Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:37 pm

Ako sam dobro shvatio, ako neko iskritikuje nesto za sta ima potpuno pravo doceka te odgovor da smo se haman ugasili, da treba porusiti sve na stadionu, da se vraca Zujo.

Svi ovdje vole klub i niko mu ne zeli lose !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:37 pm

sudanikos je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:34 pm
Nista sacekati 10 kola otjerati mafijasa sa svicarca sa klupe, Misimovica otjerati, razvaliti ovo sto je napravio nek nosi kuci nek se ukopa u grob sa tim sto je napravio nama ne treba hvala mu. Nama treba da vrate one cigle ispred stadiona i da se fino abd vratimo na Kosevo da igramo. I obavezno Zuju i Kemu nazad i imacemo za 2 godine Omladinski SK Zeljeznicar i svi sretni gledati kantonalnu ligu... Stpite se 10 kola ljudi pa cemo onda ovako lagano sve rastjerati i idemo on 0
Kako bi ovi sto sada tjeraju Upravu plakali za njom...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:37 pm

Uprava ovim potezom porucuje da im je doqrcilo voditi nas klub i traze izlaz iz svega. Ja drugacije ne mogu okarakterisati dovodjenje ovog, kako god da se zove, trenera.. Sami sebi raku kopaju i drugi dusmani im ne trebaju pored odluke da dovedu ovog lika.

Neka odmah objasne po kojim kriterijima se doveo ovaj covjek i zbog cega misle da je on dobar za nas klub. Ove zajebancije moraju prestati. Sad kad nam ovaj navalja provjerenih polovnjaka..

Ovo je zalosno..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:38 pm

Adzem je zasluzio da nas on vodi u evropu a ne da neko na gotovo dodje, ipak nas je on sa svojim trudom odveo i ako poredite slike Adzema sa pocetka sezone i sada vidjet cete da je covijek osjedio pravo sto znaci da mu nije svejedno bilo sta se desava u klubu.
Zadnja izmjena: Tare1921, dana/u pon jun 04, 2018 7:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:38 pm

ForzaLjoZe je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:36 pm
Storme, vidis da mirise na ono o cemu pisem.
Vidjecemo, ali mirise. Budi siguran da necemo dopustiti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:40 pm

Sa U21 repkom u kvalifikacijama ostvario 5 pobjeda, 2 remija i jedan poraz. Rekordna pobjeda od 8:0 nad Mađarskom. U playoffu dobio Dance dva puta po 1:0.

U Apollonu došao u 20. kolu, i do kraja sezone ostvario 6 pobjeda i 1 remi.


U U21 reprezentaciji trenirao Kačara, u 11 mečeva dao 7 golova. Nek ga dovede i sve mu halalimo :D
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:41 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:33 pm
Ocito nismo toliko jaki da dovedemo one i koji nas hoce.
Odbije nas Meho, Mesa, Ivan i zainatimo se da nadjemo trenera i od dvojice kandidata Slavisa Stojanovic i ovoga mi dobijemo ovoga.
Znao sam odmah da je Slavisa preskup za nas. Sad ga i Olimpija hoce.

To nam je ljudi takva realnost i nemamo sta pricati dalje.
Nit imamo para nit smo zdrava sredina za nekog ambicioznog da nesto napravi u karijeri. Svako ce izabrati da negdje drugo gradi karijeru.

Eh sad sto se tice ovog Krcmarevica, nikad cuo prije za njeg kao ni 99% forumasa.

A realno onako, jedina svjetla tacka i jedino sto mi govori da ce uspjeti je ovo pljuvanje. Ma 10000% sam ubjedjen da cemo biti dobri jer ovoliko pljuvacke niko nije primio.

Sretno sefe, pa eto, razuvjeri nas i popisaj se svima u usta.
Bravo, sasvim realan post. Nema se tu šta puno negodovati, jednostavno imena koja smo priželjkivali su nas odbila.

A postove gdje se proziva 'uprava napolje' il' je u pitanju iq<80 ili se ne zna sabrati 2+2
Ne bi bilo loše komentare kojim se promoviše negativna energija ohladiti na par dana
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:41 pm

nije niko presretan izborom, dosta nas i ne zna za njega, ali mora li se sve zivo popljuvat a ni treninga nije odradio, boze sacuvaj
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:41 pm

Cuj uprava napolje ?! Puhni Israfile molim te vakat je vise. Dosta vas ovdje nisu navijaci Zelje ocito vec Amar Osima, Kloop da nas preuzme dočekali bi ga na noz jer Boze moj on nije Amar Osim. Pljujete ovog novog a lik ni sjeo na klupu nije, ok nema neku trenersku karijeru ali sačekat cemo da vidimo na djelu. Eto Bgm prije njega mi sve stručnjake imali, mulalic, kostic , petrovic , adzem, sve strucnjak do strucnjaka nema sta pa da sad kukate toliko, al bitno je samo srati, forumi i net puni objava a grbavica prazna iz tekme u tekmu al kad treba pametovati svi smo tu . Ohanite vise i od Amara , Zeljo je bio i prije njega i bice i bez njega, ako nece ne mora neces ga na silu dovesti, sto se mene tice ne mora vise nikad vala. Upravi potpuna podrska sta god da bude , Miske nek ti se sagnu pljuvaci , ni milimetraaa !!
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan
 
Avatar
darkness
Postovi: 14
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:53 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:41 pm

Cuj uprava napolje hehehe
Dodzem ovdje da se odmorim od svakodnevnih obaveza, da sta procitam fino i da koju sliku vidim kako nasa ljepotica sve veci sjaj prima. Vidim ljudi poceli tjerat upravu a do prije dvije godine daj evropu na nasem stadionu daj istok pa ne moramo biti prvaci tri godine, sta ce biti kad jug zakopaju
Fakat smo cudan narod
Miske ni milimetra i da dogodine imamo novi jug
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:42 pm

Ako su uradili fantasticne stvari za klub to ne mora znaciti da se neko moze igrati sa klubom kako hoce i da se sve moze tolerisati !
Svi ovdje vole klub i niko mu ne zeli lose !
Lendric Ivan je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:41 pm
Cuj uprava napolje ?! Puhni Israfile molim te vakat je vise. Dosta vas ovdje nisu navijaci Zelje ocito vec Amar Osima, Kloop da nas preuzme dočekali bi ga na noz jer Boze moj on nije Amar Osim. Pljujete ovog novog a lik ni sjeo na klupu nije, ok nema neku trenersku karijeru ali sačekat cemo da vidimo na djelu. Eto Bgm prije njega mi sve stručnjake imali, mulalic, kostic , petrovic , adzem, sve strucnjak do strucnjaka nema sta pa da sad kukate toliko, al bitno je samo srati, forumi i net puni objava a grbavica prazna iz tekme u tekmu al kad treba pametovati svi smo tu . Ohanite vise i od Amara , Zeljo je bio i prije njega i bice i bez njega, ako nece ne mora neces ga na silu dovesti, sto se mene tice ne mora vise nikad vala. Upravi potpuna podrska sta god da bude , Miske nek ti se sagnu pljuvaci , ni milimetraaa !!

Sve si sam odgovorio ! Imali smo samog strucnjaka do strucnjaka godinama unazad i znamo rezultat, dosta je vise bilo, ne moze pod kozu ! Mozda zato sto necemo vise takve strucnjake?
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u pon jun 04, 2018 7:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:42 pm

Competition Matches pts/rd %w %d %l gf/m ga/m
Cyprus Aspida tis KOP 1 Final 0% 100% 0% 1 1
Cyprus Kypriako Kypello 10 Final 80% 0% 20% 2.2 1.1
Cyprus Protathlima Marfin Laiki 44 45 27% 20% 52% 1.07 1.43
Europe (C3) UEFA Cup 4 Preliminary Round 50% 0% 50% 1 1.75
Europe (C3) Europa League 4 Preliminary Round 25% 25% 50% 0.75 1.25
Kazakhstan Premier League 18 17 22% 28% 50% 0.94 1.44
Macedonia Prva Liga 3 3 33% 0% 67% 0.67 0.67
Serbia Meridian Superliga 32 50 44% 25% 31% 1.53 0.91
Serbia and Montenegro First League 30 44 43% 17% 40% 1.17 0.97
Slovenia Slovenian Cup 3 1/4 Finals 33% 33% 33% 1.33 1.67
Slovenia Hervis Pokal 1 1st Stage 100% 0% 0% 4 0
Slovenia 1. SNL 19 24 32% 32% 37% 1.32 1.32
TOTAL 169 37% 21% 41% 1.26 1.2
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:42 pm

Zec na instagramu objavio pjesmu cao amore prije pola sata. Larse uslikaj nam :D
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:43 pm

Ko je gori, ovi "uprava napolje", ili ovi "upravo branicu te slijepo do smrti" ? :?
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:43 pm

cikazubo je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:32 pm
voltron30 je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:30 pm
Da su rekli, ostavljamo Adžema, još bi gore bilo. Ovi pesimisti, evo nek' kažu koga se to moglo dovesti? Et' dajte realna imena. Hoćemo neke promjene, imena koja se ne vrte stalno u sklopu naših mogućnosti, sad ni to ne valja, vraćaj Adžema. Ma ne ugodi nama niko.
Pavic, Musa, Karacic, Krunic, Dudic, Zizovic, Sablic itd..
Evo za svakog od njih ti ja mogu isto naći nešto za popljuvati. Pavić vodio ozbiljno samo Čelik, poslije njih prvoligaša Rudar Kakanj. Musa wtf? Karačić, to onaj ustaša, što mu je svaka druga ''zapadni Mostar''? Krunić, ne miče taj iz Srbije, a već je bio ovdje, ne znam šta bi nam novo donio? Dudić, jašta radi, poslije GOŠK-a odmah u Želju, sa zapada već čujem povike protiv njega. Žižović, šupčić, vječita patnja mu Zrinjski. Sablić, otiš'o čovjek u 10 puta sređeniji klub.

Opet pitam, koja su to realna imena, koja imaju neku težinu, kvalitet, odličan CV koja mi možemo u ovom trenutku dovesti?
Meni pada na pamet samo onaj ludi Pamić.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:44 pm

Omar500 je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:11 pm
''Ljudi, ja sam simpatizer Želje inače sam iz Beograda. I odmah da vam kazem. Krčmarević je odličan za rad sa mladjim igračima...trenirao je u Ofk Beogradu Ivanovica, Kolarova i druge igrace dok su bili mladi i uocio njihpv talenat. Ukoliko bude imao odrešene ruke u klubu, biće jako dobar. Ne osudjujte unapred. Isto tako odlicno poznaje igru ima jako dobre analize. Sve u svemu nije to los izbor.''

fb komentar, koliko mjerodavan, ne znam, ali neka se nadje u ovom moru pesimizma
LARS1921 je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:24 pm
Ako sam dobro nafatao podatak, vodio je OFK Beograd u finalu kupa Srbije i Crne Gore, izgubili od Zvezde na produžetke. Vodio je u Uefa kupu njih, dobili kuci Auxere 1-0, izgubili u gostima 5:1, a do 83 minute imali prolaz dalje
LARS1921 je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:40 pm
Sa U21 repkom u kvalifikacijama ostvario 5 pobjeda, 2 remija i jedan poraz. Rekordna pobjeda od 8:0 nad Mađarskom. U playoffu dobio Dance dva puta po 1:0.

U Apollonu došao u 20. kolu, i do kraja sezone ostvario 6 pobjeda i 1 remi.


U U21 reprezentaciji trenirao Kačara, u 11 mečeva dao 7 golova. Nek ga dovede i sve mu halalimo :D
Evo malo pozitive, iako meni nema vece pozitive od ove sto je popljuvan ovako. :D

Samo ovako s neutralne strane i on je lud sto je dosao ovdje. Lud je bilo ko drugi osim Amara, jer ko god da je trener bio bi popljuvan i na kraju sto kome to treba.

Ocito ovaj nema pojma gdje dolazi. Otpast ce mu i ovo malo kose sto ima. :D
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:44 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:31 pm
Mozete se ne slagati sa Upravom i odlukama, te diskutovati, ali pisati o karadzicu, mladicu ili vrijedjati drugog forumasa necete. Molim vas raja, diskutujte zrelo.

Meni vala, niti smrdi, niti mirise, ali cu sacekati.
Nisam nikoga uvrijedio.

Obnjasni nam po čemu je Krčmarević dobar trener ili je maca pojela jezik?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:45 pm

bianco blu je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:44 pm
storm_raider je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:31 pm
Mozete se ne slagati sa Upravom i odlukama, te diskutovati, ali pisati o karadzicu, mladicu ili vrijedjati drugog forumasa necete. Molim vas raja, diskutujte zrelo.

Meni vala, niti smrdi, niti mirise, ali cu sacekati.
Nisam nikoga uvrijedio.

Obnjasni nam po čemu je Krčmarević dobar trener ili je maca pojela jezik?
Jesi, i ne znam sjecas li se uopste sta je karadzic uradio klubu za koji navijas. Dobro si prosao bez bana ovaj put.

Objasni nam po cemu nije ili je maca pojela jezik?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:46 pm

Gospodine Adžem, 5 minuta prije kraja imali ste odličan rezultat, 0:3......
slika
NESHVATLJIVOOOOOOO!!!!!
I kaže osjedio ccccccc
A to što nije zahvalio navijačima sve govori.
Zadnja izmjena: Eric Cantona, dana/u pon jun 04, 2018 7:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 7:46 pm

Sve neki kvazi strucnjaci, joj j.ebem ti internet i forume. Lijepa vremena i tranzistori. Pola vas nije bilo ni rodjeno a neki su tute gurali kada se je za Zelju navijalo zbog Zelje a ne radi toga ko ga vodi ili ko igra. Sve dok u svojim glavama ne promijenite filozifiju raznisljanja zbog koje Klub i postoji bice nam ovako a i gore.

Doveli su ga jer misle da je boljo negod Adzem imaju moju podrsku i imat ce je sve dok ne ostvare ono sto su obecali.
Zeljo je igrao i u drugoj ligi, bio 15 na tabeli, bilo nas je po 300 na stadionu ali smo vjerovali u naseg Zelju, a tako je i dan danas, a to ocigledno nije slucaj kod ovih mladjih generacija.

P.S. Kad pocinje prodaja godisnjih
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija