Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2242
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:26 pm

Oj ofsajda...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:29 pm

Cist gol, svaka cast linijskom sudiji.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:29 pm

Amere Macicu napokon ispravnu odluku da doneses. Cist gol.
1987
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:30 pm

Od svih rezultata ovaj je najbolji za nas, bogami niti će se Sarajevo naguziti Zrinji, a od naših sportskih prijatelja očekujem da nas poguraju. :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:30 pm

Husref dobija nogu, vrijeme je da puste Uscuplica iz ormara.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:30 pm

Brkoo je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:19 pm
storm_raider je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:07 pm
Sta odbrani Pavlovic...
Najbolje bi bilo da bude remi na Pecari. Sirokom bi bjezali 10 bodova a Sarajevu 12..
Apsolutno je X najbolji iz ove utakmice. Zanimljivo da se komsije pitaju kako to da je ovako los Zeljo uopste ispred njih :r
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:33 pm

E jadne konice...Siroki bez dva najbolja igrača, Cabraje i Menala ...i opet ce dobiti po repu...
Kako bi to izgledalo kod nas da nam na duži period nema recimo Zakarica pa onda i Voje ili Blagoja ...pu pu pu
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:33 pm

AsharaK je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:30 pm
Od svih rezultata ovaj je najbolji za nas, bogami niti će se Sarajevo naguziti Zrinji, a od naših sportskih prijatelja očekujem da nas poguraju. :kafa:
Do zadnjeg kola niko nece nikome popustiti a tako i treba, realno mala je razlika u ovih šest timova.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
damirfile
Postovi: 3368
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:37 pm

Ma u širokom je x najbolji nadam se da će kobilja glava poravnjati.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:37 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 11, 2018 6:57 pm
Zaboravljas i Livaju.

Poenta onoga sto pisem, @mirzza, je da je rano za proglasiti Merhemica "najboljim ili najgorim bekom ikada". Jako brzo pretjerujemo, padamo u ocaj i dizemo se prividno u velike visine, a nikada gora situacija nije u drustvu bila. Nije to bas tako. Niti je Merhemic dobar, niti je los, tek trebamo ga ocijeniti kako valja, rano je. Ali, Adzem puno bolje poznaje njegove karakteristike i nosi odgovornost za postavljanje Merhemica, ne mi. Takodjer, generalno - a slozit ces se, siguran sam, mnogo pametujemo za jedva 4000 navijaca i utakmicu za prvo mjesto. Mnogo pametujemo obzirom i na sva desavanja unutar i oko kluba. Ja imam osjecaj da mi samo od Zelje trazimo bas ovako velike standarde i zivo me interesuje trazimo li od zene, ljubavnice, sefa, nadredjenog, podredjenog, prijatelja, muza, djeteta ovoliki standard. Cisto sumnjam, uglavnom spustimo glavu i razmisljamo: "Nek' ne puca."

Bice ovo bolje, cestitam nam prvo mjesto!
Takodjer cestitke na prvom mjestu. Ah da, Livaja ,na njega sam zaboravio jer je odigrao 2,3 utakmice, nesto poput Mailsona samo malo vise.
Mehremic od kojeg ocekujem bolje, ide sve gore i gore i to mi se nikako ne svidja.
Sto se tice navijaca, tih 4.000 je vise nego kad saberes ostale stadione zajedno. Nerealno je ocekivat ina 5 tekmi 3.000 ljudi a na nasoj 7.000. Ja cu doci i dodjem ali ima ljudi koji nece, kojima nesto smeta. Danas pored mene 10 ljudi na sjeveru doziva Zebu, daj Zebu jer zna lopte ostali kao ne znaju ali opet dosao je covjek pa navija pa drugacije to ispoljava, a previse se na forumu kritikuje tih 4000 po tekmi, kao pitat ce se nesto vise navijacka ako nas bude 10.000 u prosjeku, pa toliko je maltene bilo proslu LZP pa sta bi.
Ljudi u klubu rade za klub i za sebe, broj navijaca ce se podici vjerujem u to, idemo prema kraju prvenstva i bit ce IN otici na Zeljinu tekmu, a ako cemo vec porediti kako su danas odigrali i koliko su volje za pobjedom pokazali tih 4.000 im je puno, osim tog nekog presinga u trajanju od 20 minuta nisu nikakvu volju pokazali a mene recimo to najvise boli, mozes da ne znas, ali ne mozes da se ne boris kada igras za Zelju.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7566
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:41 pm

damirfile je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:37 pm
Ma u širokom je x najbolji nadam se da će kobilja glava poravnjati.
realno ne moze mi biti drago da ne izguce
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:41 pm

Ubi ovaj komentator o `bordo timu`...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:44 pm

Napeta igra danas ali ipak zasluzena pobjeda..Idemo sad u Mostar po pobjedu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:45 pm

Kad bolje razmislim najbolja opcija za Mostar je Blagojević Šabanadžović.
Treba nam brzog razmišljanja, a to defnitivno dobijamo sa Anelom. Jovan će morati biti vrhunski svih 90. minuta. Gore Zaka Rama Zec Vojo.. Igrati na periode, snagu postepeno trošiti.
Kemo, kakav god da je, mora biti ispred Bogičevića. Kriminalan danas. Strašno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:47 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:45 pm
Kad bolje razmislim najbolja opcija za Mostar je Blagojević Šabanadžović.
Treba nam brzog razmišljanja, a to defnitivno dobijamo sa Anelom. Jovan će morati biti vrhunski svih 90. minuta. Gore Zaka Rama Zec Vojo.. Igrati na periode, snagu postepeno trošiti.
Kemo, kakav god da je, mora biti ispred Bogičevića. Kriminalan danas. Strašno.
Brate čestitam na 10000 postova, neki bi rekli da si babuka :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2654
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:48 pm

Ostalo je samo jedno objašnjenje za lošu posjetu. Rane od prošle sezone još nisu zacijelile...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:49 pm

Ja sam iskreno do prošlog ljeta bio tip kojem je uvijek draže bilo da Sarajevo npr igra Evropu (naravno nije mi bilo drago kad osvoje išta) prije nego Zrinjski, Borac ili ŠB, ali nakon prošle sezone i slavlja na Koševu kao da su oni titulu osvoji, a ne skinuli je nama promijenio sam i ja način razmišljanja. Imau par dobrih individualaca ali su kao ekipa užas i ne mogu akciju da valja izdgraditi, slavite sad kurve borbu za 4to mjesto
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:51 pm

AsharaK je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:47 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:45 pm
Kad bolje razmislim najbolja opcija za Mostar je Blagojević Šabanadžović.
Treba nam brzog razmišljanja, a to defnitivno dobijamo sa Anelom. Jovan će morati biti vrhunski svih 90. minuta. Gore Zaka Rama Zec Vojo.. Igrati na periode, snagu postepeno trošiti.
Kemo, kakav god da je, mora biti ispred Bogičevića. Kriminalan danas. Strašno.
Brate čestitam na 10000 postova, neki bi rekli da si babuka :D
A neki bi rekli da je bar 7500 od toga psovanje sefu sto radi drugu...
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:52 pm

Utakmica kao ona protiv Slobode. Prvo poluvrijeme katastrofa, ne mogu biti zadovoljan. Drugo poluvrijeme smo se dozvali, pa se moglo vidjeti ko je ekipa koja se pita. Meni je bitna pobjeda, igrom nisam zadovoljan, ali kao što kažem, pobjeda je važna. Ovo su bodovi koji bi mogli biti ključni. Ne znam kako su neki očekivali trpanje danas, pa ljudi ovo je liga za prvaka...
Moja analiza po onome što sam vidio:
KJOSEVSKI- igrač utakmice za mene, spasio nas je, ima nesigurnosti nekih ali ja sam zadovoljan. Hvala Veca.
HADŽIĆ- izgubljen, kao da nema pouzdanja, ali treba shvatiti, ipak mu je prva utakmica. Treba i njemu vremena da se adaptira...
GRAOVAC- odličan, kao i uvijek
BOGIČEVIĆ- ja sam zadovoljan i njegovom partijom, bilo je grešaka, ali Bogi je odigrao dobru partiju
MEHREMIĆ- nisam zadovoljan, u prvom poluvremenu katastrofalan, postavljanje loše, previše bježao od svoje pozicije prema štoperima, to dovodi do opasnosti... Ja se nadam Projiću protiv Zrinjskog.
BLAGOJEVIĆ- igrač utakmice br.2, odlična partija, bilo je lijepih poteza, zanimljivih ideja koje nažalost nisu prošle. Čestitke i za 100. nastup mozgu ekipe! :pljesak:
HAJDAREVIĆ- ništa specijalno
VRANJEŠ- iznenadio sam se njegovim skokovima, mnogo je danas radio, borbeno odigrano, ali moraće bolje
ZAKARIĆ- u drugom poluvremenu smo napokon vidjeli starog Zakaru
ZAJMOVIĆ- slabo
UBIPARIP- hvala majstore, kao i uvijek mnogo radi za ekipu, još onaj sprint u devedesetoj... Kapa dolje kralju!
Od izmjena bih izdvojio Ramovića. Dozvao se, strašno odigrao one minute koje je dobio, bravo Sinane.

Eh, još samo da kažem za posjetu. SRAMOTA! Stidite se svi koji se nazivate navijačem Željezničara, koji ste bili u mogućnosti, a niste došli. Stidite se! Hoćete titule, hoćete sve, a nigdje vas. AKO NEĆETE SAD, NEMOJTE DOLAZITI NI NA DERBI, NI PROTIV ZRINJSKOG, A NI NA PROSLAVU TITULE (ako Bog da). Takvi likovi nam nisu potrebni. :guz:

I još da spomenem onog sa sjevera "izbiiiij"
Kralju šta uzimaš daj i meni :lol:

Moram napisati i za Krupu. Ljudi igraju odlično. Niko se protiv njih neće naigrati. Igraju lijepo, brzo, i vjerovatno da imaju ime i navijače kao što imaju Željo, Sarajevo itd. mogli bi daleko otići. Ljudi su za malo vrijeme uradili veliki posao i na tome im treba čestitati, bez obzira na sve.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:53 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:45 pm
Kad bolje razmislim najbolja opcija za Mostar je Blagojević Šabanadžović.
Treba nam brzog razmišljanja, a to defnitivno dobijamo sa Anelom. Jovan će morati biti vrhunski svih 90. minuta. Gore Zaka Rama Zec Vojo.. Igrati na periode, snagu postepeno trošiti.
Kemo, kakav god da je, mora biti ispred Bogičevića. Kriminalan danas. Strašno.
Po meni isto bi igralo tih 6 u vezi-napadu jer nam oni pružaju najviše kretanja i kreativnosti čega nam je nedostajalo danas i više nego očigledno.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 214 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija