Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:59 am

https://youtu.be/PEUCS7kcAMs

Šta im čovjek radi, navalja ih petoricu ko čunjeve, eto koliko im znači utakmica, titula, navijači, gledajte duel igre majko mila.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:00 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Mato Neretljak, zvani " Pošteno i od noge do noge " slika
Onaj gore sve vidib
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:03 pm

Moralo bi se nekako reagovati na onaj besramni penal poklonjen Zrinjskom. Kukalo se i natezalo da se nama nešto štima, i na kraju će onakav penal bukvalno riješiti prvaka. Nadam se da će im za to neko dobro ogaditi fudbal u pretkolu Lige šampiona.

Ipak, dobro je vidjeti da je ogromna većina ovdje svjesna da je sve bilo do nas, da je čak i taj penal manje važan u odnosu na ono što smo mi sami sebi usrali. Nismo zaslužili titulu, ovo nije šampionska ekipa, ovo nije šampionska igra, ovo nije trener šampiona. Odlično je, čini mi se, @exbabilon nedavno napisao da mi jednostavno ni ne izgledamo na terenu kao šampioni. Iz ove dvije odlučujeće utakmice, gdje su nam minimalno dva boda bila potrebna, mi uzmemo samo jedan, a i njega apsolutno nezasluženo. A ne smijemo zaboraviti ni Tuzlu. Tri velike utakmice, tri velike šanse da prelomiš prvenstvo, a ispadoše samo dva jadna boda...

Po meni je glavni krivac Petrović. Očajno je pripremio i očajno vodio ta tri ključna gostovanja, bez hrabrosti da se postavi kao šampion, nego nekakva igra da pošto nije loš ni bod, čekat ćemo svoju šansu, a nikako da skonta da kad ovima igračima zada takvu koncepciju, to na terenu ne liči ni na šta, to na terenu izgleda kao da ćemo čekati prvo da primimo gol, kao jučer, pa ćemo onda nešto pokušati i igrati. Ništa od toga, buraz, to sa ovim igračima ne može, oni to što hoćeš ne znaju, kao što nisu znali ni ono što je Kostić htio. Ponekad im se doduše omakne, pa izgleda da znaju, ali ne znaju. Čak su mu naši igrači pokazali u Krupi da oni ne znaju to da igraju ni ako sve krene po planu, ako se fakat desi da bez puno rizika prvi zabijemo gol, mi to ne znamo kako treba braniti, nego umjesto toga izgledamo da čekamo da ga primimo, pa ćemo onda opet početi malo da igramo.

Ja bih imao strpljenja i sljedeću sezonu, da sačekam Petrovića, da vidim da li je shvatio kako je umjesto šampiona ispao skoro pa kukavica, da li će nešto naučiti iz svega ovoga. Kad je otjeran Odović, pisao sam da sam svjestan zašto je dobio otkaz, ali ja bih ga ipak ostavio da proba sam popraviti belaj koji je napravio i da nauči iz vlastitih grešaka. Nije se kod nas Petrović obrukao: donio je davno Evropu, koja jeste bila upitna, iako smo to zaboravili, dobacio je do polufinala kupa, evo teoretski je u igri za prvaka i u zadnjem kolu, kao i Odović, a dva kola prije kraja je imao i titulu u svojim rukama. Problem je što je pokazao da nije šampion, da ne razmišlja kao šampion, da se puno bolje snalazi u situaciji kada ganja šampiona nego kada brani prvo mjesto. Kažem, ja bih ga sačekao još jednu sezonu, da vidim da li može više od drugog mjesta i polufinala kupa, da vidimo kako bi to izgledalo kada bi nas vodio od samog početka sezone, bez tuđih minusa i problema.

Ako uprava ipak konta da se ne može preći preko ovog ispuštanja titule, onda se zna ko je već nekoliko puta dokazao da jeste šampion...
FK Željezničar 1921
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:04 pm

cikazubo je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:59 am
https://youtu.be/PEUCS7kcAMs

Šta im čovjek radi, navalja ih petoricu ko čunjeve, eto koliko im znači utakmica, titula, navijači, gledajte duel igre majko mila.
Mi nemamo igraca koji je ovo u stanju. Mozda Zakaric kada se sredi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:04 pm

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:05 pm

Vukomanovic nije potpisao jer mu je menadzer u zadnji tren trazio vece pare od dogovorenih
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:07 pm

BabOsim je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:00 pm
Jaozinho22 je napisao/la:Mato Neretljak, zvani " Pošteno i od noge do noge " slika
Onaj gore sve vidib
:lol:
Ma ćelavi je pogubio konce, ispunio je Evropu koju smo imali faktički na početku lige za prvaka, dovodi igrače s onom neznalicom koji moraju igrat kakvi god bili, stavlja Ugljesu na derbiju Jer je došao neki skaut zbog njega :lol: Jedina taktika je nabij na Miru, bunker pa sta se gore uradi i ako se uradi onda neko računanje bodova. Ako se babuka ne vrati svejedno mi je hoće li celo ostat ili će doći neko drugi iz lige...
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:08 pm

Samo nemojte na ljeto da prizivate Djelmica, Kvesica i jos bivsih igraca pa da se onda zalimo kao sad na Kerlu, Bogicevica, Jahica - na kojeg su pojedini svrsavali dok nije dosao i napravio sto je napravio.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:08 pm

Ako ovaj ostane i narednu sezonu opet ćemo biti 3. ili 4.

Ako je to cilj navijačima Željezničara onda ostani Slavko :) Ali je onda možda bolje staviti nekoga iz omladinskog pogona za šefa struke jer sumnjam da može biti lošije pozicioniran od 3. ili 4. mjesta :) A prije će gurnuti nekog omladinca u prvih 11 :)
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:08 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:05 pm
Vukomanovic nije potpisao jer mu je menadzer u zadnji tren trazio vece pare od dogovorenih
Nije tačno.
1987
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:09 pm

cikazubo je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:59 am
https://youtu.be/PEUCS7kcAMs

Šta im čovjek radi, navalja ih petoricu ko čunjeve, eto koliko im znači utakmica, titula, navijači, gledajte duel igre majko mila.
Gledaj ti izivljavanja nad bagrom. Nemanja ko Ronaldinjo birvaktile.
Sljamu, okacite ovo na instagram !
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:09 pm

prekopirana sezona/ polusezona kao i prosla sa mulalicem, epilog, skoro pa isti
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:09 pm

Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:36 am
Ajzea je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:35 am
slika

!
Kada ce na godišnji?
I kada se vraca?
Samo pitam :D
Mislim da za ovim hinjskim pokusajima da izblatis najtrofejnijeg trenera naseg kluba nema potrebe jer jedan je AMAR OSIM!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:09 pm

shzna je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:08 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:05 pm
Vukomanovic nije potpisao jer mu je menadzer u zadnji tren trazio vece pare od dogovorenih
Nije tačno.
Ja ne mogu da vjerujem da se niko ne sjeca zasto Vukomanovic nije dosao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:10 pm

uz malo transplantacije mozga, uglješa je igrač sa evropskim karakteristikama, što se za većinu ostalih ne može reći. za njega se bar može reći - možda nadođe, mada prije neće. a većina ostalih znaš da je to to i da nema dalje i bolje.

da ima transplantacije mozga, mi sad imamo mlad i evropski vezni red: uglješa, dado, žera.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:11 pm

shzna je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:08 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:05 pm
Vukomanovic nije potpisao jer mu je menadzer u zadnji tren trazio vece pare od dogovorenih
Nije tačno.
Jesil siguran jer sam to cuo od provjerenog momka iz kluba
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:12 pm

shzna je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:08 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:05 pm
Vukomanovic nije potpisao jer mu je menadzer u zadnji tren trazio vece pare od dogovorenih
Nije tačno.
jeste tačno.

ali da li je to bilo "inspirisano" onim napisima i u želji da se ispali, a ne da se stvarno uzme ta lova...znaju samo oni. životno - vrlo moguće da jeste...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:13 pm

Nije tačno jer su tad pljuštale ružne vijesti po raznim sajtovima, medijski pritisak je učinio svoje i naši su se odlučili za 1. opciju iz skupine B. To je Nikolić objasnio već.

Ili sam ja nešto pobrkao. :mrgreen:
1987
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:14 pm

ama jeste tačno. a jel to dovelo do toga...moguće.
gradi željo boli te *****
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:14 pm

ChWilla je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:10 pm
uz malo transplantacije mozga, uglješa je igrač sa evropskim karakteristikama, što se za većinu ostalih ne može reći. za njega se bar može reći - možda nadođe, mada prije neće. a većina ostalih znaš da je to to i da nema dalje i bolje.

da ima transplantacije mozga, mi sad imamo mlad i evropski vezni red: uglješa, dado, žera.
Transplantacija mozga, ugradnja muda i vjestacko celicenje su jedino sto nam je potrebno za mlad i europski vezni red.
Nije tesko, malo je truda potrebno !

@shzna
Tacno je.
 

 

Prijava  •  Registracija