Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:58 pm

Jest Crnov bio neomiljen :D dole
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 5:59 pm

delinjo je napisao/la:
pet jan 13, 2017 5:43 pm
ti spominjes zadnjih 6 mjeseci ko da se prije toga fudbal nije igrao...al haj
Nee ne, pa nije ni Stojanović igrao, niko od njih trojice nema takmičarski ritam, ali hoću reć za svakog ima koliko pro toliko i kontra segmenata, možemo imati simpatije prema jednim a prema drugima ne, ali ne možemo sad pucati od sreće zbog Crnova i Zakarića a za Stojanovića govorit ma za Olimpica igrač, kao što rekoh Miro i Ivan su prve pripremne utakmice bili među najlošijim u našem kadru, Bogičevića slali u penziju, a na kraju ova dvojica prekucaše ligu, a Bogi nam prvi izbor na štoperu sad. Ostavimo to sve Slavki, a sudićemo o igračima nakon što odrade par utakmica..
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 6:06 pm

Ko god da dođe ja u potpunosti vjerujem Slavki
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 6:24 pm

Kažu Džeko odbio ogroman keš iz Kine, želi trofej s Romom. **** ga trofej, ako hoće trofej nek dođe ovdje i osvoji ga :D :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 6:27 pm

A ček malo, odakle sad priča da je Zahirović bio promašaj. Po meni solidno odigrao, ne istina onako kako se možda očekivalo ali nije bilo sad ni odron. I otišao je iz razloga što smo mislili da Šećerović može za dosta manje para biti na približnom nivou. A nije.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 6:32 pm

igla je napisao/la:
pet jan 13, 2017 6:24 pm
Kažu Džeko odbio ogroman keš iz Kine, želi trofej s Romom. **** ga trofej, ako hoće trofej nek dođe ovdje i osvoji ga :D :D

Da je prihvatio i ako je ova cifra u pitanju dovoljno bi bilo za juga sa krovom.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 6:34 pm

salle86 je napisao/la:
pet jan 13, 2017 6:27 pm
A ček malo, odakle sad priča da je Zahirović bio promašaj. Po meni solidno odigrao, ne istina onako kako se možda očekivalo ali nije bilo sad ni odron. I otišao je iz razloga što smo mislili da Šećerović može za dosta manje para biti na približnom nivou. A nije.
Zaha je odradio sasvim korektno po meni,nisam ocekivao da ce biti ko Matifc bas znam kakav je tip igraca....Zaha se ubio za evrope i jakih tekmi ...nasa greska je bila ta sto smo mi ocekivali akd napadamo lupam krupu da on tu nesto organizuje,on je tu beskoristan slazem se i nikakve fajde od njega,ali npr za evrope bas bi volio vidjeti njega na zadnjem veznom...fazon je sto je ovdje puno ekipa koje su losije koje mi kao napadamo i onda on djeluje kao izgubljen....ali ko zna kakav je on tip igraca zna i njegova ocekivanja ....zadnji vezni razbijac...sjebacam se derbija ...bio fantastican .....svaku jacu tekmu ...udje protiv sirokog kad je tek dosao odbijali se od njega....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 6:36 pm

cikazubo je napisao/la:
pet jan 13, 2017 5:59 pm
delinjo je napisao/la:
pet jan 13, 2017 5:43 pm
ti spominjes zadnjih 6 mjeseci ko da se prije toga fudbal nije igrao...al haj
Nee ne, pa nije ni Stojanović igrao, niko od njih trojice nema takmičarski ritam, ali hoću reć za svakog ima koliko pro toliko i kontra segmenata, možemo imati simpatije prema jednim a prema drugima ne, ali ne možemo sad pucati od sreće zbog Crnova i Zakarića a za Stojanovića govorit ma za Olimpica igrač, kao što rekoh Miro i Ivan su prve pripremne utakmice bili među najlošijim u našem kadru, Bogičevića slali u penziju, a na kraju ova dvojica prekucaše ligu, a Bogi nam prvi izbor na štoperu sad. Ostavimo to sve Slavki, a sudićemo o igračima nakon što odrade par utakmica..

pa slazem se ja ali glavni razlog su godine,ok nisi potpisao sa njima na 5 godina jer smo se opekli sa nekim budalama pa placali raskide previse,ovako i ako ga prenese lakse podneses raskid ugovora,ali mozes zaraditi primjer je zakaric koji ima 2 godine ugovora,e sad zamisli ako odigra perfektno polusezonu i evropu,cijena ce mu skociti i u igri si za lovu....od Stojanovica to ne mozes ocekivati ima covjek godina i to je ono sto je po meni razlika ....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 6:51 pm

Zaha je odličan igrač, ali mu je i pored te činjenica bila prevelika plata, obzirom da nismo izašli u Evropu. Kada bi on htio igrati za 3-4 milje meni bi uvijek bio prva opcija na zadnjem veznom
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 6:53 pm

e vidjećemo gdje će sad. otpisan u ekipi koja je uzela 8 bodova za cijelu jesen u hnl. može on i mogao je bolje, ali mislim da je drastično podcijenio nivo...
gradi željo boli te *****
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 6:56 pm

I ja mislim...ali da je lijepo vidjeti kako se odbijaju od njega k'o od parmak jeste! Samo mu ne dati da kreira napad i imaš haos destruktivca...
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 7:05 pm

ma hajmo ga opet zaganjat :D
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 7:06 pm

i to mu je bilo mrsko većinu vremena.

ima l' iko ikakvu sliku sa tog betoniranja?
gradi željo boli te *****
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 7:28 pm

slika
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 7:31 pm

Sigurno je da ne gledamo loptu na isti način, ali kada dovedeš ex reprezentativca, i daš mu za naše uslove platu kakvu dobije 11 igrača Travnika, onda očekuješ da donese ozbiljnu prevagu u tvojoj igri. Da je mali Dino Hasanović igrao umjesto njega, mi bi isti rezultat napravili. I onda kažu kako je dobro odigrao proljeće. Odigro je racku moj, marke on zaradio nije od onoga što je dobio..
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 7:37 pm

S obzirom da je došao, koliko me barem sjećanje služi, kao igrač koji je imao odličnu minutažu u Izraelu, svi smo očekivali mnogo više od njega. Na kraju je ispalo da su mnogo ozbiljnije ovu ligu shvatili Stevanović i Lendrić koje smo vraćali u život, nego Zahirović koji je barem na papiru bio jače pojačanje.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 7:45 pm

Ne gledamo loptu ba isti način. Fudbal je kolektivni sport, možda svaki milioniti igrač je rođen da donosi instant prevagu, jednostavno je potrebno uigravanje sa ostatkom tima. Ali mi hoćemo instant i gotovo, takvi smo. Možda nije zaradio plate u prvoj polusezoni, a možda bi sad bili ubjedljivo prvi na tabeli da je ostao, nikad saznat nećemo...
@Hurmašica Lendrić i Stevanović su prošli pripreme sa ekipom
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 7:49 pm

Sutra Tuce i Dino

http://fkzeljeznicar.ba/zeljina-kucica- ... cem/23543/

Molim upravu da sljedece druzenje bude Mico!
Znaci garantujem da ce odmah poslije druzenja potpisat ugovor kad ga svi pocnemo molit i ubjedjivat.. Dobar je on covjek :kafa: (samo para, kurva draga)
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 7:50 pm

@Morzhy

Ma jesu, ima i do toga sigurno ali opet mi nismo mogli znati hoće li biti to onako kako smo i zamislili. Znali smo svi kakvi su igrači bili i Lendrić i Stevanović, ali opet smo imali mnogo upitnika iznad glave. Skromna minutaža u prethodnim godinama i često mijenjanje klubova - sasvim dovoljno razloga za brigu. S druge strane, Zaha nije prošao pripreme ali je barem igrao u sasvim solidnoj ligi pa smo svi očekivali da će tokom sezone "nadoći".
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 13, 2017 7:51 pm

Pokazao je kvalitet u Splitu sa kojim je prošao pripreme....razvalio je jesenji dio HNL....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921, South i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija