Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:10 pm

aj fajnd jor lak of feit distrbing...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:11 pm

Ma ja mu zelim sve najbolje iz vise razloga, ali veci je procenat onih koji su se vratili :D

@Hadzija, za mene je Obrad bio sasvim korektna akvizicija. Sigurno da u ligi nema boljeg od Lendre, ali Obradovic je 2. ili 3. najbolji napadac.
Ovih "stranaca" ocito i nema "realnih" opcija.
Mozda i on nije realna opcija bio, ne znam koliko je Radnik dobio odstetu.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:11 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Kad se sjetim i onog Obradovica smo odbijali kao mogucnost pojacanja jer smo trazili i ocekivali boljeg a sad bi ga vjerovatno prihvatili sa obje rucke..
Sad je i Krstanovic zlatan.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:13 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
pon jul 17, 2017 6:33 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon jul 17, 2017 6:20 pm
ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 6:17 pm
stadion ima skoro 50 hiljada mjesta, 500 je malo više od 1%...
Samo sto bar pola stadiona nije u funkciji na ovakvim utakmicama.
Mozda I oni cenife renoviraju :placeodsmijeha:
Ja konto ja jedina budala ovdje :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:14 pm

obradović zasad samo sanjati može šta je krstanović napravio u karijeri, godine na stranu. a najvjerovatnije i kad se podvuče crta da će ostati tako. zec je prošle godine zabio isti broj golova iz igre kao obradović, pametnom bi to trebalo biti dosta.
gradi željo boli te *****
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:18 pm

Ova friends arena ima 3 sprata tribina i imaju tu mogucnost, s krova spuste kao neke paravane i zatvore nekad samo treci, a nekad i drugi i treci sprat. Zavisi od interesa za utakmicu. I kad gledas tekmi na tvu ili uzivo kad oni spuste to, nikad ne bih rekao da je tu tribina. Eh sad koliko sam upucen protiv nas bi trebao biti zatvoren i drugi i treci sprat i ostane kapacitet stadiona nekih dvadesetak hiljada..
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:19 pm

Lendra je otišao za finu lovu. cca pola miliona KM nije mala cifra koju klub treba pametno da uloži. Vjerujem da je za sve dugove koji postoje dogovoren način plaćanja te da su sredstva za iste proračunata (pod dugove mislim dug za neplaćen porez, trenutne plate i doprinosi na to, butmir i sl.) tako da ovih pola miliona je "višak" koji se mora pametno utrošiti.
Da li sad na to da se dadne dvojici extra igrača kroz plate (cca 13.000 plata jednom+6k doprinosi na istu puta 2 puta 12) ili trojici po 9k , nebitno...ali moraju se dovesti igrači koji će ILI DONIJETI TITULU ILI NOVAC KROZ PRODAJU.
Sa ekonomske tačke gledišta, novac koji stoji je "bačen" novac, treba ga uložiti kako bi imao od njega neke koristi.
Da li Željo može za te pare dovesti igrače koji će kroz sezonu vratiti novac? Niko to ne može garantovati, ali bolje je imati pola miliona nego nemati. Ne shvatljivo je da kad imaš "tolike" pare, samo 10% njih daješ za 2 igrača od 21 godinu.
Nekad kontam kako Juventus pametno radi. Posude igrača, plate nešto sa opcijom otkupa. Kako to kod nas ne može funkcionisati. Eto recimo za Vukotića. Daj sad 50k, ako želiš da ga kupiš na kraju sezone nek bude još 50k...pošalješ im i Kemu na posudbu tu godinu kao "zamjenu" za Vukotića, da i oni imaju igrača.
Ili recimo Ordagić (mada je fakat teško očekivati da sa ovakvom sortom ljudi se može išta dogovoriti), Žerić posudba + 50k
Nije sramota prepisivati od boljih, sramota je imati odakle prepisati a ne htjeti/znati pa onda kasnije kukati.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:20 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:14 pm
obradović zasad samo sanjati može šta je krstanović napravio u karijeri, godine na stranu. a najvjerovatnije i kad se podvuče crta da će ostati tako. zec je prošle godine zabio isti broj golova iz igre kao obradović, pametnom bi to trebalo biti dosta.
Zec je iz igre dao vise ili tu negdje kao i svi ostali napadaci koji visoko kotiraju, Krpic, Mesanovic, Koljic. Doduse samo je Krpic igrao drasticno manje tekmi.
Ne znam sta je to pametnom dosta, kad Zec sad ne igra ono sto je u Slobodi. :D
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:25 pm

salle86 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:19 pm
Lendra je otišao za finu lovu. cca pola miliona KM nije mala cifra koju klub treba pametno da uloži. Vjerujem da je za sve dugove koji postoje dogovoren način plaćanja te da su sredstva za iste proračunata (pod dugove mislim dug za neplaćen porez, trenutne plate i doprinosi na to, butmir i sl.) tako da ovih pola miliona je "višak" koji se mora pametno utrošiti.
Da li sad na to da se dadne dvojici extra igrača kroz plate (cca 13.000 plata jednom+6k doprinosi na istu puta 2 puta 12) ili trojici po 9k , nebitno...ali moraju se dovesti igrači koji će ILI DONIJETI TITULU ILI NOVAC KROZ PRODAJU.
Sa ekonomske tačke gledišta, novac koji stoji je "bačen" novac, treba ga uložiti kako bi imao od njega neke koristi.
Da li Željo može za te pare dovesti igrače koji će kroz sezonu vratiti novac? Niko to ne može garantovati, ali bolje je imati pola miliona nego nemati. Ne shvatljivo je da kad imaš "tolike" pare, samo 10% njih daješ za 2 igrača od 21 godinu.
Nekad kontam kako Juventus pametno radi. Posude igrača, plate nešto sa opcijom otkupa. Kako to kod nas ne može funkcionisati. Eto recimo za Vukotića. Daj sad 50k, ako želiš da ga kupiš na kraju sezone nek bude još 50k...pošalješ im i Kemu na posudbu tu godinu kao "zamjenu" za Vukotića, da i oni imaju igrača.
Ili recimo Ordagić (mada je fakat teško očekivati da sa ovakvom sortom ljudi se može išta dogovoriti), Žerić posudba + 50k
Nije sramota prepisivati od boljih, sramota je imati odakle prepisati a ne htjeti/znati pa onda kasnije kukati.
Problem je sto su predjesednici Krupe I Slobode nerealni kao I mi sami
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:30 pm

gavran je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:13 pm
Ivicahuljev je napisao/la:
pon jul 17, 2017 6:33 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon jul 17, 2017 6:20 pm


Samo sto bar pola stadiona nije u funkciji na ovakvim utakmicama.
Mozda I oni cenife renoviraju :placeodsmijeha:
Ja konto ja jedina budala ovdje :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Dokle je skoljka puna
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:31 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:20 pm
ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:14 pm
obradović zasad samo sanjati može šta je krstanović napravio u karijeri, godine na stranu. a najvjerovatnije i kad se podvuče crta da će ostati tako. zec je prošle godine zabio isti broj golova iz igre kao obradović, pametnom bi to trebalo biti dosta.
Zec je iz igre dao vise ili tu negdje kao i svi ostali napadaci koji visoko kotiraju, Krpic, Mesanovic, Koljic. Doduse samo je Krpic igrao drasticno manje tekmi.
Ne znam sta je to pametnom dosta, kad Zec sad ne igra ono sto je u Slobodi. :D
pa pametnom je dosta da shvati da je obradovićev učinak u onom najvažnijem dijelu za napadača mizeran...upravo zato jer zec niti je centralni napadač, niti je još uvijek igrač prevage ni u našoj ligi, možda neće ni biti.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:33 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:25 pm
salle86 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:19 pm
Lendra je otišao za finu lovu. cca pola miliona KM nije mala cifra koju klub treba pametno da uloži. Vjerujem da je za sve dugove koji postoje dogovoren način plaćanja te da su sredstva za iste proračunata (pod dugove mislim dug za neplaćen porez, trenutne plate i doprinosi na to, butmir i sl.) tako da ovih pola miliona je "višak" koji se mora pametno utrošiti.
Da li sad na to da se dadne dvojici extra igrača kroz plate (cca 13.000 plata jednom+6k doprinosi na istu puta 2 puta 12) ili trojici po 9k , nebitno...ali moraju se dovesti igrači koji će ILI DONIJETI TITULU ILI NOVAC KROZ PRODAJU.
Sa ekonomske tačke gledišta, novac koji stoji je "bačen" novac, treba ga uložiti kako bi imao od njega neke koristi.
Da li Željo može za te pare dovesti igrače koji će kroz sezonu vratiti novac? Niko to ne može garantovati, ali bolje je imati pola miliona nego nemati. Ne shvatljivo je da kad imaš "tolike" pare, samo 10% njih daješ za 2 igrača od 21 godinu.
Nekad kontam kako Juventus pametno radi. Posude igrača, plate nešto sa opcijom otkupa. Kako to kod nas ne može funkcionisati. Eto recimo za Vukotića. Daj sad 50k, ako želiš da ga kupiš na kraju sezone nek bude još 50k...pošalješ im i Kemu na posudbu tu godinu kao "zamjenu" za Vukotića, da i oni imaju igrača.
Ili recimo Ordagić (mada je fakat teško očekivati da sa ovakvom sortom ljudi se može išta dogovoriti), Žerić posudba + 50k
Nije sramota prepisivati od boljih, sramota je imati odakle prepisati a ne htjeti/znati pa onda kasnije kukati.
Problem je sto su predjesednici Krupe I Slobode nerealni kao I mi sami
Lens proda igrača za 6.M eura i nama ponudi 300k za Lendrića
i mi bi rekli "de ba koga vi je.bete,"
hipotetički gledano
Zadnja izmjena: salle86, dana/u pon jul 17, 2017 7:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:33 pm

Pa koga ChWilla onda dovest, koga? :D
Ocito da su tom logikom i ostali u ovoj ligi nedovoljno kvalitetni za nas.

Zato od slabijih treba uzet onog najboljeg od najgorih. :D
Svakako se svi oni cine bolja rjesenja od onog sto sad imamo :)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:36 pm

šta ja znam. ja sam fudbalski laik. i iznosim svoje laičko mišljenje da je sve u ligi od centralnih "velikih" napadača mizerija.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:37 pm

salle86 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:33 pm
Lens proda igrača za 6.M eura i nama ponudi 300k za Lendrića
i mi bi rekli "de ba koga vi je.bete,"
hipotetički gledano
a u stvarnosti, jedva smo dočekali jer svi znamo da je to to. da bolje za igrača od 26 godina iz ove lige bukvalno ne može. to koliko oni imaju i koliko plate npr. nekog A reprezentativca iz afrike jednostavno nije relevantno za nas...
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:38 pm

A i ta mizerija za nas nedostupna..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:42 pm

široki presluša bolje plasiranu ekipu iz kazahstana od te gdje je potpisao obradović. nije u pitanju kvalitet, nego nafta, plin i provizija za nedođiju...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:42 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:37 pm
salle86 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:33 pm
Lens proda igrača za 6.M eura i nama ponudi 300k za Lendrića
i mi bi rekli "de ba koga vi je.bete,"
hipotetički gledano
a u stvarnosti, jedva smo dočekali jer svi znamo da je to to. da bolje za igrača od 26 godina iz ove lige bukvalno ne može. to koliko oni imaju i koliko plate npr. nekog A reprezentativca iz afrike jednostavno nije relevantno za nas...
pa dobro, da smo jedva dočekali i nismo, bar onako klubu vjerujem da ne znače te pare do te mjere da se morao prodati sad i odma
kao što ni krupi ne znači ništa apsolutno tih 30k KM
pa to vlasnik sa društvom potroši u kafani za noć

poenta je da je ova liga toliko izjednačena da je ova mizerna ponuda ono baš "pišanje po sirotinji"
što nikko ne voli

EDIT: shvatio bih da je riječ kako već ranije napisah, o jednogodišnjoj posudbi s pravom otkupa kasnije
ali prodaja...ma hajte molim vas :)

EDIT.2: a realno, i ovaj procenat od naredne prodaje je jedan veliki mačak u vreći
koliko smo to igrača prodali u zadnje 3 godine, a koliko je otišlo onako zadžabe ?
rizik koji se ne isplati
Zadnja izmjena: salle86, dana/u pon jul 17, 2017 7:46 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:44 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:36 pm
šta ja znam. ja sam fudbalski laik. i iznosim svoje laičko mišljenje da je sve u ligi od centralnih "velikih" napadača mizerija.
Pa to je to.
Vani izgleda nema nista da mozemo dovest, zato je trebalo ganjat manje losu mizeriju.

Kakve li su sanse za Koljica?! Onako pitam. Mladjahan je igrac, jedino nam Ajax moze otezati posao :kafa:
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 7:45 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:37 pm
salle86 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 7:33 pm
Lens proda igrača za 6.M eura i nama ponudi 300k za Lendrića
i mi bi rekli "de ba koga vi je.bete,"
hipotetički gledano
a u stvarnosti, jedva smo dočekali jer svi znamo da je to to. da bolje za igrača od 26 godina iz ove lige bukvalno ne može. to koliko oni imaju i koliko plate npr. nekog A reprezentativca iz afrike jednostavno nije relevantno za nas...
Upravo tako brate,vukotic jeste solidan stoper,mlad I sve to,al on igra brate u nekom selu pored Banjaluke,I sto prije to svate bice im lakse,da je on suhi kvalitet davno bi bio kaparisan,u prici sa nekim ljudima koji se malo bolje razumiju u fudbal I kvalitete igraca,vidio sam I neke "mane" u igracu sa 22 godine,te razloge zasto nije ranije zapazen

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 169 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija