Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 11:48 am

Dogan otkrio Ivicu Osima
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 11:58 am

3:0 sutra
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 12:08 pm

LARS1921 je napisao/la:
uto maj 01, 2018 11:48 am
Dogan otkrio Ivicu Osima
:rofl: :rofl: :rofl:
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 12:09 pm

Bjeze nam zato sto imaju bolje uslove za treniranje. Da imaju puno bolje uslove, ne vjerujem. Ali recimo da imaju 20-25% bolje uslove od nas i treniranje je dzabe, onda je logicno da vecina talentirane djece ciji roditelji nisu navijaci naseg kluba, ce izabrati da treniraju za njihov tim. Vise rade po tom pitanju od nas, i zato je tako kako jeste. Oni su se sa relativno malom investicijom dobro pozicionirali. Nije to rezultat da mi nesto losije radimo, vec radimo isto, a oni su napredovali sa eksternom lovom.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 12:18 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 01, 2018 11:48 am
Nama sad akademija u svim kategorijama bjezi dvocifren broj bodova. Ne govorim da je do Dogana ili nekog, ali to treba da zabrinjava i na tome se mora raditi.
Presisali su nas samo tako.
kupi dva kombija, zaposli dva vozaca da djecu kupi na trening i vozi kuci sa treninga, iznajmi par kuca i daj ih na koristenje roditeljima i djeci sa strane, na to izdvoji 20000 mjesecno za 20 takvih porodica, najboljim i onim losijeg imovinskog stanja ne naplacuj clanarinu i opremu, odlaske na turnire.... i eto ti rezultata.

najbolji fudbal su uvijek igrala sirotinjska djeca... olaksaj njihovim roditeljima.....sva poenta je u tome.
odnosno u tricavih 300k vise na godisnjem nivou.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 12:34 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto maj 01, 2018 12:18 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 01, 2018 11:48 am
Nama sad akademija u svim kategorijama bjezi dvocifren broj bodova. Ne govorim da je do Dogana ili nekog, ali to treba da zabrinjava i na tome se mora raditi.
Presisali su nas samo tako.
kupi dva kombija, zaposli dva vozaca da djecu kupi na trening i vozi kuci sa treninga, iznajmi par kuca i daj ih na koristenje roditeljima i djeci sa strane, na to izdvoji 20000 mjesecno za 20 takvih porodica, najboljim i onim losijeg imovinskog stanja ne naplacuj clanarinu i opremu, odlaske na turnire.... i eto ti rezultata.

najbolji fudbal su uvijek igrala sirotinjska djeca... olaksaj njihovim roditeljima.....sva poenta je u tome.
odnosno u tricavih 300k vise na godisnjem nivou.
Ne bih se slozio da je to tricavih 300k vise, jer nije to mali iznos, ali za ovo ostalo :palacgore:
Nadam se da ce doci do nekih pomaka. Rekonstrukcijom terena, omladinski pogon ce na koristenje dobiti i pomocni teren koji nije nista specijalno, ali je sigurno teren vise i cini mi se sa pravim fudbalskim dimenzijama. Nama bi trening kamp puno olaksao stvari i da se uvede sponzorski ugovor sa nekom prevoznom kompanijom koja ce dovlaciti djecu do tog istog trening kampa. Pare su kljuc svega, ali moze se dosta uraditi i sa manje sredstava, a kvalitetnim kadrom i improvizacijom.
Sto se Dogana tice, taj je volio uzet u padze vise nego hljeba se najest. Masa talenata je propalo tokom godina jer su igrali 'babini' sinovi naustrb talentirane djece koja nisu financijski jaki. Mi moramo pruziti podrsku istima u vidu stipendija, besplatnog treniranja. Izaberes najbolje i najperspektivnije i to je najmanje sto mozes uciniti za njih. Trenutno stanje u omladinskom pogonu nije bas najbolje i imamo puno prostora za napredak.

I operabilni prostori ispod istocne tribine i prihodi od istih na osnovu rente se mogu preusmjeriti npr u OP. Zato se nadam da ce se i to nekad uskoro rijesiti. Sa zaradom od retne sjevera se moze osigurati odrzavanje novog terena.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 12:40 pm

Na stranu Dogan, zna se koliko je tu propusta bilo i kakvih sve malverzacija, ali mene je recimo Tica razocarao. Ocekivao sam vise od njega.

Maleni rade bolje od nas sa ovom akademijom, ali sirotinjska djeca bolje sutaju loptu i samim tim su blizi nama. Zeljo je logican izbor, ali omladinski pogon na nivou pjetlica, pa na dalje mora biti na boljem nivou.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 12:40 pm

kazem tricavih a zaboravih staviti pod navodnike....

mada, to su ti dva Vranjesa i jedan Projic na godisnjem nivou pa u tom kontekstu i to tricavih moze i bez navodnika.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 1:18 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 1:22 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto maj 01, 2018 12:18 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 01, 2018 11:48 am
Nama sad akademija u svim kategorijama bjezi dvocifren broj bodova. Ne govorim da je do Dogana ili nekog, ali to treba da zabrinjava i na tome se mora raditi.
Presisali su nas samo tako.
kupi dva kombija, zaposli dva vozaca da djecu kupi na trening i vozi kuci sa treninga, iznajmi par kuca i daj ih na koristenje roditeljima i djeci sa strane, na to izdvoji 20000 mjesecno za 20 takvih porodica, najboljim i onim losijeg imovinskog stanja ne naplacuj clanarinu i opremu, odlaske na turnire.... i eto ti rezultata.

najbolji fudbal su uvijek igrala sirotinjska djeca... olaksaj njihovim roditeljima.....sva poenta je u tome.
odnosno u tricavih 300k vise na godisnjem nivou.
Evo ja mogu opisati jedan primjer. Od rodjaka mi sin trenira u akademiji, u pionirima. Rodjak mi ne navija za Zelju kao ja, uopste. Niti za Sarajevo, i za njih ga u sustini boli briga. On i zena mu nemaju neku ozbiljniju skolu, i rade neke prosjecne poslove za prosjecnu platu. On samo gleda racionalno kako moze njegov sin da najbolje napreduje i koji klub nudi najbolje uslove. U akademiji nude bezplatno treniranje sto je definitivno plus za njih i bolji su tereni gdje treniraju. U ovakvoj situaciji se mozda i nalazi veliki broj djece koji ima talenat za nesto vise. Ono sto je negativno u akademiji jeste sto je korumpirana, tj odredjena djeca se favorizuju iako i mozda ne zasluzuju mjesto u ekipi, ili u prvoj postavi. Ovo sam barem cuo od njega, ali ne bi me ni cudilo da je tako. Ako mi uradimo neke promjene kao sto si ti odlicno sugerirao mislim da mozemo biti ispred njih. Uz to cemo imati i dodatni teren kad se travljak napravi na glavnom stadionu. Sve u svemu nisu oni puno uradili, ali jesu dovoljno da su se uspjeli dobro pozicionirati.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 1:27 pm

Bravo za saopštenje.. ali yebeš mu mater mi ćemo ih još deset ovakvih napisati ali situacija se neće mijenjati.

Što se tiče kupa, uzvrat neće biti potrebno ni igrati, pobjeda od bar 3 razlike..
Ima li iko kvalitetan stream arene bih da mogu gledati sutra?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 1:35 pm

Cuj saopstenja za prvi maj, nehljebari :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 1:38 pm

Ipe masnim rukama otkuco
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 1:38 pm

U kojem smo mi kurcu fudbalski i infrastrukturalno govori to da tek sada razmisljamo i shvatamo vaznost tog famoznog trening kampa, smjestaja za igrace, velikog broja kvalitetnih terena koje imamo u svim mogucim terminima (a ne kao do sad da po dvije selekcije treniraju na jednomterenu). Da tek sada u zadnjih par godina stadion pokusavamo dotjerati u koliko toliko normalno stanje, da smo tek od prosle sezone nadljudskim naporima dobili mogucnost da igramo evropske utakmice na Grbavici. Da cemo ovog ljeta dobiti normalan teren nakon "100" godina, i tako dalje i tako blize... Busamo se u prsa nekom velicinom, titulama, zahtjevamo ovo, zahtjevamo ono, a ustvari smo bili jedna rusevina u svakom smislu do skoro.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 1:51 pm

manje od tri godine mi uopšte ozbiljno razmišljamo o tome. mimo fantastičnih priča pašće s neba.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 1:53 pm

Sujeta je čudo.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 2:05 pm

naravno da sujeta velikim dijelom vode one koji su bili tu, a nisu uradili ništa. pa sad njihovi sateliti guraju priču to nama ne treba. a to će ostati želji na korist, ko god danas sutra bio glavni.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 2:06 pm

Okrenuli janje streberi pa ih logistika ponijela i kaze hajmo im sloziti saopstenje. Sutra kad se otrijezne bit ce kajanje :D
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 2:25 pm

Nije trebalo saopstenje.
Što se nisu javljali npr poslije Bijeljine gdje je sviran smiješan penal za nas. Na nepravdu treba reagovati uvijek i svugdje, a ne samo kada tebe zadesi.
Greška se nekad desi i na tvoju štetu a nekada u korist, ali treba dici glas u oba slučaja.
Ovako se ispada dvoličan.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 2:27 pm

e yebo majku tacno covjek ne moze narodu ugoditi
Zadnja izmjena: Grbavica, dana/u uto maj 01, 2018 2:29 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 145 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija