Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 5:40 pm

Gdje su manijaci u svemu ovome?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 5:40 pm

Amar je Zebu otjerao zbog takvih stvari.
Tu se donekle i jest upravu, ali se i upravu da je Amar bio sve i bio je takav da je dao njima do znanja da ne mogu to raditi.
Treba i sad dat do znanja. Zasto se to ne radi i zasto konstantno igracima prolazi to. E to je problem kluba i to trebaju rijesiti ako hoce napredak u sportskom dijelu.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 5:43 pm

Gdje je Beslija?
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 5:45 pm

Ako se to desilo. Zasto ga je poveo u Estoniju...
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 5:46 pm

Zec je trebao biti nogiran iz kluba nakon onoga sa adzemom. Ali neki pritisci sa tribina debili koji mu banere prave za dres ili kahvu su doveli da se ponovo vrati.
Drugi put je trebao da bude nogiran i na ulici prevaspitan nakon onoga šta je o legendi Adzemu napisao na društvenim mrežama. Sada opet pravi probleme. Pa dokle više govno seljačko.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 5:48 pm

damirfile je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:46 pm
Zec je trebao biti nogiran iz kluba nakon onoga sa adzemom. Ali neki pritisci sa tribina debili koji mu banere prave za dres ili kahvu su doveli da se ponovo vrati.
Drugi put je trebao da bude nogiran i na ulici prevaspitan nakon onoga šta je o legendi Adzemu napisao na društvenim mrežama. Sada opet pravi probleme. Pa dokle više govno seljačko.
Zeca je branio onaj sanel halilović i njgovi pajdaši. Taj isti senel, svaku utakmicu i domaću i gostujuću u svečanoj loži sa upravom.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 5:50 pm

bezveze se nervirate ja vam kažem.
ona očajna slika ekipe sa treninga je čisto plod krčmarevićevih ideja apsolutno nejasnih svakome.
i boga mi vidim svi rade mirno na treningu, kad galami krčmarević na dotične svi šute i niko ne smije da odgovori pa ja ovo ja ono, a kamoli šta drugo da urade.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 5:51 pm

damirfile je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:46 pm
Zec je trebao biti nogiran iz kluba nakon onoga sa adzemom. Ali neki pritisci sa tribina debili koji mu banere prave za dres ili kahvu su doveli da se ponovo vrati.
Drugi put je trebao da bude nogiran i na ulici prevaspitan nakon onoga šta je o legendi Adzemu napisao na društvenim mrežama. Sada opet pravi probleme. Pa dokle više govno seljačko.
Do onda kad ga suspendujes pa ga ne vratis vise nikad.
Ti ga vratis i pokazes da moze radit sta hoce.
Seljacina iz Bugojna ( da se neko od tamo ne uvrijedi ), da ti nije brata radio bi u onom Shisha baru.
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 5:54 pm

Koga ba Zec udario? Krcmarevica? Hahaha dajte ne budite smjesni.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 5:57 pm

Moze li neko tacno reci, kada i koga je udario Asim Zec?
U onom sukobu sa Adzemom sam bio na njegovoj strani posebno zbog suspenzije jer je ocito bilo da se lome koplja na jednom igracu ,ali ako je udario Krcmu treba raskinuti ugovor zbog nediscipline i kraj price, neka visi i neka bude nauk svima. Jos ga debelo kazniti.
Druga stvar je sto je ruzno sto se to iznosi preko foruma, to su stvari koje se rjesavaju unutar kluba a ne na forumu na kojem se poziva na linc takvih igraca i zbog toga nikad necemo iz mahale izaci.
Treca stvar koja govori o nama je da nam je papak iz vlasenice koji je davio naseg kapitena protiv Olimpica, psovao Zoloticu, a kasnije se vratio, tuzio klub u prostorijama pitara nakon toga ponio kapitensku traku. Tu smo traku tada srozali do p.m i dali do znanja da svaki papak koji dodje u Zelju moze da radi sta hoce.
Fuj. Taj gad nam nista dobrog donio nije od 2016 do danas i ako starta sutra u Estoniji nek ga Krcma sam sebi odsjece na panju.
Ne znam zasto se ovdje pravi atmosfera da se trener tjera, kao da neko namjerno radi da ne prodjemo Estonce i atmosfera na ovom forumu je pogana do p.m.
Sta u slucaju kiksa u Estoniji, hoce li se po starom dobrom obicaju smjeniti trener ili ce se ici na trening da prica sa igracima ili ce navijaci braniti igrace.
Zbog ovakvih stvari treninzi trebaju i moraju biti van Grbavice, i to zatoreni za javnost a trener neka rjesava stvari sa tom kvarnom robom.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 5:59 pm

Grbavica je napisao/la:
uto jul 10, 2018 10:35 am
teteac8684 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
uto jul 10, 2018 10:13 am
Kokot je legenda, imacemo poseban podforum posvecen njemu.
:rofl: :rofl:
U buducem muzeju fk Zeljeznicar posebna prostorija ce biti posvecena Kokotu. Predlazem da se epitet legenda oduzme Stanicu i Bekricu a dodijeli Zoranu.

Da ne spominjem da su pojedini profesori na PMF-u i DIF-u poceli izucavati (svako na svoj nacin) njegovo simuliranje trcanja.
Eto zato ovi danas trce a ne simuliraju trcanje pa dobijes karinu vec dvije godine....

Sramota je da se bude ironican prema liku koji je za Zelju dao vise nego sto ce mnogi ikad dati....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:01 pm

A da se ova priča i problemi baš danas iznose nije iznenađenje, pa sutra igramo Evropu i to se namjerno radi. Atakuju na klub sa svih strana.
Kako bi volio da budući kamp bude negdje van grada pa da ne znamo ni kad je trening.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:05 pm

CURVA je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:44 pm
Svi smo krivi igraci treneri navijaci apsolutno svi mahala nas jebe generalno u svakoj sferi naseg zivota onda sve sto cujemo uzimamo zdravo za gotovo ne mozemo mi traziti da igraci budu profesionalni kad ja prvi kad ga vidim milion stvari ga ispitam znaci spustiti lopticu i daj malo da uzivamo divli smo tenziju zadnju godinu da to nije normalno a nista nismo tim dobili osim sto smo nase zelji otezali sto smo sebi radost uskratili tim kupom a dusmanima smo dusu ispunili hajmo malo svi upamet
:placeodsmijeha: jesil to ljut pa me ne prozivas :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:06 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:34 pm
DANAN je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:27 pm


ma loše odluke uprave u biranju šefova se pravdaju belajima u svlačionici. da je rak u tri godine ili bi crknuli ili izliječili, a ne sitniš s kojim se iole normalan trener sa mudima može izboriti.
nema apsolutno nikakvih problema.
to što neko trača na kafama svog šefa ne znači da ga ne sluša na poslu. i ja svog radi kamaru loših odluka po kafama crnjačim,ali sutradan na poslu pičim onako kako mi kaže.. svidjelo se to meni ili ne.
Ti sad satro pametan jel de....
Jeli tebi normalno da igrac (asim zec) udari trenera samo na treningu...
Jeli tebi to pravdanje za los odabir trenera....
Meni nije.
šta radi u klubu?
gdje trener da ga pomnoži s nulom kao šef njegov?
gdje uprava da ga pošalje da valjkom crta linije po terenu?
što amara nisu šamarali?
ne šupljirajte.
Amara su samarali ali navijaci....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:09 pm

Upravo se te stvari iznose na forumu zato sto sto se ocigledno ne rijesavaju u klubu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:11 pm

Ma samo transparentno. Zec kad je pisao po drustvenim mrezama govorio sam da ga treba sa noge na nogu..
Krcmarevicu treba dati podrsku maksimalnu. Papke odstraniti iz kluba.. Zeba ima bitnu ulogu isto u svemu tome samo je pitanje koliko ce biti iskren. Haj ti znas se 10 godina sa Kjosevskim lupam i na sastanku nekom kazes takav je i takav je. Zeba mora imati muda prije svega i raditi u interesu kluba da mu babo igra. Krcmarevic ima znanje 100% to sto ovi strucnjacu ovdje ne vide dalje od nosa njihov problem.
Bezveze me banovaste 15tak dana.. a dok ovi PP ajzeje orgijaju nikom nista
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:11 pm

.
Zadnja izmjena: igla, dana/u sri jul 11, 2018 3:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:12 pm

problem je sistemski i kulturni. u vrijeme ode nije bilo zeca, vedran je bio tek stasali junior sa šakom seniorskih minuta (nije mi teško povjerovati da je danas problem - ali tada teško), a blagojević isto tek došao. ali uvijek neko jeste.

naravno jeste dijelom i do trenera. ali ne samo do njih, a samo na njima se lome kola, plus ponekom igraču kad pretjera baš šesnaest puta. oda je dijelom sukrivac što su mu dovedeni neadekvatni igrači, jer je i on klimnuo glavom. slavko je na izričit upit uprave smatra li da neko namjerno pravi probleme to rekao da misli samo za bekrića. a naravno da nije bio samo bekrić. ado adžem da opravda svoje izbore igra ih 14 utakmica zaredom i oni od umora zaborave i to što znaju. i tako dalje. ali mi smo napravili kulturu gdje se to ne rješava, nego mete pod tepih dok ne eskalira, i popuši ga samo trener.
gradi željo boli te *****
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:12 pm

Možda bih i ja tjerao šefa da ne znam raditi svoj posao, a vidim da ga nikad ne mogu naučiti. To je otprilike jedini razlog njihovih komentara. Da znaju igrati fudbala i da imaju mrvu inteligencije, milina bi im bila učiti nove taktike, ovako su samo fudbalski neuki paraziti.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:16 pm

Mi cirkuzamo sa Kokotom,da je srece da ovi igraci imaju postovanja prema svetom dresu kao sto je on imao i kome je bila cast nositi grb na srcu najveceg kluba u drzavi

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 302 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija