Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
jelenko
Postovi: 2
Pridružen/a: sri mar 22, 2017 10:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:45 pm

Citajuci ovaj forum fakat se puno moze spoznati o ljudima i njihovom stanju svijesti i razmisljanja. Ova sva saga oko istocne tribine brojanja stolica i aesteticnosti stepenica, velicini solja i visini pisoara(za sta vjerujem da sve ima svoj razlog i da nije niko salovo stepenice jer mu se tako htjelo) je stvarni dokaz stanja bosanskog uma. Neradnistvo i stalni pokusaji omalovazavanja bilo cega sto se uradi i napravi, to je problematika citave drzave, a ne samo nas. Nije mi normalno da jedan neradnik i uhljebar koji u pola radnog dana hoda po istoku i razgledava jesul stolice sarafane sa jednim ili dva sarafa, daje sebi ikakvo pravo da to komentarise. Vjerovatno sto ne shvata onu tezu ko radi taj i griješi, a u isto vrijeme njegova kompletna radinost je rolanje jointa. On i mnogi drugi su sveci, jer nikada nista nisu zajebali, vjerovatno zato sto nisu ni radili. Svaka konstruktivna kritika je uvijek dobrodosla i ona je tu za bolji napredak svih nas, a kritike upucene iz ljubomore i frustracije treba izignorisati i pustiti ih da se kao bumerang vrate natrag tom agregatu negativnosti. Sjetim se one Misimoviceve izjave na skupstini za kritike, ta izjava i takav nacin rada, treba da bude ideja vodilja svakome od nas u nasim privatnim poslovima i zivotima, a u isto vrijeme sve ovo treba da bude odlican koncept za napredak naseg drustva i drzave. Bez imalo subjektivnosti tvrdim da je ovaj Zeljo najpozitivniji poslovni i socijalni primjer u ovoj drzavi. Ovo je dokaz da sve sto hocemo mozemo i MORAMO napraviti sami, da nam nece pomoci ni Turcin, ni Arap, ni Amerikanac, ni komsija, ni brat, ni (da mi oprostite) Bog, vec sve sto zelimo moramo sami da radimo. Hvala ti Zeljo za to sto jesi, hvala svim ljudima koji su od Zelje stvorili ovo sto jeste. Hvala ti Zeljo sto si mi uzor za zivot, sto si mi izgradio nacin shvatanja i razmisljanja, hvala ti sto si od raje, od radnika (a ne neradnika i uhljupa), hvala ti sto si filozofija i ideja vodilja, hvala ti sto si san i java i najvise ti hvala sto postojis.





Takodjer, iskoristio bih ovaj post kao apel i incijativu da se prije pocetka utakmice i na poluvremenu vrate nase pjesme i ukinu ovi pop hitovi sa stadiona HNLa.
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:46 pm

ChWilla je napisao/la:
čet mar 23, 2017 2:16 pm
damirfile je napisao/la:
čet mar 23, 2017 2:05 pm
Možda donese sta pozitivno za Zrinjski , ko zna.
A možda nam ide u prilog što odma drugo kolo idemo dole po prvo mjesto uh kako bi to valjalo.
bogami teško...

smjena marinovića u zrinjskom djeluje k'o još jedan od poteza gdje je bukvalno svako od običnih navijača znao bolje od onih koji odlučuju...ili je nešto s parama zateglo.
Ma ja sam i onda stekao utisak da je frajer pobjego glavom bez obzira!
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:46 pm

GoodisonPark je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:34 pm
Bakljade samo tjeraju normalne navijače, porodice, djecu, žene i sve ostale simpatizere sa tribina.

Ja još ne mogu da vjerujem da se to pokušava opravdati, pa bolan ja kakav sam da mi Salem sad dođe na vrata i marku da mi traži ja bi ga nabio nogom a ovdje govorimo o hiljadama KM Željinih para koje će guzonje iz saveza pojesti i popiti i još će usput i pohvaliti naše navijače kako su pametni.
Na zadnjoj utakmici,necije dijete zapali baklju,umalo ne potpali trans i to onako bezveze,a mi platismo milju.
E bas je malo falilo toj porodici da dobiju po jednu sljagu i da ih ja istjeram sa stadiona.

Prica oko baklji je fino dogovorena,najbolje moguce reklo bi se,derbi i par jacih utakmica,eventualno neki jubilei. I to kad gori da gori,a ne za jednu baklju da se milja plati.
Koliko god da me ugusise na jugu bakljama i dimnim,to je dio nas,bujrum sad svima,nek pice na istok i nek slikaju,kome se ne svidja
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:46 pm

Ama za stvarno vazne utakmice i ja sam da se napravi spektakl ukljucujuci baklje. Al po meni to je dva puta godisnje. A za evropu ni sibicu ne palit.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:46 pm

Ama za stvarno vazne utakmice i ja sam da se napravi spektakl ukljucujuci baklje. Al po meni to je dva puta godisnje. A za evropu ni sibicu ne palit.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
ono.na
Postovi: 566
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:47 pm

cikazubo je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:43 pm
Ja lično ću cijeli život pamtiti polsezonu kad je jug zjapio prazan, ono je strava, mi bez naših navijača koji plaćaju i daju puno više od jedne desetogodišnje kojim se ovdje vodite NE MOŽEMO naprijed, i kako da vam prije nije smetalo kad se svaku drugu palilo nešto, nego sad vam smeta odjednom kad se pale 4-5 puta u sezoni, maksimalno se dozirala upotreba pirotehnike i izašlo se u susret klubu, a bgmi kad se pali komplet loža vadi telefone i snima, nešto ne vidim da su članovi UO i drugi funkcioneri zabrinuti, znaju i oni šta ti momci daju, i da je njihova vrijednost puno veća od milje maraka koju Salem naplati.
Ja to necu nikad zaboravit brate. Odes sjednes, sutis, gledas tekmu, a skocio bi i zagrmio ali nista. Onda dodje Siroki, znaci suze meni, dvojici jarana sa strane i okrecem se jedno 5 momaka place i pjevaju Grbavicu.
Zadnja izmjena: ono.na, dana/u čet mar 23, 2017 8:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:48 pm

Za sve na ovom svijetu postoji pravo vrijeme i mjesto. Tako i za baklje
Da li je stadion Grbavica mjesto a otvaranje Istoka vrijeme za to, ja mislim da jeste.
A protiv baklji kao takvih generalno jesam
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:50 pm

11plavih'92 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:48 pm
Za sve na ovom svijetu postoji pravo vrijeme i mjesto. Tako i za baklje
Da li je stadion Grbavica mjesto a otvaranje Istoka vrijeme za to, ja mislim da jeste.
A protiv baklji kao takvih generalno jesam
Odlicno receno.
Evo primjera kada je bakljada na mjestu i kada se ne ubacuju u teren. Pustis je da izgori i ostavi je ispod sebe. :palacgore:

phpBB [video]
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:55 pm

KrajPrice je napisao/la:
pon mar 20, 2017 2:09 pm
slika

edit by mod:
može ovako da se ne mučiš
Imam stelu, uprava me poslusala.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:03 pm

cikazubo je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:34 pm
Bakljade samo tjeraju normalne navijače, porodice, djecu, žene i sve ostale simpatizere sa tribina.

Ja još ne mogu da vjerujem da se to pokušava opravdati, pa bolan ja kakav sam da mi Salem sad dođe na vrata i marku da mi traži ja bi ga nabio nogom a ovdje govorimo o hiljadama KM Željinih para koje će guzonje iz saveza pojesti i popiti i još će usput i pohvaliti naše navijače kako su pametni.
Pa što ne otjera žene, djecu, nane, dede npr u Njemačkoj, Italiji, Francuskoj, Holandiji, Belgiji, Rusiji, Turskoj ?

Da skratimo, svodi se na to da li ste za navijačku grupu ili ne, ako ste protiv tih stvari, izričito protiv pa bio derbi ili historijsko otvaranje tribine, onda ste i protiv grupe u tom obliku koji je na sceni u cijelom svijetu.
Ja lično ću cijeli život pamtiti polsezonu kad je jug zjapio prazan, ono je strava, mi bez naših navijača koji plaćaju i daju puno više od jedne desetogodišnje kojim se ovdje vodite NE MOŽEMO naprijed, i kako da vam prije nije smetalo kad se svaku drugu palilo nešto, nego sad vam smeta odjednom kad se pale 4-5 puta u sezoni, maksimalno se dozirala upotreba pirotehnike i izašlo se u susret klubu, a bgmi kad se pali komplet loža vadi telefone i snima, nešto ne vidim da su članovi UO i drugi funkcioneri zabrinuti, znaju i oni šta ti momci daju, i da je njihova vrijednost puno veća od milje maraka koju Salem naplati.
Majke mi ovdje se priča kao da je Jug dosegao zvoj Zenit pa eto nek rade šta hoće, kao da mi ostali nikad nismo bili dio tog Juga pa mi ti sad pokušavaš prodati priču..Jesmo li mi navijači krivi što je zjapio prazan?

U svim normalnim zemljama ako te kamera snimi sa bakljom završio si svoje navijanje ili ćeš u najboljem slučaju debelo biti kažnjen prije svega novčano. Što hoće reći da su bakljade po evropi više izolovani slučajevi nego praksa.

Smetale su mi baklje uvijek, čak i kad sam bio na Jugu mi je smetalo ali se tada nisu plaćale kazne. Ne pale se sad često ali ko je zapalio one baklje protiv Radnika?

Ovdje ću se zaustaviti i sa ovim završavam diskusiju, ne zato što ti imaš argumente, nemaš ih uopšte već za dobrobit Želje i ove fine atmosfere pred svečano otvaranje Istoka, a i puno dušmana čita tako da..bolje je prekinuti sa ovom pričom..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:05 pm

jelenko je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:45 pm
Citajuci ovaj forum fakat se puno moze spoznati o ljudima i njihovom stanju svijesti i razmisljanja. Ova sva saga oko istocne tribine brojanja stolica i aesteticnosti stepenica, velicini solja i visini pisoara(za sta vjerujem da sve ima svoj razlog i da nije niko salovo stepenice jer mu se tako htjelo) je stvarni dokaz stanja bosanskog uma. Neradnistvo i stalni pokusaji omalovazavanja bilo cega sto se uradi i napravi, to je problematika citave drzave, a ne samo nas. Nije mi normalno da jedan neradnik i uhljebar koji u pola radnog dana hoda po istoku i razgledava jesul stolice sarafane sa jednim ili dva sarafa, daje sebi ikakvo pravo da to komentarise. Vjerovatno sto ne shvata onu tezu ko radi taj i griješi, a u isto vrijeme njegova kompletna radinost je rolanje jointa. On i mnogi drugi su sveci, jer nikada nista nisu zajebali, vjerovatno zato sto nisu ni radili. Svaka konstruktivna kritika je uvijek dobrodosla i ona je tu za bolji napredak svih nas, a kritike upucene iz ljubomore i frustracije treba izignorisati i pustiti ih da se kao bumerang vrate natrag tom agregatu negativnosti. Sjetim se one Misimoviceve izjave na skupstini za kritike, ta izjava i takav nacin rada, treba da bude ideja vodilja svakome od nas u nasim privatnim poslovima i zivotima, a u isto vrijeme sve ovo treba da bude odlican koncept za napredak naseg drustva i drzave. Bez imalo subjektivnosti tvrdim da je ovaj Zeljo najpozitivniji poslovni i socijalni primjer u ovoj drzavi. Ovo je dokaz da sve sto hocemo mozemo i MORAMO napraviti sami, da nam nece pomoci ni Turcin, ni Arap, ni Amerikanac, ni komsija, ni brat, ni (da mi oprostite) Bog, vec sve sto zelimo moramo sami da radimo. Hvala ti Zeljo za to sto jesi, hvala svim ljudima koji su od Zelje stvorili ovo sto jeste. Hvala ti Zeljo sto si mi uzor za zivot, sto si mi izgradio nacin shvatanja i razmisljanja, hvala ti sto si od raje, od radnika (a ne neradnika i uhljupa), hvala ti sto si filozofija i ideja vodilja, hvala ti sto si san i java i najvise ti hvala sto postojis.





Takodjer, iskoristio bih ovaj post kao apel i incijativu da se prije pocetka utakmice i na poluvremenu vrate nase pjesme i ukinu ovi pop hitovi sa stadiona HNLa.
:palacgore:
Nakon dugo vremena da nesto (osim mojih postova :rofl: ) pametno procitam.
Odlicno napisano, a veliki plus za ovo podebljano
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
ono.na
Postovi: 566
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:07 pm

Nije tacno. Ako te ne snimi ili snimi a ne prepozna, nastavljas je paliti dok god ti okolnosti dozvoljavaju. Primjer su, opet se ponavljamo, Italija, Njemacka, Primera, Turska, Grcka. Lige i timovi jaci od nasih.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:12 pm

KrajPrice je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:55 pm
KrajPrice je napisao/la:
pon mar 20, 2017 2:09 pm
slika

edit by mod:
može ovako da se ne mučiš
Imam stelu, uprava me poslusala.
Svaka čast za ideju, nisam se mogao sjetiti danas ko je predložio, uglavnom jako lijepo izgleda i puno bolje će do izražaja doći slova pogotvu I.
Ako neko nije vidio u spoileru ranije :
slika
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u čet mar 23, 2017 9:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:12 pm

Elegant je napisao/la:
čet mar 23, 2017 7:42 pm
Model1964 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 7:33 pm
Ovih cca 800 zvrkova treba na ulazu pretresti do gole kože. Jednog po jednog kroz rengen... više puta :D
Svaki put se to kaze, svaki put unesu arsenal a mi dobijemo kaznu za losu organizaciju, također i na nasoj strani stati u kraj pirotehnici, furka derbi je treba da se pali - neka pale mami i tati kuci, da im na kucnu adresu dođe racunu od kazne pitao bi ih ja da bi li palili.

Dosta vise tih baklji samo pravimo problem klubu i finansiramo kriminalni savez.
I onda te baklje petarde obavezno zavrse u terenu.Ono bas navijacki i bas za dobro kluba.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:12 pm

Bakljada je dio navijackog folklora. To nećemo moci nikad iskorijeniti. Mada ono sto mene nervira je 2-3 baklje 1 petarda itd. Kada se pali daj neka sve gori ili nemoj nikako. Neka to bude sa stilom
 
Avatar
ono.na
Postovi: 566
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:14 pm

Vrag je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:12 pm
Bakljada je dio navijackog folklora. To nećemo moci nikad iskorijeniti. Mada ono sto mene nervira je 2-3 baklje 1 petarda itd. Kada se pali daj neka sve gori ili nemoj nikako. Neka to bude sa stilom
Potpisujem.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:14 pm

GoodisonPark je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:34 pm
Bakljade samo tjeraju normalne navijače, porodice, djecu, žene i sve ostale simpatizere sa tribina.

Ja još ne mogu da vjerujem da se to pokušava opravdati, pa bolan ja kakav sam da mi Salem sad dođe na vrata i marku da mi traži ja bi ga nabio nogom a ovdje govorimo o hiljadama KM Željinih para koje će guzonje iz saveza pojesti i popiti i još će usput i pohvaliti naše navijače kako su pametni.
onda nek idu na sjever, a sad aBd i na istok
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:21 pm

ono.na je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:07 pm
Nije tacno, ako te ne snimi ili snimi a ne prepozna, nastavljas je paliti dok god ti okolnosti dozvoljavaju. Primjer su, opet se ponavljamo, Italija, Njemacka, Primera, Turska, Grcka. Lige i timovi jaci od nasih.
Da ti ja diasporac koji ima više gostovanja od broja mjeseci tvog života odgovorim.
U ovih 53 godine života sam do rata bio na Jugu, poslije povremenno. JUG nikada nije bio dio ultra scene! Pjevalo se i rijeko palilo. Odgledao sam more tekmi u Engleskoj, italiji, nešto u Španiji i Njemackoj, Ovo što ti gore pišeš je šuplje ko dinokiova glava. To da te ne smimi je puka slucajnost koja se obije o glavu u naredoj tekmi.
Postoje organizovane i dogovorene bakljade koje klub podupre.U tom slucaju klub snosi troškove. To se dešava kada je klubu u interesu nešto takvo a ne kada se nekom balvcu zbog nejebice iznenada digne. Naša situacija je takva da je to kontra interesa kluba i svi koji pale su kontra kluba. Postoje samo zbog sebe a ne zbog kluba.
Ne spominji Tursku i Grcku jer nikada se nebih poredio sa njima.
Na kraju evo jedan prijedlog:
Svi koji volite paliti, svi koji ste pritajeni piromani molim vas da vašu strast zadovoljite na lavoru. Idite gore i kada igraju zvrkovi vi podpalite sve što imate ukljucujuci i auto gume. neka im Salem opali kazne i izvuce zadnju marku iz đepa.Time ce te najbolje dokazati privrženost klubu.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:24 pm

Pokusat cu objasniti u vezi baklji za otvaranje tribine
Ja bih to gledao ovako.
Na ovu tribinu gledam kao rodjenje djeteta. Kad se rodi dijete,treba i proslaviti,zapjevati,pa i opaliti koju iz pistolja ako okolnosti dozvoljavaju.
Zato manijaci,zapalite 1000 baklji ako imate. Pjevajte iz sveg glasa kao sto nikad niste pjevali.
Bacite 100 topovskih udara.
Razvijte koreografiju.
Bacite hiljade papirica.
Ali uradite to gospodski i halal vam svaka marka koju klub plati.

Za baklje,ako nije nesto kao otvaranje tribine imam sljedece misljenje.
Klub da placa kazne za to mi je isto kao da covjek koji jedva sastavlja kraj sa krajem,ima 4 djece,radi za crkavicu a ide u kladionicu i kocka i uzima od usta svoje djece.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:25 pm

ono.na je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:36 pm
Jug je jug! Zna se sta je ultras scena, zna se sta je pozoriste, zna se sta je normalna tribina. Jug nikad nije bio penzionerska i tribina za dijasporu kojoj se kao eto gadi paljenje baklji.

Prije 2 god u proljece pale se baklje na Kosevu, bodrimo Odu, Baju, Amira i ekipu i svaki insan na tribini uzima sal i vrti ga i ori se Sampioneee, a ne mores dahnut sto bi se reklo.

U zadnja 3 mjeseca, baklja na tekmi Juvea, baklje u Primeri, u Njemackoj Leverkusen itd. Gospodo moja, ja prvi imam roditelje, tetka, dajdju i ekipu kojoj se ide na istok ako Bog da kad se sjedi i gleda tekma, dize koreografija i gleda, snima i dici se jugom koji uvijek opravda ocekivanja, ali zna se ko je i sta je za juga.

Klubovi koji imaju fanatike znaju proracunati troskove bakljade, ali znaju da to igra psihicku igru i daje prevagu i tvojoj ekipi, a i protivnickoj mijenja percepciju utakmice.

Istok se otvara, historijska utakmica, pocinje liga za prvaka, nadomak smo 1. mjesta, ako padne gol, nemoj da bi ko izvadio telefon da snima atmosferu kad vec tako pricate!
ono.na je napisao/la: Nije tacno. Ako te ne snimi ili snimi a ne prepozna, nastavljas je paliti dok god ti okolnosti dozvoljavaju. Primjer su, opet se ponavljamo, Italija, Njemacka, Primera, Turska, Grcka. Lige i timovi jaci od nasih.
Ja fino napišem da sam završio sa ovom diskusijom a ti pokušavaš ispasti pametan, jel to??? Eto ti znaš koliko je koji ultras po evropi uporan i šta radi..

Drugo, Imam više staža navijačkog na Jugu nego možda što ti godina imaš ukupno.

Baklje igraju psihičku igru i daju prevagu ekipi kako da ne, što više baklji zapališ to ćeš više natrpati protivnika, hoćeš kako nećeš..

Da ti ovako fino i kulturno kažem da nemaš pojma ni o tribini ni o navijačkom svijetu, drži se ti dajdže i snimaj kad bude bakljada, bićeš popularan u raji sigurno.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija