Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:18 pm

Nadam se da ce savez kazniti sudiju dozivotno kao i onog malog kadusica. Mamu ***** usta. Usput **** sve nema njepse pobijediti derbi nego jos smo ih gurnuli u provaliju pa padati ce glave nakon banja luke. A mi se ne zalijecemo takticki skupljati bodove i sa ovom ekipom smo najozbiljniji kandidat za titulu
Cuva Bog Zelju svog!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:19 pm

Jako lijepa pobjeda sinoc, jedna od ljepsih koje mozemo ostvariti u sezoni. Uvijek je lijepo najveceg rivala dobiti i to u gostima. Stvarno je tesko bilo sta i bilo koga analizirati kada je jedna ekipa primila gol iz penala i ostala s igracem manje u 3. minuti utakmice. Tada je sve ispalo iz nekog kalupa i bilo je ko se bolje snadje na terenu. Nazalost, oni su bolje odgovorili i nakon tog soka. Kod nas postoji nekoliko igraca koji su rodjeni gubitnici i koji su se prepali pobjede. Prije svih Stevanovic, nevjerovatno koliko lose igra ove sezone. Samo ceka da mu lopta dodje i da je nabije bilo gdje, najcesce u aut. Tako tokom cijele utakmice. Nakon njega je i Zeba gotovo sve sto se moglo usporiti i usporio. Bogicevic i Stanic s mnogo panike, uopste nisu znali smiriti loptu, vozati ih po terenu. Vjerujem da su to bile instrukcije strucnog staba zbog gresaka u ranijim utakmica. Ne peglaj loptu po zadnjoj liniji. Iako smo igrali s igracem vise nismo promjenili te instrukcije i dobili smo ocajnu igru s igracem vise. Bespotrebno nabjanje lopte. gubljenje duela, pravljenje nekih prekrsaja koji mogu donjeti zute kartone. Bukvalno smo radili sve sto ne treba i samo im vracali loptu da nas mogu napasti. Niti u jednom trenutku ih nismo natjerali da trce da je osvoje, da se trose, da se nerviraju. To je dovelo i do frustracije odredjenih igraca, prije svih Ramovica i Zakarica koji su dobili glupe zute kartone i jedan je onda do kraja usrao stvari. Mnogo bolje smo igrali poslije tog crvenog kartona i ima smisla Adzemova opaska, zaista se nismo snasli s igracem vise i samo Bog zna sta su nasi htjeli na terenu u tim trenucima.

Ostavljanje Zeca na klupi je itekako imalo smisla i njegovim ulaskom smo postigli ravnotezu koju nismo imali. Dosta je trcao, ubacivao se i zadeverao njihove igrace koji vise nisu smjeli tek tako izaci na centar da nas pritiscu. Uvijek je dobro imati takvog igraca koji nece dati mira protivniku. Dobra izmjena. Kajkut je takdojer proigrao ulaskom Zeca i odradio ogroman posao na njihovoj polovini. Uspio je primiti nekoliko lopti, proslijediti dalje, izboriti po neki prekrsaj, ukrasti vremena. Blagojevic jako dobar, njegova najbolja utakmica u sezoni. Vidjelo se odmah da je jedini pravi veznjak u timu i jedini je radio korisne stvari pri igracu vise, ali opet sta vrijedi kada drugi jedva cekali da nabiju loptu protivniku. Bogicevic i oba stopera uz njega poprilicno dobri. Bekovi kao i do sada uzasni, posebno Sinisa. Kjosevski napravio glupost, ali se izvadio i odbranio penal, a tada je utakmica i bila rijesena. Mi smo nakon toga bolje zaigrali i nekako pobjedili.

Mislim da smo jako dobro usli u sezonu i imamo lijepu poziciju da nastavimo tako. Neko je pisao i ja se slazem da treba jos pojacati ekipu. Neke pozicije zaista skripe i uz dva-tri ciljanja pojacanja mozemo napraviti ogroman korak naprijed. Ne treba sada kalkulisati, mislim da Evropa nece doci u pitanje, tako da i finansijski necemo trpiti nova pojacanja, a eventualni plasman u kvalifikacije za ligu prvaka bi donio ogromnu zaradu i jedan korak vise za nasu ekipu. Naravno da nije sve idealno, nije ni lose, sasvim zadovoljavajuce. Imamo neke dobre i mlade igrace, imamo prvo mjesto, vjerujem da Adzem moze rasti zajedno s ekipom i da ce se pehar vratiti u dolinu cupova. Veiku ulogu igramo i mi. Treba se mobilisati za sve naredne utakmice i barem ponoviti proslu sezonu. Ovi momci to zasluzuju, Adzem zasluzuje, Zeljo zasluzuje...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:21 pm

pile87 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 2:14 pm
ChWilla je napisao/la:eto pročitaj cijeli članak na klixu. ono ako nisu naručili upravo dino i ibrak, tu me reži...
A i tekst na govnetu je usmjeren samo na jednu struju unutar kluba, protiv onog makedonca i one sabrine ostali koji su duplo duže tu i koji su ih doveli do ove situacije nisu ni pomenuti. Očigledno da neko pokušava da iskoristi situaciju kod njih da se riješi protivnickog tabora, ja lično navijam za ove protiv makedonca i sabrane jer su veća govna i prije će ih srozat do nivoa klokotnice.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ne spominju se oni koji su i krivi za ovo sve. Pocevsi od Ibrakovica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:22 pm

spominju, ali između redova i u pozitivnom kontekstu...
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:22 pm

ChWilla je napisao/la:ovo kako i u kojem smjeru mediji razvlače pitare, dosta me podsjeća na obrazac kod nas...

nije mi ih žao, to ne. ali taktika je ista - posljedica se predstavlja i podvaljuje kao uzrok. kaže klix:

Ljudi koji vode klub, prije svih predsjednik Valentin Ilievski i direktorica Sabrina Buljubašić, doveli su Sarajevo do situacije da mu se cijela BiH smije, a za kratak period pomenuti tandem pokazao je kako ne zna raditi posao onako kako to Koševo traži.


a oni ne bi tu ni bili da ibrak i dino nisu opuhali pare. uočite sličnost s nekim stvarima kako se i o nama pisalo...
Na zalost moze se reci da smo mi i oni imali i imamo dosta slicnu situaciju ako uzmemo porediti neke stvari. Presudno je sto smo mi radili iskljucivo sa svojim novcem a oni sa kinezovim i sto su oni imali "punca" bez kojeg nikad titulu ne bi uzeli iako su tada potrosili cetiri budzeta na igrace. Ponosan sam sto mi nismo imali "punca" u prosloj sezoni iako bi nam uz najmanju dozu truda donio titulu. Povrsinski kad poredimo slicno ali u sustini neuporedivo zbog izvora finansiranja. Ne bio im u kozi, klub u tudjem vlasnistvu a pitari pojma nemaju na cemu su. Pored svih gresaka koje se desavaju u nasem klubu moramo biti ponosni na ono sto imamo, nismo nicija prcija, radimo lagano ali sigurno. Jos uvijek mi je krivo sto nismo doveli 2-3 kvalitetna igraca sa kojima bi prekucali ovu sezonu, sezonu koja mnogo moze donijeti. Ovako ce biti guravo.

A mediji ko mediji, sve po nalogu dusebriznika, kako u nasem, tako i u njihovom slucaju..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:24 pm

Čestitke svima i nek nam je sa srećom braćo drugovi...ja sam imao tu privilegiju da pogledam samo prvih 7 minuta..kada sam stigao kući i vidio da je bio penal za njih, srce me je steglo iako je bilo sve već gotovo par sati ranije, sve poslije sedme minute bi bilo previše za mene...

Znam da je dobar dio forumaša strahovao na početku sezone da bi se hercegovci mogli brzo odvojiti na vrhu, naročito nakon što su uzeli kone pa mi izgubili od MDK, opet je tu bio neki egal, ali smo mi osvojili bodove na nominalno laganim utakmicama, sada nakon Borca i kona-koja je pritom prva gostujuća pobjeda, može se reći da smo uspostavili balans, još u pozitvan rez. protiv ŠB, moglo bi se reći da smo odradili lavovski dio posla.

Nisam ništa pisao poslije Borca, ali jako mi je bilo drago kad sam vidio Adžemovu reakciju poslije utakmice i pozdravljanje sa svima, čisto sumnjam da je postojao neko tu noć ko je bio sretniji zbog pobjede od njega.
Jer ako se dobro sjećam u svom prvom mandatu, uz realno jako dobar skor(recimo da je imao i 4-5 uzastopnih pobjeda), Adžem nije uspio da pobjedi ni jednu od vodećih ekipa te godine. Remi sa ŠB i poraz od Zrinje na Grbavici, poraz od Borca i na kraju poraz od kona isto na Grbavici, po meni najveća pobjeda koju je tad ostvario je protvi Slobode u TZ, zbog svega što je pratilo tu utakmicu i atmosferu na tribinama, a i treba reći da smo odlično izgledali na terenu taj dan.
Evo sad u druom mandatu odmah na početku ima već pobjedu protiv uvijek neugodnog Borca na Grbavici i to nakon preokreta i sad pobjedu nad najvećim rivalom i to na gostujućem terenu i zbog toga mi je nevjerovatno drago zbog Ade, sada sigurno ima dodatnu sigurnost, samopouzdanje, a to samo nam može donijeti puno toga dobrog, prije svega mislim na još veći broj mladih igrača, jer Adžem je tu sigurno maher, a ove pobjede mu sigurno otvaraju dodatni prostor za takve manevre.

Koliko mi je drago zbog Adžema tako isto mi drago zbog Zajmovića..Većina nas je ovdje digla buku oko Krstanovića, pa kada je dogorilo do nokata, ni on nam se nije činio loš..po meni Zajmović je jako sličan igrač i neko od koga možemo imati ogromne koristi. Protiv Borca je u 90% opasnih akcija bio direktno ili indirektno uključen. U 2. min. lopta za Zeca, pa dva pokušaja glavom kada je s krila došao na Stevinu poziciju, kod prvog gola je bio na lopti, kod drugog isto tako, još jednu dobro loptu za Zeca poslije toga, nekad to izgleda nezgrapno, ali čovjek ima mekan dodir i dobru viziju, a s obzirom na dugi korak, on svakog stopera u ovoj ligi može proći pri nekoj ničijoj lopti.

Kada vidim Dženu odmah se sjetim Nuspahića koji je došao kao i Dzeno iz druge lige, Ado mu je dao odmah sansu na početku pa smo se svi čudili kakvog smo dobrog igrača dobili , šteta zbog povrede, možda bi i danas gledali Anesa kod nas...Sada imamo Dženu i on na početku pruža više nego dobre partije, s obzirom na pedigre i poziciju koju silom prilika pokriva. Od njega očekujem još više, pogodtova ako se desi da u skorije vrijeme zabije prvijenac.

Dajte izvještaj vamo :doktor:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:25 pm

ChWilla je napisao/la:
ned avg 20, 2017 2:22 pm
spominju, ali između redova i u pozitivnom kontekstu...
Odmah i znas i ko je narucioc teksta. A egzekutor naravno bugojanska torcida.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:26 pm

ovo je klix ali metod rada je isti...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:27 pm

ChWilla je napisao/la:
ned avg 20, 2017 2:26 pm
ovo je klix ali metod rada je isti...
Jeste, ali sam se ja referencirao na tekst koji je pile spomenuo kada sam ga citirao. Isto ti ga dodje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:30 pm

Simply Blue je napisao/la:
ned avg 20, 2017 2:24 pm

Jer ako se dobro sjećam u svom prvom mandatu, uz realno jako dobar skor(recimo da je imao i 4-5 uzastopnih pobjeda), Adžem nije uspio da pobjedi ni jednu od vodećih ekipa te godine. Remi sa ŠB i poraz od Zrinje na Grbavici, poraz od Borca i na kraju poraz od kona isto na Grbavici, po meni najveća pobjeda koju je tad ostvario je protvi Slobode u TZ, zbog svega što je pratilo tu utakmicu i atmosferu na tribinama, a i treba reći da smo odlično izgledali na terenu taj dan.
treba reći da su tad široki, zrinjski i sarajevo imali nedvojbeno jači sastav od nas, i to ne malo...po meni, igrača po igrača, možda i najslabiji željo u zadnjih 10-12 godina, kad se uzme u obzir da su bajić i memija dobijali prve starterske minute, a amir tek počeo ulaziti s klupe. uslovi loši, plate neredovne. i borac je bio blizu sastavom, a u banja luci su gubile i jače naše ekipe.
gradi željo boli te *****
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:31 pm

1921@ hocel brzo brate?
Modus vivendi !
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:35 pm

Evo ja ne mogu bogicevica odavno, pun mi ga je racku odavno bio, ali fkt frajer igra ovu polusezonu odlicno sad za sad.. Sinoc bio u odbrani na visini zadatka, kao i manje vise svaku tekmu od zete pa sad do derbija.. Svaka cast Adzemu na Sabanu, svaka mu cast na pobjedi.. Kratak je period tu, nije svemoguc, ali ovdje ima bruku prostora za napredak.. I ne sumnjam u njega da ce izvuci maksimum iz ekipe.. Da je mlatnut uskog i imamo onda reprezentativnu pauzu.. Samo naprijed Zeljkane, idemo Adzeme.. Da komentarisem tekmu, necu.. Treba proslaviti, fino odmahmurat..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:35 pm

Bolje je uzeti 50KM i napisati tekst kakav neko želi, nego napisati tekst koji novinar treba. On je svoju rubriku popunio, gledajući po kvoti, a dobar je lovu sa strane...

Sent from my thl T6S using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:39 pm

igla je napisao/la:
ned avg 20, 2017 2:16 pm
Isto su i nama radili i čekaju opet priliku da rade.
Sada je situJaccija druga. Dosli smo do naucnih spoznanja ko pise tekstove na forumima, ko huska narod. Isti pisci ko na portalu. Mogla bi ako ponovo krenu pasti kakva tuzba, krivicna prijava , zahtjev za obestecenje zbog klevete.... ima jos toga😀.
26 strana nije malo, a sve u detalje objasnjeno.
Ako se pocnu vucarati po sudovima pobjegose reklam i " partneri". Ostadose sami😆.
KARANJE JE NAUKA A NE SEOSKO BALJEZGANJE.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:42 pm

ChWilla je napisao/la:
ned avg 20, 2017 2:30 pm
Simply Blue je napisao/la:
ned avg 20, 2017 2:24 pm

Jer ako se dobro sjećam u svom prvom mandatu, uz realno jako dobar skor(recimo da je imao i 4-5 uzastopnih pobjeda), Adžem nije uspio da pobjedi ni jednu od vodećih ekipa te godine. Remi sa ŠB i poraz od Zrinje na Grbavici, poraz od Borca i na kraju poraz od kona isto na Grbavici, po meni najveća pobjeda koju je tad ostvario je protvi Slobode u TZ, zbog svega što je pratilo tu utakmicu i atmosferu na tribinama, a i treba reći da smo odlično izgledali na terenu taj dan.
treba reći da su tad široki, zrinjski i sarajevo imali nedvojbeno jači sastav od nas, i to ne malo...po meni, igrača po igrača, možda i najslabiji željo u zadnjih 10-12 godina, kad se uzme u obzir da su bajić i memija dobijali prve starterske minute, a amir tek počeo ulaziti s klupe. uslovi loši, plate neredovne. i borac je bio blizu sastavom, a u banja luci su gubile i jače naše ekipe.
Naravno, na sreću nije sve crno/bijelo, realno tada smo mogli izeti tog Širokog, malo nam je falilo, Slaviju pogotovo u gostima, ali isto tako neke koje smo dobili su lako mogle otići na drugu stranu(Čelik, Zvijezda, eventualno Drina-kada je Baja zavukao one makazice)..ovo sam pisao čisto zbog neke Adine zadovoljštine, ljepše to izgleda kada se sa distance pogleda da si pobjedio Sarajevo...prvo preokret protiv Borca, pa pobjeda na derbiju, puno to znači na psihološkom planu, kako igračima, tako i Adžemu-njeu možda još i više
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:43 pm

Zivimo od Zeljeznicara! hahahaha
Ramovicu manijace,uz tebe smo! Sad jos jace stisni :)
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:43 pm

Ima li gdje snimak ?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:49 pm

da su u drugoj ligi tako bi to izgledalo :D a ne bi im bilo zgoreg da se počnu pripremati :rofl1:
slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:51 pm

A fino im je Gracic nudio fuziju sa Olimpikom. Sarajevo 1946.

Hitno treba stoper. Mozda ne bi bilo lose kontaktirati M. Bokacinija. Zna ekipu. Pozitivan lik, a i zavolio je Zelju. Kakav mu je sada status? Reaguj Upravo.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 2:53 pm

Teksta o Adzemu na gg.ba :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: Pa jel te stid to napisati uhljube jedan, yebo te onaj ko te naziva "novinarom". Hahaha

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija