Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 8:23 pm

zato postoje forumaši :D
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 8:27 pm

nije mehremic dobio zuti protiv krupe...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 8:28 pm

Zna li iko kako su Žerić i Crnov ? Šta je sa njima ?
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 8:31 pm

Rezultati nakon 21. kola:

viewtopic.php?f=73&t=504&start=20
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 8:34 pm

Mislim da nikad nisam rekao za nekog naseg da ne treba igrati al mene je Mehremic toliko iznervirao sa Zrinjskim da ga ne bih ni na klupu stavio. A vidim svi ga bez problema stavljate za Celik. Necu da budem ko onaj @IOsim ali brate daj i juniora a on nek se malo zamisli sa strane kako ce dalje da igra.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 8:45 pm

ne znam, ja ne vidim razloga za nerviranje kod njega ništa više nego kod ostalih. on je pretežno ispadao 2 na 1, a ne 1 na 1. zato jer je zec opet zabušavao.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 8:47 pm

Ma ispao je kako se sjecam jednom onako na prvu sad, kad je Filipovic samo malo pomakao loptu u stranu i pretrcao ga kao cunj. A on stoji ukopan na petama, ne moze nogu da pomjeri, bas lose je stojao i mala promjena pravca lopte ga je izbacilo kao da ga Bog nije ni dao u toj situaciji.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 8:50 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 05, 2018 7:26 pm
Ma dobio je na penalu i u Krupi..
slika
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 8:50 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 8:52 pm

Vrijeme ce pokazati jeste li, hajde sad Celik rutinski pa pamet u glavu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 8:55 pm

Nisam bio tu i nisam gledao tekmu protiv Zrinjskog, danas dosao i upalio snimak. Koliko vidim, veliko nezadovoljstvo igrom i porazom. Nije bilo previse dobro, ali nije bilo ni toliko lose. Ne znam gdje su neki poletili, pa mi smo samo za bod bili bolji do ovog kola od Zrinjskog. Dok su neki bili kriticki nastorjeni prema nekim stvarima u prelaznom roku, dosta vas je govorilo sto se sekirate, pogledajte tabelu i opustite se. Ti sto su puno gledali tabelu su sad nezadovoljni jer su zanemarili stvarno stanje stvari, a ono je takvo da mi nista bolji tim nemamo od Zrinjskog.

Dobar dio utakmice smo mi stajali ravnopravno na terenu, go smo dobili iz nicega, a nismo dovoljno bolji da u Mostaru stisnemo Zrinjski i okrenemo tekmu. Nismo bili toliko bolji i kad smo bili najdominantniji, sad nismo pogotovo. I onih 0:4 bi bilo 1:0 ili 2:0 da Veca nije odbranio penal.

Borba za titulu je tek pocela, sve je otvoreno. U srijedu uzimamo i mi i Zrinjski, oni ulaze kao prvi u LzP, pa cemo vidjeti. Uzmemo ih na Grbavici i X u Mostaru, eto nas u egalu. To ova ekipa moze, ali toliko je mala razlika u kvaliteti da situacija moze biti i suprotna.

Bilbiji sve najgore!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 9:05 pm

Svi se slazemo poraz ko poraz, samo budala moze ocekivati da sve zaredom pobjedjujemo. Ali htjenje ili znanje u napadu je bilo nula, pa onda kad nam stvore vise sansi pred golom a gotovo svaki napad se mogao lako prekinuti onda ja popizdim na odbranu. Stoji @chvilla da je Zec zapostavljao svoje kao i svi ali kad se bek ne postavlja kako treba pa je i spor i pravi glupe faule onda me syebe. Valjda je to ona frustracija lijevog beka zadnjih deset(ili kolko vec) godina od kako se Kvesa povrijedio.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 9:06 pm

vala teško mi se složiti da smo dobar dio utakmice stajali ravnopravno. prvih 20ak minuta, jedno pet minuta kao nekog pritiska kad je bila šansa ramovića i to je to. ostalo su nas razvalili.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 9:07 pm

Ovo je vjerovatno samo neko moje zapazanje, ali volio bih da do kraja prvenstva sto vise utakmica odigramo u plavim (tamnijim) dresovima.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 9:09 pm

exbabilon je napisao/la:
pon mar 05, 2018 8:55 pm
Dobar dio utakmice smo mi stajali ravnopravno na terenu, go smo dobili iz nicega, a nismo dovoljno bolji da u Mostaru stisnemo Zrinjski i okrenemo tekmu. Nismo bili toliko bolji i kad smo bili najdominantniji, sad nismo pogotovo. I onih 0:4 bi bilo 1:0 ili 2:0 da Veca nije odbranio penal.
Mi nemamo svoju igru koju bi igrali kad gubimo ili vodimo. Primjetno je kad primimo prvi gol da se izgube na terenu. Kad povedemo kao da se oslobode ''pritiska'' Sve je još uvijek do pojedinca, hoće li nešto individualno napraviti. Do sada nismo imali nekoga da preuzme odgovornost na sebe. Da povuče ostale za sobom.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 9:20 pm

Nas je pauza poremetila i ostanak na pripremama gdje su fudbaleri umjesto pumpanja ispuhali, sa onim motivom prije pauze lažni Mostarci bi krpili mrežu na svom golu i plakali po portalima kako ih je Željo nagrdio za sva vremena. I ovako nam je forma tek u početnom uzlaznom položaju pa je neplanirani ostanak dodatno poremetio ekipu, vađenje ekipe iz psihološkog pada će doći jer im je trebao neko da ih naljuti i ja se nadam da je to upravo bila ova utakmica puna događaja koji bude kapric u ljudima. Nadam se da je ovo probudilo i kapric u navijačima pa će početi polahko da popunjavaju tribinu.
イビチャ・オシム
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 9:20 pm

ChWilla je napisao/la:
pon mar 05, 2018 9:06 pm
vala teško mi se složiti da smo dobar dio utakmice stajali ravnopravno. prvih 20ak minuta, jedno pet minuta kao nekog pritiska kad je bila šansa ramovića i to je to. ostalo su nas razvalili.
A ja opet ne vidim to razvaljivanje, osim u kratkim naletima kad uvezu par napada. Rekao bih da su bili konkretniji i opasniji, za nijansu bolji tokom citavog meca, ali kao da nismo navikli pod bijelim brijegom igrati podredjenu ulogu pa i kad smo titule glat uzimali. Da sumiram, jedno pola sata 50-50, sat vremena 60-40 za njih, otprilike. Moje misljenje bar.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 9:28 pm

phpBB [video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 9:42 pm

sve je mišljenje, međutim ja bi igru i položaj ocijenio bitno lošijim nego i 0-0 sa slavkom u ligi prvaka i onih nesretnih 2-1 sa sabljom. teško je reći da si ravnopravan ako on pravi šanse, pa makar i što mi ne čistimo balone i frljoke - a ti istovremeno ne praviš nikako.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 05, 2018 9:53 pm

U koliko je sutra trening?
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 71 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija