Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:20 pm

da smo mi prošle godine imali četiri boda zaostatka tri kola prije kraja, mi ne bi ni pokušali da stignemo, završili bi treći ili četvrti. mi bi bili zauzeti tjerajući ovog i onog da uopšte vidimo šta može. ima još jedanaest kola, sjedi, oguli jabuku, vidi ko ne može, vidi ko može manje, ko može više i vrati se jači. sad idu dvije kod kuće, pa onda revanš opet u mostaru. pokaži jesi li zaista za titulu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:32 pm

Jbg, nizovi od Zrinjskog do Zrinjskog :D
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:32 pm

Minjore je napisao/la:
sub mar 03, 2018 5:23 pm
Trebao je. Yebem bilbiji od djeteta pa do nasjtarijih clanova. Posebno sestricu njegovu slatku.
Upravu si, koje je ono djubre provokatorsko, hinja mala. Dočekati na Grbavici lijepim psovkama i željama. Yebo sve svoje.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:39 pm

Mislim da nam je odbrana kompletna nesigurna, a da je najsvjetliji pojedinac Siniša. On i Daniel se zaista bore, ginu, Daniel pravi greške u pasovima, ali mislim da je to u prevelikoj želji i nervozii zbog lose igre i sto konstantno mora pratiti Bogija koji je bio kriminalan. Adzem treba Mehremicu reci da mozda prema naprijed zna i moze istrcati, ali u defanzivi mora stajati uz igraca i ne odvajati se od njega, jer stalno ispada zbog tog davanja prostora. Zrinjski puno agresivniji, na granici kartona konstantno, a mi mlako, polako to jeste bez muda. Glavu gore, svi kiksaju, bitno je da popravimo igru i da nam se ne dešava ovakva pickasta igra.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:40 pm

Ma nista nije gotovo, daleko od toga. Ako je ista Adzem do sad pokazao, to je da nije tvrdoglav, da mijenja kad vidi da nesto ne ide. Po tome je odmah koplje iznad ovih mazgi od trenera u PLBiH. Neka nas razbudi ovaj poraz. Dobro je i sto se zakuhalo poslije tekme, neka zapamte igraci i neka im se revansiraju na terenu. Tekme protiv Mladosti, Sirokog, pitara, Radnika treba da su nam vodilja.

Danas smo i imali neku igru, dok se teren nije pokvario. Tu onda Vranjes i Blagojevic zajedno nemaju sta da traze, treba neko da trci, da preore teren, da im otvara prostor. Tesko ces u takvoj situaciji da vezes nesto, od noge do noge. Taj neko je, evidentno, Hajdarevic. Adzem to nije vidio na vrijeme, Boze moj. Problem nam je odbrana i to necemo rijesiti tek tako, jer alternative nemamo. Adi je nazad los, to svi znamo, ali se i puno nervoze uvuklo danas u zadnju liniju, dosta losih reakcija Bogija prije svega. Nije realno ocekivati da smo tako losi nazad svaku utakmicu, ali ce nam to do kraja sezone predstavljati problem. Lijevo ce puhat, jer imas Mehremica i Zeca koji ne znaju sta je odbrana.

Uz sve to, imao si igrace koji su od pocetka u nekom strahu i grcu. Moguce da je na to uticalo 7 dana u karantini, jer onda mozgas i spremas se za samo jednu utakmicu, samo na to mislis. Svi, uz mozda izuzetak Graovca, Sinise i Kjosevskog su podbacili. S previse respekta smo usli u utakmicu. Nisu Real ba, ko ih jebe. Kako god, Baka je danas Adu preslusao, koliko god mi mrzak bio. On trecu izmjenu pravi nekih 5 minuta nakon Adine prve, a vodi 1:0 i njegova ekipa nas ubija u pojam. Mislim da to dovoljno govori o tome koji je trener bolje reagovao na sve sto se desavalo na terenu.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:40 pm

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/vide ... rom/111336

Da vam ne promakne legenda, vec je i pjesme naucio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:43 pm

e mora nastaviti ne biti tvrdoglav. da je bio, bio bi bivši do šestog kola. ako kemi ne vjeruješ dovedi sad stopera kao onda voju.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:43 pm

Kako Siroki danas obezbijedi Radniku LZP, za laganih 6 boba u nastavku
1987
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:44 pm

Njima je dole GOŠK zabio dva gola..sreca pa ne igramo vise sa GOŠKom :kafa:

Hajdare halali sto sam rekao da si bio umoran protiv slobode...pa ti si mašina i kad hodaš po terenu
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:44 pm

igla je napisao/la:
sub mar 03, 2018 6:40 pm
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/vide ... rom/111336

Da vam ne promakne legenda, vec je i pjesme naucio.
Nevjerovatno kako je momak glup. Zatvori sebi guzicom vrata ne samo u Zelji, nego u gradu citavom. Za maksimalno koju milju maraka vise, ako i toliko...a i to za iducih godinu, dvije, pa se onda snalazi. Mogli smo ga po lijepom pamtit, al eto. Svasta.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:44 pm

igla je napisao/la:
sub mar 03, 2018 6:40 pm
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/vide ... rom/111336

Da vam ne promakne legenda, vec je i pjesme naucio.
Ima li još neko da ga brani, da kaaže da je legenda. Kako se uhljupi poseru po svemu što im je Željo dao, da Bog da nikad ne zaigrao za njih i oprostio se na kraju sezone.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:45 pm

ChWilla je napisao/la:
sub mar 03, 2018 5:50 pm
fcz je napisao/la:
sub mar 03, 2018 5:27 pm
Ne znam sta hocete, pometeni smo od ekipe koja je u svim segmentima jednostavno bolja. Mozemo mi pjevati do sutra o sudijama i guranju, za to vrijeme oni izgradise sistem koji donosi za nase uslove izuzetne rezultate - cak i nevidjene u nasoj ligi, ako uzmu i trecu titulu u nizu. Mi mastamo o nekakvoj tituli a oni nas na Grbavici preslusali a danas nas oducili od fudbala. Nema druge nego spusti se na zemlju, suti, radi i mozda ih jednog dana dostignes.
a bitan dio toga je što on nema samozvane legende, nema navijače pojedinih igrača i menadžera, nema nikoga ko hoće da mu uzme zemlju oko stadiona, i tako dalje. umjesto toga on ima pravu, istinsku podršku vlasti svog dijela države, u svakom pogledu. i ima mir da igra lopte. i zato svaki bivši igrač i želje i sarajeva bolje igra dole nego ovdje...
Pa kad tako postavis stvari, onda nam buducnost jos crnje izgleda, jer nit ce se kad poboljsati vlast nit nas mentalitet.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:46 pm

Izvuci pouke, zapamtiti im ovo i idemo naprijed.
Vidimo se za 15tak dana pickice
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:47 pm

I da smo dobili, valja nam sa zrinjskim igrati još dva puta. Loše je ovo bilo danas, baš loše al' idemo dalje. I da, legendi yebem sve po spisku.

Anketa: viewtopic.php?f=73&t=662
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:49 pm

Steta stvarno steta za ovo danas, najlošije odrađena utakmica po meni u sezoni. Ne treba dizati paniku i tenzije samo ostaje zal sto se odigralo bez ispaljenog metka...
Ps: Bilbiji se na Grbavici sjetiti od cukundede pa na dalje
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:51 pm

Bilbija fasista i provokator mali. Poseban tretman zasluzuje na Grbavici. Vjerujem da istok nece iznevjeriti. 8-)
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:52 pm

Iz ovoga izvuci neku pouku konacno, utakmica protiv glavnog rivala oni je najlosije odigraju.

Idemo dalje, Celik pa u LZP cekati kiks Zrinjskog.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:54 pm

Amidza je napisao/la:
sub mar 03, 2018 6:44 pm
igla je napisao/la:
sub mar 03, 2018 6:40 pm
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/vide ... rom/111336

Da vam ne promakne legenda, vec je i pjesme naucio.
Nevjerovatno kako je momak glup. Zatvori sebi guzicom vrata ne samo u Zelji, nego u gradu citavom. Za maksimalno koju milju maraka vise, ako i toliko...a i to za iducih godinu, dvije, pa se onda snalazi. Mogli smo ga po lijepom pamtit, al eto. Svasta.
ma ne pamti to niko. a oni s kojima pije kafu ga i podržavaju. možemo se kladiti po šta hoćeš...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:55 pm

Dokazao je kako se to radi.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:56 pm

ChWilla je napisao/la:
sub mar 03, 2018 6:54 pm
Amidza je napisao/la:
sub mar 03, 2018 6:44 pm
igla je napisao/la:
sub mar 03, 2018 6:40 pm
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/vide ... rom/111336

Da vam ne promakne legenda, vec je i pjesme naucio.
Nevjerovatno kako je momak glup. Zatvori sebi guzicom vrata ne samo u Zelji, nego u gradu citavom. Za maksimalno koju milju maraka vise, ako i toliko...a i to za iducih godinu, dvije, pa se onda snalazi. Mogli smo ga po lijepom pamtit, al eto. Svasta.
ma ne pamti to niko. a oni s kojima pije kafu ga i podržavaju. možemo se kladiti po šta hoćeš...
U pravu si, stoji i to. Ko nas jebe kad smo budale. Pamtice ko ima ista u glavi.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 240 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija