Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:02 am

Po prvi put sam siguran da naša ekipa ima glavu i rep, ima muda, nakon dugo vremena, Znam da nas neće izdati, vjerujem to!

Btw onaj ko misli da će Široki puštati Zrinji grdno se vara, ti su u gorim odnosima nego mi i maleni.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:03 am

Imamo jos dvije utakmice s njima, racunica je jasna, trebaju nam barem cetiri boda. Pametnije s pristupom, u svaku utakmicu se mora uci 100%, jer nema veze ako te i takticki nadmudre kad nasi ne trce i ne idu u duel maksimalno. Tako smo pitare ponistili na Grbavici. Ja ne znam kako nasi nisu imali voljni momenat. Greska igraca i trenera.
Sto se tice nastavka, sada maksimalno na Celik. Napatit cemo se mi s njima bespotrebno. Za mene nema nedoumice, igrali bi mi Osmankovic i Cubara, oni su tu bas zbog ovakvih situacija, kada drugi stoperi ne igraju. Zasto su nam onda uopste tu ako nece igrati.

Stanic je ispao gnjida. Ne znam gdje su oni sad sto su ga branili. Sto se Jamaka tice, nije uopste ista situacija i ne ljutim se sekunde, a i nisam ga nikad vidio da se eksponira i stavlja u prvi plan s proslavama. Pa Stanic je danas na prenosu na svako malo skakao s klupe, a prvi se radovao nakon gola i poslije utakmice. Gnjida!
Sto se Bilbije tice, istok mu se proslu utakmicu naklatio na kosti, i to s razlogom. Neka to bude razlog vise igracima da se naloze i da se osvetimo Zrinjskom.

Samo se nadam da necemo vise vidjeti ova bespotrebna nabijanja koja nista ne donose. Dvaput probismo po desnoj strani i odmah ogromni problemi za Zrinjski, samo zato sto su dva-tri nasa igraca odlucno krenula i pocela kombinovati, otkrivati se. Nije mi logicno ubacivanje Kajkuta da bi izbacio krilo i tamo gurnuo Ramovica. Mi moramo, kada napadamo, zadrzati oba krila, napadaca, zasto ne ubaciti jos jednog klasicnog veznog umjesto prednjeg i tu zgusnuti redove. Samo naglas razmisljam, znam da to mozda nije tako jednostavno, ali izgleda logicnije.

Cini se da smo van forme. Odbrana nam je bila bedem u prvoj polusezoni, sada smo totalno nesigurni nazad. Stvarno se nadam da ce se to stabilizirati. U napadu smo bili puno opasniji, a sada od prednje cetvorke su svi van forme. Svako igra slabije nego na jesen, a Zakaric moze dobiti prolaznu ocjenu. Ostalo lose. Koji smo pehovi, pa nema ni Zerica. Uglavnom, danas je ovo bila losa predstava kompletne ekipe, iako par igraca zasluzuje prolaznu ocjenu, ali nedovoljno je to.

Maksimalno borbeno do kraja, u svaku utakmicu i samo tako mozemo ocekivati dobar rezultat. Imamo dobre igrace, imamo sirinu, pamet u glavu, maksimalno zalaganje i bit ce dobro. :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:04 am

Nismo pitari, niti mozemo ikada imati njihov mentalitet. Glavu gore! Svi pisu kako mi trebamo sa njima igrati jos 2 puta, e pa moraju se i oni sa nama dobro potuci jos 2 puta. Prosli put smo nakon poraza zaigrali maestralno, ne sumnjam da ce tako biti i sada. Proljece je Zeljino i Plava masina se tek zahuktava! Sljedecu tekmu odraditi 2:0.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:10 am

Ma ne boli poraz koliko boli predstava na terenu, ali i to se moralo desiti i desit ce se opet kad tad.
Nema veze, zaboraviti ovo sto prije i nastaviti dalje ka cilju.

Mozda i najlosija utakmica koju smo odigrali. Naravno, pouka iz ovoga je da se prestane izmisljati topla voda. Citaj, Hajdarevic ili Sabanadzovic moraju igrati.
Sto, cini mi se, @Hadzijalagic rece, Haris bi pretrcao vise od obojice u veznom redu a to i nije jedini segment u kojem vise pokazuje od ove dvojice. Onako klasnog veznog igraca, vec sada, ne smijemo nikako vise zapostavljati u ovakvim utakmicama.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:18 am

Ma ovo danas je bio pristup čista kopija naših zadnjih utakmica u Tuzli.
Ništa strašno samo neka se ne ponovi do kraja :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:19 am

Nije ovo daleko ni od derbija i Krupe.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:23 am

MrkiMedo je napisao/la:
sub mar 03, 2018 11:37 pm
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
sub mar 03, 2018 9:34 pm
Po meni potpuno pogresno rezonovanje stvari je padanje u ocaj nakon ove utakmice i komentari tipa "izgubili smo titulu", "nismo se borili" ili ovo " jezgro" grupe kad stavi neki status na fejsbuk. Ono ce nekom prijetiti, davati apaurine i slicno...klasicna pitarska prica i stavljanje vaznosti na sebe kao neke kljucne figure u odnosu sa igracima. Niti imam neke odnose s njima, niti pijem kafe, ali ljudi su pobijedili dvadeset utakmica zaredom i nakon jedne odmah svi urone u tugu i pesimizam. Ovaj cetnik yebe balijsku majku, vidjet cemo ga u naredne dvije utakmice. Siguran sam da cemo potpuno drugaciji pristup imati i iducu dole, a i na Grbavici. Tesko je ocekivati kiks Zrinjskog u Banja Luci, i bod bi bio ravan naucnoj fantastici. Ali treba sebe gledati i dobiti Celik bez puno nervoze i patnje.
Da je ostao njegov haver u klubu onda bi pisao kako uprava radi odlican posao, kako treba dati podrsku i slicno. Prije skupstine je isti taj naveo desetak ''pitanja'' ironicnih za upravu, a kad je Stana otisao onda je bila paljba po istim tim ljudima. Gade mi se takvi ljudi oko kluba i tribine
Upravo tako. Yebo ih haver u usta...klosari..
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:26 am

Jamak i Stanic ne mogu nikako niti isto kada je Zeljo u pitanju. Nermin je ludjak, uvijek je bio mahnit, ali je imao mozga dovoljno da zna sta mu je Zeljo u zivotu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:31 am

Ma glavu gore, ovo se kad tad moralo desiti. Desit ce se opet, samo moramo uraditi sve sto je u nasoj moci da se ne desi par puta jer bi tek to bio problem.
Desit ce se Zrinjskom, mozda slijedecu a mozda za pet utakmica..
Nema veze, ne mogu ih kleti zbog jedne utakmice za sve ovo do sada.
Istina, ne boli poraz, boli predstava na terenu. Poraza ce biti, jednostavno mora, ali glavu gore i idemo po tu titulu.
Ne smije nas ovo poremetiti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:33 am

Ajzea je napisao/la:
ned mar 04, 2018 12:31 am
Ma glavu gore, ovo se kad tad moralo desiti. Desit ce se opet, samo moramo uraditi sve sto je u nasoj moci da se ne desi par puta jer bi tek to bio problem.
Desit ce se Zrinjskom, mozda slijedecu a mozda za pet utakmica..
Nema veze, ne mogu ih kleti zbog jedne utakmice za sve ovo do sada.
Istina, ne boli poraz, boli predstava na terenu. Poraza ce biti, jednostavno mora, ali glavu gore i idemo po tu titulu.
Ne smije nas ovo poremetiti.
:palacgore: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:34 am

storm_raider je napisao/la:
ned mar 04, 2018 12:26 am
Jamak i Stanic ne mogu nikako niti isto kada je Zeljo u pitanju. Nermin je ludjak, uvijek je bio mahnit, ali je imao mozga dovoljno da zna sta mu je Zeljo u zivotu.
Sigurno, niti sam mu ikad zamjerio sto je u Zrinjskom. Nije to uopste ni problem, nego nacin na koji neko ode negdje. Eto Stanic je najsvjeziji primjer, mada ni Bekric nije nista bolji. Ali nebitni su totalno, moramo se okrenuti sebi, sljedeca utakmica ce brzo i raspored do kraja ce biti paklen. Bit ce sigurno interesantno.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 12:52 am

al kakav lik moras biti pa da Jadranku i Danielu psujes majku balijsku :rofl:
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 1:00 am

Play off za prvaka

10.03. Željezničar-Krupa
17.03. Zrinjski-Željezničar
31.03. Željezničar-Radnik
07.04. Željezničar-Široki
11.04. 1/2 Kupa
14.04. Sarajevo-Željezničar
18.04. 1/2 Kupa
21.04. Krupa-Željezničar
28.04. Željezničar-Zrinjski
02.05. Finale kupa
05.05. Radnik-Željezničar
09.05. Finale Kupa
13.05. Široki-Željezničar
20.05. Željezničar-Sarajevo

Ako ostane ovakva tabela
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 1:05 am

Ljudi, mi nismo ni Zrinjski, Sarajevo, Široki. Mi jedini igramo pošteno, a u ovoj državi je baš teško sa poštenjem da nešto uspiješ sami primjer je u PLFBiH. Nema onih lakrdija kao u Mostaru što su bile i u Bijeljini, izmišljeni penali i oni misle da su najjači u državi, hvale se kako su odbranili naslov prvaka BiH, a sami znaju da su sudije riješili titulu prvaka i još mnogo utakmica. Zna se koji je klub najveći u ovoj državi i ko ima veliku historiju, koji je klub svima trn u oku, čiji omladinici su vodili bitku protiv Atletika itd.. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Što se tiče utakmice loša postavka, loše zalaganje, loše sve i više nego zaslužen poraz i nema veze idemo dalje, izgubili smo jednu bitku, sad počinje pravi rat. Težak je raspored svima, kao i nama tako je i njima, a nešto mislim dok se ekipa malo spusti na zemlju, da ćemo ponovo napravit tu veliku seriju bez poraza..
PLAVO PROLJEĆE STIŽE.. :baklja: :baklja:

BIT ĆE ŽELJO OPET ŠAMPION! :titula: :titula:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 1:06 am

Kospicar je napisao/la:
ned mar 04, 2018 1:00 am
Play off za prvaka

10.03. Željezničar-Krupa
17.03. Zrinjski-Željezničar
31.03. Željezničar-Radnik
07.04. Željezničar-Široki
11.04. 1/2 Kupa
14.04. Sarajevo-Željezničar
18.04. 1/2 Kupa
21.04. Krupa-Željezničar
28.04. Željezničar-Zrinjski
02.05. Finale kupa
05.05. Radnik-Željezničar
09.05. Finale Kupa
13.05. Široki-Željezničar
20.05. Željezničar-Sarajevo

Ako ostane ovakva tabela
Ovi termini kupa su bas uletili kad ne treba. :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 1:15 am

Jao zadnje kolo derbi i to na Grbavici. :klanjase2:

:titula:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 1:26 am

Nek nam je Bog na pomoci
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 1:33 am

Eno Advan rece kakva je situacija dole, tj.ono sto ChWilla govori, pritisak daleko manji.
Zato ni mi ne trebamo srat mnogo i stvatat taj pritisak bespotrebni jer ovaj forum ima uticaja velikog. Odes na tekmu i sve iste rijeci kao na forumu.

Idemo dalje, jos jace.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 1:49 am

Baš nam je zeznut raspored
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 04, 2018 2:11 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 04, 2018 1:33 am
Eno Advan rece kakva je situacija dole, tj.ono sto ChWilla govori, pritisak daleko manji.
Zato ni mi ne trebamo srat mnogo i stvatat taj pritisak bespotrebni jer ovaj forum ima uticaja velikog. Odes na tekmu i sve iste rijeci kao na forumu.

Idemo dalje, jos jace.
Priča o pritisku je samo izvlakuša za šonje, ovdje ne mislim na tebe i čvilu već na fudbalere da se odmah ogradim, o kakvom pritisku pričamo i hajde da definišemo i taj pritisak jednom za sva vremena. Naš klub je smješten u najveći grad u državi i u njoj ima najveću armiju navijača, posjeta je nešto iznad prosjeka ali opet to nije na tom levelu velikih evropskih klubova koji su san svakog fudbalera pa njihove priče da im smeta par hiljada navijača na tribini ne pije vode nikako. Ako im je pritisak što ih ljudi u gradu prepoznaju pa se ne osjećaju ugodno onda su fulili profesiju i trebali su da se bave čuvanjem podruma. Radi se o jednostavnom pičkaluku i neprofesionalizmu pa ih ometa ljubav navijača prema svom klubu, navijača koji svu svoju ljubav usmjeravaju prema grbu što njima na grudima stoji i za koji bi život dali. Pritisak im je izgovor kada oni nisu spremni da podrede svoj život onome od čega hljeb jedu i što bi trebao da im je životni poziv, izgovor kada nisu učinili dovoljno na terenu i van njega kako bi postigli nešto u svom životu, lahko je glumiti baju u našoj državi a gdje su im rezultati u ino sceni. Svakog pravog sportistu su naši navijači maksimalno poštovali i nikada se nije žalio za pritisak sa tribina jer mu je to hrana za dušu da se trudi još jače kako bi uspio u životu.
イビチャ・オシム

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 187 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija