Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:20 pm

'ta će Ajduk
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:24 pm

jesu li i sad skakali u miljacku ?
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:29 pm

Brkoo je napisao/la:
uto jan 30, 2018 8:39 pm
LeBlue je napisao/la:
uto jan 30, 2018 8:23 pm
ponosannavas je napisao/la:
uto jan 30, 2018 8:19 pm
Joj sto ja ne volim ta ismijavanja. Uvijrk se obije o glavu. Vjerovatno je ovo varijanta nka ko mi sa Memijom jer kriju cifre ko zmija noge, ali pustite to dajte da se sobom bavimo. **** njih.
Neko pomenu broj pozvanih pionira u repku. Pitara 11, a nasa dva. E to je inaj problem o kojem sam pricao. Pretjerao ga je malo Erbez ali imaju vise potencijala sto posto u tim godistima. Sedam tri je realnije od 11 naspram dva ali i sedam tri je znak da se moramo vise okrenuti toj djeci. Pricao sam o tome pa necu opet
Ja sam ovo vise puta spominjao, nevezano dali smo mi prvi ili nismo, pitara uvjek bude vise u mladim selekcijama. Svaki put sam brojao i gledao na tabeli kako stojimo i svaki put njih vise ima. Ocigledno imaju uticaja u tom selektiranju. Inace mi nema logike.
Ma ja bih nasima zabranio da igraju za reprezentaciju u ovim mladjim uzrastima. Nikakve koristi od tih nastupa nemaju, jedino se mogu povrijediti. Te mladje selekcije su leglo taldzija, pozivaju se igraci iz 4-5 njemackih liga, iz nekih njemackih regionalnih liga, tu su i rezerve zvezde, partizana, itd a ignorisu igraci poput Hajdarevica koji nece da placa selektoru za poziv..

Mi moramo jos vise posvetiti paznju nasem op i jos vise ulagati u njega. Mene zanima sta je uradio Haris Alihodzic od trenutka kad je dosao na funkciju direktora omladinske skole? Malo vise od godinu dana je na toj funkciji, sta je to konkretno uradio?
Niko ne bjezi od toga da je u tim mladjim repkama **** lud zbunjenog, ali ja vam govorim da je realno 7 naspram 3 pa se vi tjesite koliko hocete
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:32 pm

ponosannavas je napisao/la:
uto jan 30, 2018 8:19 pm

Neko pomenu broj pozvanih pionira u repku. Pitara 11, a nasa dva. E to je inaj problem o kojem sam pricao. Pretjerao ga je malo Erbez ali imaju vise potencijala sto posto u tim godistima. Sedam tri je realnije od 11 naspram dva ali i sedam tri je znak da se moramo vise okrenuti toj djeci. Pricao sam o tome pa necu opet
Ako će ti biti lakše radi se na tome. Već sam jednom pisao, ponovit ću. Tica je smatrao da su djeca "sa strane" trošak, i max ih je ukidao. Haris Alihodžić je suprotnost tome, i aktivno radi na dovođenju djece iz drugih mjesta (naravno za koje se smatra da zaslužuju). Imaš sad u juniorima momaka iz Zenice, Vlasenice. Već su neka djeca dogovorena za početak iduće sezone, a pričalo se i sa nekim koji su otišli. Ovo što se dešava u fks na jednoj strani, i kod nas na drugoj, ide nama u prilog. Jer kod nas "djeca" dobivaju šansu, gore ih tretiraju kao roblje. Ok ova trojica su se prodala, ali ih većina završi po drugoligašima, Iz grešaka se uči, al treba priznati da smo radili greške. A jesmo...
Zadnja izmjena: maxum1921, dana/u uto jan 30, 2018 9:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:32 pm

Cestitke nasim juniorima na pobjedi.

Mislim da Dinamo i Hajduk i ne forsiraju bas ove juniore. Vidjeli smo da je Lokomotiva uzela to prvenstvo i igrali protiv nas.Oni imaju b ekipe koje im igraju 2.hnl ligu. Tu se momci celice i ko se pokaze naravno seli u prvi tim i kako to vec ide.

Mi smo pokusali s b timom, ove godine se ugasise. Jos ne znam razlog, a ni klub jos nije dao nikakvo saopstenje. Je li najvise zbog troskova nasi nisu htjeli da ih prijave u drugu ligu ili ima drugih razloga? Zna li neko vise?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:34 pm

Pa nisu im dozvolili da se takmiče, mislim da je to najveći problem bio.
Željezničar ante portas !
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:43 pm

Igrači koji bi nastupali za Želju B, ne bi mogli u istoj polusezoni nastupati za prvi tim i obratno, tako da je puno isplativije mladog igrača poslati na posudbu.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:47 pm

Pa posudis ih sve iz Zelje A U Zelju B :D

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:47 pm

Jel se bar zna sta ce biti sa Odom?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:48 pm

Haklapuc je napisao/la:
uto jan 30, 2018 9:43 pm
Igrači koji bi nastupali za Želju B, ne bi mogli u istoj polusezoni nastupati za prvi tim i obratno, tako da je puno isplativije mladog igrača poslati na posudbu.
Jesi li siguran da ne bi mogli nastupati za prvi tim? Ja sam mislio da to pravilo vazi samo za isti nivo takmicenja.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:48 pm

BlwD je napisao/la:
uto jan 30, 2018 9:47 pm
Jel se bar zna sta ce biti sa Odom?
Oda mora biti u klubu. Kako znaju i umiju, neka mu izmisle poziciju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:50 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jan 30, 2018 9:48 pm
Haklapuc je napisao/la:
uto jan 30, 2018 9:43 pm
Igrači koji bi nastupali za Želju B, ne bi mogli u istoj polusezoni nastupati za prvi tim i obratno, tako da je puno isplativije mladog igrača poslati na posudbu.
Jesi li siguran da ne bi mogli nastupati za prvi tim? Ja sam mislio da to pravilo vazi samo za isti nivo takmicenja.
Jeste, istina je
Željezničar ante portas !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:51 pm

Kakav je Oda sa zdravljem? Jel u stanju raditi neki ozbiljniji posao u klubu kao, recimo, da eventualno bude neki kordinator u OP?

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:51 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jan 30, 2018 9:50 pm
storm_raider je napisao/la:
uto jan 30, 2018 9:48 pm
Haklapuc je napisao/la:
uto jan 30, 2018 9:43 pm
Igrači koji bi nastupali za Želju B, ne bi mogli u istoj polusezoni nastupati za prvi tim i obratno, tako da je puno isplativije mladog igrača poslati na posudbu.
Jesi li siguran da ne bi mogli nastupati za prvi tim? Ja sam mislio da to pravilo vazi samo za isti nivo takmicenja.
Jeste, istina je
Kakva glupost...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:53 pm

na mladim selekcijama se mora raditi konstantno i stalno. neovisno o tome je li kod adže finalna rasprodaja ili nije :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:55 pm

Jel' vakat od sljedeće sezone Zebu penzionisat a Dacića na njegovo mjesto, sa Projićem raskinut, a E. Šehića gurnut na lijevog beka? Po meni bi to bilo fenomenalno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 9:59 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto jan 30, 2018 9:55 pm
Jel' vakat od sljedeće sezone Zebu penzionisat a Dacića na njegovo mjesto, sa Projićem raskinut, a E. Šehića gurnut na lijevog beka? Po meni bi to bilo fenomenalno.
niĐe ja tu ne vidim Dade, ne valja to tako
Zeba sa Odom prema OP
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 10:09 pm

maxum1921 je napisao/la:
uto jan 30, 2018 9:32 pm
ponosannavas je napisao/la:
uto jan 30, 2018 8:19 pm

Neko pomenu broj pozvanih pionira u repku. Pitara 11, a nasa dva. E to je inaj problem o kojem sam pricao. Pretjerao ga je malo Erbez ali imaju vise potencijala sto posto u tim godistima. Sedam tri je realnije od 11 naspram dva ali i sedam tri je znak da se moramo vise okrenuti toj djeci. Pricao sam o tome pa necu opet
Ako će ti biti lakše radi se na tome. Već sam jednom pisao, ponovit ću. Tica je smatrao da su djeca "sa strane" trošak, i max ih je ukidao. Haris Alihodžić je suprotnost tome, i aktivno radi na dovođenju djece iz drugih mjesta (naravno za koje se smatra da zaslužuju). Imaš sad u juniorima momaka iz Zenice, Vlasenice. Već su neka djeca dogovorena za početak iduće sezone, a pričalo se i sa nekim koji su otišli. Ovo što se dešava u fks na jednoj strani, i kod nas na drugoj, ide nama u prilog. Jer kod nas "djeca" dobivaju šansu, gore ih tretiraju kao roblje. Ok ova trojica su se prodala, ali ih većina završi po drugoligašima, Iz grešaka se uči, al treba priznati da smo radili greške. A jesmo...
Vjeruj mi da mi lakse. To je osnova svega. Drago mi je da se prizanju greske. Treba biti realan i objektivan i kritican. Samo tako mozemo naprijed. Naravno da nam ide u prilog ovo sto su djeca u prvom timu. Hvala za info
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 10:13 pm

iako je pisano milion puta do sad, može li opet onaj raspored kola do kraja...ono kad se igra i do kad zbog SP
sve su prilike da ću veeeeliki dio utakmica propustiti zbog puta vani :(
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 30, 2018 10:14 pm

Juniori Želje u Splitu savladali Hajduk, Joldić zadovoljan predstavom

https://fkzeljeznicar.ba/juniori-zelje- ... vom/30513/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 154 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija