****. Samo radi takvih ljudi napravit gigant od kluba i dominirat sa 10+ bodova iznad drugog, pa kmecite i placajte sudije smeca nedojebana.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
chena
Postovi: 20
Pridružen/a: sub sep 03, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 4:33 am

Amidza je napisao/la:
ned maj 21, 2017 3:12 am
Kakvo samo orgijanje fukara, zrinjevaca i pitara. Sjeme im se zatrlo, familije im svima kompleksaske *****. Samo radi takvih ljudi napravit gigant od kluba i dominirat sa 10+ bodova iznad drugog, pa kmecite i placajte sudije smeca nedojebana.
Ja kad vidim njihovo orgijanje, pomislim da bi mozda trebali izgladiti sa Slobodom stvari, srediti im licencu, obecati bodove u iducoj sezoni, uvaliti direktoru zivljaka, ali onda pomislim hoce li ovi hadalji moci dobiti Radnika...
I tu masta stane...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija