Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 4:40 pm

pile87 je napisao/la:
pet jan 13, 2017 4:09 pm
phpBB [video]

Bordo majicaaa aaaa a aaa :rofl: :rofl1: :rofl: :zid:
Ubilo se za cevljanovica
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 4:45 pm

Na istoku se jos radi, beton se sipa.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 4:46 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jan 13, 2017 3:53 pm
exdomorocki je napisao/la:
pet jan 13, 2017 3:50 pm
Haj'te pametnjakovici nabrojte koji je to bek bolji od Stojanovića u našoj ligi,,obrazlozite,pikam i CV
Pero Stojkic. Na ljeto mu istice ugovor, sad ga dogovorimo, istrpimo sa Sinisom do kraja sezone :)
Na osnovu čega Stojkić druže, koje su kvalitete tog igrača, ima godina skoro ko Stojanović, nikad nije bio brz pogotovu ne sad kad gazi 30te, uvijek prpouh u defanzivi uz česte greške pa tako i protiv nas 3 od 4 gola su po njegovoj strani a za jedan je direktni krivac, i uvijek bezglavo ide u ofanzivu i kad treba i kad ne treba pa su protiv Legie npr i imali najviše problema po njegovoj strani jer uvijek ostavlja previše protora svojim pokšajima da uđe u sredinu i opali, jedino što ima jeste taj jak i dobar šut, uglavnom meni je misterija kako je on izbacio Stojanovića iz prvih 11, u Zrinjskom ima dosta veza i vezica, počevši od golmana Kozića pa do par igrača među kojima je vjerujem i dotični Pero, nemoj misliti da ne cijenim tvoje mišljenje ali meni bi on npr bio totalni promašaj za Želju.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 4:46 pm

vi se zajebavate a miki jevremović umro...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:08 pm

ChWilla je napisao/la:
pet jan 13, 2017 4:46 pm
vi se zajebavate a miki jevremović umro...
nek mu je laka zemlja ...dobar covjek bio
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:11 pm

ChWilla je napisao/la:
pet jan 13, 2017 4:46 pm
vi se zajebavate a miki jevremović umro...
Nećemo više viđati Mariju po kafanama uz viljamovku i kiselu...
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:22 pm

Može li mi neko reći koja je razlika između Zakarića, Crnova ili Stojanovića, osim pozicije naravno. Vidim na ove svršavamo, a za ovog beka nemoj slučajno da bi došao. Iskreno, ja bi više volio da je on došao prije ove dvojice, jer nam je to najdeficitarnija pozicija u timu. I Štoper . Naravno volio bi da "iskopamo" nekog kvalitetnijeg lijevog beka, međutim očito je da je ponuda slaba. I nemojte mi priče kako će neki dešnjak, kojem lijeva noga služi samo za hodanje i trčanje odigrati bolje na toj poziciji od igrača koji 15-20 godina igra tu poziciju...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:25 pm

21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:28 pm

Veteran je napisao/la:
pet jan 13, 2017 5:22 pm
Može li mi neko reći koja je razlika između Zakarića, Crnova ili Stojanovića, osim pozicije naravno. Vidim na ove svršavamo, a za ovog beka nemoj slučajno da bi došao. Iskreno, ja bi više volio da je on došao prije ove dvojice, jer nam je to najdeficitarnija pozicija u timu. I Štoper . Naravno volio bi da "iskopamo" nekog kvalitetnijeg lijevog beka, međutim očito je da je ponuda slaba. I nemojte mi priče kako će neki dešnjak, kojem lijeva noga služi samo za hodanje i trčanje odigrati bolje na toj poziciji od igrača koji 15-20 godina igra tu poziciju...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Rado cu odgovoriti na tvoje pitanje .....prva razlika je ta u godinama ....Zakaricu su 23 godine a Crnovu 26 godina ....druga razlika je u tome sto su i jedan i drugi pokazali sta znaju (a znaju puno ) , i jedan i drugi su se dokazali u ovoj zabokrecini od lige.....treca stvar.....jedan je zapao za oko Mamicu a drugi je prije godinu dana ili malo jace igrao u Serifu iz Tiraspola gdje ga je samo smjena trenera poremetila da ode na jos veci level....cetvrta stvar i jedan i drugi mogu biti prevaga u ovom usranom takmicenju zvanom Premijer liga BiH dok Stojanovic to ne moze....peta stvar ...ovu dvojicu mozes prodati i unovciti Stojanovica ne mozes....dovoljno ?
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:33 pm

jok ba dva od ovih sigurno dolaze Bacar sigurno jer su ga nasi vec kontaktirali i on uskoro stize a za drugog neznam.to su ta faomozna 2 igraca iz srbije.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:41 pm

Nisi naveo i da su njih dvojica zajedno odigrali 10-ak tekmi prošle jeseni, i da dolaze na pozicije gdje imamo sasvim solidna rješenja, dok na lijevom beku imamo dijete od 17 godina.
Prije par godina sam gledao tekmu Bosna-Portugal...i jedan čupavi dečko pojeo Ronalda...zamisli,,, i kroz par godina taj čupavi dođe u Želju...i znaš uz svu istoriju i klubove u kojima je igrao od Ruske, i Bundes lige prospe se ko riža u BH premijer ligi.....
Sport je čudo, i onaj ko ga ozbiljno prati zna da se ne živi od ranijih uspjeha i stare slave.
Križman-Zakarić?
Crnov-Križman?
0-Stojanović?
O tome pričam a ne koliko neko godina ima. Mi ako ne dovedemo lijevog beka imaćemo baš izazova po toj strani. Ipak nadam se da će ljevak doći, pa makar to bio i Stojanović zvani "ne do Bog da dođe"
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:41 pm

delinjo je napisao/la:
pet jan 13, 2017 5:28 pm
Veteran je napisao/la:
pet jan 13, 2017 5:22 pm
Može li mi neko reći koja je razlika između Zakarića, Crnova ili Stojanovića, osim pozicije naravno. Vidim na ove svršavamo, a za ovog beka nemoj slučajno da bi došao. Iskreno, ja bi više volio da je on došao prije ove dvojice, jer nam je to najdeficitarnija pozicija u timu. I Štoper . Naravno volio bi da "iskopamo" nekog kvalitetnijeg lijevog beka, međutim očito je da je ponuda slaba. I nemojte mi priče kako će neki dešnjak, kojem lijeva noga služi samo za hodanje i trčanje odigrati bolje na toj poziciji od igrača koji 15-20 godina igra tu poziciju...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Rado cu odgovoriti na tvoje pitanje .....prva razlika je ta u godinama ....Zakaricu su 23 godine a Crnovu 26 godina ....druga razlika je u tome sto su i jedan i drugi pokazali sta znaju (a znaju puno ) , i jedan i drugi su se dokazali u ovoj zabokrecini od lige.....treca stvar.....jedan je zapao za oko Mamicu a drugi je prije godinu dana ili malo jace igrao u Serifu iz Tiraspola gdje ga je samo smjena trenera poremetila da ode na jos veci level....cetvrta stvar i jedan i drugi mogu biti prevaga u ovom usranom takmicenju zvanom Premijer liga BiH dok Stojanovic to ne moze....peta stvar ...ovu dvojicu mozes prodati i unovciti Stojanovica ne mozes....dovoljno ?
Onda možemo i ovako okrenuti priču, godine nisu problem, jer je Stojanović instant rješenje za ovu polusezonu jer će se svakako Beširović sljedeće sezone gurnuti na tu poziciju, a Stojanović nije labilan i propuh u glavi kao ova dvojica i sigurno bi bio odma spreman za igru, dok je kod ove dvojice to pod znakom upitnika (jedan sklon stomačiću, drugi konfliktan lik). Drugo kako ćeš prodati igrača kojeg si potpisao na godinu i po odnosno dvije, jedino ako su obrazli pa kao Ivan pa produže nakon dobrih partija, ali nešto sumnjam kako u Zakarića tako i Crnova što s tiče tih stvari, pogotovu kad je ovaj drugi u pitanju. Treće ova dvojica su se dokazali u karijeri kao, a Stojanović nije, da se prisjetimo Zakarić u Belupu nije istrčao na teren kako treba, Crnov u ŠB takođe jedno veliko ništa protekle polusezone, dok je ovaj Stojanović igrao u prvoj Portugalskoj za CD Nacional i Hajduku.
Ne volim ovako da vodim raspravu, ali me iritira svršavanje i negodovanje koje je neosnovano, sve su to relativne stvari, i Miro kad je došao bio je šifra, na početku djelovao totalno izgubljeno u onim pripremnim utakmicama, Đermanović izgledao kao svemirski brod za Lendrića, pa evo šta se na kraju isostavilo, bezveze zaključujemo kad svako može na svoj mlin nabacit priču oko tih pojedinaca, vjerujmo Slavki ljudi.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:43 pm

ti spominjes zadnjih 6 mjeseci ko da se prije toga fudbal nije igrao...al haj
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:43 pm

slika

Evo kako bi trebao izgledati plato iza juzne tribine. Samo ne mogu da dokucim da li bi ovo bilo u nivou danasnjeg semafora ili nize, na pocetku sektora. Tribina ce biti strmija sto dosta raduje. :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:49 pm

Ma Volkovu ponuditi jedno 10 milja, sto i vrijedi, i dobijes lijevog beka kakvog nema u ovoj nasoj ligi, niti ce ga biti u buducnosti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:50 pm

Veteran je napisao/la:
pet jan 13, 2017 5:41 pm
Nisi naveo i da su njih dvojica zajedno odigrali 10-ak tekmi prošle jeseni, i da dolaze na pozicije gdje imamo sasvim solidna rješenja, dok na lijevom beku imamo dijete od 17 godina.
Prije par godina sam gledao tekmu Bosna-Portugal...i jedan čupavi dečko pojeo Ronalda...zamisli,,, i kroz par godina taj čupavi dođe u Želju...i znaš uz svu istoriju i klubove u kojima je igrao od Ruske, i Bundes lige prospe se ko riža u BH premijer ligi.....
Sport je čudo, i onaj ko ga ozbiljno prati zna da se ne živi od ranijih uspjeha i stare slave.
Križman-Zakarić?
Crnov-Križman?
0-Stojanović?
O tome pričam a ne koliko neko godina ima. Mi ako ne dovedemo lijevog beka imaćemo baš izazova po toj strani. Ipak nadam se da će ljevak doći, pa makar to bio i Stojanović zvani "ne do Bog da dođe"
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Krizmanu nije primarna pozicija lijevo krilo, tako isto mozes reci da imamo Sinisu Stevanovica na lijevom beku...Uz to jos i price da nista preko pauze nije radio tj da se zapustio jos vise..Sve tri pozicije (lb,dk i stoper) su nam bile potrebne, tako da smo jednu rijesili sa ova dva igraca.Ova 2 bi morala doci prije odlaska u hercegovinu.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:55 pm

Sve je zavisno sta Slavko zeli. Ako ce se mali Besirevic gurati od sljedece sezone uveliko, dovesti Stojanovica i neka prodje pripreme, potpisat ugovor na godinu i po i to je to. Ne vjerujem da je Stojanovic toliko los koliko se ovdje predstavlja. Star je, ne mozemo ga prodati, ali ja cisto sumnjam da cemo prodati nekad Zakarica ili Crnova, iako su mnogo mladji.

U kakvom je stanju Stojanovic, pojma nemam. Zrinjski ima preko 35 igraca u rosteru, jedan Nikolic nije nikako igrao, sto li, ne znam. Kakve su tamo relacije, zna se da je i Marinovic imao svoje favorite, da uprava gura neke igrace, svasta nesto. I jos nesto, ja u kompletnoj ligi ne vidim nekog aman zaman dobrog lijevog beka. Mi smo svi dosta osjetljivi na tu poziciju, ali ne sumnjam da ce Slavko to srediti. Sigurno ce se neko dovesti, i to mislim da ce doci do srijede i bek i stoper. Zivi bili pa vidjeli
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 458
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:57 pm

Nasa zadnja utakmica u Sirokom, mislim da su upravo Crnovu hebavali sve od do na zagrijavanju. Bas ga mrzili. Zasto? Pojma nemam, al znam da je tako.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:58 pm

Treba nam jedan crnac u ekipi
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Dzezvar, PlavaDobrinja1921 i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija