Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 3:06 am

Izlija je napisao/la:
ned mar 04, 2018 2:11 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 04, 2018 1:33 am
Eno Advan rece kakva je situacija dole, tj.ono sto ChWilla govori, pritisak daleko manji.
Zato ni mi ne trebamo srat mnogo i stvatat taj pritisak bespotrebni jer ovaj forum ima uticaja velikog. Odes na tekmu i sve iste rijeci kao na forumu.

Idemo dalje, jos jace.


Priča o pritisku je samo izvlakuša za šonje, ovdje ne mislim na tebe i čvilu već na fudbalere da se odmah ogradim, o kakvom pritisku pričamo i hajde da definišemo i taj pritisak jednom za sva vremena. Naš klub je smješten u najveći grad u državi i u njoj ima najveću armiju navijača, posjeta je nešto iznad prosjeka ali opet to nije na tom levelu velikih evropskih klubova koji su san svakog fudbalera pa njihove priče da im smeta par hiljada navijača na tribini ne pije vode nikako. Ako im je pritisak što ih ljudi u gradu prepoznaju pa se ne osjećaju ugodno onda su fulili profesiju i trebali su da se bave čuvanjem podruma. Radi se o jednostavnom pičkaluku i neprofesionalizmu pa ih ometa ljubav navijača prema svom klubu, navijača koji svu svoju ljubav usmjeravaju prema grbu što njima na grudima stoji i za koji bi život dali. Pritisak im je izgovor kada oni nisu spremni da podrede svoj život onome od čega hljeb jedu i što bi trebao da im je životni poziv, izgovor kada nisu učinili dovoljno na terenu i van njega kako bi postigli nešto u svom životu, lahko je glumiti baju u našoj državi a gdje su im rezultati u ino sceni. Svakog pravog sportistu su naši navijači maksimalno poštovali i nikada se nije žalio za pritisak sa tribina jer mu je to hrana za dušu da se trudi još jače kako bi uspio u životu.
ZAPAMTI NAJTEZE NA SVIJETU JE IGRATI ZA ZELJEZNICAR I SARAJEVO! govoris kakav pritisak?? Najgori moguci, pritisak gdje svako ko ima pristup internetu I svako ko dodje na tekmu il ima fb smatra automatski da je trener, da je kompetentan da prica o fudbalu, o spremi, o izgubljenoj lopti, losem ubacaju itd itd...pritisak gdje svakom igracu na ulici pridje bar jedan debil da mu kaze ponesto, nekad da mu prigovori, nekad da mu da "savjet" ...cinjenica je da smo mi kao navijaci iz ovog grada najzahtjevniji na planeti, mislimo ako je glavni grad da je bogom dan, da niko ne smije i ne moze igrati fudbal....Samo mi iz glavnog grada to znamo...cinjenica je da smo prvi na tabeli i dodje nas 3000...cinjenica je da mozes 20 Utakmica uvezati savrsenih al nakon jedne lose ti svi jebu mater....cinjenica je da ako si doveden sa strane automatski moras biti kao u kung fu fudbalu (ako si gledao film) al ipak ako si iz nase skole - taman bio najveci parmak na svijetu, ti si ikona...e sad zamisli Kako bi se osjecao ti kao igrac sa strane koji uradi 5 dobrih stvari i jrdnu losu i svi ti jebu sve a igrac iz nase skole uradi 5 losih i jednu dobru I svi ga gotive...mnogo al mnogo grijesimo :) pored nas ovakvih ne trebaju nam pitari i obrnuto...sami sebi smo najveci neprijatelji! Mi poznavatelji fudbala iz glavnog grada drzave!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 3:25 am

A zamisli da igraš u klubu kojeg prati 20 miliona navijača, igraš pred minimalno 30-40.000, misliš li da i njihovi navijači nisu isti, pa otiđi na forume većih klubova i pročitaj šta ti ljudi pišu, otiđi na bilo koju utakmicu lige petice pa pogledaj kako se ti navijači ponašaju, misliš li da je tamo pozorišna publika koja tiho prati utakmicu i čeka da sudija svira kraj kako bi aplauzom ispratila fudbalere.
イビチャ・オシム
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 3:30 am

E PA to je poenta svega :) prati 20 miliona, na utakmicu dodje 60-70 hiljada a seratora je 3000! A kod nas na utakmicu dodje 3000 a seratora 15 000 :)
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
malta071
Postovi: 129
Pridružen/a: sub mar 12, 2016 1:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 4:06 am

Kiks je poraz u Mostaru od Zrinjskog? Pitarluk... I oni se siromasi nadali pobjedi nad SB, jer jbg, vrijeme je za pobjedu poslije 15ak godina suse.
Izgubismo titulu? Pa 2 boda nam bjeze, ne 22.
I sto mi je vjerovatno najsmjesnije je sto neko misli da nasi igraci citaju ovaj forum i da to utice na njih pozitivno ili negativno.
Da mogu banovao bi svakoga ko je poslije ovog poraza rekao da nam je titula izgubljena ili da su nam sanse znatno umanjene.
Ispraviti greske i motivisati ekipu za svaku narednu tekmu. Sve je otvoreno.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 7:49 am

Jašta je nego otvoreno. Eto popravnog za dvije hefte. Ovo se ne smije ni pod razno ponoviti, ni protiv njih, ni do kraja prvenstva.
Jednostavno osjećam neki gorak ukus jer smo pali baš bez ispaljenog metka. Da je to prošlosezonski Zrinjski pa i nekako, ali ovo je najlošiji Zrinjski u zadnjih par godina, i mi odigramo najlošiju utakmicu u zadnjih par godina. A apsolutno sam siguran da imamo kvalitetniji roster.
Ko god da je bio na terenu nije smio dopustiti ovakav šamar.
A što je najgore, prvih desetak minuta je mirisalo na jako dobru utakmicu od strane nas.. Šta se desilo nije mi jasno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 8:11 am

Bili su bolji, ali i teren je odgovarao njima. Morao je i ovakav poraz biti. Bice tesko ali treba igrati a pritisak prebaciti na njih, oni su favoriti. Jesu jer imajonsve poklopljeno. Ima zeljo sansu za trofej inu kupu a pehar je pehar. A pritisak je sigurno ogroman i na kosevu i grbavici jer tu dode nekoliko stotina isfruatriranih koje kuci ni majka je voli, i par hiljada koji vole klub toliko da su se nemogu kontrolisati.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 8:38 am

Da bi završili prvi do LZP, borac ne smije izgubit, a mi čelika moramo natovarit sa 4. razlike.. Koliko znam u toku sezone se gleda gol razlika :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 9:27 am

nikson je napisao/la:
ned mar 04, 2018 3:30 am
E PA to je poenta svega :) prati 20 miliona, na utakmicu dodje 60-70 hiljada a seratora je 3000! A kod nas na utakmicu dodje 3000 a seratora 15 000 :)
Nije seratora 15 000, otprilike isti je omjer kao i svugdje, vec su na zapadu standardni navijaci kojih je velika vecina naucili da ignorisu seratore. Seratori su svugdje najglasniji, pa izgleda da ih je najvise, ali su ovi naucili da njihovo misljenje nije bitno i prvi ih navijaci ignorisu. Mi jos ucimo to.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 9:42 am

mi po pozitivnim tekovinama ne možemo sa zapadom, ali sa negativnim nimalo ne zaostajemo. a igrači da to mogu ispustiti "na drugo uho", igrali bi na zapadu. kako god to neko nazvao, ali danas je to dio fudbalskog kvaliteta, bez toga te nema na višem nivou. u našoj ligi i igra 95% igrača koji nikad neće uspjeti na većem nivou, plus 3% onih mladih koji hoće i koji će otići u bliskoj budućnosti i 2% onih koji su nekad nešto i odigrali na većem nivou, ali sad su iza zenita i upitne motivacije.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 9:46 am

a forum...ne vjerujem da utiče direktno na igrače u smislu da oni čitaju i da se oni sjebu ili obodre :D ali na navijače sigurno utiče, a oni to prenose na igrače i većina njih se od toga ne može ograditi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 9:55 am

Slabo ono juce bilo skroz u citavoj utakmici jedna prava sansa za nas nekako bezvoljno je bilo igraci staticni bez ideje Celik moramo dobiti.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 9:58 am

Izlija je napisao/la:
ned mar 04, 2018 2:11 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 04, 2018 1:33 am
Eno Advan rece kakva je situacija dole, tj.ono sto ChWilla govori, pritisak daleko manji.
Zato ni mi ne trebamo srat mnogo i stvatat taj pritisak bespotrebni jer ovaj forum ima uticaja velikog. Odes na tekmu i sve iste rijeci kao na forumu.

Idemo dalje, jos jace.
Priča o pritisku je samo izvlakuša za šonje, ovdje ne mislim na tebe i čvilu već na fudbalere da se odmah ogradim, o kakvom pritisku pričamo i hajde da definišemo i taj pritisak jednom za sva vremena. Naš klub je smješten u najveći grad u državi i u njoj ima najveću armiju navijača, posjeta je nešto iznad prosjeka ali opet to nije na tom levelu velikih evropskih klubova koji su san svakog fudbalera pa njihove priče da im smeta par hiljada navijača na tribini ne pije vode nikako. Ako im je pritisak što ih ljudi u gradu prepoznaju pa se ne osjećaju ugodno onda su fulili profesiju i trebali su da se bave čuvanjem podruma. Radi se o jednostavnom pičkaluku i neprofesionalizmu pa ih ometa ljubav navijača prema svom klubu, navijača koji svu svoju ljubav usmjeravaju prema grbu što njima na grudima stoji i za koji bi život dali. Pritisak im je izgovor kada oni nisu spremni da podrede svoj život onome od čega hljeb jedu i što bi trebao da im je životni poziv, izgovor kada nisu učinili dovoljno na terenu i van njega kako bi postigli nešto u svom životu, lahko je glumiti baju u našoj državi a gdje su im rezultati u ino sceni. Svakog pravog sportistu su naši navijači maksimalno poštovali i nikada se nije žalio za pritisak sa tribina jer mu je to hrana za dušu da se trudi još jače kako bi uspio u životu.
O pritisku je ovdje sve rečeno, tako da nema potrebe da se o tome priča:
http://ytcropper.com/cropped/nR5a9bb3b6516f0
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 10:06 am

Miske je sve obajsnio..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3884
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 10:14 am

BlueSide je napisao/la:
ned mar 04, 2018 12:52 am
al kakav lik moras biti pa da Jadranku i Danielu psujes majku balijsku :rofl:
To je vjerovatno bilo upućeno Bogiju, zna se zbog čega, a to je samo dno dna.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 10:25 am

Ja sam mislio da ljudi znaju Jadrankovu pricu, pisalo se ranije o tome vec na ovom forumu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 10:27 am

Jbg, da je moglo bolje, jeste....

Svi su zakazali jucer, al eto valjda nekada i to mora da se desi... Jednostavno nas nije islo... Sinan se nije mogao sastaviti, njega bih izdvojio al generalno niko nije blistao...

Ono sto jedino mogu zakljuciti jeste da u timu moramo imati ili hajdara ili sabana... Treba nam ta mlada krv, to je i vise nego ocito...

Lud bih bio kada bih rekao da mi nije los ovaj poraz... Al mozda budemo igrali sa manje pritiska u nastavku...

Ima jos da se igra i ova liga za prvaka ce biti ludilo, po mom misljenju utakmice protiv kona ce odluciti titulu (i za nas i za zrinjski)

Samo jako do kraja, ja se nadam i vjerujem da mozemo do titule!

Hajmo Zeljkane!!!!!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 10:34 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:
ned mar 04, 2018 10:14 am
BlueSide je napisao/la:
ned mar 04, 2018 12:52 am
al kakav lik moras biti pa da Jadranku i Danielu psujes majku balijsku :rofl:
To je vjerovatno bilo upućeno Bogiju, zna se zbog čega, a to je samo dno dna.
Ljudi ne citaju ni novine i knjige i ne znaju. Ironija ove price je sto Bogiju mati bas Srpkinja a otac je Bosnjak koji je u Vlasenici svirepo ubijen pa mama promijenila prezime djeci. Mucna prica za fudbalske teme.
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 10:44 am

Ljudi svi smo razocarani, ali shvatite da nismo izgubili od Viteza vec Zrinjskog. Koji je nama najveci konkurent za titulu.

Al da su svi, bas svi, odigrali daleko ispod mogucnosti jesu. To se vidjelo u prvih 15 minuta, jer se osjetila/vidjela uzasna nervoza u nasim redovima.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 8020X koristeći Tapatalk

Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 10:54 am

I poraz je nekad morao doći. Sreća pa je i široki izgubio tako da su polijepo iza nas. Sad krenuti još jače u ligi za prvaka , čelik uzimamo rutinski.
Sad ide lijepo vrijeme bolji tereni tu ćemo doći do izražaja.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 10:56 am

https://www.sportifico.rs/profeed/2487- ... le%20Share

Lijepo je procitati, pa mozda nekoga naci i pokusati uvoditi ove metode.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 151 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija