Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 1:05 am

Remorker je napisao/la:
pet mar 24, 2017 12:23 am
storm_raider je napisao/la:
pet mar 24, 2017 12:12 am
Dosta o toj temi, idemo o anketi. 15 - 14 omjer za sada.
Što se mene tiče, ako cijena karte bude 10 KM ja ću onda samo protiv Slobode otići na istok. Možda, ako gledanje utakmica sa istoka bude toliki užitak, kombinovati da idem na svaku drugu domaću tekmu, kako bih mogao uštedjeti 10 KM, takvo je vrijeme došlo... Ili poslije Slobode svaku tekmu ići na jug i diviti se istoku, postoji naravno i ta opcija.
Ako bi cijena bila 7-8 KM, onda bih vjerovatno svaku gledao sa istoka, ali od toga vjerovatno nema ništa.
Dobro si ti to iskombinovo...U svakom slucaju svaka ti cast što i u takvoj situaciji misliš na Zelju,odvojiš novac i dodješ na Grbavicu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Strogo_plav
Postovi: 91
Pridružen/a: uto jan 24, 2017 12:30 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 1:09 am

Plavi orkestar je napisao/la:
pet mar 24, 2017 12:15 am
Bespotrebna rasprava.Svako vrijeme nosi nešto svoje.Nekad ranije,ovi stariji se sjecaju,su se rokali topovski udari,dimne bombe,bilo je i suzavaca i sve je to gore od baklji.Svi znamo kako baklje dodju na tribinu i samim tim klub pristaje i na kaznu i oko toga ne treba raspravljati.Raspravu treba voditi o zakonu koji sprovodi savez i pokušati na neki nacin utjecati na ove reketaše iz saveza da te kazne dovedu u neku normalu i da te kazne za sve budu iste a da se njihova visina odredjuje po visini pocinjenog prekršaja.Uefa najdrasticnije kaznjava rasisticke,fašisticke,nacionalisticke ispade a to kod nas nije slucaj.U našem savezu su zapaljene tri baklje na stadionu veci prekršaj od,takodje na stadionima,nacionalistickog divljanja,vrijedjanja zrtava prethodnog rata,velicanja ratnih zlocinaca,zvizdanja himni BiH na terenima u BiH,punceve izrade,Dinokiove kupovine širom lige BiH itd itd.Sve dok savez puni dzepove na racun baklji a ovim gore pobrojanim gleda kroz prste i dozvoljava im da to rade ja cu savez smatrati neprijateljsko-kriminalnom organizacijom koja je usmjerena protiv sportskih kolektiva kojima je samo sport i sportsko ponašanje na prvom mjestu a saucesnikom onih kojima je fašizam,nacionalizam,nesportsko ponašanje,zakulisne radnje i sve drugo necasno na prvom mjestu.Zbog ovog treba na svim mjestima pokrenuti pricu o kriminalom savezu i nacinu kako da im se stane u kraj.
Maloprije vidim klip, a nisam htio pisati jer nije navijacki forum, ali evo, kad ste vec kod navijanja. Covjek u kopu, prvi redovima, snima navijanje manijaka, a na klipu se vidi još nekoliko momaka koji snimaju telefonima, a u prvom redu su. Ljudi dragi, to se ne radi, ja sam kao balavac iz neznanja izvadio poceo snimati, i malo je falilo da fasujem, spasili su me tada. Ove izgleda nema ko ni opomenuti za te stvari. I ako se snima, ima ko je zaduzen za to. Da se ne bi postavljali šabanski klipovi, a još se vide svi glavni momci sa juga. Procitajte malo o navijackom kodeksu, ako vec ne znate.
Cijeli život tvoja smo trupa!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 1:43 am

Ma evo majke mi, ko da smo mi neki dušmani cijelo večer traje neka rasprava i neki vidim čak kao nešto prkose i inate se meni i još nekoj raji ovdje. Shvatam ja da ovi momci sa foruma ne mogu mnogo toga promjeniti ali bi volio da vidim da su zreli da mogu razlučiti da li je dobro ili nije dobro paliti baklje. Svi smo sretni bili sa 600+ prodatih ulaznica i da li sad trebamo poništavati jednu po jednu i što je najgore mi tu lovu dajemo istim onim guzonjama koji su nam direktno ukrali bodove sa pecare sa kojima bi možda i titulu uzeli, znači crtaju nam linije i yebu nas u zdrav mozak cijelu sezonu a mi ćemo tom istom salemu što nam povlači linije direktno iz Željine kase puniti džep.

Ovo nije više problem kopa, ovo je problem svih nas navijača na Grbavici ako treba da napravimo anketu direktno na grbavici pa da vidimo ko je za baklje a ko nije? Nema pravo ni Misimović ni Šiljak da određuju smije li se paliti ili ne, ili da plaćaju takve gluposti. Jednostavno iskorak se neće desiti dok sve tribine i svaki pojedinac ne budu samo i isključivo u službi dobrobiti Želje i to mora postati praksa i narednih 100 godina.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 1:50 am

sta sam sve propustio ...dok sa zenom raspravi nesto i dok sam priznao da sam kriv 100 stranica napisano .....pa dobra je rasprava nije ni bilo nekog vrijedjanja samo to ne treba....omladina protiv veterana mangupski okrsaj i duel i nekako ova utakmica je zavrsila remijem....istina je uvijek na sredini ....treba shvatiti i jedne i druge ....svi su dobronamjerni ....to je najvaznije od svega .... ne bi ni valjalo da se svi slazu ali Kramenko je najjaci kad napisa otislo sve u mp3 hahahahhahahah brat :D :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 1:52 am

GoodisonPark je napisao/la:
pet mar 24, 2017 1:43 am
Ma evo majke mi, ko da smo mi neki dušmani cijelo večer traje neka rasprava i neki vidim čak kao nešto prkose i inate se meni i još nekoj raji ovdje. Shvatam ja da ovi momci sa foruma ne mogu mnogo toga promjeniti ali bi volio da vidim da su zreli da mogu razlučiti da li je dobro ili nije dobro paliti baklje. Svi smo sretni bili sa 600+ prodatih ulaznica i da li sad trebamo poništavati jednu po jednu i što je najgore mi tu lovu dajemo istim onim guzonjama koji su nam direktno ukrali bodove sa pecare sa kojima bi možda i titulu uzeli, znači crtaju nam linije i yebu nas u zdrav mozak cijelu sezonu a mi ćemo tom istom salemu što nam povlači linije direktno iz Željine kase puniti džep.

Ovo nije više problem kopa, ovo je problem svih nas navijača na Grbavici ako treba da napravimo anketu direktno na grbavici pa da vidimo ko je za baklje a ko nije? Nema pravo ni Misimović ni Šiljak da određuju smije li se paliti ili ne, ili da plaćaju takve gluposti. Jednostavno iskorak se neće desiti dok sve tribine i svaki pojedinac ne budu samo i isključivo u službi dobrobiti Želje i to mora postati praksa i narednih 100 godina.
pa inate tebi malo jer si ti nekako najglasniji ali sto ne znaci da tvoji postovi nisu tacni jesu itekako ali pusti i druge da napisu svoje misljenje ....prihvati da se neko ne slaze sa tvojim stavom kao ti sa stavom nekoga drugog.....u dosta stvari se slazem sa tobom ali nekada mi se cini da nisi shvatio da su se vremena promjenila,neki novi vjetrovi ... furke drugacije jbg :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 1:54 am

kvalitet je napisao/la:
pet mar 24, 2017 12:56 am
Hoće li biti stream iz Osijeka? :)

Zadnja informacija da neće, možda se i promjeni sta
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 1:55 am

LARS1921 je napisao/la:
pet mar 24, 2017 1:54 am
kvalitet je napisao/la:
pet mar 24, 2017 12:56 am
Hoće li biti stream iz Osijeka? :)

Zadnja informacija da neće, možda se i promjeni sta
imas li neki link Argentina Cile ? :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 1:55 am

delinjo je napisao/la:
pet mar 24, 2017 1:55 am
LARS1921 je napisao/la:
pet mar 24, 2017 1:54 am
kvalitet je napisao/la:
pet mar 24, 2017 12:56 am
Hoće li biti stream iz Osijeka? :)

Zadnja informacija da neće, možda se i promjeni sta
imas li neki link Argentina Cile ? :D
http://www.balkansport.info/showthread. ... anSport-41
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 1:56 am

LARS1921 je napisao/la:
pet mar 24, 2017 1:55 am
delinjo je napisao/la:
pet mar 24, 2017 1:55 am
LARS1921 je napisao/la:
pet mar 24, 2017 1:54 am


Zadnja informacija da neće, možda se i promjeni sta
imas li neki link Argentina Cile ? :D
http://www.balkansport.info/showthread. ... anSport-41
hvala majstore
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 2:03 am

Ne znam je li bilo

slika
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 2:38 am

Imal neko zelju u Osijek?
Mirza Rascic !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 6:35 am

Hocemol u osijek omladino :D
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 7:11 am

U koliko ima bus sa Ilidze?
1987
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 7:53 am

Jutro. Tribina je lijepa ali mene zanima da li zaistta ima 4650 stolica da nije neko brojao da nam da tacan info? I zanima me sta mislite da bude velika bakljada na utakmici sa Slobodom ipak je poseban dan ili ste protiv. Pozz za sve Željovce!
1921-1987-2007
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 8:01 am

Ja sam jučer mislio da sam zakasnio, ali evo sad skontam da sam tek na početkz bio :D
Mislim da se ova rasprava treba polako arhivirati. Nije prvi put da je pokrećemo, a zadnjih par stranica je ponavljanje već rečenog u istom ili drugom obliku. Rasprava se svodi na "Šta je starije - koka ili jaje?". To je pitanje o kojem su se generacije i generacije "krvile" unazad, a "krvit" će se i generacije koje tek dolaze. Mogu vam reći da ništa pametno neće zaključiti, jer su svi argumenti odavno iznešeni i sad je pro et contra. Tako je i u našem slučaju, vrlo slično.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 8:03 am

Dajete spustite loptu na zemlju. Neko voli ovako neko onako, jbg. Ne trebaju nam podjele, nikakve vrste. To je i cilj dušmana da nas podjele.

Složno i jako, volim te Željo!
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 8:06 am

Remorker je napisao/la:
pet mar 24, 2017 12:23 am
storm_raider je napisao/la:
pet mar 24, 2017 12:12 am
Dosta o toj temi, idemo o anketi. 15 - 14 omjer za sada.
Što se mene tiče, ako cijena karte bude 10 KM ja ću onda samo protiv Slobode otići na istok. Možda, ako gledanje utakmica sa istoka bude toliki užitak, kombinovati da idem na svaku drugu domaću tekmu, kako bih mogao uštedjeti 10 KM, takvo je vrijeme došlo... Ili poslije Slobode svaku tekmu ići na jug i diviti se istoku, postoji naravno i ta opcija.
Ako bi cijena bila 7-8 KM, onda bih vjerovatno svaku gledao sa istoka, ali od toga vjerovatno nema ništa.
:palacgore: :palacgore:

8 KM bi i bilo najbolje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 8:08 am

GoodisonPark je napisao/la:
pet mar 24, 2017 12:54 am
drtooth je napisao/la:
pet mar 24, 2017 12:34 am
Sto posto ispravno napisano. Mene najviše boli SUJETA kopa kod navijanja. Znači cijeli stadion ori "Žeeeljo...Žeeeljo" (meni jedna od najjacih navijackih stvari), a oni istrajavaju na nekoj svojoj pjesmici.

Dalje, smeta mi i to što svako malo pjevaju pjesmu o sebi, za sebe, a ne za Želju... već kao da istaknu koliko su oni odani (takva je ova zadnja "ti ništa ne gubiš, a ja sve..").

I na kraju mi smeta insistiranje na nekim novim pjesmicama. Taman se raja nauči, počne pjevati, oni forsiraju nešto novo. Evo plavo proljeće je... jel iko čuo "trpaj te levate" i slicne top pjesme.

p.s. Zašto se nikad ili jako rijetko ne pjeva Grbavica u toku tekme... zašto od nje ne napraviti našu "You'll never walk alone".
Vjeruj da bi roman mogao napisati o njihovom navijanju, meni najviše smeta opet što samo yebu, yebu ovo yebu ono, pa bolan navijaj da igrač na terenu čuje jasno i glasno što ti kažeš Žeeeljoooo ta redovno ide sa sjevera i super je ta za atmosferu..

Evo jedan primjer sa zadnjeg derbija na koševu, pjevaju pitari divove i fakat niđe veze pola njih čini mi se ni tekst ne zna.. Završili oni još možda 5 minuta do početka i ja kontam jarane sad kad im mi složimo Grbavicu ima da se useru, kad ono poče ona neka i moj je dedo pjevo naka pjesma e tu sam baš vidio da oni još nisu dorasli tribini kao što je Jug, bez uvrede ikome ali to je moj stav i mišljenje.

Plavi orkestar bravo, nema ljutnje, tako je, ne treba ništa zataškavati jer će samo kritika doprinjeti napredku :palacgore:
Fakat pričate gluposti. Ako mislite da možete bolje, bujrum! Ja nisam u kopu ima 7-8 godina, pa opet znam da cijenim šta sve ti momci rade za Želju. Najlakše je omalovažavati nečiji radi i trud. :ne:
Ako ne mislite pomoći, onda fino ostanite na sjeveru i po ustaljenoj proceduri psujte igračima.


P.S. neko je pitao za farbanje prolaza, a ja sam reko da nema teorije da neki budu plavi. Fakat sam mislio da moraju svi biti u nekoj boji koja koja se razlikuje od plave, izgleda da će ipak one pomoćne stepenice biti plave :palacgore: Izvinite na pogrešnim informacijama.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 8:10 am

Ovo nije navijacki forum, tu cemo stati. Momcima na Jugu svaka cast.

Moglo bi se do Osijeka otici?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 24, 2017 8:15 am

MU'MIN T.M. je napisao/la:
sri mar 22, 2017 10:44 am
slika

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], cipiripi, Google [Bot] i 246 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija