Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:05 am

Nekad su Zeljini navijaci pravili pritisak na protivnicke igrace i onemogucavali im normalno igranje, a nase motivisali i podrzavali. Sada je obrnuto, nasim pravimo pritisak.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:07 am

U prethodnom postu sam pisao o pritisku s apspekta trenera.
Sto se tice igraca tu se apsolutno ne slazem i mislim da je stvar u potpunosti drugacija, cista suprotnost.
To sto je Bilbija rekao je cista glupost po meni, ne mozes poredit Zrinjski sa ova dva kluba, eto lakse je igrat u Cukarickom nego u Zvezdi u Partizanu, ljepse mi je u Rijeci nego u Hajduku, neuporedivo sve.
Ili jesi ili nisi prjatelju.
Graovac kojeg ne poznaje al ruku smijem dati da je momcina, ljudina, dusa od covjeka je ovdje dosao iz tog kluba, sta cemo sad ?
A Bilbija, Bekric, Stanic, eh bolje da ne pisem..
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:08 am

Vazda je bilo debila kojima su utakmice sluzile za istresanje licnih frustracija i kompleksa, bar od kad ja pratim klub a pratim ga od prvog poslijeratnog derbija..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:09 am

Pa sad ti čovjek govori, nije nigdje zdrava. Samo što neki mogu da plate puno više nekog ko će to trpit.
Zadnja izmjena: neroazzuro, dana/u čet maj 31, 2018 10:11 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:11 am

cikazubo je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:07 am
U prethodnom postu sam pisao o pritisku s apspekta trenera.
Sto se tice igraca tu se apsolutno ne slazem i mislim da je stvar u potpunosti drugacija, cista suprotnost.
To sto je Bilbija rekao je cista glupost po meni, ne mozes poredit Zrinjski sa ova dva kluba, eto lakse je igrat u Cukarickom nego u Zvezdi u Partizanu, ljepse mi je u Rijeci nego u Hajduku, neuporedivo sve.
Ili jesi ili nisi prjatelju.
Graovac kojeg ne poznaje al ruku smijem dati da je momcina, ljudina, dusa od covjeka je ovdje dosao iz tog kluba, sta cemo sad ?
A Bilbija, Bekric, Stanic, eh bolje da ne pisem..
Pa Zrinjski je od kako je Bilbija dole Zvezda, Dinamo a Sarajevo i Zeljo, Cukaricki i Rijeka. Barem rezultati tako kazu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:12 am

A kao dosao bi ekstra trener za male pare da nema debila na tribinama. Bi al u qrcu..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:16 am

Budi Željo je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:11 am
cikazubo je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:07 am
U prethodnom postu sam pisao o pritisku s apspekta trenera.
Sto se tice igraca tu se apsolutno ne slazem i mislim da je stvar u potpunosti drugacija, cista suprotnost.
To sto je Bilbija rekao je cista glupost po meni, ne mozes poredit Zrinjski sa ova dva kluba, eto lakse je igrat u Cukarickom nego u Zvezdi u Partizanu, ljepse mi je u Rijeci nego u Hajduku, neuporedivo sve.
Ili jesi ili nisi prjatelju.
Graovac kojeg ne poznaje al ruku smijem dati da je momcina, ljudina, dusa od covjeka je ovdje dosao iz tog kluba, sta cemo sad ?
A Bilbija, Bekric, Stanic, eh bolje da ne pisem..
Pa Zrinjski je od kako je Bilbija dole Zvezda, Dinamo a Sarajevo i Zeljo, Cukaricki i Rijeka. Barem rezultati tako kazu.
Pricam o velicini klubova, gdje ces Zrinjski s nama u red realno.
Sta je Hajduk onda za Rijeku i Dinamo ?
Po trofejima GOSK a po renomeu, tradiciji, navijacima, stadionu su za njih Barca.
I uz duzno postovanje tebi, ja bi se omrsio kad bi s Bilbijom sjeo za sto, trebao si ga pitat zasto prica takve stvari na terenu nasim igracima.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u čet maj 31, 2018 10:18 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:17 am

Grbavica je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:05 am
Nekad su Zeljini navijaci pravili pritisak na protivnicke igrace i onemogucavali im normalno igranje, a nase motivisali i podrzavali. Sada je obrnuto, nasim pravimo pritisak.
Necu se sloziti sa ovim ali bas nikako. Tu sam na utakmicama i ovo nije istina. Pogledaj samo kako se podrzava Zeljo na primjeru juniora od Ludogoreca, preko Lokomotive do Atletika, zasto njima nismo pravili pritisak, nego smo ih nosili do pobjede nad Bugarima.
Igraci koji zadnjih godina igraju u Zelji su cast izuzetcima polovnjaci koji ne znaju kako je igrati pred vise od 1.000 ljudi, i Zakaric je imao vrijedjanja, zvizduke, pljuvanja kod Slavke i sa tribina i ovdje na forumu ali covjek je klasa i za par mjeseci je docekao da mu se aplaudira. Isto je bilo sa Lendricem, kojeg su pljuvali kada nije mogao dati gol 5,6 utakmica a poslije kad je ocepilo opet je bio heroj. To nije ovdje to je svugdje. Adi Mehremic bi u drugom klubu bio sahranjen od medija a kamoli od navijaca, a iz zajebancije je krenula podrska protiv Krupe i decko odigra najbolju utakmicu.
Pa pogledajte sta pisu navijaci Evertona o Besicu i sta su pisali prije 2 godine kada im je najbolji bio? Pogledajte vani koliko se prijeti po twiterima i drugim sranjima, prijavljuje se policiji zbog ocajnih partija pojedinih igraca.
Poredimo se sa Zrinjskim, i kaze Bilbija nemaju pritiska, pa tako je kad nemas navijace, nije ni Olimpik imao pritisak kad ga prati 20 ljudi. Plus sto kad zagusti idu penali, igraju protiv juniora i slicno. Pitao bih ja Bilbiju i ove nase sta da je Zeljo zadrzao 3-0 dole, pa da su otisli u Krupu i igrali sa prvom ekipom Krupe + eventualno premiranom sa nase strane sta bi bilo.
Pa prvi je Blaz plakao po sarajvskim medijima sto se pravi pritisak na Zrinjski kojeg sudije guraju (protiv Goska i Borca). Sto kod Amara nije bilo pritiska sa tribina? Zato sto je rjesavao prvenstvo 4 kola prije kraja.
Sto se mene licno tice ko ne dozivljava Zeljeznicar ne treba biti ni blizu kluba eto mu Zrinjskog i slicnih pa neka tamo igra bez stresa, a takav ce uvijek biti igrac samo za Zrinjskog ili nekog manjeg kluba nikad igracina koja ce igrati pred hiljadama ljudi.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:21 am

U Zrinjskom je pritisak manji nego sto bi i trebao biti jer je situacija sljedeca:
Ide dobro: super, gurnite ga balijama što dublje.
Ne ide dobro: jbg, Bosna nije naša država, kako je Hajduk igrao? Kad je svjetsko, s kim prvu igramo?

UZP projekat podržan politikom i parama i navijačima koje u suštini boli ona stvar za klub.

Kod nas sve obrnuto:
Ide dobro: dobijamo mi, ali nema igre. Željo treba da dominira i ima posjed 85 posto u ovoj ligi, zabit 4 po poluvremenu i svaki napad da bude opasan.
Ne ide dobro: oooooj, zemljo otvori se, sedam dana sam na persenima, šta to radite, majku vam *****, bezmudaši, dobili ste plateeee sve, brukate Želju, gledaj debila...

A mi još nismo UZP projekat, imamo tradiciju i nemamo pare od politike.

Dakle, trebamo mi malo popustiti.
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:22 am

Sta je sa vecom, ide li ili ostaje?
Ako ide nadam se markovicu iz celika

nadam se peci, danilovicu,besirovicu

Ta cetiri igracu su pod must da se dovedu da sam ja u upravi, ali mi cemo dovesti neke ohrdine od igrace, ili cemo ostaviti postojece( citaj kloc blagojevic, i sindikalac profesor)
Zadnja izmjena: DZM13, dana/u čet maj 31, 2018 10:27 am, ukupno mijenjano 1 put.
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:22 am

tako je
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:28 am

Mislim meni je presmjesno slusati price o pritiscima... Ako si profesijonalac ti si ba moras prilagoditi na sve uslove sam si birao taj poziv. Cuj ne moze podnjet psovanje ok mozes se uvrijediti iznervirati i taj dan lose odigrati ali vec narednu utakmicu si tu 100%.
Pa bar kod nas ako je iko otisao na neke utakmice omladinskih selekcija i tamo se djeci psuje, da me pogresno ne svatite to je meni odvratno ali samo hocu da kazem sto se tice tog psovanja i pritiska da se ne moze igrati to je presmjesno onda si ti druze poluprofesijonalac.
I naravno svaki klub bi trebao imati psihologa ako vec neko ima neku psihicku barijeru da da maximum od sebe.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:29 am

cikazubo je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:16 am
Budi Željo je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:11 am
cikazubo je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:07 am
U prethodnom postu sam pisao o pritisku s apspekta trenera.
Sto se tice igraca tu se apsolutno ne slazem i mislim da je stvar u potpunosti drugacija, cista suprotnost.
To sto je Bilbija rekao je cista glupost po meni, ne mozes poredit Zrinjski sa ova dva kluba, eto lakse je igrat u Cukarickom nego u Zvezdi u Partizanu, ljepse mi je u Rijeci nego u Hajduku, neuporedivo sve.
Ili jesi ili nisi prjatelju.
Graovac kojeg ne poznaje al ruku smijem dati da je momcina, ljudina, dusa od covjeka je ovdje dosao iz tog kluba, sta cemo sad ?
A Bilbija, Bekric, Stanic, eh bolje da ne pisem..
Pa Zrinjski je od kako je Bilbija dole Zvezda, Dinamo a Sarajevo i Zeljo, Cukaricki i Rijeka. Barem rezultati tako kazu.
Pricam o velicini klubova, gdje ces Zrinjski s nama u red realno.
Sta je Hajduk onda za Rijeku i Dinamo ?
Po trofejima GOSK a po renomeu, tradiciji, navijacima, stadionu su za njih Barca.
I uz duzno postovanje tebi, ja bi se omrsio kad bi s Bilbijom sjeo za sto, trebao si ga pitat zasto prica takve stvari na terenu nasim igracima.
To s kim ja sjedim i sta pitam i pricam je moja privatna stvar. Prica to na terenu jer je pogan i smece vjerovatno, ja sam samo govorio njegovo vidjenje dva kluba koje se moze preslikati i na situaciju s nama.
Uglavnom ne stojimo dobro kad krenemo u pregovore. Nit nudimo kakve pare, nit nudimo ljudima mir.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:30 am

Hadzijalagic je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:04 am
A koja je to zdrava sredina ako gledamo jace klubove na balkanu? Ne budite djeca, ima svega ali prvenstveno je do pojedinaca koji su picke ili nemaju ambicije i motiva da se nose sa razlicitim pritiscima.. Cuj nezdrava sredina. Recite jedan veci klub sa balkana sa zdravijom..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
A je li to znaci da je to normalno sto je nezdrava sredina u jacim klubovima na Balkanu? Je li nam to pomaze i hoce li nam generalno to pomoci u buducnosti?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:31 am

Budi Željo je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:29 am
cikazubo je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:16 am
Budi Željo je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:11 am


Pa Zrinjski je od kako je Bilbija dole Zvezda, Dinamo a Sarajevo i Zeljo, Cukaricki i Rijeka. Barem rezultati tako kazu.
Pricam o velicini klubova, gdje ces Zrinjski s nama u red realno.
Sta je Hajduk onda za Rijeku i Dinamo ?
Po trofejima GOSK a po renomeu, tradiciji, navijacima, stadionu su za njih Barca.
I uz duzno postovanje tebi, ja bi se omrsio kad bi s Bilbijom sjeo za sto, trebao si ga pitat zasto prica takve stvari na terenu nasim igracima.
To s kim ja sjedim i sta pitam i pricam je moja privatna stvar. Prica to na terenu jer je pogan i smece vjerovatno, ja sam samo govorio njegovo vidjenje dva kluba koje se moze preslikati i na situaciju s nama.
Uglavnom ne stojimo dobro kad krenemo u pregovore. Nit nudimo kakve pare, nit nudimo ljudima mir.
Hoces da nosis dres najveceg kluba u drzavi i mir kao u Olimpiku ?
To nema nigdje.
Nasi igraci su imali dvije godine savrsenu podrsku, posjecen stadion, navijanje, dobre gostujuce brojke, neki od njih su i jarani s navijacima s juga.
O kakvom pritisku prema igracima pricamo, nigdje veze.
Imas igrace koji vole igrat za velike klubove i one koji ne mogu, nasa je greska sto smo doveli kamion tih sto ne mogu, sreca pa postoje primjeri koji pokazuju suprotno.
Pa taj Bilbija a i Todorovic nisu bili neki faktori kod pitara, a uzeli su kup i titulu, sto tamo nisu pruzali partije kao u Zrinji, pa jednostavno, konkurencija na pozicijama i mentalni patuljci.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u čet maj 31, 2018 10:38 am, ukupno mijenjano 3 puta.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:34 am

storm_raider je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:04 am
A koja je to zdrava sredina ako gledamo jace klubove na balkanu? Ne budite djeca, ima svega ali prvenstveno je do pojedinaca koji su picke ili nemaju ambicije i motiva da se nose sa razlicitim pritiscima.. Cuj nezdrava sredina. Recite jedan veci klub sa balkana sa zdravijom..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
A je li to znaci da je to normalno sto je nezdrava sredina u jacim klubovima na Balkanu? Je li nam to pomaze i hoce li nam generalno to pomoci u buducnosti?
Pa to ti je tako, bilo normalno ili ne. To je mentalitet balkana i takve stvari je na ovom podneblju nemoguce iskorjeniti. Jedino ako nekim slucajem preko noci dobijemo super uredjeno drustvo, gdje ce sve biti potaman i gdje ce svi biti zadovoljni svojim zivotima. To je neizvodivo ta da...

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:39 am

Hadzijalagic je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:34 am
storm_raider je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
čet maj 31, 2018 10:04 am
A koja je to zdrava sredina ako gledamo jace klubove na balkanu? Ne budite djeca, ima svega ali prvenstveno je do pojedinaca koji su picke ili nemaju ambicije i motiva da se nose sa razlicitim pritiscima.. Cuj nezdrava sredina. Recite jedan veci klub sa balkana sa zdravijom..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
A je li to znaci da je to normalno sto je nezdrava sredina u jacim klubovima na Balkanu? Je li nam to pomaze i hoce li nam generalno to pomoci u buducnosti?
Pa to ti je tako, bilo normalno ili ne. To je mentalitet balkana i takve stvari je na ovom podneblju nemoguce iskorjeniti. Jedino ako nekim slucajem preko noci dobijemo super uredjeno drustvo, gdje ce sve biti potaman i gdje ce svi biti zadovoljni svojim zivotima. To je neizvodivo ta da...

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Znam da je tako, ali nije normalno. I 'mentalitet' Balkana jeste oboljenje, zato i jesmo tu gdje jesmo. Mnogo vece nacije od nasih su se mijenjale, ne vidim zasto mi ne bismo. Ok, rat i sranja, stoji, ali opet je do nas sve. Super uredjeno drustvo necemo dobiti, vec ga moramo izgraditi. Generalno, to opet ne znaci da je normalno psovati nekome dijete mrtvo ili prijetiti silovanjem. Dok god je tako, napustace nas ljudi koji znaju kako se radi vani.

Nego kada cujemo da neko ebe nekome mrtvo dijete ili prije silovanjem, fizickim povredama, pogotovo ako taj covjek sjedi u Upravi - a slozicemo se da rade jebeno dobar posao, trebamo mi sa tribina da toj osobi objasnimo par stvari. Puno je nas normalnijih vise, nego idiotima dajemo prostora. Valjda je Zeljo bitan, a ta osoba svakako ne zasluzuje Zelju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:40 am

@cikazubo
Drug mozemo ovako u nedogled, sve je to ok, al iz tih razloga mi smo sad u situaciji da strepimo hoce li nam i Adzem ostati. Kakav novi trener, da je i ovog premuntat da ostane.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:43 am

Poredis Zrinjski sa nama, politicki projekat poredis sa Zeljom. Osim par hiljada placenika i ljudi koji moraju navijati za taj klub da ne bi bili manji "hrvati" od Dragana, ko to jos gotivi Zrinjski?
Sutra da se ugase koga bi to interesovalo?

Mi smo klub sa tradicijom, sa ogromnom armijim navijaca i simpatizera i u drzavi i u inostranstvu, klub za kojeg navijaju svi bez obzira na vjeru, naciju itd..

Mi smo najveci klub u BiH i navijaci ocekuju da se svake godine borimo za trofeje i da ih osvajamo. To je normalno. Ako se ne znas nositi sa pritiskom upisi balet, nije fudbal za tebe. Ispade jbt da se kod nas jedino psuje, nigdje u svijetu se ne psuje i fudbaleri nisu pod pritiskom a jedina istina je da cesto dovodimo psihicki labilne i lose igrace koji ne opravdaju novac ulozen u njih i onda je pritisak vadiona..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 10:45 am

onda samo dovoditi igrace tipa lendrica, blagojevica i graovca.

trazil mirso sta? sad ce prioreme, evropa.. a mi se moramo pojacati sa minimum 3 igraca
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 141 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija