Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 3:54 pm

Uprava i Amar = ROYAL FLUSH
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 4:01 pm

@Ipe javi se
Željezničar ante portas !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 4:21 pm

south side je napisao/la:
sri okt 04, 2017 2:15 pm
Prema informacijama do kojih je došao naš portal, Amar Osim bit će imenovan za novog sportskog direktora fudbalskog kluba Željezničar. Nakon epizode u Kataru Osim se vratio u glavni grad Bosne i Hercegovine, i već neko duže vrijeme se povezuje sa Plavima.

Najviše povezivanja bilo je nakon odlaska Slavke Petrovića, no trenersku poziciju preuzeo je Admir Adžem, čiju je igru upravo komentirao i Osim u jednoj emisiji na BHT1 televiziji, nakon što je Željezničar poražen od Mladosti Doboj – Kakanj.

Nakon što je Aldin Čenan napustio poziciju sportskog direktora, na zadovoljstvo mnogih, Željezničar traga za ‘pravim pojačanjem’ na toj poziciji. Pa su se tako kontaktirala razna imena, poput Maria Stanića i Refika Šabanadžovića, ali ni jedan nije mogao da prihvati tu poziciju.

Kako se na kraju čini, uprava će ispuniti veliku želju navijača Plavih, te na tu funkciju postaviti Amara Osima koji zna što je Željezničar, i kako treba raditi sa klubom poput Željezničara.

Podsjetimo, Osim je od 12 osvojenih trofeja Željezničara osvojio njih 9 (5 titula prvaka Premijer lige, 4 trofeja Kupa Bosne i Hercegovine). Uz 9 trofeja sa Željom, Osim je uspio osvojiti i jedan Kup trofej u Japanu, sa ekipom JEF United Chiba.
ovo bi bilo ludnica :)
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 4:24 pm

vodimo 1-0 Dzenis strijelac
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 4:35 pm

Počinje drugo poluvrijeme. Plavi igraju u sastavu: Dujmović - Zilić, Velić, Graovac, B. Šehić - Elsner, Marković - Žerić, Nikolić, Zajmović - Ubiparip
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 5:17 pm

hrasno je napisao/la:
sri okt 04, 2017 3:19 pm
slika

Samo molim Hurmasicu da je prebaci na pravo mjesto....
Jao Manijaka što ih se skupilo :) skoro pa kao protiv Zrinjskog u subotu :) samo vidim ne pale ništa...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 5:23 pm

"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 5:28 pm

E čuj Dženis i Stevo dali golove

slika

:ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 5:29 pm

Yebem ja taj klub kome ova trojica zabiju golove :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 5:40 pm

malo se upristojila ovdje komunikacija i fakat ima dobrih komentara ali ono što se piše po fejsu je odron. Isto tako je odron meni i onaj dolazak igrača pred naijače i kao oni sad čekaju šta će im ovi reći. Definitivno vođa navijača nema pojma sa načinom vođenja navijanja. Ali otom potom. Za sve ostlo kapa do poda za jug, samo još da opet malo smanje baklje.

Eh sad suština. Svi malo u cijelomnezadovoljstvu zaboravljamo jednu stvar, a to je namjera ljudi koji rade u Želji. Ovi ljudi imaju najbolje namjere i to je svima jasno. Kompleksno je voditi ovakav klub. nije lako voditi ni privatni klub a ne Želju. Što govorim za namjere? Evo npr konstatovali smo da je ovaj upravni odbor napravio jako puno u sferama poslovanja u kojima su oni kompetentni. IMa međutim i dijelova kluba koje ne ferceraju kako treba. Evo npr fan shop. Sigurno jedan dio članova uprave zna vrlo dobro kako bi to radilo kako treba. Međutim, Morao se u startu i fuliti sa nekim. Ovi ljudi rade bez plata. Imaju svoje poslove i logično je da ne mogu sve stići. Mnogi mi kažu da je Miske fanatik. Vjerujte mi da nije tako ne bi se ovo uradilo što se uradilo. Kod nas raja sve kaganići i na poslu, gdje dobija platu a ne u hobiju. Zbog toga neki to ne mogu i trpiti. Odustaju. Ne podnose da neko naređuje i svi bi da pametuju a da manje rade. TO je problem, ali samo na ovaj način ovdje se može nešto napraviti. Iz toga razloga, zbog nedovoljnog broja kadrova i ljudi spremnih na džabaluka rad, ali i zbog pogrešnog povjerenja mi imamo neke projekte koji kaskaju. Evo npr fan shop je dodjeljen ovom GOngu i logično je bilo ljudima koji se bave sličnim stvarima. Potpisao si ugovor i vjeruješ čovjeku da će to raditi kako treba ali ne radi. Zajebaju se. Sad kad im daš nogu, jer nisi mogao prije, opet će se naći jedan dio njih koji će reći da smo mi Gong zajebali i sl. A možete misliti kako je to kad imaš podjeljenja mišljenja. Kod Gonga nemaš. Svi misle da je loš fan shop. Tako je i u sportskom segmenntu. Praviš klub po zakonu i po normama jer samo u takav kub možeš dovesti velika imena. I normalno je kad tako nešto praviš da imaju pravila. Ne može se raditi ko šta hoće. Hoćeš da uvedeš da djeca plaćaju preko računa, ali nekome to smeta. Hoćeš pravila, kontrole i sl i onda se desi da ostaneš bez šefa omladisnkog pogona. Ne kažem ja sad jer ne znam, možda je i Miske pretjerao sa pravilima. Ne mogu biti sudija jer nisam tu bio. Nekad i neka sitnica utiče na to. Isto je i sa šefom stručnog štaba jer u stratu ima povjerenje i nemaš mogućnosti i za sportskim direktorom, pa kasnije širiš posao i dijeliš zadatke i dodaješ nova radna mjesta. Znači pojedini treneri dobili su odrješene ruke u jednom dijelu posla, ali su razočarali. Ne bi ja baš rekao da ne postoji neki veći plan tj ne bih rekao da naši nisu dali ciljeve Slavki npr koji su slični sa ovima koje je @sergejević lijepo opisao i koje genrealno svi mi ovdje forsiramo. Možda je zbog toga Slavko i dobio otkaz jer nije ništa ispoštovao sem rezultata koji je realan (ni bolji ni lošiji od očekivanog sa ovim igračkim kadrom). I mislim da svi mi mislimo da je slabo Slavko, a i Ćenan sa njim radio u tom smislu. Zadnji prelazni je ličio na to, ali falilo je još par mjesta. Najveća zabluda je da taj SLavko ili Ćenan moraju imati skroz odrješene ruke. Prvo mora imati neki budžet, a drugo ne može baš ni dovoditi nepromišljeno. Treba valjda za sve imati obrazoženje. U suportnom rizikuješ da neko haos napravi. Naravno može se više vjerovati Amaru nego Ćenanu, ali trebaju se znati procedure, a generalno mi ko narod smo lijeni oko toga. TU nastaje problem vjerujem i sa Amarom, On kao alfa mužijak smatra da nema šta on kome pisati izvještaje i sl. Sa druge strane Amar, a i Gong i šef omladinskog i nutricionista i ***** palac ako vole Želju trbaju da se ponašaju tako jer samo tako možeš napraviti ozbiljan klub. MI trebamo pronaći takve ljude u svim segmentima i zbog toga se i dešavaju oscilacije u svemu, a najgore je to što se te oscilacije dešavaju na terenu. Adžem nije kriv z aovo i svi su se okomili na njega a ja imam osjećaj da je on pravo rješenje. Mnogo polovnjaka su nadovodili pojedinci od Mulalića pa do danas. Obajšnjavao sam zašto nam treba Elsner. I Ubiparip je sigurno nadogranja tj bolja verzija od postojećih napadača. Mi moramo biti svjesni da mi ne možemo dovesti igrača koji je u boljoj ligi a igra standardno. Mi te bolje igrače moramo hvatati kao Stevu i Lendu, kao Ubiparipa. I to je proces. Dobro Adžem kaže nemamo brzine. KO je kriv za to nego ovi raniji. Mora i taj SD nekome odgovorati i objasniti zašto dovodi nekoga. Mislite da Brazzo radi šta hoće u Bajernu. Radi kurko moj. Mora obrazložiti sve pa i generalni (čitaj MIske) i neko iz Upave za sport pa i cijeli upravni mora odobriti nešto jer u suprotnom svi će uzeti svoj budžet i drkati kako im paše. Zbog toga sam ja i spominjao onaj board sijedih glava tipa Ivica, Mišo i sl, pa kad Amar sutra kao SD kaže treba mi to i to i pošalje njima, onda oni kažu ovo ima smisla, pa će i Miske garant reći ok je. Da bi to bilo tako, moramo naći ljude u svim segmentima koji razmišljaju kao Miske tj da Željo bude bolji. Naravno treba i nagraditi te ljude novčano. Tek kad nađemo te ljude za svaki segment sistem je potpun i onda samo mijenjaš najslabije karike ili popunjavaš ako neko ode. Zbog toga ja ovima ne zmajerim što puno mijenjaju jer im vjerujem da žele najbolje. NIje garanicija ni da bi Ivica procijenio najbolje. Evo i Ivica je fulao u NSBiH i sa trenerima i sa Begićem i sl jer ljudi su đubrad. Mora malo i Amar skontati neke stvari, a možda i MIske spustiti ego. O dušebrižnicima, i raznim Žujama, Bekrićima i sl, a pogotovo o duplom sportu e želim ni da pričam više. Sve je jasno. kad svi počnemo navijati za Želju, a ne za Amara, Misketa ili nekog drugog (bez obzira što se možda njih ddvojica i slažu) tek tad možemo imati uspjeha. Samo strpljenja. I samo naprijed zajedno.

Mi smo Željini Željo je naš
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 6:33 pm

Kako @Plava Porodica lagano zakuha. :D Sreo Amara na bankomatu, prenese se to na 2-3 foruma, onda nekakva fudbal-manija uhvati vijest, pa na kraju do Slobodne Bosne dodje. Jos ce Reuters prenijet. Mislim, daj Boze da je istina, ali hajmo malo realni bit.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 6:39 pm

Mnogo ljudi ovdje ima različite poglede na situaciju, i na sva dešavanja uopšte u i oko Želje. Većinom su ta razmišljanja (bar po meni ) konstruktivna, i pišu ih ljudi koji fkt vole Želju, i žele samo najbolje i klubu, i upravi, a Bgm i nama navijačima. Iako gledamo stvari drugim očima, imamo drukčije vizije, ipak svi težimo jednom cilju. Svi se slažemo da ekipa, kvalitet igre, i rezultati ne funkcionišu, samo vidimo različita rješenja prevazilaženja kompletne situacije. I tu sam ponosan na nas sve ovdje. Naročito zadnjih dana. Konstruktivna priča, pokušava se diskutovati argumentovano, naći smisao u cijeloj priči. Situacija nije nimalo jednostavna i mislim da je teža nego što mislimo. Ključ ove sezone je plasman u Europu. Kao minimum. Ne želim razmišljati o drugom scenariju. Naravno svi bi htjeli titulu, ali sa trenutne tačke gledišta bar po meni je to nemoguća misija. Pa čak mislim ako ostanemo sa ovom ekipom, da će i 2-3 mjesto biti izazovno. Mora se ovo nadograditi na zimu. Naravno samo moje glasno razmišljanje, i ne mora značiti da sam u pravu.
Još jedna stvar mi je pala na pamet. Mislim da ako se reprezentacija ne plasira na SP (što je realna opcija) da je Meša bivši. Ne bi bilo loše razmišljati u tom pravcu, i gledati ga kao opciju za SD. Po meni bi idealan bio.
Nekako nam fali balans. U jednom dijelu idemo ispred lige, očekivanja i navijača i javnosti i konkurencije, dok smo u drugom znatno ispod renomea kluba, istorije, tradicije, sportskih uspjeha. Težak je to put svakako, a još teži nakon svih grešaka koje smo u zadnje dvije godine pravili...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 6:43 pm

Samo se bojim da nam Mesa kao SD ne bi doveo spica na desetku, stopera na beka, sidrasa na krilo itd., kao sto sa reprezentacijom radi. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 6:44 pm

Amidza je napisao/la:
sri okt 04, 2017 6:43 pm
Samo se bojim da nam Mesa kao SD ne bi doveo spica na desetku, stopera na beka, sidrasa na krilo itd., kao sto sa reprezentacijom radi. :D
Tamo mnogo želja mora ispunjavati radi mira u kući...svi to znamo...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 6:45 pm

Karikiram malo i iskreno se nadam da je tako kako ti govoris.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 6:46 pm

Amidza je napisao/la:
sri okt 04, 2017 6:33 pm
Kako @Plava Porodica lagano zakuha. :D Sreo Amara na bankomatu, prenese se to na 2-3 foruma, onda nekakva fudbal-manija uhvati vijest, pa na kraju do Slobodne Bosne dodje. Jos ce Reuters prenijet. Mislim, daj Boze da je istina, ali hajmo malo realni bit.
:kafa:
Ako mi ko nađe platu molim da mi se javi u pp.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 6:48 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri okt 04, 2017 6:46 pm
Amidza je napisao/la:
sri okt 04, 2017 6:33 pm
Kako @Plava Porodica lagano zakuha. :D Sreo Amara na bankomatu, prenese se to na 2-3 foruma, onda nekakva fudbal-manija uhvati vijest, pa na kraju do Slobodne Bosne dodje. Jos ce Reuters prenijet. Mislim, daj Boze da je istina, ali hajmo malo realni bit.
:kafa:
Ako mi ko nađe platu molim da mi se javi u pp.
Sta je bankomat
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 6:54 pm

gavran je napisao/la:
sri okt 04, 2017 6:48 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri okt 04, 2017 6:46 pm
Amidza je napisao/la:
sri okt 04, 2017 6:33 pm
Kako @Plava Porodica lagano zakuha. :D Sreo Amara na bankomatu, prenese se to na 2-3 foruma, onda nekakva fudbal-manija uhvati vijest, pa na kraju do Slobodne Bosne dodje. Jos ce Reuters prenijet. Mislim, daj Boze da je istina, ali hajmo malo realni bit.
:kafa:
Ako mi ko nađe platu molim da mi se javi u pp.
Sta je bankomat
Radi hanume još se nisi upozno sa bankomatom :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 7:03 pm

gavran je napisao/la:
sri okt 04, 2017 6:48 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri okt 04, 2017 6:46 pm
Amidza je napisao/la:
sri okt 04, 2017 6:33 pm
Kako @Plava Porodica lagano zakuha. :D Sreo Amara na bankomatu, prenese se to na 2-3 foruma, onda nekakva fudbal-manija uhvati vijest, pa na kraju do Slobodne Bosne dodje. Jos ce Reuters prenijet. Mislim, daj Boze da je istina, ali hajmo malo realni bit.
:kafa:
Ako mi ko nađe platu molim da mi se javi u pp.
Sta je bankomat
Moj gavrane, bankomat ti je mjesto gdje se najviše moli Bogu u Bosni, svi prvo kažu "molim te Bože nek ima šta na kartici"
イビチャ・オシム
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 04, 2017 7:10 pm

GoodisonPark je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:34 pm
Vrag je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:18 am
GoodisonPark je napisao/la:
uto okt 03, 2017 12:23 am
A ko to kod nas dijeli pravovremene pasove, ko se to na prvu oslobađa lopte a pritom šalje milimitarski preciznu loptu u for za napadača, šta mi to gledamo na terenu pa da kažemo da igramo strahovito brzo, učinkovito i efikasno? Kako raja ne može da shvati da ne postoji igrač koji će u fudbalu igrati sam, da bi svaki pojedinac došao do izražaja cijela ekipa mora vrijedno da radi, a da bi se postigao rezultat svaki pojedinac mora da pruži svoj maksimum a ne da se statira na terenu i krije iza igrača. Ja koliko sam primjetio u njegovoj igri (a dobro pratim svakog igrača) da Bekrić nikad nije bježao i sakrivao se od lopte, često je bivao i udvojen kao i Zeba i Blagojević pa onda mora da izmišlja nešto jer se ostali kriju iza igrača ali je uvijek preuzimao rizik i odgovornost da napravi nešto na terenu a mnogo je faktora (ostalih igrača) koji utiču na to kako ta njegova izvedba izgleda. Jedino ako se očekuje da sve sam predribla i zabije golčinu onda je po tom pitanju bio loš. Ostali se vidim slomiše driblajući i preuzimajući odgovornost na terenu. Dosta za večeras, pozz svima!
Znaci ti bi Bekrica sa 10 kg preko, okretnost ko tramvaj, starta ko trajekt, radijus kretanja krug na centru, gdje Jovanov pas izgleda kao da ga Xavi uputio kada se uporedi sa Bekricevem. Pa Bekric ne bi mogao pobjeci Salemu, korner zastavici ne bi mogao predriblati. I ti bi ga stavio u ekipu.
GoodisonPark je napisao/la:
pon okt 02, 2017 12:17 am
Ako nam prioritetno treba neki igrač onda je to desetka, brza, moderna, koja pravi višak na terenu i prevagu. Umjesto dovođenja 3-4 prosječna igrača dodaš još neki iznos na njihove plate i dovedeš jednog kvalitetnijeg, a takve nije teško ni naći jer je kvalitet u našoj ligi sve osim kvaliteta.
Evo neki dan napisao šta bih ja volio, ali u nedostatku takvog playa opet više volim nekog ko se ne sakriva iza igrača već preuzima rizik i pokušava pronaći rješenje.

Što se tiče tvog odgovora da se ne lažemo najbolje za obojicu je da sljedeći put preskočiš moje pisanje, jer ako već nemaš neku konkretnu i pametnu repliku onda nemoj ni izigravati stand up komičara jer se od toga nećeš hljeba najesti slika
Ako hoces pametnu repliku mojne biti pubertetlija koji moli Boga da ga simpatija opazi. Jedino tacno sto si napisao za njega je ime i prezime.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija