Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 5:54 pm

Ma ne dirati ništa yebeš prvenstvo fokusirat se na kup :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:01 pm

ovo se desi kad ne vidis dalje od svog nosa.
mi nemamo plan B.

na silu se gurao plan A A A A A.....

svi svi svi

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:18 pm

Evo neki pisu da je Sablic sirokom ponudio ostavku, to je moralan cin i fer prema klubu, jos nije njihovo dijete. Zeli da klub ostvari cilj, novi trener mozda uspije uz pozitivan sok.
Smatram da je i Ado to trebao uraditi, cak i prije ali sada poslije krupe, sigurno. Pa eto neka uprava odluci sta zeli.
Vidis da ne ide i to potvrdujes, ne mijenjas bukvalno nista a vidi se da je izgubio vjeru, nema ideja i mislim da on ne moze u ovih 4-10 dana nista promijeniti,jednostavno je blokirao.
A sa ovakom igrom mi ne mozemo pobijediti 4-6 utakmica do kraja da bi nesto osvojili, koliko god kao navijac zelio to nije realno.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:18 pm

U sta se forum pretvorio zadnjih par dana, katastrofa.
Nekakvi novi nickovi vjerovatno za vanredne situacije, more nekakvih sarkasticnih komentara koji trebaju kao biti smijesni, dosta se pubertetlija registrovalo izgleda pa se dopisuju s ovim "vanrednim" nickovima, tek na svakoj petoj strani normalan, smislen, kriticki post povodom svih ovih desavanja..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:25 pm

Mirek11 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 6:18 pm
Evo neki pisu da je Sablic sirokom ponudio ostavku, to je moralan cin i fer prema klubu, jos nije njihovo dijete. Zeli da klub ostvari cilj, novi trener mozda uspije uz pozitivan sok.
Smatram da je i Ado to trebao uraditi, cak i prije ali sada poslije krupe, sigurno. Pa eto neka uprava odluci sta zeli.
Vidis da ne ide i to potvrdujes, ne mijenjas bukvalno nista a vidi se da je izgubio vjeru, nema ideja i mislim da on ne moze u ovih 4-10 dana nista promijeniti,jednostavno je blokirao.
A sa ovakom igrom mi ne mozemo pobijediti 4-6 utakmica do kraja da bi nesto osvojili, koliko god kao navijac zelio to nije realno.
Moralan čin da bi se priključio nama :D




Nadam se :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:25 pm

Mirek11 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 6:18 pm
Evo neki pisu da je Sablic sirokom ponudio ostavku, to je moralan cin i fer prema klubu, jos nije njihovo dijete. Zeli da klub ostvari cilj, novi trener mozda uspije uz pozitivan sok.
Smatram da je i Ado to trebao uraditi, cak i prije ali sada poslije krupe, sigurno. Pa eto neka uprava odluci sta zeli.
Vidis da ne ide i to potvrdujes, ne mijenjas bukvalno nista a vidi se da je izgubio vjeru, nema ideja i mislim da on ne moze u ovih 4-10 dana nista promijeniti,jednostavno je blokirao.
A sa ovakom igrom mi ne mozemo pobijediti 4-6 utakmica do kraja da bi nesto osvojili, koliko god kao navijac zelio to nije realno.
Gdje piše to za Sablića? Sablić je moderan trener, ako se već mora nešto uraditi, ja bih njega postavio.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:27 pm

AsharaK jesi jos uvijek na aparatima?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:27 pm

kako bi i njega sažvakali i pljunuli do kraja avgusta... :D
gradi željo boli te *****
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:29 pm

Zeljo je u zadnje 4 godine 2 puta poklonio Zrinjskom titulu. Ko je zaboravio da podsjetimo se prije par godina. Imamo 5 bodova prednosti na Sirokim. Dolaze nam ljudi na Grbavicu uzimaju nas 0-3. Zakuha se prvenstvo. Zrinjski sa 4 pozicije nicim izazvan osvaja titulu dok se Zeljo klao sa Sirokim i Sarajevom.
Prosle godine svi znamo sta je bilo. Ove godine 2 puta ih vracamo iz mrtvih. I sad nam bjeze 3 boda. Dva puta u foto finisu uzimaju na srecu titulu.
Ja vise vjerujem u neku cudnu karmu i preokret ,nego sto vjerujem nama. Mi smo sami sebe napravili luzerskom ekipom. Kako trener,tako i igraci.
A pomalo i mi navijaci imamo udjela u tome.
Evo dovoljno da citamo sta se pise ovdije. Mi par utakmica ne mozemo da sastavimo kraj sa krajem. Vodimo rasprave za i protiv nekih igraca. I onda dodje jedna utakmica sa Slobodom,koju mi nismo odigrali nista specijalno od 5 suteva 4 su usla. Odmah oni sto su bili za nekog,dodju na svoje i krene hajcanje,zaboravi se onih par utakmica koje smo bili za goli *****. To je meni isti rezon kojim se Adzem vodi u vodjenu tima. Zaboravimo 5 nelogicnih utakmica sa kurcevom igrom ,i odjednom postajemo isti kao on,koji ce i 6 tekmu poslati isti tim. Krenu komentari da se nekim igracima napuse kurca,da ovo da ono. A statistika neumoljiva u 6 tekmi ti 2 puta odigrao solidno a u 4 nisi prisao golu kako treba. Jebi ga dovoljno za puseje kurca nekom
Ali ja opet vjerujem u neku ludu prekoret situaciju. Zaista ne znam kako ce Zeljo dobiti Zrinjskog,Radnika i Siroki. A opet se nadam Da Siroki i Sarajevo mogu ostati neporazeni. Jednostavno ne mogu pojmiti da im poklonimo i 3 titulu.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u pon apr 23, 2018 6:34 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:30 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 6:27 pm
AsharaK jesi jos uvijek na aparatima?
ne skidam se
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:33 pm

barbarez je napisao/la:
pon apr 23, 2018 6:29 pm
Zeljo je u zadnje 4 godine 2 puta poklonio Zrinjskom titulu. Ko je zaboravio da podsjetimo se prije par godina. Imamo 5 bodova prednosti na Sirokim. Dolaze nam ljudi na Grbavicu uzimaju nas 0-3. Zakuha se prvenstvo. Zrinjski sa 4 pozicije nicim izazvan osvaja titulu dok se Zeljo klao sa Sirokim i Sarajevom.
Prosle godine svi znamo sta je bilo. Ove godine 2 puta ih vracamo iz mrtvih. I sad nam bjeze 3 boda. Dva puta u foto finisu uzimaju na srecu titulu.
Ja vise vjerujem u neku cudnu karmu i preokret ,nego sto vjerujem nama. Mi smo sami sebe napravili luzerskom ekipom. Kako trener,tako i igraci.
A pomalo i mi navijaci imamo udjela u tome.
Evo dovoljno da citamo sta se pise ovdije. Mi par utakmica ne mozemo da sastavimo kraj sa krajem. Vodimo rasprave za i protiv nekih igraca. I onda dodje jedna utakmica sa Slobodom,koju mi nismo odigrali nista specijalno od 5 suteva 4 su usla. Odmah oni sto su bili za nekog,dodju na svoje i krene hajcanje,zaboravi se onih par utqkmica koje smo bili za goli *****. To je meni isti rezon koji se Adzem vodi u vodjenu tima. Zaboravimo 5 nelogicnih utakmica sa kurcevom igrom ,i odjednom postajemo isti kao on,koji ce i 6 tekmu poslati isti tim.
Ali ja opet vjerujem u neku ludu prekoret situaciju. Zaista ne znam kako ce Zeljo dobiti Zrinjskog,Radnika i Siroki. A opet se nadam Da Siroki i Sarajevo mogu ostati neporazeni. Jednostavno ne mogu pojmiti da im poklonimo i 3 titulu.
mi smo tad bili slabiji. objektivno, bili smo četvrta ekipa u strašnom kokuzluku koja je na naviku bila prva. nešto obratno od današnje situacije :D a oni su sjeli s ibrakovićem, udružili kapacitete i podijelili titulu i kup nakon što su ovi vidjeli da s koca i konopca ipak neće moći do titule na lijepe. željo je tad igrao i iznad realnih mogućnosti, opet kažem suprotno od danas...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:37 pm

Adzem je podnio ostavku, novi trener je naš bivši igrač
Spoiler:
slika
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:37 pm

i okrenuli širokog u direktnom duelu u desetak minuta sa 0-2 na 3-2, to se mora priznati, a koji je pobijedio i nas i sarajevo obje tekme te godine.
gradi željo boli te *****
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:40 pm

ChWilla je napisao/la:
pon apr 23, 2018 6:33 pm
barbarez je napisao/la:
pon apr 23, 2018 6:29 pm
Zeljo je u zadnje 4 godine 2 puta poklonio Zrinjskom titulu. Ko je zaboravio da podsjetimo se prije par godina. Imamo 5 bodova prednosti na Sirokim. Dolaze nam ljudi na Grbavicu uzimaju nas 0-3. Zakuha se prvenstvo. Zrinjski sa 4 pozicije nicim izazvan osvaja titulu dok se Zeljo klao sa Sirokim i Sarajevom.
Prosle godine svi znamo sta je bilo. Ove godine 2 puta ih vracamo iz mrtvih. I sad nam bjeze 3 boda. Dva puta u foto finisu uzimaju na srecu titulu.
Ja vise vjerujem u neku cudnu karmu i preokret ,nego sto vjerujem nama. Mi smo sami sebe napravili luzerskom ekipom. Kako trener,tako i igraci.
A pomalo i mi navijaci imamo udjela u tome.
Evo dovoljno da citamo sta se pise ovdije. Mi par utakmica ne mozemo da sastavimo kraj sa krajem. Vodimo rasprave za i protiv nekih igraca. I onda dodje jedna utakmica sa Slobodom,koju mi nismo odigrali nista specijalno od 5 suteva 4 su usla. Odmah oni sto su bili za nekog,dodju na svoje i krene hajcanje,zaboravi se onih par utqkmica koje smo bili za goli *****. To je meni isti rezon koji se Adzem vodi u vodjenu tima. Zaboravimo 5 nelogicnih utakmica sa kurcevom igrom ,i odjednom postajemo isti kao on,koji ce i 6 tekmu poslati isti tim.
Ali ja opet vjerujem u neku ludu prekoret situaciju. Zaista ne znam kako ce Zeljo dobiti Zrinjskog,Radnika i Siroki. A opet se nadam Da Siroki i Sarajevo mogu ostati neporazeni. Jednostavno ne mogu pojmiti da im poklonimo i 3 titulu.
mi smo tad bili slabiji. objektivno, bili smo četvrta ekipa u strašnom kokuzluku koja je na naviku bila prva. nešto obratno od današnje situacije :D a oni su sjeli s ibrakovićem, udružili kapacitete i podijelili titulu i kup nakon što su ovi vidjeli da s koca i konopca ipak neće moći do titule na lijepe. željo je tad igrao i iznad realnih mogućnosti, opet kažem suprotno od danas...
Ali buraz mi smo se tad jos koliko toliko koprcali. Bili smo dugo prvi. Imas plus 5 dva kola zaredom,i dolazi ti drugoplasirani Siroki,desi se sto se desi. Imao si realne sanse za plus 8. Jer je Zrinjski kasnio i vise za nama. Nas je tad jebao i Velez. Koji nas dobije 4-2. Bilo je dosta toga u nasim rukama,nemijenja to cinjenicu da smo im poklonili titulu kiksajuci u zadnjim kolima. Sigurno da je bilo dogovora i teska situacija nakon Amarovog odlaska.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:43 pm

ma i nismo tako dugo. nego isto bili preko pauze pa se odužilo. oko dvanaestog kola isto bili otpisali sezonu. možda 6-7 kola da smo bili prvi, ne više.

široki je bio došao na +3 i tad je to postalo 0 uz lošije omjere. prije toga bio kiks u lukavici.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:45 pm

Ta je ekipa bila sve sto ova danasnja nije, u svakom smislu.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:47 pm

borbenost i ostaci navike pobjeđivanja. ekipa nije bila konkurentna kvalitetom i u suštini je nadmašila svoje realne mogućnosti.
gradi željo boli te *****
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:51 pm

barbarez je napisao/la:
pon apr 23, 2018 6:29 pm
Zeljo je u zadnje 4 godine 2 puta poklonio Zrinjskom titulu. Ko je zaboravio da podsjetimo se prije par godina. Imamo 5 bodova prednosti na Sirokim. Dolaze nam ljudi na Grbavicu uzimaju nas 0-3. Zakuha se prvenstvo. Zrinjski sa 4 pozicije nicim izazvan osvaja titulu dok se Zeljo klao sa Sirokim i Sarajevom.
Prosle godine svi znamo sta je bilo. Ove godine 2 puta ih vracamo iz mrtvih. I sad nam bjeze 3 boda. Dva puta u foto finisu uzimaju na srecu titulu.
Ja vise vjerujem u neku cudnu karmu i preokret ,nego sto vjerujem nama. Mi smo sami sebe napravili luzerskom ekipom. Kako trener,tako i igraci.
A pomalo i mi navijaci imamo udjela u tome.
Evo dovoljno da citamo sta se pise ovdije. Mi par utakmica ne mozemo da sastavimo kraj sa krajem. Vodimo rasprave za i protiv nekih igraca. I onda dodje jedna utakmica sa Slobodom,koju mi nismo odigrali nista specijalno od 5 suteva 4 su usla. Odmah oni sto su bili za nekog,dodju na svoje i krene hajcanje,zaboravi se onih par utakmica koje smo bili za goli *****. To je meni isti rezon kojim se Adzem vodi u vodjenu tima. Zaboravimo 5 nelogicnih utakmica sa kurcevom igrom ,i odjednom postajemo isti kao on,koji ce i 6 tekmu poslati isti tim. Krenu komentari da se nekim igracima napuse kurca,da ovo da ono. A statistika neumoljiva u 6 tekmi ti 2 puta odigrao solidno a u 4 nisi prisao golu kako treba. Jebi ga dovoljno za puseje kurca nekom
Ali ja opet vjerujem u neku ludu prekoret situaciju. Zaista ne znam kako ce Zeljo dobiti Zrinjskog,Radnika i Siroki. A opet se nadam Da Siroki i Sarajevo mogu ostati neporazeni. Jednostavno ne mogu pojmiti da im poklonimo i 3 titulu.
Ovako hladne glave vise vjerujem u kiks Zrinjskog sa Sarajevom i Sirokim nego u nase 3 pobjede

Kad nam bas treba, ali bas, nigdje nas.
A pesimista u zivotu nikad nisam bio
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:53 pm

Mirek11 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 6:18 pm
Evo neki pisu da je Sablic sirokom ponudio ostavku, to je moralan cin i fer prema klubu, jos nije njihovo dijete. Zeli da klub ostvari cilj, novi trener mozda uspije uz pozitivan sok.
Smatram da je i Ado to trebao uraditi, cak i prije ali sada poslije krupe, sigurno. Pa eto neka uprava odluci sta zeli.
Vidis da ne ide i to potvrdujes, ne mijenjas bukvalno nista a vidi se da je izgubio vjeru, nema ideja i mislim da on ne moze u ovih 4-10 dana nista promijeniti,jednostavno je blokirao.
A sa ovakom igrom mi ne mozemo pobijediti 4-6 utakmica do kraja da bi nesto osvojili, koliko god kao navijac zelio to nije realno.
Kako kazu i Ado hoce da podnese ostavku. Nije mu najbolje sjeo poraz.
Sad ne znam je li istina.

Ma Siroki je kao Bilbao u Spaniji, ograniceni su s igracima i finansijski nisu tolko jaki kao sto su bili. Ovo i jest nesto realno od njih.
Da li je on izvukao vise od.ekipe, ja mislim da nije, zbog toga nije sad neki trener ali eto kao moderan je, mlad, nije sad ni tolko los. Ali sve u svemu nista specijalno :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 6:54 pm

idealan materijal da se u našoj maloj bari s puno krokodila zadrži dva mjeseca i kaže igrači su me izdali, nismo se ovako dogovorili... :kafa:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], salle86 i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija