Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 9:41 am

Velahalve je napisao/la:
sri dec 27, 2017 9:02 am
Svi smo mi ovdje radi Želje i svima nama Željo puno znači, koliko meni znači ne mogu riječi opisati.
Mnogi ovdje se odmah upecaju na neke realne a uopšte ne zle komentare, pa ljudi okrenite se oko sebe i vidite gdje živite, i samo mi recite na osnovu čega čega pojedinci očekuju sve i odmah...Govorimo da ne treba mjenjati igrače kao na traci sada ne valja što smo produžili ugovore dvojici najkonstantnijih igrača u ekipi, realno nemam ni ja neko specijalno mišljenje o Bogiju i volio bih da je otišao ali tako je kako je...
Ja napišem nema se para, ovdje me odmah neki nalijepe lažni insajder, hiljade pitanja...Ima se para to je tačno, ali su novci jasno isplanirani za određeno razdoblje...
Evo ovi sto kažu da imamo para, nek mi samo odgovore: Da li znaju s koliko novca je klub raspolagao na kraju sezone 2016/2017, i kako su se odjednom pojavili toliki novci da ih ne može krava sažvakati?
Jel se ti naljutiš ko dijete kad neko kaže nešto kontra tvojih "informacija"
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 9:42 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 27, 2017 9:08 am
Ne znam..odakle su se pojavili novci za kurčenje sa pokušajima transfera Luke Menala?
Po čemu je kurčenje?
Fino sam ti napisao da je bilo pokušaja dovođenja (kupovine) igrača za novac koji možemo platiti. Kao što si sam vidio, za Menala je odbijena ponuda, kao i za Vukotića prošle godine. Znači para za pojačanja ima, ali to nisu neke ogromne količine i svakako se ne trebaju trošiti na prosječne igrače. Pogotovo ne treba za njih plaćati za naše uslove enormna obeštećenja.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 9:57 am

Kad počinju pripreme?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 9:59 am

sahmat je napisao/la:
sri dec 27, 2017 9:57 am
Kad počinju pripreme?
08.01.2018
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 10:17 am

Nije realno porediti se sa Dinamom, pa i Rijekom. Kako pročitah prije dva-tri dana Dinamo će samo na ovom Henriquezu popušiti 1-2 miliona eura. Nema razloga da se dalje o tome priča. Mi smo nezadovoljni jer nekome 3 plate moramo isplatiti, a nije ih zaradio. Rijeka može imati strategije kakve hoće, ali dok Volpi ne dođe sa kešom nije ih na mapi bilo. Evo sada je izašao, pa me baš zanima kako će se situacija odvijati. Ja im predviđam strmoglav pad, ali vidjećemo.
Mi smo, a to se vidjelo i na skupštini, na jednoj granici biranja finansijske strategije. Vedran je spomenuo kredite, a Misimovićeje apsolutno protiv toga. Zanimljivo. Moj stav je kao i Vedranov, jer nisam sreo nikoga ko je nešto napravio u životu, a da se nije zadužio, ili mu babo nije ostavio. Oni koji ne mogu ili ne žele da se zaduže, obično životare, ili izuzetno sporo idu naprijed.
Takođe mislim da bilo kakva strategija oslonca na vlast, bilo lokalnu ili na višem nivou, i finansiranje sa njihove strane ne pije vode, i da od toga ne trebamo očekivati previše. Nama treba zdrav i siguran keš za bilo kakve brže iskorake, a to je generalni sponzor, dugoročni kredit, ili ulazak kapitala kroz vlasnički odnos, za šta nije niti klub niti navijači. Prihodi iz nekretnina su odlični, ali nisu dovoljni za neke posebne iskorake. Dovoljni su uz još neke za održivo i zdravo poslovanje.
Da se razumijemo, ne kažem da je put koji smo odabrali loš, ali je dosta spor, i ne donosi sigurne iskorake i uspjeh. Stvara preduslove, ali to nije dovoljno. Takođe i očekivanja Željinih navijača su ponekad nestrpljiva i nerealna, pa zbog toga vidim i različite i skroz suprotne stavove i ovdje, što je dobro, neka se priča i neka drukčijih pogleda. Po meni svi bi trebali biti malo realniji, i što neko napisa, ipak sačekati kraj sezone, i krajnji rezultat, to će biti mjera kvalitete rada i struke i uprave.
Ja iskreno još uvijek nisam optimističan, ali ipak su stvari značajno uznapredovale u zadnja dva mjeseca (mislim na ekipu, igru i ostvarenja) i daju nam nadu da možemo ostvariti očekivanja i uzeti tu titulu, kao značajan iskorak u budućem funkcionisanju kluba.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 10:19 am

http://sportske.ba/u-splitu-se-sastali- ... o-u-pakao/
Iako autor teksta nije S.S nego R.S, svejedno, slikovito prikazuje situaciju oko ovog cirkusa od izbora...
Znaš nas, ....
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 10:19 am

Udari Chwilla post i svi se u poslu nađoše :rofl: :11:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 10:26 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 27, 2017 9:08 am
Ne znam..odakle su se pojavili novci za kurčenje sa pokušajima transfera Luke Menala?
Ne znam sto navijace interesuje odakle pare?

Ne znam sto bi te ponude bile samo u kešu?

Sta smo mi,navijaci ili finansijski stručnjaci?
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 10:30 am

exdomorocki je napisao/la:
sri dec 27, 2017 10:26 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 27, 2017 9:08 am
Ne znam..odakle su se pojavili novci za kurčenje sa pokušajima transfera Luke Menala?
Ne znam sto navijace interesuje odakle pare?

Ne znam sto bi te ponude bile samo u kešu?

Sta smo mi,navijaci ili finansijski stručnjaci?
Ako me ne bi interesovalo onda ne bih bio navijač jel' tako ?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 10:47 am

Ove pauze su vazda najgore :D

I kaze ne treba dovoditi 10 igraca svaki prelazni. Kad su se dovodili toliki igraci bar se imalo pisat o necem :D
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 10:54 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 27, 2017 10:30 am
exdomorocki je napisao/la:
sri dec 27, 2017 10:26 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 27, 2017 9:08 am
Ne znam..odakle su se pojavili novci za kurčenje sa pokušajima transfera Luke Menala?
Ne znam sto navijace interesuje odakle pare?

Ne znam sto bi te ponude bile samo u kešu?

Sta smo mi,navijaci ili finansijski stručnjaci?
Ako me ne bi interesovalo onda ne bih bio navijač jel' tako ?
Ja za Duljevića znam da smo ga htjeli prodati bukvalno iz ruke u ruku, naši imali šemu da ga odmah 'tušnu' za veće pare...
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 10:56 am

O hiljadama maraka cesto govori neko ko je istu vidio samo na filmu Pabla Escobara.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 11:04 am

Pa dobro, ide li sada Rok ili ostaje?
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 11:09 am

kikirikikospice je napisao/la:
sri dec 27, 2017 10:56 am
O hiljadama maraka cesto govori neko ko je istu vidio samo na filmu Pabla Escobara.
:palacgore:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 11:10 am

Elsner je prošao sve omladinske reprezentacije Slovenije, igra na poziciji zadnjeg veznog, a potpisao je jednogodišnji ugovor s Plavima.

Mislim da u onom clanku pise da mu je istekao ugovor i da se nece produziti.

U poredjenju s zvanicnom to nije tacno. Jedino da se raskine ugovor ako nisu zadovoljni s njim, ali eto ko zna.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 11:32 am

nookey je napisao/la:
sri dec 27, 2017 10:54 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 27, 2017 10:30 am
exdomorocki je napisao/la:
sri dec 27, 2017 10:26 am


Ne znam sto navijace interesuje odakle pare?

Ne znam sto bi te ponude bile samo u kešu?

Sta smo mi,navijaci ili finansijski stručnjaci?
Ako me ne bi interesovalo onda ne bih bio navijač jel' tako ?
Ja za Duljevića znam da smo ga htjeli prodati bukvalno iz ruke u ruku, naši imali šemu da ga odmah 'tušnu' za veće pare...
ti vjerujes u ovo ?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 11:36 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 27, 2017 10:30 am
exdomorocki je napisao/la:
sri dec 27, 2017 10:26 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 27, 2017 9:08 am
Ne znam..odakle su se pojavili novci za kurčenje sa pokušajima transfera Luke Menala?
Ne znam sto navijace interesuje odakle pare?

Ne znam sto bi te ponude bile samo u kešu?

Sta smo mi,navijaci ili finansijski stručnjaci?
Ako me ne bi interesovalo onda ne bih bio navijač jel' tako ?
I sta imas od toga i ako znas odakle pare.
Znaci navijac je onaj ko po forumima naglaba odakle pare a nije onaj ko ide na utakmice i tako daje podrsku svome klubu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 11:36 am

Veteran1965 je napisao/la:
sri dec 27, 2017 10:17 am
Nije realno porediti se sa Dinamom, pa i Rijekom. Kako pročitah prije dva-tri dana Dinamo će samo na ovom Henriquezu popušiti 1-2 miliona eura. Nema razloga da se dalje o tome priča. Mi smo nezadovoljni jer nekome 3 plate moramo isplatiti, a nije ih zaradio. Rijeka može imati strategije kakve hoće, ali dok Volpi ne dođe sa kešom nije ih na mapi bilo. Evo sada je izašao, pa me baš zanima kako će se situacija odvijati. Ja im predviđam strmoglav pad, ali vidjećemo.
Mi smo, a to se vidjelo i na skupštini, na jednoj granici biranja finansijske strategije. Vedran je spomenuo kredite, a Misimovićeje apsolutno protiv toga. Zanimljivo. Moj stav je kao i Vedranov, jer nisam sreo nikoga ko je nešto napravio u životu, a da se nije zadužio, ili mu babo nije ostavio. Oni koji ne mogu ili ne žele da se zaduže, obično životare, ili izuzetno sporo idu naprijed.
Takođe mislim da bilo kakva strategija oslonca na vlast, bilo lokalnu ili na višem nivou, i finansiranje sa njihove strane ne pije vode, i da od toga ne trebamo očekivati previše. Nama treba zdrav i siguran keš za bilo kakve brže iskorake, a to je generalni sponzor, dugoročni kredit, ili ulazak kapitala kroz vlasnički odnos, za šta nije niti klub niti navijači. Prihodi iz nekretnina su odlični, ali nisu dovoljni za neke posebne iskorake. Dovoljni su uz još neke za održivo i zdravo poslovanje.
Da se razumijemo, ne kažem da je put koji smo odabrali loš, ali je dosta spor, i ne donosi sigurne iskorake i uspjeh. Stvara preduslove, ali to nije dovoljno. Takođe i očekivanja Željinih navijača su ponekad nestrpljiva i nerealna, pa zbog toga vidim i različite i skroz suprotne stavove i ovdje, što je dobro, neka se priča i neka drukčijih pogleda. Po meni svi bi trebali biti malo realniji, i što neko napisa, ipak sačekati kraj sezone, i krajnji rezultat, to će biti mjera kvalitete rada i struke i uprave.
Ja iskreno još uvijek nisam optimističan, ali ipak su stvari značajno uznapredovale u zadnja dva mjeseca (mislim na ekipu, igru i ostvarenja) i daju nam nadu da možemo ostvariti očekivanja i uzeti tu titulu, kao značajan iskorak u budućem funkcionisanju kluba.
Mozda je jedna opcija napraviti dionciarsko drustvo gdje se omoguci ljudima kojima je Zeljo drag da ima dionice u klubu. Bolje je i tako nego imati nekog stranog ulagaca koji i nema neke simpatije prema klubu.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 11:43 am

Nemamo mi nista od toga sto znamo odakle pare, ali ova ponuda za Menalo je autogol. Nakon odbijenice normalna je stvar da ocekujemo jedno pravo pojacanje
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 11:44 am

Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Dzezvar, Google [Bot] i 328 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija