Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:40 pm

ISB87 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 2:11 pm
pa sta su saznali, nisu nista.
normalno da nece bit mjesta za neke
Ne znam za tebe ali ja sam odusevljen informacijama...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:40 pm

Ma mene je strah njegove glave.
Puca njemu ku.rac za profesionalizmom.
A svakako da bi dobrodošlo potpisivanje novog ugovora, ako on ima želje za ostankom.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:41 pm

Doa1996 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 2:23 pm
Eric Cantona je napisao/la:Goran Zakarić ostaje na Grbavici do kraja naredne polusezone.
Zar je bolje igraca koji je vec glavom vani, (sto znaci da necemo imati ni u pola koristi kao prosle sezone) ostaviti jos pola godine i onda ga pustiti dzaba ili ga je bolje sad prodati pa makar za sicu?
glup potez


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Može nam pomoći sa dobrim igrama u Europi, i tako možemo zaraditi puno više para nego da ga prodamo za siću. On zbog sebe mora igrati dobro ako misli da ga netko uzme.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:41 pm

Odlicna stvar za Zakarica, imajuci u vidu novi trener, bitne utakmice. Tako da je bolje imati provjereno rijesenje do zime. Mozda Sehic proradi do tada ili se nadje pravo pojacanje.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:43 pm

Najbolje bi bilo da produži ugovor i da ostane kod nas, a poslije ga pokušati tušnuti negdje. Goran Zakarić nema kvalitet da bi igrao u Partizanu, kao što nije imao kvalitet da igra za Slaven belupo ili gdje već Po meni, očito ima visoko mišljenje o svojim fudbalskim kvalitetima, što i nije loše, a ako ode u Partizan neće ga biti nigdje. Želi igrati u Evropi, a najbolje bi mu bilo da se ispali negdje na istok i zaradi kakvu dobru lovu, a nama donese obeštećenje.

Mislim da bi mu Olimpija bila plafon za klubove sa ovih prostora ili neki klub u Češkoj, Slovačkoj, Poljskoj, Austriji i sl.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:44 pm

Eldar je po meni igracina samo takva i treba se cim prije ubaciti u prvi tim da odigra nekih 15tak minuta. Njegovo pozicioniranje je meni fantasticno, nesto na fazon Crnovog gola protiv Slobode, brz, zna s obje noge, zna ubacit, nije ni nizak, moze oba krila igrati i oba beka.
Po meni ga treba vec sada uzeti i naci mu mjesto u prvom timu (desno krilo/WB/lijevi bek), pa nek dobija minute svoje, 10 pa 10, pa sljedecu 15 itd. Mislim da na njemu mozemo zaraditi kao sa Hajdarom i Sabanom, napraviti od njega projekat kluba u pravom smislu, uloziti u momka individualne treninge, napraviti mu plan i program i ima da ga se pridrzava!

Pored njega ono sto sam vidio od Aldina se meni svidja, evo ovi sto su bili na treninzima sta mislite o momku? Meni je u omladinskoj LP izgledao lijepo, kakav je sa seniorima?
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:46 pm

Mislim da ce Zakaric ako ostane odraditi ovo profesionalno i igrati onako kako je igrao do sada.Pa ako se ne bude trudio nit ce biti i timu, nit ce ga htjet neka ekipa, mora se trudi zbog sebe.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:48 pm

azbaha je napisao/la:
čet jun 14, 2018 2:44 pm
Eldar je po meni igracina samo takva i treba se cim prije ubaciti u prvi tim da odigra nekih 15tak minuta. Njegovo pozicioniranje je meni fantasticno, nesto na fazon Crnovog gola protiv Slobode, brz, zna s obje noge, zna ubacit, nije ni nizak, moze oba krila igrati i oba beka.
Po meni ga treba vec sada uzeti i naci mu mjesto u prvom timu (desno krilo/WB/lijevi bek), pa nek dobija minute svoje, 10 pa 10, pa sljedecu 15 itd. Mislim da na njemu mozemo zaraditi kao sa Hajdarom i Sabanom, napraviti od njega projekat kluba u pravom smislu, uloziti u momka individualne treninge, napraviti mu plan i program i ima da ga se pridrzava!

Pored njega ono sto sam vidio od Aldina se meni svidja, evo ovi sto su bili na treninzima sta mislite o momku? Meni je u omladinskoj LP izgledao lijepo, kakav je sa seniorima?
Slazem se, zato je i Goran Zakaric do zime odlicno, jer imamo onda Zakarica, i Sehica sa minutazom i tako da dobije na rutini. Ako bude dobar do tada moze on nastaviti, ako ne, imas neko vrijeme da se nadje rijesenje koje odgovara.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:49 pm

Eric Cantona je napisao/la:
čet jun 14, 2018 2:06 pm
Goran Zakarić ostaje na Grbavici do kraja naredne polusezone.

Treba ga poslati na tribine jer ne zeli da produzi ugovor :kafa: ...sto bi rekli neki mudri forumasi. :r
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:52 pm

Prodaš Zakarića, za neku malu svotu..moraš tražiti zamjenu...za koju opet nemaš garancije nikakve, da će biti dobro riješenje, i ako jest..dok prođe vrijeme privikavanja, kako će se snaći sa ekipom..bla bla..ima tu dosta upitnika.
Sa Zakinim ostankom imaš samo jedan upitnik, a to je pitanje njegovog voljnog momenta....da pretpostavimo da će Zaka nastaviti sa dobrim igrama..imaš najboljeg igrača iz prošle sezone, znaš njegove mogućnosti, tu je već sastavni dio ekipe. S njim u ekipi imaš veće šanse i za neki bolji rez. u Evropi, vrlo vjerovatno prolaz u drugo kolo, a uz malo sreće i u 3. pretkolo, a to znači još love. Nakon toga ide liga, gdje je bio najbolji igrač..dobro će doći da se izborimo što bolje sa ovim tranzicijskim periodom pod novim trenerom..polusezona je duga, što više bodova skupiti, a paralelno možeš tražiti njegovu zamjenu ili lagano dozirati minutazu ako već nekog takvoog imamo kod sebe..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:59 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jun 14, 2018 2:49 pm
Eric Cantona je napisao/la:
čet jun 14, 2018 2:06 pm
Goran Zakarić ostaje na Grbavici do kraja naredne polusezone.

Treba ga poslati na tribine jer ne zeli da produzi ugovor :kafa: ...sto bi rekli neki mudri forumasi. :r
Ma ja frajera ne mirisem jednostavno. Ne svidja mi se njegove peljanje, ne svidja mi se njegova ogranicenost. usporavanje igre.
Eh sada sto je to najbolji igrac nase lige je drugih par rukava i da bih volio da potpise jos godinu dana, volio bih, pa daj da ga prodamo.
Sto se mene tice neka ga, jer je provjereno rjesenje koje ce nam valjati i dati pofino golova, na kraju krajeva i da ga ne prodamo, pomogao nam je.
Ali treba biti svjestan jedne stvari, Zakaric ne voli da trci( a i ne moze), pa ti mozes u timu imati samo jednog Zakarica, a time aludiram na Vranjesa, Zakaric mora imati ljude koje trce za njega, Suljo nije taj tip, Ramovic je povrijedjen, tako da ti ostaju Blagojevic, Sabanadzovic/Hajdar, Zec i Zajmovic koji to mogu uraditi, a koliko njih u timu moze biti.
Ovo je Slobodanova odluka, Zakaric nam moze valjati samo tako, al ne mora ni Zakaric igrati svaku utakmicu, niti je mora zavrsiti ako ne igra do tada dobro, niti mora biti non stop na desnom krilu, niti se treba ljutiti ako ne igra ono sto on zeli da igra.
Ako vidimo takvog Zakarica sljedece sezone, ma prodat ce se samo tako, a imat ce isto golova i asistencija na kontu kao prosle godine, ako cak ne i vise.
Ovo je sustina svega.
Zadnja izmjena: azbaha, dana/u čet jun 14, 2018 3:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 3:00 pm

Minjore je napisao/la:
čet jun 14, 2018 2:40 pm
ISB87 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 2:11 pm
pa sta su saznali, nisu nista.
normalno da nece bit mjesta za neke
Ne znam za tebe ali ja sam odusevljen informacijama...
Krcmarevic je rekao prvi dan da je bilo na pocetku oko 35-40 igraca. Odmah su otpala trojica iz iskre i Velic i Besirevic. Marokanac takodjer bio jedan dan. Takodjer na pripreme u Medjugorje nece voditi ni ove bitne juniore jer igraju turnir na otoci. U medjugorje idu 24 igraca i 3 golmana. Znaci treba ocekivati jos jedno 3 4 posudbe. Povratak Zake i Vece plus ta 2 nova sto se ocekuju.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 3:04 pm

Ko je bolji golman Ceman ili Dujmovic? Sumnjam da ce obojicu zadrzati?
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 3:06 pm

Rashid je napisao/la:Ko je bolji golman Ceman ili Dujmovic? Sumnjam da ce obojicu zadrzati?
Dujmovic

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 3:08 pm

mamba21 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 3:00 pm
Minjore je napisao/la:
čet jun 14, 2018 2:40 pm
ISB87 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 2:11 pm
pa sta su saznali, nisu nista.
normalno da nece bit mjesta za neke
Ne znam za tebe ali ja sam odusevljen informacijama...
Krcmarevic je rekao prvi dan da je bilo na pocetku oko 35-40 igraca. Odmah su otpala trojica iz iskre i Velic i Besirevic. Marokanac takodjer bio jedan dan. Takodjer na pripreme u Medjugorje nece voditi ni ove bitne juniore jer igraju turnir . U medjugorje idu 24 igraca i 3 golmana. Znaci treba ocekivati jos jedno 3 4 posudbe. Povratak Zake i Vece plus ta 2 nova sto se ocekuju.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 3:08 pm

frajer je službeno najbolji igrač lige i dobija pozive za reprezentaciju, ali nije kvalitet da tu igra značajniju ulogu. također, te svoje limite i mane da je mislio prevazilaziti, dosad bi prevazišao. zamjenu za njega je nama teško naći, ali bitno bolje on ne može, i ako sad nema dobre ponude sve su šanse da neće ni biti. ako je voljan da igra kako treba, ja sam presretan da ostane i još jednu polusezonu, a cijelu sezonu još bolje.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 3:18 pm

ChWilla je napisao/la:
čet jun 14, 2018 3:08 pm
frajer je službeno najbolji igrač lige i dobija pozive za reprezentaciju, ali nije kvalitet da tu igra značajniju ulogu. također, te svoje limite i mane da je mislio prevazilaziti, dosad bi prevazišao. zamjenu za njega je nama teško naći, ali bitno bolje on ne može, i ako sad nema dobre ponude sve su šanse da neće ni biti. ako je voljan da igra kako treba, ja sam presretan da ostane i još jednu polusezonu, a cijelu sezonu još bolje.
Suština :palacgore:
Boldirano - mislim da ih nije svjestan.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 3:19 pm

Ako je iole profesionalac i ima nesto u glavu odradit ce ovaj dio profesionalno, sto zbog svog kontinuiteta dobrih igara, sto zbog mogucnosti da napravi bolji transfer.
Sigurno da Zaka moze otici u bolji klub kao slobodan igrac a i klub moze vise profitirati njegovim ostankom nego prodajom najboljeg igraca za male pare. Zaka zasluzuje i vrijedi mnogo vise, ako cemo drzati do sebe i do najboljeg igraca lige onda je ovo daleko pametniji potez nego prodati takvog igraca za sicu.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 3:22 pm

@1921.ba

slika
slika
slika
slika
slika
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 3:26 pm

Jedva čekam novi teren

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 177 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija