Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 10:42 pm

Sagnumo se
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 10:49 pm

Na ovom SP svi trče ko "mahniti" na sve strane bez obzira na znanje i poziciju.
Zadnjih par godina jedini naš (Željin) igrač te furke je Graovac, momku sve najbolje u karijeri. Većina čuva onih svojih 50 kvadrata što mu je trener reko a za ostalo boli ga k..., ili ja znam nije moje da trčim, ili nije moj igrač, ili samo da ne pogrješim, ili ja sam dao gol, ili ja sam odbrana. Nikako da svate da je ovo timska igra 11 igrača.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 10:52 pm

exdomorocki je napisao/la:
ned jun 24, 2018 10:39 pm
Samo se možete sagnuti Gospodaru familije!
Nije mislio niko nista lose ali brate ovako ismijavati repke koje su tu a BiH nije to je zalosno.

Nego jel sutra objava za Arezinu :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 10:58 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned jun 24, 2018 10:36 pm
BlwD je napisao/la:
ned jun 24, 2018 10:33 pm
Nije to nista. Husref dvojicu na pripreme poveo.

Šta imaš protiv husrefovih beba akademaca


Usput napravi mi onaj avatar sa Zajmovićem i napravi sliku kao fudbalski teren i da možemo pisati ove igrače po pozicijama, nešto slično što se pravi ono lineupbuilder samo ti boje fino složi :D
Pa nisam Bill Gates jbt.
Mogu ti napraviti sliku, pa ti u paintu imena dodaji :rofl1:
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 11:03 pm

A Mujaric ? btw sta mu je prava pozicija i otkud da njega povede Slobo ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 11:05 pm

Arežina izvini , il idi il potpisi ...Smori sve evo 20 stranica
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u ned jun 24, 2018 11:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 11:05 pm

BlwD je napisao/la:
ned jun 24, 2018 10:58 pm
LARS1921 je napisao/la:
ned jun 24, 2018 10:36 pm
BlwD je napisao/la:
ned jun 24, 2018 10:33 pm
Nije to nista. Husref dvojicu na pripreme poveo.

Šta imaš protiv husrefovih beba akademaca


Usput napravi mi onaj avatar sa Zajmovićem i napravi sliku kao fudbalski teren i da možemo pisati ove igrače po pozicijama, nešto slično što se pravi ono lineupbuilder samo ti boje fino složi :D
Pa nisam Bill Gates jbt.
Mogu ti napraviti sliku, pa ti u paintu imena dodaji :rofl1:
Hajde lagano :D
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 11:07 pm

Ja mislim da se treba povecati tkzv baza skauta, pogotovo za prvu ligu federacije i rs-a.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 11:07 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:A Mujaric ? btw sta mu je prava pozicija i otkud da njega povede Slobo ?
Lijevo krilo, moze i desno igrati. Meni je on pravo dobar bio protiv Lokomotive kad je Sehic prebacen na beka a on usao na njegovu poziciju.
 
GhostFire
Postovi: 62
Pridružen/a: ned jun 24, 2018 7:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 11:36 pm

evo Apollon igra priajteljsku sa Crvenom Zvezdom 28.06 bit ce direktan prijenos na YT kanalu Zvezde navodno
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 11:47 pm

I jos Osmanovic u vezi. Ako ce Zajmovic igrati spica u nekim tekmama, onda nam ne treba vise napadaca. Mislim da smo ok i na stoperskim pozicijama. Jos taj lijevi bek i eventualno krilo, iako bih gurao Eldara kao drugu opciju desno ili ove druge momke, kada su vec tu. Veza je iskusna pojacana nasim momcima, jos kad se vrati Ramovic to ce biti super, Bakrac je iskusniji, Sinisa takodjer, Krpic bi trebao biti okej. Veoma dobra ekipa sa veznim redom kao najjacim oruzjem. Odbrana se mora dovrsiti i eventualno odlaskom Vece dovesti dobrog golmana. Ako uspijemo promovisati odredjen broj omladinaca tokon sezone, uz poboljsanje igre i naravno konkurentnost za sami vrh tabele, bit cu veoma zadovoljan. Ako ne mozemo biti mnogo jaci od konkurencije, savrsena opcija je imati ovoliko omladinaca u i oko ekipe koji su talentovani i zeljni rada.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 12:43 am

Omar500 je napisao/la:
ned jun 24, 2018 11:47 pm
I jos Osmanovic u vezi. Ako ce Zajmovic igrati spica u nekim tekmama, onda nam ne treba vise napadaca. Mislim da smo ok i na stoperskim pozicijama. Jos taj lijevi bek i eventualno krilo, iako bih gurao Eldara kao drugu opciju desno ili ove druge momke, kada su vec tu. Veza je iskusna pojacana nasim momcima, jos kad se vrati Ramovic to ce biti super, Bakrac je iskusniji, Sinisa takodjer, Krpic bi trebao biti okej. Veoma dobra ekipa sa veznim redom kao najjacim oruzjem. Odbrana se mora dovrsiti i eventualno odlaskom Vece dovesti dobrog golmana. Ako uspijemo promovisati odredjen broj omladinaca tokon sezone, uz poboljsanje igre i naravno konkurentnost za sami vrh tabele, bit cu veoma zadovoljan. Ako ne mozemo biti mnogo jaci od konkurencije, savrsena opcija je imati ovoliko omladinaca u i oko ekipe koji su talentovani i zeljni rada.
Ne mozemo uci u sezonu samo sa Krpicem i Zajmovicem u napadu. Nama je potreban jos jedan napadac za prve postave, neko ko je bas kvalitet. Treba nam jos i jedan stoper, lijevi bek i desno krilo, sve igraci za prve postave, ako mislimo nesto ozbiljno ove sezone..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 12:56 am

Meni ovo zatisje se nimalo ne svidja još 2 hefte do Evrope nama trebaju još 4 pojačanja. Kad misle dovoditi?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 1:27 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
ned jun 24, 2018 11:03 pm
A Mujaric ? btw sta mu je prava pozicija i otkud da njega povede Slobo ?
Uh ja totalno zaboravio za njega. Da da, i on je opcija na krilu. Nije los, brz je i ima neki fin dribling, ostalo sw moze nauciti ako se bude htjelo. :D
Mislim da je dosao iz Buducnosti kod nas.

Brko, nece doci toliko igraca sigurno. Kvaliteti ce doci tamo gdje se nadju i kolko se mogu priustiti, ali se nece ni dovoditi polovnjaci da samo bezveze zauzimaju mjesto. Imamo omladinaca za taj slucaj i imamo vrlo mladu ekipu.
Eh kolko ce to bit jaka ekipa imenima, vidjet cemo, ali bitnije je da igramo nesto. Usput afirmisat igrace mlade.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 1:34 am

phpBB [video]
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 2:29 am

Hocemo li napokon potpisati profesionalne ugovore sa Dzenanom Osmanovicem, Eldarom i Aldinom Sehicem, Kemalom Mujaricem? Vezati ove dragulje profesionalnim ugovorima u trajanju 4-5 godina? Totalno neozbiljno i amaterski je da neke od njih povedes na pripreme a ugovori im prema transfermarketu ubrzo isticu. Sreca je pa Dacic ima ugovor do 2020, mada treba gledati da se to sto prije produzi bar do 2022..

Onda, produziti sa Sabanadzovicem isto do 2022, a isto uraditi i sa Kjosevskim i Zajmovicem. Saban, Kjosevski i Zajmovic imaju ugovore do 2020, ali treba na vrijeme rijesiti stvari oko njihovih ugovora..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 5:32 am

riješavat će se to moj brko deset dana prije isteka ugovora po ustaljenim procedurama.. pa kad ti tad jedan od trojice potpiše, belaj.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 6:05 am

Ove sezone svi moraju imati prof.ugovore, tako da ako su sa ekipom sigurno ce imati prof.ugovore.
Ne mora znaciti da neko nije produzio ako nije jos objavljeno na zvanicno.

Za Enia Zilica nije objavljeno nikad a njegov saigrac rezervni stoper na tekmi protiv Atl.govori da je potpisao ugovor.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:44 am

Brkoo je napisao/la:
pon jun 25, 2018 2:29 am
Hocemo li napokon potpisati profesionalne ugovore sa Dzenanom Osmanovicem, Eldarom i Aldinom Sehicem, Kemalom Mujaricem? Vezati ove dragulje profesionalnim ugovorima u trajanju 4-5 godina? Totalno neozbiljno i amaterski je da neke od njih povedes na pripreme a ugovori im prema transfermarketu ubrzo isticu. Sreca je pa Dacic ima ugovor do 2020, mada treba gledati da se to sto prije produzi bar do 2022..

Onda, produziti sa Sabanadzovicem isto do 2022, a isto uraditi i sa Kjosevskim i Zajmovicem. Saban, Kjosevski i Zajmovic imaju ugovore do 2020, ali treba na vrijeme rijesiti stvari oko njihovih ugovora..
Misliš da bi Šabanadžović potpisao na četiri godine imajući u vidu ovu drugu polusezonu u kojoj mu je Adžem davao šansu na kapaljku? Pogledaj kako se dijete razvilo fizički za samo pola godine, samo zamisli koliko bi mu značilo da je igrao, dijelio minutažu sa Hajdarevićem. Isto je s Vecom, misliš da se njemu brani još četiri godine ovdje? Svi ovi igrači kojima je ugovor do 2020. će ti produžiti na maksimalno jednu godinu, nemojmo se zavaravati.

A za juniore, slažem se da je njih potrebno vezati što dužim profesionalnim ugovorima. Razumijem ja tvoju logiku i za Šabana, Kjosevskog i Zajmovića, ali iskreno mislim da kao klub nismo u poziciji da sa skoro formiranim ili formiranim igračima produžimo ugovor na četiri godine.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:45 am

Izgleda i ovo prvenstvo samo Kup :kafa:
Ciao Żeljo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija