Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 2:30 pm

nookey je napisao/la:
ned maj 27, 2018 2:17 pm
Nije Papcevo maslo za ramazana... Obecavao je igracima sto klub ne moze ispuniti a ocekivao da ce se ova uprava povuci.. Ne pitajte kako znam, uglavnom nema ga vise idemo dalje...
Upravo sam htio @Amidzi reci da u ovom poslu nema "svetaca i da treba malo sacekati pa....
Neki da smo se smijali onim "sapunjanjima" daske....
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 2:38 pm

Do jučer niko ništa ne zna pitaju se ovdje za insajderske, od danas svi sve znaju
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 2:46 pm

Covjek se odmori kad neko vrijeme ne otvori forum. U biti iste se vrte napadi i odbrane....
Ja ne vidim kakav je gubitak odlazak Papca, covjek je tu bio prekratko da bi se i upisao a kamo li sta uradio i ostavio neki trag... Za koju godinu vecina ce i zaboraviti da je bio tu. Jbg na toj poziciji nam treba covjek koji je spreman zavrnuti rukavr i ujvatiti se ozbiljna posla...da li mi mozemo naci i pridobiti takvog to je upitno.
U tom kako mi volimo reci sportkom segmentu ( nonsens za jedan fudbalski klub ) lutamo ko muhe bez glave. Sta nam se desava jos imamo i dobre rezultate, svako par mjeseci mjenjamo ljude, struku igrace... Dok to ne stabilizujemo bit ce zalosno gledati onaj istok prazan a bgmi i ostatak tribina, raja ce palamuditi i pametovati po portalima Mostarci postaju najtrofejniji.
Zalosno ali istinito...

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 2:58 pm

Nekako mi je drago sto niko nista nije nagovjestavao i znao a ocito je ova odluka donesena dosta prije jer inace ne bi imali spremnog SD vec.

Ja shvatam zabrinutost navijaca ovdje jer i ja sam sam bio zabrinut jer sam mislio da je ovo odluka iz vedra neba i da nismo spremni za nju. Ali ipak su spremni na sve. :D

Ko ce biti novi SD vidjet cemo, na drugom forumu pise da je sasvim "jako" ime.

Hvala Sasi na ovome do sad, nadam se da je produzio Blagojegica i ubjedio menadjera da Graovac ostane.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:03 pm

Meni vise apsolutno nista nije jasno. Samo to mogu rec. Znaci nista ne kontam.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:05 pm

Amidza je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:03 pm
Meni vise apsolutno nista nije jasno. Samo to mogu rec. Znaci nista ne kontam.
To amidža moj dobri <3
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:09 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 2:38 pm
Do jučer niko ništa ne zna pitaju se ovdje za insajderske, od danas svi sve znaju
Ma vala i ovo me nervira, ova i slicne vijesti dodju kao okidac da se odjednom sve tajne stave na sto. Do juce niko nema pojma, a danas se zna ko je doveo Mehremica, kome Kajkut daje pola plate i ostalo... Taman da je sve od toga istina, dje ste do sad bili?
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:11 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 2:21 pm
Tare1921 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 11:55 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned maj 27, 2018 11:10 am
Kontinuitet smjena uspješno nastavljen :D
Ma davno.. po bakusu ga svaki petak viđam :D
Cenan nikad nije bio bolestan to je bio samo odgovor. Covjek nema vremena za nas posve sad kako je otvorio sa rodjakom onaj kahvesi na Bistriku.
Ne pricaj nebuloze, Cenan je drzao tu liberty, a sad je izdao prostor turcima koji drze lanac tih kafica
Vidim da ti pojma nemas sa lancima pa evo da ti objasnim, taj rodjak necu ga imenovat placa tom gazdi lanca pare da kafic smije nosit to ime i taj kafic mora biti sredjen osto kao svo kafesiji u svijetu. Taj covjijek drzi i kahvesi u SCCu i isti taj rodjak je sa njim ovo otvorio ako ne vjerujes napisat cu ti u pp sve detaljnije pa ti mozes povjerit.
Ja sam dosao na ovu stranicu da saznam malo vise od vas sto se tice sportskih stvari ali sto se tice ugostiteljskih objekata sve znam pasa to mi mozes vijervat.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:14 pm

chile je napisao/la:
ned maj 27, 2018 2:46 pm
Covjek se odmori kad neko vrijeme ne otvori forum. U biti iste se vrte napadi i odbrane....
Ja ne vidim kakav je gubitak odlazak Papca, covjek je tu bio prekratko da bi se i upisao a kamo li sta uradio i ostavio neki trag... Za koju godinu vecina ce i zaboraviti da je bio tu. Jbg na toj poziciji nam treba covjek koji je spreman zavrnuti rukavr i ujvatiti se ozbiljna posla...da li mi mozemo naci i pridobiti takvog to je upitno.
U tom kako mi volimo reci sportkom segmentu ( nonsens za jedan fudbalski klub ) lutamo ko muhe bez glave. Sta nam se desava jos imamo i dobre rezultate, svako par mjeseci mjenjamo ljude, struku igrace... Dok to ne stabilizujemo bit ce zalosno gledati onaj istok prazan a bgmi i ostatak tribina, raja ce palamuditi i pametovati po portalima Mostarci postaju najtrofejniji.
Zalosno ali istinito...

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
Gubitak je tu, jer se ulozilo 6 mjeseci u covjeka, a i planove za naredni period oko njega, i trebao bi da bude zaduzen za bitne stvari u klubu. Sad moras brzo da nadjes rijesenje. Ne znam kako to nije gubitak. Ali vjerujem da ce mo izaci jaci iz ovoga i da ce ljudi u klubu naci dobro rijesenje.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1978
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:19 pm

Mi nemamo ideju kako napraviti neki kostur koji ce se samo nadogradjivati. Doduse ne mozemo zadrzati kostur ekipe da bi u evropi nesto uradili.


Moj izbor je Meho Kodro, ugovor na 3-4 godine. Prikljuciti dacica, sehica i jos par momaka u prvi tim odma pred evropu. nekome od njih cak i dat sansu.
veca, graovac, vranjes(celo), hajdar(saban), zajmovic je taj neki kostur koji imamo.
to zadrzati, doduse prodati jednog hajdar/saban i zakarica.

Veca
Zeric Graovac Kemo ?
Hajdar(Saban) Vranjes(Celo)
? Dacic Zajmovic
?

Ako taj Bakrac dodje, onda imamo u Kemi odlicnog igraca za rotaciju. Ako Meho bude sss onda nek povede Miroslava + Lendric ako se bude htio vratit i jos jedan jablan u spicu za rotacije.
MIRZA RASCIC
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:22 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 27, 2018 2:58 pm
Nekako mi je drago sto niko nista nije nagovjestavao i znao a ocito je ova odluka donesena dosta prije jer inace ne bi imali spremnog SD vec.

Ja shvatam zabrinutost navijaca ovdje jer i ja sam sam bio zabrinut jer sam mislio da je ovo odluka iz vedra neba i da nismo spremni za nju. Ali ipak su spremni na sve. :D

Ko ce biti novi SD vidjet cemo, na drugom forumu pise da je sasvim "jako" ime.

Hvala Sasi na ovome do sad, nadam se da je produzio Blagojegica i ubjedio menadjera da Graovac ostane.
Nama ne treba sasvim jako ime, nama treba neko ko ima znanje, veze i vezice, neko ko je strucan, neko ko zna procijeniti kvalitet igraca i pokupiti igraca prije drugih ekipa. Neko ko je stalno na "terenu" i prati potencijalna pojacanja, neko ko ce na vrijeme produziti ugovore sa nasim vaznim igracima itd. I Papac je sasvim jako ime, pa sta smo to dobili sa njim, apsolutno nista, prvi put u zivotu je radio kao sportski direktor u nekom klubu i kod nas je odradio tu "praksu". Ili dovesti covjeka koji ima ove gore karakteristike koje sam naveo na poziciju sd ili dovesti Amara Osima da bude menadzer, da se pita za sve u sportskom dijelu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:26 pm

Sinan rekao nikad slago nije, nema safunjanja daske

http://spo.rtske.ba/jedan-od-najboljih- ... -grbavici/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:29 pm

Sto se Daniela tice, on nema problema nikakvih da odradi jos jednu-dvije godine, cak i po istim uslovima. Agencija ga zeza jedino.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:33 pm

Brkoo je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:22 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 27, 2018 2:58 pm
Nekako mi je drago sto niko nista nije nagovjestavao i znao a ocito je ova odluka donesena dosta prije jer inace ne bi imali spremnog SD vec.

Ja shvatam zabrinutost navijaca ovdje jer i ja sam sam bio zabrinut jer sam mislio da je ovo odluka iz vedra neba i da nismo spremni za nju. Ali ipak su spremni na sve. :D

Ko ce biti novi SD vidjet cemo, na drugom forumu pise da je sasvim "jako" ime.

Hvala Sasi na ovome do sad, nadam se da je produzio Blagojegica i ubjedio menadjera da Graovac ostane.
Nama ne treba sasvim jako ime, nama treba neko ko ima znanje, veze i vezice, neko ko je strucan, neko ko zna procijeniti kvalitet igraca i pokupiti igraca prije drugih ekipa. Neko ko je stalno na "terenu" i prati potencijalna pojacanja, neko ko ce na vrijeme produziti ugovore sa nasim vaznim igracima itd. I Papac je sasvim jako ime, pa sta smo to dobili sa njim, apsolutno nista, prvi put u zivotu je radio kao sportski direktor u nekom klubu i kod nas je odradio tu "praksu". Ili dovesti covjeka koji ima ove gore karakteristike koje sam naveo na poziciju sd ili dovesti Amara Osima da bude menadzer, da se pita za sve u sportskom dijelu..
Prije da je doveden covjek koji vec ima iskustvo obavljati slican posao kao skaut reprezentacije, zato smo i dobili nekoliko tih igraca, vjerovatno vecina njih i nisu opravdali ocekivanja. Ali jeste obavljao slican posao, barem sto se tice tog dijela vezano za dovodjenje igraca. Da se on sad prilagodi na lokalno trziste, sigurno treba odredjeni period adaptacije i njemu. Iz tog ugla i jesmo izgubili jer se covjek tek i navikao na lokalne uvjete. Ali tezak smo i mi narod, prica se o Bakracu, sta ce nam on Sutjeska ne valja. Prica se od Zajmovicu, kakav je igrac iz Travnika.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:37 pm

Dado Sadiković izgleda produži ugovor sa Mladost Doboj Kakanj. Baš smo pehovi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:38 pm

Tare1921 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:11 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 2:21 pm
Tare1921 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 11:55 am


Cenan nikad nije bio bolestan to je bio samo odgovor. Covjek nema vremena za nas posve sad kako je otvorio sa rodjakom onaj kahvesi na Bistriku.
Ne pricaj nebuloze, Cenan je drzao tu liberty, a sad je izdao prostor turcima koji drze lanac tih kafica
Vidim da ti pojma nemas sa lancima pa evo da ti objasnim, taj rodjak necu ga imenovat placa tom gazdi lanca pare da kafic smije nosit to ime i taj kafic mora biti sredjen osto kao svo kafesiji u svijetu. Taj covjijek drzi i kahvesi u SCCu i isti taj rodjak je sa njim ovo otvorio ako ne vjerujes napisat cu ti u pp sve detaljnije pa ti mozes povjerit.
Ja sam dosao na ovu stranicu da saznam malo vise od vas sto se tice sportskih stvari ali sto se tice ugostiteljskih objekata sve znam pasa to mi mozes vijervat.
https://www.ekskluziva.ba/sportski-dire ... ari/240145
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:43 pm

Lagano mi pocinje ic na zivce ta prica kako je nemoguce radit u Zelji, oko Zelje i sl. (ne ciljam na nekoga ovdje, uopsteno pricam)... ispada kao da u Guantanamo Bay dolaze svi ovi silni igraci i sportski radnici, sve se nesto boje necega, sve ih nesto pritisce, sve sredina ovakva, sredina onakva...samo sto ne placu, pa od cega ste napravljeni u pm? Produzite u kulturno-umjetnicko drustvo kakvo, folklor, ovo-ono. Ili lagano u Elektroprivredu, telekom...pasijansa igras do penzije, prst u uho.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:50 pm

Amidza je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:43 pm
Lagano mi pocinje ic na zivce ta prica kako je nemoguce radit u Zelji, oko Zelje i sl. (ne ciljam na nekoga ovdje, uopsteno pricam)... ispada kao da u Guantanamo Bay dolaze svi ovi silni igraci i sportski radnici, sve se nesto boje necega, sve ih nesto pritisce, sve sredina ovakva, sredina onakva...samo sto ne placu, pa od cega ste napravljeni u pm? Produzite u kulturno-umjetnicko drustvo kakvo, folklor, ovo-ono. Ili lagano u Elektroprivredu, telekom...pasijansa igras do penzije, prst u uho.
Prije da mogucnosti i ocekivanja nisu na istim talasima. Tu nastaje problem. Evo kad bi se npr doveo Sisic iz Mladosti koji je OK igrac, vec gledam komentare.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:53 pm

Mislim da bi se veci dio tog problema otklonio kad bi se jasno naglasilo koji su nam to tacno ciljevi i mogucnosti.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:55 pm

Amidza je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:53 pm
Mislim da bi se veci dio tog problema otklonio kad bi se jasno naglasilo koji su nam to tacno ciljevi i mogucnosti.
Ne bi, vjeruj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], SamoNapad i 150 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija