Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:40 pm

Cuj strucnjaci iz uprave, a momak zeli da ode da zaradi nesto, a i zasluzio je. Ja price majko mila.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:41 pm

teatrale36 je napisao/la:
Dimitrije113 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 1:16 pm
teatrale36 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 11:48 am
Ja sam bio na Zapadu ali nisam vidio tu reakciju, nebitno sad, mada mislim da bi trebali svi malo da zivnu da se trznu da daju jedan drugom i podrsku i kritiku, a ne onako ko sline da se vuku, isprepadani, ne smiju onom djetetu sto dohvaća lopte nista reci, vise smo mi s tribina se derali na njega.
Meni stvarno vise ne igra ulogu o ovom dijelu sezone gladati kome ističe ugovor ko ce nam valjati u narednom periodu, daj najbolje pa zvali se oni Zeba, Zec,Crnov ili neko dijete od 15 godina iz pionira, pusti sad ugovore, pare, svakako smo u dubiozi daj titulu da uzmemo.
U pravu si nije Blagojević godinama bio nikakva prevaga,ali mi smo iz sezone u sezonu sve slabiji jadniji i sad nam on ispade glavni igrač eto na sta nam je ekipa spala.
Sacuvaj boze. Sta vi pisete. Pa Blagojevic je izmislio fudbal za 95% igraca u celoj ligi.Nema s kim da odigra i sad vam je on kriv. Neverovatni ste jbt.
Meni je dobar nego kazem stručnjaci iz Uprave su ga prekrizili na pocetku sezone, kao necemo produziti ugovor svakako mu ističe, a on daleko najbolji veznjak ove sezone.
I ovde su to pojedinci pisali kao sta ce nam Blagojević imamo djecu i sl. eto koliko znaju o nogometu.
Nemoj lagati. Nije lijepo.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:43 pm

Blagojević želi da ode zato se trudi gine pokušava. A zakaric izgleda već otišao pa ga boli kita.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:49 pm

Ma ja, pojedini brane bez obzira sto smo loši, uvijek se nadje neki izgovor za loše stvari, cuvamo se za iducu utakmicu i tako u nedogled, do neki dan priča sta ce nam Kup idemo na titulu, sad skroz drugo sad odjednom treba zapeti u TZ. Naravno da je trebalo ici na oba fronta ravnopravno pa nismo mi visočka Bosna ali gubitnički mentalitet je usao u sve pore kluba i medju nas navijače i dok se to ne izbije nema napretka.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:52 pm

Sta ko brani? Samo dupla kruna dolazi u obzir, al mi pricamo o Blagojevicu ako se ne varam.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:57 pm

teatrale36 je napisao/la:Ma ja, pojedini brane bez obzira sto smo loši, uvijek se nadje neki izgovor za loše stvari, cuvamo se za iducu utakmicu i tako u nedogled, do neki dan priča sta ce nam Kup idemo na titulu, sad skroz drugo sad odjednom treba zapeti u TZ. Naravno da je trebalo ici na oba fronta ravnopravno pa nismo mi visočka Bosna ali gubitnički mentalitet je usao u sve pore kluba i medju nas navijače i dok se to ne izbije nema napretka.
Kakve to ima veze sa tim sto si slago? Nije to lijepo.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:07 pm

Ja evo nisam upucen pa ako moze neka mi neko objasni zasto Amar ne moze.
Slobodan je, kako znam ni kafanu vise ne vodi, da hoce radit hoce jer je bio kandidat za repku, a nama treba trener koji ce donijeti trofeje i opcenito covjek koji zna izabrati sebi saradnike i balansirati kompletnim sportskim segmentom.
Da se on i Miske ne mogu je takodje suplja bar po rijecima predsjednika kada mu se postavilo pitanje na tu temu.
I u cemu je kvaka onda?
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:10 pm

Grbavica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 1:57 pm
teatrale36 je napisao/la:Ma ja, pojedini brane bez obzira sto smo loši, uvijek se nadje neki izgovor za loše stvari, cuvamo se za iducu utakmicu i tako u nedogled, do neki dan priča sta ce nam Kup idemo na titulu, sad skroz drugo sad odjednom treba zapeti u TZ. Naravno da je trebalo ici na oba fronta ravnopravno pa nismo mi visočka Bosna ali gubitnički mentalitet je usao u sve pore kluba i medju nas navijače i dok se to ne izbije nema napretka.
Kakve to ima veze sa tim sto si slago? Nije to lijepo.
Ne znam ko laze nego se pojedini istine boje. Nemam ja tebi sta objasnjavati niti nesto lagati , ja ni svom djetetu ne lazem i suplju ne bacam.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:11 pm

macuju se cunama.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
alombardo
Postovi: 986
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:14 pm

A sad sampionski niz TITULA
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:25 pm

Zakarić je već jednom nogom u Olimpiji i boli ga ćuna i za nama i za našom podrškom i titulom i svim. On bi najradije presjedio sve na klupi da se ne povrijedi...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:26 pm

Pa nek presjedi, mozda ce neko dat malo vise nego sto on daje sad. Bgm nije ni tesko, nek jednom probije uradit ce vise nego on za ovo proljece.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:30 pm

nookey je napisao/la:
pon apr 16, 2018 2:25 pm
Zakarić je već jednom nogom u Olimpiji i boli ga ćuna i za nama i za našom podrškom i titulom i svim. On bi najradije presjedio sve na klupi da se ne povrijedi...
Ako je to fakat istina onda je vec odavno trebao biti preseljen na klupu i to je jos jedna Adzemova kardinalna greska. Ponavljam, ako je istina.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:31 pm

Znaci nije samo mahalska to za Olimpiju? Pa bas fino iskazuje zahvalnost prema klubu koji ga je istrpio i vratio u zivot, a i Adzem koji ga ne stavlja na klupu.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:33 pm

Apsolutno ste u pravu, ove godine Zakarić je nešto pokazao samo u Krupi, i neki dan protiv Slobode kući.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:35 pm

Tu info sam dobio s dvije strane, a njegova igra to potvrđuje...
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:39 pm

Taman da ima jos 2 godine ugovora on je zaslužio već odavno da ispadne iz prvih 11, onakva igra i prije svega pristup su sramota i nadam se da ce sto prije i na klupu, a i iz Želje, jer da gledam jednog diletanta kojeg boli tuki za Željom i da uzima mjesto nekom drugom mi je odvratno. A sto se tice krila nijedan ne može Miroslavu kopacke oprati, a kamoli svezati. Nadao sam se jutros naslovu Adzem više nije trener Željezničara ali od toga ništa. Da Bog da mi osvojili sve ali već smo mnogo prosuli
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:39 pm

nevjerovatno je sta nam se desava
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:44 pm

Suspendovana dva krila, trece samo sebe suspendovalo zbog transfera...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:45 pm

Od domaćih trenera dolaze u obzir samo Amar i Vinko.
Ovo ostalo je samo korak nazad.
Ali eto "od mene" kao nebitnog faktora, Ado ima zadnju šansu sad u Tuzli. Ako popuši od ublehe i njegovih ubleha, rekoh jutros, neka ostane u tom kantonu..
Ado širi kadar, ne budi glup ko prethodnici , Ado daj prilike mladićima, zahvaljući njima i dalje imaš podršku od dosta navijača, dva dragulja si nam izbrusio, bar još dva čekaju svoju šansu, i budi siguran da će ti se to isplatiti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija