Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:22 pm

Omar500 je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:20 pm
Kemo je strasan, pojeo je danas Obradovica, nije mogao ovaj maknuti pored njega :D
I nije toliko kriv za gol koliko je Bogicevic koji je nonsalantno pustio Obradovica da doda loptu Peci.
Kemi treba utakmica i to se vidi al vec sad je bolji od Kerle i to za Klasu..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:23 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:14 pm
Ajzea je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:06 pm
Haklapuc je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:00 pm
Očigledno niste bili na sjeveru večeras. Lendriću ni jedna jedina psovka nije upućena do onoga što je uradio. Mrš iz kluba govno bahato.

Inače sjever nikad mirniji nije bio nego večeras, a možete naći moje postove kad sam pljuvao po bolesnicima sa sjevera. Toliko o tome.
Zdravlja mi, meni rece par drugova da se to jeste desilo. Orkestrirano naravno ne, ali tad bi bili rang onih iz Sirokog i zasluzili bi da nas sve redom likvidiraju i da se ljudima uruci orden za to djelo.

Ja sam rekao, on ako je srednjak digao bez razloga, psovao bez da mu je iko ista rekao iako je takvo sto do neba cudno, onda mu zelim da mu propadne karijera, najiskrenije.
Bio sam otprilike na sredini sjevera i nisam ništa čuo osim par uvreda za sindikalca. Moguće da je neki bolesnik sišao na ogradu
I ja sam bio na sredini, malo pored desne stative. Ja nisam cuo nikakve velike psovke upucene Lendri. A nakon njegove proslave gola, je sve prokljucalo. A nezz sta se desilo da je to nisam cuo :)
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:23 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:51 pm
neka bude sta mora biti, ali da se u Statut kluba zapise:

"Igracima FK Zeljeznicar izricito je zabranjeno prilaziti bilo kojoj tribini prije ili nakon zavrsetka utakmice izuzev ako je rijec o proslavi osvajanja prvenstva ili kup takmicenja. Igraci su publiku, ukoliko to publika zeli, duzni pozdraviti sa centra igralista nakon cega su duzni napustiti teren."

i

"Igracima FK Zeljeznicar izricito je zabranjena svaka komunikacija sa publikom prije, za vrijeme i nakon utakmice"


sve u svemu iza nas je uspjesna sezona koju smo mogli krunisati trofejom. steta nismo, bod je falio. bice bolje.
Apsolutno podrzavam
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:24 pm

Kako je svjeta i fudbala psovalo se je i psovace se :D , da citirame pojedine forumaše. Psovalo se Meši, Odi, jednom Đajicu i Zebecu a i Beari. Ronaldo, Mesi, Krojf, Pele Van Basten.... svi su oni dobili porcije i porcije psovanja. Kada si papak, odgovoriš i još više zakuhaš. Kada si profi prešutiš i ideš dalje. Kako bi bilo da neki zaposlenik neke banke kada stranka popizdi skoci i u klinc sa njom. Da se razumijemo ja nisam za psovanje kao što nisam za pirotrhniku :D Neko spomenu da Kolarov nece da mu psuju po Cacku ili Kraljevu. Ma hajte :rofl: , ljepše psuju u UK ko na balkanu :rofl1: Odgledao sam desetine tekmi u UK i ove naše su kamerni teatar naspram onih gore. Baš me zanima šta bi Lendric rekao za to. Možda i on i Kolarov ne razumiju engleski pa im svejedno :D .Ovo psovanje na Grbavici ne opravdavam ali razumijem. Koliko su dobili podrške, pažnje, ljubavi u trenutcima kada su bili ocanji. Usrali su sve, posrali se na klub i nas. Raji je pukao film. Moraš biti dobro glup pa da ocekuješ nešto drugo.

Stalno ponavljanje za i protiv Slavka je bez veze. Ja sam skakao kao mecka i želio da ode. Odustao sam od toga jer vidim da nema efekta. Zagovornici * kontinuiteta* i dalje na suho pisu *pisma podrške* :rofl: ŠSŠ. Nešto opravdavaju :rofl: , kao razumiju :roll: . Imam utisak da ni oni ne vjeruju u to što pišu vec da ih je strah promjene koja može biti gora. Po mom sudu ništa nije gore od zatvaranja ociju i bježanja pred cinjenicama. Mene ovo podsjeca na ono kada roditelj krivi ucitelja, sistem i ministre a nece da vidi da balavac nece da uci i da se zajbava. Kada popuši sve šanse roditelji padnu u ocaj. Đeste bili prije?
Kako god uprava odluci ja cu i dalje biti uz svog Želju. Po svemu sudeci više cu se sikiratii sa ovim kadrom i sa ovim SŠ... al štaceš :roll:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:25 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:12 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:08 pm
Nego ba raja jeste li skontali da Kemo ima duge lopte bolje od komplet ekipe.. Ja se syebo zivota mi :D
Ne samo duge, ima i kratke, pokusavao je kroz sredinu dodavati, ovi ostali sve u krug idu

i ona situacija kad glavom na krampon krenu, prepozna raja odmah
Meni je najvise od svega drago sto je dobio priliku. Nije slucajno decko medju najboljim bio protiv osvajaca lige sampiona. Danas se vidjelo da mu fali iskustva i utakmica, napravi poneki kiks, malo nesigurnosti i treme. Ali pored gola za koji je jednim dijelom kriv, odigrao fenomenalnu utakmicu.
Da nije stoper, pomislio bih da je odlican veznjak s obzirom na kratke i duge pasove. Blagojevicu uci od stopera otac te yebo.
Nadam se da ovo danas nije bilo da se "ispostuje" publika pa da djete ubacim neko, nego da ce imati i znacajniju minutazu sljedece sezone. Za prvih 90 minuta svaka cast Kemo :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:26 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:19 pm
exbabilon je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:13 pm
Al zanimljivo kako isti ljudi godinama dolaze na Grbavicu, psuje se i psovat ce se..igraca se na desetine izmjeni i samo je problem eskalirao sa splitskom haubicom.

Daleko mu kuca od Grbavice bila.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Ako ostane u klubu zabraniti navijacima da dolaze na utakmice da ko slucajno nebi uvrijedio splitsku haubicu.. Pod hitno rastjerati ono malo budala sto dolazi..
Psovanje ustaske majke je uvreda za zdrav razum. To nije uvreda samo za Ivana, vec i za sve prave bolesnike Zelje.
Takve "budale" nise potrebne ovom klubu.
Zeljo nas kroz zivot nije tako ucio.

Najveci problem je sto su takvi, obicno, najglasniji.

Okej, psovalo se i psovat ce se.
Nemojte se slijedeci put uvrijediti na "gazenje ba lija".

Da covjeku bar majku rahat opsuju, nego moraju dodati nesto socno da se kasnije svako iole normalan stidi.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:28 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:13 pm
Al zanimljivo kako isti ljudi godinama dolaze na Grbavicu, psuje se i psovat ce se..igraca se na desetine izmjeni i samo je problem eskalirao sa splitskom haubicom.

Daleko mu kuca od Grbavice bila.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Ako ostane u klubu zabraniti navijacima da dolaze na utakmice da ko slucajno nebi uvrijedio splitsku haubicu.. Pod hitno rastjerati ono malo budala sto dolazi..
Ironiziras, ili zaista mislis da onaj kreten sto mu je opsovao ustasku majku i dalje treba da dolazi na tekmu? Ozbiljno pitam. Onaj kreten sto mu je opsovao ustasku majku, bolje bi bilo da to cini svojoj porodici, kcerkama i vlastitoj mami. Stvar kucnog odgoja.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:29 pm

Pored ovih što sigurno idu lakše je napisati ko treba da ostane nego ko ne treba.
po meni ostat mogu samo Kjoševski, Stanić, Lendrić i Zakarić i eventualno Blagojević za klupe i uz njih još Osmanković i Žerić i možda Radinović.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:29 pm

Kakav seljakluk sa skidanjem dresova. Na Kosevo pa nek vam pitari striptiz izvode. Nismo mi taj klub!

Piccke, shvatili smo. Jel se mora 70 minuta pjevat da su piccke?

Neki opsirniji komentar na sve cu dat kasnije, ako smognem snage.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:30 pm

Dajte Ivana dzabe ako treba samo da ga ne gledam vise..
:titula:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:31 pm

viewtopic.php?f=51&t=485

Naletite, sveta tema naredna 2 mjeseca :D
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:31 pm

Ako je iko imao strpljenja za ove igrace, imao je Jug. Kad su svi yebavali majke igracima nakon Viteza i Zrinjskog, Jug im je pjevao. Podrsku su imali, nevjerovatnu podrsku! Navijaci su pokazali da su Zeljeznicar, a ovi su pokazali da to nisu.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:32 pm

Amidza je napisao/la:Kakav seljakluk sa skidanjem dresova. Na Kosevo pa nek vam pitari striptiz izvode. Nismo mi taj klub!

Piccke, shvatili smo. Jel se mora 70 minuta pjevat da su piccke?

Neki opsirniji komentar na sve cu dat kasnije, ako smognem snage.
Stvarno bezveze
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:32 pm

Ajzea je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:26 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:19 pm
exbabilon je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:13 pm
Al zanimljivo kako isti ljudi godinama dolaze na Grbavicu, psuje se i psovat ce se..igraca se na desetine izmjeni i samo je problem eskalirao sa splitskom haubicom.

Daleko mu kuca od Grbavice bila.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Ako ostane u klubu zabraniti navijacima da dolaze na utakmice da ko slucajno nebi uvrijedio splitsku haubicu.. Pod hitno rastjerati ono malo budala sto dolazi..
Psovanje ustaske majke je uvreda za zdrav razum. To nije uvreda samo za Ivana, vec i za sve prave bolesnike Zelje.
Takve "budale" nise potrebne ovom klubu.
Zeljo nas kroz zivot nije tako ucio.

Najveci problem je sto su takvi, obicno, najglasniji.

Okej, psovalo se i psovat ce se.
Nemojte se slijedeci put uvrijediti na "gazenje ba lija".

Da covjeku bar majku rahat opsuju, nego moraju dodati nesto socno da se kasnije svako iole normalan stidi.
A jesi li ti cuo da mu je neko psovao danas to sto kazes? Protiv Sirokog mu sa istoka niko to nije psovao pa je pola tekme vodio verbalni rat sa par klosara koji su mu dobacivali.. Sta je bilo na jugu posle tekme ne znam.. On nema pravo ni u kom slucaju da sa terena dize srednji prst prema navijacima.. Krajnji amaterizam.. Shvatam te, miljenik ti je ali izgleda da dosta toga ne znas o Lendricu..
avlami97 je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:28 pm
Ironiziras, ili zaista mislis da onaj kreten sto mu je opsovao ustasku majku i dalje treba da dolazi na tekmu? Ozbiljno pitam. Onaj kreten sto mu je opsovao ustasku majku, bolje bi bilo da to cini svojoj porodici, kcerkama i vlastitoj mami. Stvar kucnog odgoja.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Nikad se nasim igracima nije psovalo na taj nacin.. Evo niko ko je bio na sjeveru nije to cuo.. Nije mu se sa istoka to psovalo protiv Sirokog pa se raspravljao pola utakmice sa budalama..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u ned maj 28, 2017 9:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:33 pm

Amidza je napisao/la:Kakav seljakluk sa skidanjem dresova. Na Kosevo pa nek vam pitari striptiz izvode. Nismo mi taj klub!

Piccke, shvatili smo. Jel se mora 70 minuta pjevat da su piccke?

Neki opsirniji komentar na sve cu dat kasnije, ako smognem snage.
U 90% postova se ne slazem sa tvojim misljenjem, ali ovaj put sam 100% saglasan.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:33 pm

.slika
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:34 pm

Bolesne psovke niko ne opravdava, protiv toga se svaka tribina treba boriti. Te "budale" treba neko s tribine da smiri i urazumi, na ovaj ili onaj nacin. Kada te "budale" dobiju adekvatnu reakciju nekoliko puta, nece vise biti najglasniji.

I naravno da je se psovalo, mnogo poganije, bezobraznije i sirovije, pa su igraci gutali knedlu i isli dalje. Evo ljudi sa sjevera potvrdjuju da nekog kontinuiranog psovanja nije bilo, ali klosar se uvrijedio na prve psovke i uzeo pravdu u svoje ruke, pravi klosar. Daleko mu kuca od Grbavice bila.

I ajzea molim te uozbilji se, gazenje baliya od strane par hiljada navijaca na nekom stadionu izjednacavas sa maksimum 10 pojedinaca koji NASEM igracu na NASEM stadionu psuju to sto psuju. Ogromna je razlika, ogromna!
Zadnja izmjena: exbabilon, dana/u ned maj 28, 2017 9:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:35 pm

Model1964 je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:24 pm
Stalno ponavljanje za i protiv Slavka je bez veze. Ja sam skakao kao mecka i želio da ode. Odustao sam od toga jer vidim da nema efekta. Zagovornici * kontinuiteta* i dalje na suho pisu *pisma podrške* :rofl: ŠSŠ. Nešto opravdavaju :rofl: , kao razumiju :roll: . Imam utisak da ni oni ne vjeruju u to što pišu vec da ih je strah promjene koja može biti gora. Po mom sudu ništa nije gore od zatvaranja ociju i bježanja pred cinjenicama. Mene ovo podsjeca na ono kada roditelj krivi ucitelja, sistem i ministre a nece da vidi da balavac nece da uci i da se zajbava. Kada popuši sve šanse roditelji padnu u ocaj. Đeste bili prije?
Kako god uprava odluci ja cu i dalje biti uz svog Želju. Po svemu sudeci više cu se sikiratii sa ovim kadrom i sa ovim SŠ... al štaceš :roll:
Pogresan ti je utisak, barem za moje stanoviste i stav. Promjene kao takve smo vec imali, kontinuitet nismo. A toga nam treba. On i nosi promjenu koju zelimo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:36 pm

Ja nisam cuo da je iko psovao to sto se navodi a on kad je dao go opsovao je je.bem VAM majku!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:36 pm

Ovaj Lendric je stvarno tuka hahahaha
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SIMA_SIMAU i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija