Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:46 pm

u tuzlu i do kraja sezone sa juniorima i par dokazanih i Zelji odanih prvotimaca.
samo nas to moze spasiti.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:50 pm

ispadamo iz kupa garant. Ovi naši luzeri primaju prvi gol na karauli
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:51 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon apr 16, 2018 2:46 pm
u tuzlu i do kraja sezone sa juniorima i par dokazanih i Zelji odanih prvotimaca.
samo nas to moze spasiti.
Tako je !


Ne znam je li ko pisao, nažalost, prenosi nas SK u srijedu :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:51 pm

Zgadi im fudbal Željo u srijedu. Dosta si ga nama zgadio u ove zadnje 3 utakmice.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:52 pm

Svi uvrijedjeni sto ne igraju, sto misle da neko losiji igra umjesto njih, svi imaju neki ego veliki.
Al realno i ja bi bio ljut da umjesto mene igra Adi i to konstantno ti ni minute ne dobijas a taj sto igra umjesto tebe izgleda smijesno.

Ko je za to kriv. Trener.

Mi u ekipi znaci imamo Zeca, Crnova i Projica koji su nadrkani i u nemilosti trenera, imas cijelu ekipu van forme i nesto hocemo. Pa to je atmosfera nikakva.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:54 pm

Nas samo dova može spasiti. I sadaka ako smo je gdje zaradili.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:56 pm

mi nemamo nijednog igrača koji je toliko bolji od konkurenta da igra sve, a konkurent ništa. a nekoliko takvih situacija. ustvari gdje je razlika ponajveća vojo - kajkut kajkut redovno dobija minute...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:57 pm

Ako se svadjaju medjusobno, nek puse ***** kolektivno, zajedno sa strucnim stabom.

Ne uzmu li ove godine nista, ja bi ih sve redom otpustio.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:58 pm

ta trojica se ocito nisu trudila kriti nezadovoljstvo. na njih trojicu dodaj jos najmanje toliko. to su oni hinjavci. kao sve je ok, a ovamo rovaranje.

Ado daj djecu pa da poginemo ko junaci ili pobjedimo ko heroji.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:09 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon apr 16, 2018 2:58 pm
ta trojica se ocito nisu trudila kriti nezadovoljstvo. na njih trojicu dodaj jos najmanje toliko. to su oni hinjavci. kao sve je ok, a ovamo rovaranje.

Ado daj djecu pa da poginemo ko junaci ili pobjedimo ko heroji.
Ma stoposto.
Necu nikog imenovat al ima ih koji bi karakterom i "zapostavljenoscu" mogli biti jedni od tih.
Mada sam je trener kriv sto to nije izbalansirao. Ako Kajkut moze igrati toliko a losiji je od Voje kako ChWilla kaze, zasto onda ostali ne mogu. Al pogan je ponos, a to je ocito i pojelo Adu. Glumiti nesto samo zato jer Projic nije htio smanjiti platu ili gurat Adija jer si ga ti doveo, ne ide. Da ne idemo u ostalu rotaciju, gdje je mali Saban van forme i losiji nego kad je tek pocinjao, Kemo je mogao vise biti koristen, Zeric ...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:10 pm

Opet price kako igraci bojkotuju, deja vu.

Ako se nesto zna zasto se suti? Od navijaca pa do Ade. Ja da nesto znam najmanje sto bih uradio je rastrubio na sva zvona.

Zar treba stititi i kriti nekoga ko se zajebava sa svima nama i sa imenom Zelje? Ako ima takvih ja im iskreno zelim da narednu sezonu docekaju s dvije proteze umjesto nogu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:11 pm

fcz je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:10 pm
Opet price kako igraci bojkotuju, deja vu.

Ako se nesto zna zasto se suti? Od navijaca pa do Ade. Ja da nesto znam najmanje sto bih uradio je rastrubio na sva zvona.

Zar treba stititi i kriti nekoga ko se zajebava sa svima nama i sa imenom Zelje? Ako ima takvih ja im iskreno zelim da narednu sezonu docekaju s dvije proteze umjesto nogu.
+1
 
stila
Postovi: 92
Pridružen/a: sub nov 04, 2017 9:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:13 pm

Mislio sam da nikada vise necu gledati goreg beka od Bureka al tu su Nasi koji me uvijek demantuju!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:14 pm

fcz je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:10 pm
Opet price kako igraci bojkotuju, deja vu.

Ako se nesto zna zasto se suti? Od navijaca pa do Ade. Ja da nesto znam najmanje sto bih uradio je rastrubio na sva zvona.

Zar treba stititi i kriti nekoga ko se zajebava sa svima nama i sa imenom Zelje? Ako ima takvih ja im iskreno zelim da narednu sezonu docekaju s dvije proteze umjesto nogu.
pa vidi nije ti to klasični bojkot, jednostavno ne trče i ne zalažu se kao prije par mjeseci... primjer Zakarić, Vojo, Sinan, pa i djeca jednostavno nije moguće uporediti trku i zalaganje, pa uzmite video utakmice Željo-Sarajevo na onakvom terenu i one jučer... Imaju zagarantovane premije ko nikad niko poslije rata i džaba. Šta uraditi, evo šta možemo mi obični smrtnici uraditi?
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:15 pm

zaboravih napisati, možda žale za legendama koje su otišle u gospodski klub mamu im nabijem...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:15 pm

nisi ti imao potrebu ni opravdanja da od dva uporediva igrača jedan ima nula minuta. tu si napravio štetu i sa umorom, i sa osjećajem da se može manje truditi, i sa nezadovoljstvom drugog igrača.
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:15 pm

Ni prvi ni zadnji, vec na ljeto dovest cemo igraca za neku poziciju svi cemo da se nalozimo da smo konacno doveli pravog, razocarat ce nas kad tad.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:17 pm

Ali pazi ti igracina i trenercina molim te, sve magovi veliki. Projic se nesto kurci, a priziva ga se samo jer mu je konkurencija Livaja 2.0. Crnov se nervira i ljuti, a trpimo invalida dvije godine i jos mu platu dajemo. Zakari, kojem smo ozivjeli karijeru i trpili njegovo guzeljanje, se zivo jebe jer ce u strasnu Sloveniju. Asim Nargila, koji vise trci od kafane do kafane nego na treningu ne bi da igra, jer mu se ne igra. Trener, takticki genije, nam jeba znanje svima kolektivno nekakvim suludim idejama, a svlacionicu je ocito zijanio. Pomocnici mu Karic, koji evo vidimo od Kjosevskog pravi Neuera, i nepismeni Dzafic.

Sto je najtuznije uopste me ne bi iznenadilo da je to samo vrh ledenog brijega, jer se nama samo ponavlja prosla sezona. Onda ce bit naknadna pamet, neke insinuancije, onda ce svi znati sve, ali su sutili kao za dobrobit kluba, pa ce i tad nastaviti da sute uz ono "znalo se, ali ne bih ja o tome sad." Vrijeme je da se reaguje, sad ili odmah. Upravo, sportski direktore, reagujte kako znate i umijete dok nije kasno, a vec je 5 do 12. Ako se ne napravi rez, ne zanima me kakav, sad, onda ga ne treba ni praviti. Sasvim je svejedno. Imajte sluha, kao Boga vas molim, prepoznajte vaznost ovog momenta i ove titule.

:doktor:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:22 pm

ti znaš da radiš sa šrotom, sa pretežnim dijelom duhovnih siromaha i moraš se tako i ponašati. džaba je sve. značajno bolje ti nećeš moći još dugo.
gradi željo boli te *****
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:26 pm

Ne kurci se Projic, momak je bas na mjestu. Momak je bas sjeban jer ne igra i pogotovo ova glupost sto se desi sa ovom anketom na instagramu. Momak slucajno kliknuo dok je prelistavao storije al se odmah javio stranici da izbrisu to..
Nego vidim, niko ne spominje Kemu i njegovu blistavu partiju jucer.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 104 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija