Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 3:30 pm

Sta god sutra vidjeli to nama navijacima nista ne treba da znaci.
Kad se sjetim Slavke i utakmica u Antaliji kako smo bili rastrcani, disciplinovani, pametni, mislio sam da cemo rasuti ove nase ovdje.
Kone su najbolji primjer iz godine u godinu na pripremnim sve perfektno pa ih cim se vrate u nasu ligu mlatne ko stigne.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned jun 24, 2018 3:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 3:31 pm

skretnicar je napisao/la:
ned jun 24, 2018 2:35 pm
phpBB [video]
Nosili se dresovi Intera, Reala i plave majice bez ikakve veze sa Zeljom. Danas kad imamo mogucnost da nosimo plavo, mi nasli furati crno
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 3:35 pm

cikazubo je napisao/la:
ned jun 24, 2018 3:30 pm
Sta god sutra vidjeli to nama navijacima nista ne treba da znaci.
Kad se sjetim Slavke i utakmica u Antaliji kako smo bili rastrcani, disciplinovani, pametni, mislio sam da cemo rasuti ove nase ovdje.
Kone su najbolji primjer iz godine u godinu na pripremnim sve perfektno pa ih cim se vrate u nasu ligu mlatne ko stigne.
Zasto onda uopce igramo prijateljske ako nam nista ne znace.

Nisu prijateljske tu djaba, al eto, nama su izgleda djaba.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 3:45 pm

ono je veći antiklimaks od amarovih poraza od famosa. fakat, mi brzi, pametni, uigrani protiv amkara i astane.

ništa pozitivno što se na pripremama desi nije garancija da će se pozitivno dešavati i u zvaničnim. fk sarajevo je zaista najbolji primjer. ali može se vidjeti da li se radi ili ne radi. liježe li išta to što se priča. ako ništa da vidimo jel negativa prema treneru već počela :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 3:45 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jun 24, 2018 3:35 pm
cikazubo je napisao/la:
ned jun 24, 2018 3:30 pm
Sta god sutra vidjeli to nama navijacima nista ne treba da znaci.
Kad se sjetim Slavke i utakmica u Antaliji kako smo bili rastrcani, disciplinovani, pametni, mislio sam da cemo rasuti ove nase ovdje.
Kone su najbolji primjer iz godine u godinu na pripremnim sve perfektno pa ih cim se vrate u nasu ligu mlatne ko stigne.
Zasto onda uopce igramo prijateljske ako nam nista ne znace.

Nisu prijateljske tu djaba, al eto, nama su izgleda djaba.
Jesi pametan, evo spustio si mi ga bas .. -.-
Ne znam sto odgovaram ali hajde, nama koji nismo iz struke ne mogu nista znaciti jer ne znamo, mozemo mi uzeti Goska 3-0 mi cemo ovdje biti veseli i sretni, al ako Krcmarevic ne vidi naznake onoga sto je dosadasnjim radom zelio da postigne i promijeni onda nije dobro. Tako da sta tu ima bit nejasno, mi ne znamo viziju struke, kod Slavke smo se potukli posteno s prilicno nadmocnim rusima u sve 3 utakmice al dodjes u domace prvenstvo gdje nisi u minornom polozaju vec gdje si ti taj koji se pita pa smo vidjeli kako je to izgledalo u nastavku sezone. To se kod svakog trenera do sada moglo konstatovati, kod Kostica razvaljivali takodje pripremne, moderan i brz fudbal, i nakon par kola covjek odletio.
Kod Amara bilo bas poraza da se zabrines, ali covjek je kroz te utakmice unio nesto konkretno sto je in zelio a mi to nisno znali, pa smo 3 godine u Istri imali diskutabilne rezultate protiv slabijih protivnika al smo u takmicenju kasnije razvaljivali.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned jun 24, 2018 3:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 3:46 pm

skretnicar je napisao/la:
ned jun 24, 2018 2:35 pm
phpBB [video]
Sa jedne strane plavi dresovi Reala,Intera..., sa druge strane Ajaxa, Mančester... Ali fascinantno je kako je Borusija D bila popularna i na jednoj i na drugoj tribini se moglo vidjeti
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 3:48 pm

cikazubo je napisao/la:
ned jun 24, 2018 3:45 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jun 24, 2018 3:35 pm
cikazubo je napisao/la:
ned jun 24, 2018 3:30 pm
Sta god sutra vidjeli to nama navijacima nista ne treba da znaci.
Kad se sjetim Slavke i utakmica u Antaliji kako smo bili rastrcani, disciplinovani, pametni, mislio sam da cemo rasuti ove nase ovdje.
Kone su najbolji primjer iz godine u godinu na pripremnim sve perfektno pa ih cim se vrate u nasu ligu mlatne ko stigne.
Zasto onda uopce igramo prijateljske ako nam nista ne znace.

Nisu prijateljske tu djaba, al eto, nama su izgleda djaba.
Jesi pametan, evo spustio si mi ga bas .. -.-
Ne znam sto odgovaram ali hajde, nama koji nismo iz struke ne mogu nista znaciti jer ne znamo, mozemo mi uzeti Goska 3-0 mi cemo ovdje biti veseli i sretni, al ako Krcmarevic ne vidi naznake onoga sto je dosadasnjim radom zelio da postigne i promijeni onda nije dobro. Tako da sta tu ima bit nejasno, mi ne znamo viziju struke, kod Slavke smo se potukli posteno s prilicno nadmocnim rusima u sve 3 utakmice al dodjes u domace prvenstvo gdje nisi u minornom polozaju vec gdje si ti taj koji se pita pa smo vidjeli kako je to izgledalo u nastavku sezone. To se kod svakog trenera do sada moglo konstatovati, kod Kostica razvaljivali takodje pripremne, moderan i brz fudbal, i nakon par kola covjek odletio.
Kod Amara bilo bas poraza da se zabrines, ali covjek je kroz te utakmice unio nesto konkretno sto je in zelio a mi to nisno znali, pa sko 3 godine u Istri imali diskutabilne rezultate peotiv slabijih protivnika al smo u takmicenju kasnije razvaljivali.
Nit sam htio spustiti nit sta.
Ne znam sto svi mislite da vas neko spusta i da se neko svadja s vama samo radi jednog repliciranja i pokusaja rasprave.
Sve neki nadrkani likovi i kurcenje neko preko foruma.

Dalje od prve recenice nisam htio ni citati.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 3:50 pm

od sutra kreće sikirancija :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 3:55 pm

cikazubo, leone, strpite se do sutra, do 6 makar, pa se sekirajte. :kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 4:04 pm

Sikirat cu se ako bude kao prosle pripreme, kad su opet biti komentari " pa i Amar je gubio " , " mozda je Adzem nesto htio vidjeti u ovoj tekmi " , a mi nismo potrcali.
Doduse lahko je onim sto im je sve dobro, takvi se ne sikiraju :D
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 4:31 pm

Mene protiv GOSKa samo zanima fizicki odnos kod ovih sto su tek prikljuceni prvom timu. Ako se mogu nositi s protivnicima, uz njihov talent, pravilno doziranje i savjetovanje od strane Krcmarevica, dobit cemo jos neke igrace u sljedecoj sezoni.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 4:35 pm

priča je da dacić nije slučajno izašao na zvaničnoj, tj. da krčmarević vrlo ozbiljno računa na njega čim se malo oslobodi i prilagodi.
gradi željo boli te *****
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 4:42 pm

Ja se nesto ne zadajem u tim prijateljskim tekmama...dobro odigrali ili lose..cak mi je draze da lose prodjemo,pa kad je najbitnije proradis..pitari se nafuraju u takvim glupim tekmama..narastu im ocekivanja..i dobiju hladan tus kad je najbitnije :D...hebo to...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 5:17 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jun 24, 2018 4:35 pm
priča je da dacić nije slučajno izašao na zvaničnoj, tj. da krčmarević vrlo ozbiljno računa na njega čim se malo oslobodi i prilagodi.
Odlicno, meni je ovo u rangu buma
Zadovoljan je trener i sa Dzindom takodjer :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 5:41 pm

slika
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 6:27 pm

Dobra kvota za pola krova na istoku.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 7:10 pm

skretnicar je napisao/la:
ned jun 24, 2018 2:35 pm
phpBB [video]
Jel ovo Fudo na 7:10 ili mi se cini? :roll:
Lijepe uspomene svaka cast za klip..tada je islo i mlado i staro na tekme,iz cijele drzave haman,slusao se tranzistor nije bilo belaja izmedju navijaca cak sta vise znalo se zajedno na derbi otic i svak na svoju utakmicu pa poslije zajebancija i cuga...cekala se sedmica i 90 min gledanja, skakanja,navijanja..jednostavno se zivjelo za taj dogadjaj.

A sad sve imamo i informacije i slike i video i svi seremo( generalno vecina) na svaku sitnicu..jel stolica oprana,jel se kisobran moze unijeti,jel trener smije uvesti/izbaciti igraca,kolika je kome plata i slicno..
Eh bgm dug period 20 godina,mnogo smo se promjenili kao ljudi i drustvo u cijelini.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 7:11 pm

Joj mrtvila nekog, nije ovako dugo bilo :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 7:23 pm

Slabo se prate pripreme, shvatam ako traze mir i ako trener ne zeli da otkriva neke takticke zamisli, ali opet s druge strane prenosice se pripremne utakmice, a neki foto izvjestaji s jutarnjeg i poslijepodnevnog treninga nisu na odmet.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 24, 2018 7:23 pm

Sutra F5

Online

Trenutno korisnika/ca: cala, Google [Bot], SanMan i 109 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija