Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:23 am

Nakon prospavane noci osjecaj jos gori! Kakvu samarcinu ste nam spucali!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:24 am

ChWilla je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:17 am
kad su glavonje iz saveza ponudile ostavku iz moralnih razloga, može vala i on. pa neka uprava odbije ako hoće.
+1
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:26 am


storm_raider je napisao/la:
Idemo dalje, zivot ide dalje. Gledacemo Europu na Grbavici i time se tjesim.
Takodjer,jos jedna pozitivna cinjenica je da imamo sansi pobjediti bar nekoga na Grbavici u Evropi,jer da nam je dosao bilo koji sampion,natamburao bi nas samo tako u sred nase kuće.

Slavko je solidan trener,ali ako realno sagledamo,u odnosu na ligu,mi smo najveći klub koji je ikad vodio.
Ne volim biti general poslje bitke,jer su svi treneri osim Amara kiksali cak i gore,ali ovakav pad u igri je samo do tvrdoglavosti i neznanja.


Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:28 am

Nekako ne vidim da je ko spomenuo al jedna od rijetkih pozitivnih stvari juče je sto je Zakaric ličio na igrača otkako je ušao. I to na finog igrača.
Sto se tice odlazaka prvo Cenan pa Slavko. Neko za ovakvo poniženje mora odgovarati!!! Godišnju Jahicevu platu poslat Krupi za Vukotica plus procenat. S.njim raskinut ugovor kako znaju i.umiju! Radinovica poslat u Borac, Bekrica u Gradinu, ovo ostalo nek.mijenjaju kako hoće samo da ne dovedu lošije igrače od njih.
FKŽ!!!!!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:31 am

a napisao je neko, kao ako je zakarić rastrčan možeš misliti kakvi su ostali... :rofl:

dva puta prešao po dvojicu, jedini u cijeloj ekipi juče da je uzeo loptu i uspješno povukao. imao je on takvih fleševa i u utakmicama prije, samo je zadnjih pet-šest baš nikakav. za njega se zna da može, njega je htio svaki trener želje. provjeren koliko može biti provjeren bilo ko da ga mi dovodimo, i tek 24 i po.
gradi željo boli te *****
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:34 am

Ne treba nista raditi vruće glave,to je sigurno...

Ali da treba brku,koji je slobodan i spreman za razgovor kontaktirati i naguziti mu se,samo da pristane,treba. Bar dok nije otisao da trenira olimpiju

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:34 am

i znate šta je još pozitivno?

hajd' zamislite da je u mostaru bio x koji smo priželjkivali prošlu subotu...

:rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:34 am

Istina, jucer je napokon cijelo poluvrijeme licio na igraca. On moze, samo da se sredi fizicki, a vjerovatno i psihicki i jedan je od ponajboljih igraca lige. Mislim, nije da to nismo vec znali od ranije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:40 am

Zakaric i Crnov ce ( bi trebali ) ostati i ima nade u njihov povratak u pravu formu.

Po mom misljenju igraci na koje sljedece sezone ne bi trebali racunati:
Ugljesa, Bekric, Jahic, Stojanovic. i Markovic pod upitnikom
Svakako odlaze Kerla, Miroslav, Lendric, Musa, Boca.
Veca nek ide ako dodje prava ponuda, ali steta ce biti ako ode.

Bogicevic i Stevo bi mogli ostati ali da prvi bude 4. opcija a drugi treca.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:41 am

Uprava mora ostati!

Moraju dati odgovore na nekoliko pitanja!
Status Janica?
Status Kostica?
Status Kerle?
Ko je odlucio da se o tome ne prica?
Ako se budu gurale stvari pod cilim... nema nas nigdje
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:43 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:40 am
Zakaric i Crnov ce ( bi trebali ) ostati i ima nade u njihov povratak u pravu formu.

Po mom misljenju igraci na koje sljedece sezone ne bi trebali racunati:
Ugljesa, Bekric, ZEBAJahic, Stojanovic. i Markovic pod upitnikom
Svakako odlaze Kerla, Miroslav, Lendric, Musa, Boca.
Veca nek ide ako dodje prava ponuda, ali steta ce biti ako ode.

Bogicevic :placeodsmijeha: i Stevo bi mogli ostati ali da prvi bude 4. opcija a drugi treca.
Malo korigovao :D da lici na nešto ozbiljno
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:43 am

phpBB [video]



Hajlajt derbija!
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:47 am

Dovesti Vukotica i neka Kerla gleda sta je stoper i kakvu je predispoziciju nekada imao da bude. Mene Vukotic podsjeca na Vuleta Trivunovica, sigurnost daje cijeloj ekipi. Nakon Radnika cemo postaviti anketu o Slavki ovdje, sada to postaviti bi bilo tendenciozno i ne bi bilo fer.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:47 am

Mucnina nikako da prodje.. Usrali su motku i pokazali da im Zeljin dres nista ne znaci, pokazali su nepostovanje prema klubu i navijacima, pokazali su da su bezmudi amateri i na kraju krajeva pokazali su da su obicna i umisljena ljudska bizuterija.. Cast pojedincima a ja bi ih sveo na trojicu, Miroslav, Vedran i Zeba.. Do duse Zeba vise ne moze i to je ocigledno ali mu niko ne moze zamjeriti na volji i trudu koji je pokazao.. Nadam se da ce uprava imati dovoljno snage i pameti da prevazidje ovu katastrofu i nadje najbolje rjesenje.. Uprava je jedina koja je polozila test u ovoj sezoni i jedina kojoj se nista ne moze zamjeriti..

Ja sam nakon sto smo izborili evropu rekao da sam zadovoljan sezonom.. Nakon proslogodisnje sezone i neigranja evrope, nakon poprilicnog srljanja na pocetku ove sezone rezultat koji smo izborili i nije tolika tragedija.. Igracemo evropu na nasoj Grbavici koja je dobila dugo cekani istok i to je ono pozitivno sto me pomalo cupa iz depesije koju su uzrokovale amebe koje su nosile nas dres.. Slavko po meni nije zasluzio ovoliko pljuvanje.. On je iz ovih hajvana izvukao maksimum.. Ja mu zamjeram sto nije nasao kvalitetnija rjesenja u zimskom prelaznom roku vec je doveo igrace koji, ne da nas nisu pojacali, nego su nas poprilicno oslabili.. Zamjeram mu sto je Besirevic izgubio dragocjene minute zbog invalida Stojanovica, zamjeram mu sto je idiota Kerlu forsirao na stetu boljih igraca Bokacinija i Osmankovica.. Zamjeram mu sto se hvalio nekim arhivama u kojima ima hiljade igraca a izbor igraca koje je doveo je bio na nivou prosjecnog simpatizera koji dva puta godisnje dodje na utakmicu.. Ostalo mu nemam sta zamjeriti.. Igraci su nedorasli necem vecem od ovog sto su postigli i to je to..

Tesko je sad biti pametan.. Ljudi u klubu ne smiju zuriti i donositi ishitrene odluke.. Razum im mora preovladati srce inace, bojim se, da cemo srljati i dalje..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:48 am

Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:41 am
Uprava mora ostati!

Moraju dati odgovore na nekoliko pitanja!
Status Janica?
Status Kostica?
Status Kerle?
Ko je odlucio da se o tome ne prica?
Ako se budu gurale stvari pod cilim... nema nas nigdje
Na ova pitanja bi odgovore trebao dati sportski direktor i niko drugi! Ujedno i na pitanje ko je odlučio da se o tome ne priča!
@ChWilla i @ storme, apsolutno, ovakav Zakaric će sigurno valjati.
@Leone, Crnov ništa ozbiljnije od klupe.
Bobic, Stevanovic, Kemo, Vukotic, BEK! Hajdarevic, Blagojevic,Zeric, Zakaric, KRILO, ŠPIC!
U opcijama moraju biti onaj kapiten juniora desni bek ako se ne varam, Dino Hasanovic, Sabanadzovic, Besirevic, A.Hasanovic. Sve ispod ovog prosjeka mladih je bezazleno i pričati.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:51 am

crnov je ozbiljan igrač, ništa lošiji od zakarića, i isto kao on je dokazao da može biti nosilac šampionske ekipe u ovoj ligi. samo što je zakarić uz svu priču o dijeti i kilama ipak došao na drugi dan priprema, i odradio ih cijele, a crnov nije ništa odradio i najgore je prošao i sa onim virusom u osijeku...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:52 am

Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:43 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:40 am
Zakaric i Crnov ce ( bi trebali ) ostati i ima nade u njihov povratak u pravu formu.

Po mom misljenju igraci na koje sljedece sezone ne bi trebali racunati:
Ugljesa, Bekric, ZEBAJahic, Stojanovic. i Markovic pod upitnikom
Svakako odlaze Kerla, Miroslav, Lendric, Musa, Boca.
Veca nek ide ako dodje prava ponuda, ali steta ce biti ako ode.

Bogicevic :placeodsmijeha: i Stevo bi mogli ostati ali da prvi bude 4. opcija a drugi treca.
Malo korigovao :D da lici na nešto ozbiljno
Obojica imaju ugovore i dalje, a skupa imaju 67 godina. Negdje drugo da odu, tesko, mozda ali nece imati ovakva primanja i uslove, zato je malo vjerovatno da ce pristati na sporazumni raskid.

@Jaozinho, meni je Crnov vise pokazao od Zakarica u ovo malo sto je igrao. Najbolje bi bilo kad bi imali i lijevo i desno krilo bolje i o Zake i Crnova pa da obojica budu borci za ulazak u prvi tim :D
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned maj 21, 2017 10:55 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:54 am

Kada se igra utakmica pod moranjem cesto se desi kiks, zbog pritiska koji cesto sputa igrace. Nije nemoguce da se ovo desi i Zrinjskom protiv Slobode. U tom slucaju bojim se da bi taj eventualni kiks prije iskoristilo Sarajevo nego mi. Sa ovakvim, sporim, tromim, bezidejnim, nesamopouzdanim veznim redom, tesko se organizuju akcije i stvaraju prilike pa se bojim da i protiv Radnika ne bude corak.
Potpisujem da cu u narednoj sezoni uzeti titulu sa Kerlom i Bogicevicem, sa Sinisom, Stanicem pa i Stojanovicem, bez problema i sa Zakaricem, Crnovom, Lendricem i Nikolicem. Ako treba i bez Mire. Jedini uslov je da ni jedan igrac iz veze vise ne bude igrao za Zelju. Blagijevic i Markovic nisu profil igraca za Zelju, Bekric (hvala mu na svemu dosadasnjem) moze igrati jos mali fudbal, a Zeba ili dostojan oprostaj ili ga ostaviti ako bas bude morao po nekad odraditi 20-ak minuta na svjezinu. U vezi moraju biti trkaci sa velikim kapacitetom pluca, igraci ciji pas od jednog do drugog igraca ne traje 8 sekundi, koji znaju kako se stopa lopta i kako se ista podzehkadkad posalje u prazan prostor a ne samo u nazad. Ne trazi se Injesta i Cavi, ali i od ovih mogucih treba prepoznati sporace i ove druge.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:54 am

Ne zna covjek ni sta rec poslije svega ovog. Poklope ti se neke stvari u zivotu i onda te na kraju ovako popisaju, a imali su sve. To boli najvise od svega. Sta i kako dalje pitanje je koje treba rjesavati nakon sezone. Nemam snage ni da im psujem, strasan osjecaj.. Moramo se sjetit da ovaj put za koji smo se odlucili nije lagan i da moramo nastavit svi zajedno pametno i samo sebe gledat, koliko god to sad besmisleno zvucalo. Nece se glava jos dugo ohladit prevelik je ovo samar za sve nas, ali cinjenica je da sad ne smijemo stati. Pisem protiv sebe, totalno prazan nakon svega.. Ali to je nas Željo, a On je vjerujte mi vise od jednog fudbalskog kluba.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:55 am

Jaozinho22 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:48 am
Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:41 am
Uprava mora ostati!

Moraju dati odgovore na nekoliko pitanja!
Status Janica?
Status Kostica?
Status Kerle?
Ko je odlucio da se o tome ne prica?
Ako se budu gurale stvari pod cilim... nema nas nigdje
Na ova pitanja bi odgovore trebao dati sportski direktor i niko drugi! Ujedno i na pitanje ko je odlučio da se o tome ne priča!
@ChWilla i @ storme, apsolutno, ovakav Zakaric će sigurno valjati.
@Leone, Crnov ništa ozbiljnije od klupe.
Bobic, Stevanovic, Kemo, Vukotic, BEK! Hajdarevic, Blagojevic,Zeric, Zakaric, KRILO, ŠPIC!
U opcijama moraju biti onaj kapiten juniora desni bek ako se ne varam, Dino Hasanovic, Sabanadzovic, Besirevic, A.Hasanovic. Sve ispod ovog prosjeka mladih je bezazleno i pričati.
:palacgore: :palacgore:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot] i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija