Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:46 pm

Masinovodja je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:39 pm
Prvi dali auto go,drugi ofs,treci penal,koji se i nije morao svirati,tako da je remi posten rezultat.
Ovi koji psuju igracima nek se stide,ja vi vas sve banovao.
Prvi smo i idemo po titulu!
Koga bi za to bolio qurac da je zavrsilo 2:3 ?

Idemo u picku materinu, mozda pravu u psiholosku kliniku.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sub mar 17, 2018 5:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:46 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:38 pm
Vidjet ćete sad panike svaku do kraja u slučaju vodstva.
Neće ovo na dobro sigurno.
Jednostavno ne može.
Ovog trenutka ne znaš ko je više ubijen.
Brate možda baš izadje na dobro. Da smo uzeli nastavili bi po starom igra nam je losa ja nezz kako smo gol dali, a ne 3 i to treba vidjeti, a ne samo kako smo 3 primili. Nesto se promjeniti mora možda je prekretnica bas ovo da nam da do znanja. Krupa Čelik sloboda Krupa Zrinjski pa opet Zrinjski nama je igra losa i možemo biti prezadovoljni koliko smo bodova izvukli. Onako više nije išlo, ako se sad nesto ne promjeni onda nam spasa nema
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:46 pm

ne, mi sad treba sve da zakucamo i halalimo titulu sa prvog mjesta :kafa:

redakciju razumijem, vas ostale ne.
gradi željo boli te *****
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:46 pm

godrina je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:32 pm
fcz je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:26 pm
W1
godrina je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:22 pm
sad ne ulazit na forum 2 dana najbolje, mogu mislit pljuvanja
stvarono steta za ovo, mogli smo fino na +5 bodova i cinjenica da oni sledecu idu u siroki sve nam se poklopilo ali onda samarcine
stvarno steta, ali jbg valjda se desava, valjda je red da nam se sve vrati jebemu majku
pa moze li bit sladje nego da na derbiju uzmemo titulu
Senade, Adzeme, Papac reagujte moramo ovo uzet do kraja
Otkad pratim Zelju mi vazda pricamo kako nam se jednom mora vratit. To je prica luzera. Pobjednici pobjedjuju a luzeri gube i tjese se bajkama.
ma koliko nas bi bilo zadovoljno remijem prije utakmice ??
koliko vas misli da je ono bio faul prije njihovog drugog gola ??
ne branim nikoga, ali nije toliko katastrofalno kao sto se pise, eto vec izgubili titulu cc
jest pickasto, luzerski, debilno i sta sve ne ok ali sta sad trebamo, ganjat ih po gradu i udarat ??
sanse za titulu su nam iste kao i prije utakmice, i dalje imamo 2 boda prednosti, sledece dvije utakmice uslovno receno lakse.. ja sam budala al im vjerujem samo otjerat bogicevica
a jel bio ofsajd kod našeg drugog gola? Vazda nam neko drugi kriv....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:47 pm

Lijepi Nisko :)
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:47 pm

Izlija je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:34 pm
Svi na Grbavicu protiv Radnika, podrška ne smije izostati, naš Željo nas sada treba više nego ikada. Nije Željo samo njih 11 na terenu i trener, Željo, to smo mi. Rame uz rame i pjesma 90 minuta ne smije da prestaje
Ako nas bude 3000 neka se udaraju u guzicu svi redom. Ovo ni u snu nisu smjeli dopustiti. Umjesto da ih sahranimo, odemo na +5, oni u krizi, mi u naletu, titula pred nosom... mi njih vratimo u život. Ovo njima može biti prekretnica da u nastavku sezone zaigraju još bolje, a kako će se na naše manekene odraziti Boga pitaj... Ne treba očekivati veliku posjetu do kraja sezone, eventualno pred kraj ako budemo u igri za titulu. Kakav crni Zajmović, i Žerić i Zec su za njega TV u boji. Bogi odigra solidno i na kraju raspad sistema. Ko uzima minute Kemi, Bože sačuvaj. Mehremića sam branio jer je na početku djelovao solidno, ali on iz utakmice u utakmicu sve gori. Adžem dobro pripremio utakmicu, ali se tokom utakmice pogubio. Kajkut i Zeba nemaju šta raditi na ovim utakmicama. Što nije uveo trećeg stopera umjesto ofanzivca? Milijardu upitnika mi je iznad glave. Užas. Horor.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:48 pm

barbarez je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:46 pm
Sta je ba ovo pobuna dezurnih advokata i ismijavaca. Sta su se ovo uloge zamijenile. Kako je moguce da dezurni pametnjakovici i vrhunski poznavaoci ironije pricaju sad ovako po forumu. Sto sad ne nastavite po starom. Sto sad ne ismijavate pojedince i prosipate seljacke zajebancije.
Kako je moguce da sad odjednom ne valjaju i da su luzeri. Do maloprije bili ponos.
Pa nek vas je sramota sve . Nemoj te se usuditi bilo kojem forumasu bilo sta reci ubuduce kad bude kritikovao i da prosipate pamet po forumu.
Idemo dobit naredne tekme. Ja vjerujem u nas. Mi to mozemo. Imamo debila u ekipi,a nisu to Zeba i Kajkut. Ali dokazali smo danas da smo bolja ekipa . Ljudi nam prave problemw na osnovu nase katasteofalne lijeve strane i losih reakcija u odbrani. Na sredini smo Tito za njih.
Nemojte sahranjivati nas klub. Nisu ga sahranili najveci dusmani ,nisu nas sahranili kad su nas palili ,i rusili.Nemojte ga ni vi sahranjivati njegovi navijaci. Bice Zeljo sampion ove godine.
:zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:48 pm

Adzem ne zna zatvoriti utakmicu. Nista nije naucio jos od one tekme protiv Metalurga po tom pitanju. Nama bi mrtvi Celik uvalio jos 2 gola samo da se igralo jos deset min. Volimo mi Zelju i zivimo za njega al nismo jos zreli za titule. Nije u pitanju koliko je bodova u igri i ostale stvari, jednostavno previse smo losi kao klub a previse volimo Zelju da bi to priznali sebi. Ova nam je utakmica otvorila oci. Vteim te Zeljo!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:48 pm

Uzasan dan. Nevjerica. Ljudi, zar je ovo moguce? Speechless.
Ali valja dalje. Zeljo - to je moj tim!! :zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:49 pm

Navijaci zrinjskog nek daju adzemu umjesto nekom igraču nagradu Filip Šunjić Pipa
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:49 pm

VOLIM TE ŽELJO!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:50 pm

kvalitet je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:47 pm
Izlija je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:34 pm
Svi na Grbavicu protiv Radnika, podrška ne smije izostati, naš Željo nas sada treba više nego ikada. Nije Željo samo njih 11 na terenu i trener, Željo, to smo mi. Rame uz rame i pjesma 90 minuta ne smije da prestaje
Ako nas bude 3000 neka se udaraju u guzicu svi redom. Ovo ni u snu nisu smjeli dopustiti. Umjesto da ih sahranimo, odemo na +5, oni u krizi, mi u naletu, titula pred nosom... mi njih vratimo u život. Ovo njima može biti prekretnica da u nastavku sezone zaigraju još bolje, a kako će se na naše manekene odraziti Boga pitaj... Ne treba očekivati veliku posjetu do kraja sezone, eventualno pred kraj ako budemo u igri za titulu. Kakav crni Zajmović, i Žerić i Zec su za njega TV u boji. Bogi odigra solidno i na kraju raspad sistema. Ko uzima minute Kemi, Bože sačuvaj. Mehremića sam branio jer je na početku djelovao solidno, ali on iz utakmice u utakmicu sve gori. Adžem dobro pripremio utakmicu, ali se tokom utakmice pogubio. Kajkut i Zeba nemaju šta raditi na ovim utakmicama. Što nije uveo trećeg stopera umjesto ofanzivca? Milijardu upitnika mi je iznad glave. Užas. Horor.
pa bili smo mi i prošle godine u naletu, u realno puno boljoj situaciji nego sad i da smo pobijedili (4 boda i međusobni duel tri utakmice prije kraja - 5 bodova osam utakmica prije kraja), i šta bi. isto svi mislili da je gotovo, tribina i titula. ne odgovaraju nama ti naleti koliko mi mislimo...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:50 pm

kakvi psiholozi, kakve pičke materine. uzeti im tri plate svima.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:51 pm

storm_raider je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:45 pm
A da pogledamo na tabelu i pokazemo inat, pa napunimo Grbavicu protiv Radnika, ako nista zbog tog inata? Zelji trebamo, pa umjesto da seremo i psujemo, dodjimo protiv Radnika u sto vecem broju, tako cemo najbolje pokazati da smo uz ekipu. Ne znam, od igraca se ocekuje cesto neki veliki intelektualno napor i mislim da ih time dobrano precjenjujemo. Oni cesto nemaju ni 4 srednje zavrsena na vrijeme, tako da ne ocekujte od njih neka dublja preispitivanja i mozganja. Oni su noseni atmosferom, impulsom. Skupimo se i napunimo Grbavicu, i dalje je sve u nasim rukama.

Uprava neka u medjuvremenu se pod hitno konsultuje sa psiholozima i neka ih angazuje.
normalno da nece doci jer su nam navijaci jos patuljastiji od igraca
zar nije lakse sjedit i pljuvat, davat odkaze i na sve se posrat
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:51 pm

Dupla kruna!
 
Avatar
south side
Postovi: 470
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:51 pm

barbarez je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:46 pm
Sta je ba ovo pobuna dezurnih advokata i ismijavaca. Sta su se ovo uloge zamijenile. Kako je moguce da dezurni pametnjakovici i vrhunski poznavaoci ironije pricaju sad ovako po forumu. Sto sad ne nastavite po starom. Sto sad ne ismijavate pojedince i prosipate seljacke zajebancije.
Kako je moguce da sad odjednom ne valjaju i da su luzeri. Do maloprije bili ponos.
Pa nek vas je sramota sve . Nemoj te se usuditi bilo kojem forumasu bilo sta reci ubuduce kad bude kritikovao i da prosipate pamet po forumu.
Idemo dobit naredne tekme. Ja vjerujem u nas. Mi to mozemo. Imamo debila u ekipi,a nisu to Zeba i Kajkut. Ali dokazali smo danas da smo bolja ekipa . Ljudi nam prave problemw na osnovu nase katasteofalne lijeve strane i losih reakcija u odbrani. Na sredini smo Tito za njih.
Nemojte sahranjivati nas klub. Nisu ga sahranili najveci dusmani ,nisu nas sahranili kad su nas palili ,i rusili.Nemojte ga ni vi sahranjivati njegovi navijaci. Bice Zeljo sampion ove godine.
Ma to ti je naš seljački mentalitet dok pobjeđuje kujes u zvijezde kiksas niko nevalja sve treba rastjerat balkanski mentalitet najpoganij u evropi
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:51 pm

Nije nam ovo trebalo pred pauzu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:52 pm

slika

Najbolji stoper lige. Mozda rijetko zabija golove, ali kad zabije to je u 93. i u svoju mrezu. Doktore :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

slika

Najbolji lijevi bek nakon Kvese. Svojim prodorima je odusevio forumsku zajednicu. Bilo je i drkanja na njegove gifove. Majstore klanjam ti se :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:52 pm

Elegant je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:51 pm
Nije nam ovo trebalo pred pauzu.
Nemoj srat, ja kontao baš nam ovo trebalo

hvala ti što nam reče
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:52 pm

Ne treba ih kuditi,ja cu ih istetovirati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], South i 162 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija