Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:22 pm

Forzazeljo123 je napisao/la:
pon avg 06, 2018 2:34 pm
Najveca pobjeda od sinoc je ta sto je jug stao iza Ode i uprave. Ako ta veza bude jaka onda nam nece moci niko nista. Ni krtice medju igracima niti sitni interesi izvana. I Jug ali i uprava bi trebali sto vise da saradjuju koliko god da je moguce. Uz Odini znanje i najbolje navijace i najbolji upravu u drzavi nece nam moci nista. Onda kovati planove za novi Jug ali i za ujedinjenje svih navijaca. Kada budemo svi zajedno ni Evropa nece biti daleko.
Tako je. Na ovoj priči trebamo graditi jedinstvo. Onda smo najveći.
A kad se jug napravi, da se svi vratimo tamo.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:30 pm

Bh telecom je dao 5.05 milion KM za trogodisnji ugovor za nogometnim savezom BIH i normalno je da pokusavaju maksimalno eksploatisati taj ugovor. U sustini vlasnici su prava za prenos utakmica i oni uglavnom odredjuju termine igranja istih, a koji ce biti prenoseni na moja tv. Sa arenom je vjerovatno prekinuta saradnja jer je taj kanal postao dostupan na telemachu sto naravno ne odgovara telecomu. Mada ne vidim razlog zasto ne bi ugovorili realizaciju prenosa preko nekog drugog osim bhrt, ali ocito da je to visa politika... Realno kvalitet slike je jako los.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:32 pm

Imam osjecaj da je i Oda citao Bukowskog ko Sarri. Covjek zna sta treba reci u kojem momentu, a isto uraditi prave stvari sa ekipom. Vidilo se da poslije 2 treninga da je vise napravio nego prijasnji, nema onog keranja naprijed.
 
Avatar
liksone
Postovi: 8
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 7:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:37 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 06, 2018 5:26 pm
liksone je napisao/la:
pon avg 06, 2018 5:04 pm
TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:58 pm

Daleko su od najgorih i slazem se da kamere nisu njihov posao, ali njihovo je makar da srede ono sto je do njih (moja tv). Kao sto si rekao problem je puno puno dublji od bh telecoma. Problem je sto nemamo para, nemamo hd standard, kasnimo 20 godina za ostatkom svijeta s tog aspekta. Ja jedino sto zamjeram bh telecomu je raspodjela sredstava izmedju klubova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto onda Bh Telecom ne raskine ugovor sa BHT-om i baci javni konkurs i prijavi se evo recimo medij u kojem ja radim, a koji pri tom moze realizovati tekmu HD kvaliteta.Ne razumijem sta nam je BH TELECOM dao i kome daje!? Osim sto nas prave budalama godinama i sto nas kradu godinama...
Sta ti imas buraz protiv BH Telecoma jel mozda neko zabranio eronetu ili mtel da ulozi u nasu ligu pa prvi Ivica Osim je rekao javno malo kroz salu kakve ste vi budale da ulazete tolike pare a znas uvijek ima pametnih i da ce to samo biti kontra efekat i da ces sa tim samo pojesti govno sto ti mtel ili eronet nije kupio trideset stolica isto sto se Misketu desava lako je tribinu napraviti skupio pare od navijaca evo mi nismo u stanju 100000 skupiti za mjesec
Buraz dali su mizerne novce i sa tim novcima drze sve klubove u istom kosu,mozemo mi o ovome pricat do sutra i nikad kraja u toj prici...a da imam nesto protiv lopova...naravno da imam.Uglavnom nek plate bolja reportazna kola i nek opravdaju ogromne prihode koje ostvaruju od nas bolenika i zaljubljenika u plavu boju.

VOLIM TE ŽELJO !!!
 
Avatar
liksone
Postovi: 8
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 7:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:37 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 06, 2018 5:26 pm
liksone je napisao/la:
pon avg 06, 2018 5:04 pm
TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:58 pm

Daleko su od najgorih i slazem se da kamere nisu njihov posao, ali njihovo je makar da srede ono sto je do njih (moja tv). Kao sto si rekao problem je puno puno dublji od bh telecoma. Problem je sto nemamo para, nemamo hd standard, kasnimo 20 godina za ostatkom svijeta s tog aspekta. Ja jedino sto zamjeram bh telecomu je raspodjela sredstava izmedju klubova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto onda Bh Telecom ne raskine ugovor sa BHT-om i baci javni konkurs i prijavi se evo recimo medij u kojem ja radim, a koji pri tom moze realizovati tekmu HD kvaliteta.Ne razumijem sta nam je BH TELECOM dao i kome daje!? Osim sto nas prave budalama godinama i sto nas kradu godinama...
Sta ti imas buraz protiv BH Telecoma jel mozda neko zabranio eronetu ili mtel da ulozi u nasu ligu pa prvi Ivica Osim je rekao javno malo kroz salu kakve ste vi budale da ulazete tolike pare a znas uvijek ima pametnih i da ce to samo biti kontra efekat i da ces sa tim samo pojesti govno sto ti mtel ili eronet nije kupio trideset stolica isto sto se Misketu desava lako je tribinu napraviti skupio pare od navijaca evo mi nismo u stanju 100000 skupiti za mjesec
Buraz dali su mizerne novce i sa tim novcima drze sve klubove u istom kosu,mozemo mi o ovome pricat do sutra i nikad kraja u toj prici...a da imam nesto protiv lopova...naravno da imam.Uglavnom nek plate bolja reportazna kola i nek opravdaju ogromne prihode koje ostvaruju od nas bolenika i zaljubljenika u plavu boju.

VOLIM TE ŽELJO !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:42 pm

niko drugi ne da ni toliko.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:51 pm

ma ne mora biti od medija. bilo ko može dati. ali ne da. nije cijena ono koliko ti cijeniš, nego za koliko ode...
gradi željo boli te *****
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 5:57 pm

Durgo je napisao/la:
pon avg 06, 2018 3:59 pm
Ljudi ima li kakvih info o uplatama za akciju?

Hoce li se aktivirati raja malo vise? Imate li neke ideje o promociji akcije?
Stavite na početak svake stranice ove brojeve za uplatu i poziv za akciju (ko i ovo za karte). U subotu jedva nađoh cvaju a onda i kako uplatiti.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:02 pm

liksone je napisao/la:
pon avg 06, 2018 5:04 pm
TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:58 pm
CURVA je napisao/la:
Znam braca ali djaba ljudima govoriti od svih ljudi dali pare gdje niko nije htio feninga uloziti jos na kraju ispadose najgori ali tako ti je to i dva nasa forumasa dijele istu sudbinu :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: da ih ne imenujem
Daleko su od najgorih i slazem se da kamere nisu njihov posao, ali njihovo je makar da srede ono sto je do njih (moja tv). Kao sto si rekao problem je puno puno dublji od bh telecoma. Problem je sto nemamo para, nemamo hd standard, kasnimo 20 godina za ostatkom svijeta s tog aspekta. Ja jedino sto zamjeram bh telecomu je raspodjela sredstava izmedju klubova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto onda Bh Telecom ne raskine ugovor sa BHT-om i baci javni konkurs i prijavi se evo recimo medij u kojem ja radim, a koji pri tom moze realizovati tekmu HD kvaliteta.Ne razumijem sta nam je BH TELECOM dao i kome daje!? Osim sto nas prave budalama godinama i sto nas kradu godinama...
Možete li proizvesti signal na 3 utakmice u isto vrijeme u tri različita grada?
Bilo kako i bilo kakvog kvaliteta sa minimalno 5 kamera?
Imate li dovoljno svojih ljudi da to odradite, da ne uzimate ljude sa tog istog BHRT? Kamermane, tonce, itd.
BHRT to može. Kvalitet slike im kaska, ali jedini to za BHTelecom mogu odraditi i vjerovatno najjeftinije.
Ovo nije liga Želje i Sarajeva. Željo i Sarajevo su vlasnici prava na svom stadionu. Ne može Željo npr postavljati uslove za Gosk, Radnik, Krupu na njihovim stadionima.
Telekom nikoga ne krade. Ispostavi uslugu, naplati uslugu. Kome se ne dopada može tražiti dalje.
Gdje su ti ostali što su nudili savezu 5mil KM za 3 godine?
Telekom je sponzor lige 5 godina, gdje su ostali? Bilo ko?
Treba li BHRT HD kola? Naravno, ali ne zbog PL, BHTelecoma, nego zbog njih samih.
BHTelecomu HD kola ne trebaju, niti se nabavka sa njihove strane može opravdati, neko bi u zatvoru zavrsio, jer oni nisu TV emiter.
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u pon avg 06, 2018 6:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:04 pm

storm_raider je napisao/la:
pon avg 06, 2018 5:15 pm
@fcz, mozes li nam ovo odraditi? BlwD-u je pukao komp.
Mogu, daj mi samo procente trenutne. :) Pa cemo opet kasnije nekad apdejtovati.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:08 pm

LARSSON je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:12 pm
slika
Gdje ces ba Rustemovicu u picku materinu hahahahahahahahahahahaha
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:09 pm

fcz je napisao/la:
pon avg 06, 2018 6:04 pm
storm_raider je napisao/la:
pon avg 06, 2018 5:15 pm
@fcz, mozes li nam ovo odraditi? BlwD-u je pukao komp.
Mogu, daj mi samo procente trenutne. :) Pa cemo opet kasnije nekad apdejtovati.
Prikupljeno je 3.157 KM. A koliko je ono ukupna cijena? 10k ili 15k?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:10 pm

hajdar je rustem verzija 3.0.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:12 pm

ChWilla je napisao/la:
pon avg 06, 2018 6:10 pm
hajdar je rustem verzija 3.0.
Ja bih izbacio loptu, pitao ga jesi dobar...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:15 pm

Ali sramotno da smo mi imali 2 zuta a oni samo jedan.. Zato nam treba kapiten "u polju".
Veca skide majstorski u onom momentu kada smo poceli padati fizicki :klanjase: :klanjase:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:21 pm

slika

Veci logotip Ziratbanke nego na nasim dresovima. Sramota! :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:26 pm

Treba ovo s Odom shvatit kao novi pocetak, da ovo zajednistvo potraje duze od jedne utakmice i 90 minuta. Teren, klupa, tribine, forum... samo zajedno i uz veliku podrsku mozemo do titule. Zbog toga mi se nisu svidjeli zvizduci Vranjesu kad je ulazio. Prvi ja bih ga otjerao poslije tekme na Kipru, ali dok je tu i u Zeljinom dresu ima moju podrsku i aplauz. I on je sinoc dao sve od sebe kad je usao. Za Bogicevica necu ni pricati, ponavljam se. Bez obzira na price o klanovima, objave po instagramu i ostalo, i Veca dok je u nasem dresu ima podrsku, kako drugacije?

Samo zajedno. SVI.
 
Avatar
liksone
Postovi: 8
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 7:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:27 pm

kremenko je napisao/la:
pon avg 06, 2018 6:02 pm
liksone je napisao/la:
pon avg 06, 2018 5:04 pm
TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 06, 2018 4:58 pm

Daleko su od najgorih i slazem se da kamere nisu njihov posao, ali njihovo je makar da srede ono sto je do njih (moja tv). Kao sto si rekao problem je puno puno dublji od bh telecoma. Problem je sto nemamo para, nemamo hd standard, kasnimo 20 godina za ostatkom svijeta s tog aspekta. Ja jedino sto zamjeram bh telecomu je raspodjela sredstava izmedju klubova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto onda Bh Telecom ne raskine ugovor sa BHT-om i baci javni konkurs i prijavi se evo recimo medij u kojem ja radim, a koji pri tom moze realizovati tekmu HD kvaliteta.Ne razumijem sta nam je BH TELECOM dao i kome daje!? Osim sto nas prave budalama godinama i sto nas kradu godinama...
Možete li proizvesti signal na 3 utakmice u isto vrijeme u tri različita grada?
Bilo kako i bilo kakvog kvaliteta sa minimalno 5 kamera?
Imate li dovoljno svojih ljudi da to odradite, da ne uzimate ljude sa tog istog BHRT? Kamermane, tonce, itd.
BHRT to može. Kvalitet slike im kaska, ali jedini to za BHTelecom mogu odraditi i vjerovatno najjeftinije.
Ovo nije liga Želje i Sarajeva. Željo i Sarajevo su vlasnici prava na svom stadionu. Ne može Željo npr postavljati uslove za Gosk, Radnik, Krupu na njihovim stadionima.
Telekom nikoga ne krade. Ispostavi uslugu, naplati uslugu. Kome se ne dopada može tražiti dalje.
Gdje su ti ostali što su nudili savezu 5mil KM za 3 godine?
Telekom je sponzor lige 5 godina, gdje su ostali? Bilo ko?
Treba li BHRT HD kola? Naravno, ali ne zbog PL, BHTelecoma, nego zbog njih samih.
BHTelecomu HD kola ne trebaju, niti se nabavka sa njihove strane može opravdati, neko bi u zatvoru zavrsio, jer oni nisu TV emiter.
Mozemo sve sto si naveo, nema BHT vise od jednih reportaznih kola, ostale prenose radi sa lokalnim tv stanicama ili plate agencije da rade projekt.Medij u kojem radim ima najsavremenija HD reportazna kola( 6 kamera, repeticija i grafika), sto znaci da i mi mozemo isto raditi, u biti nije mi bila namjera polemisati o firmi u kojoj radim, nego objasniti normalnim forumasima razloge loseg kvaliteta slike.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:33 pm

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 6:34 pm

storm_raider je napisao/la:
pon avg 06, 2018 6:33 pm
slika
Moze li neko ovu sliku srediti da stavim na avatar.

Al kako su Rodin i Bogi odigrali jucer, fantazija. Sad samo uigravati Rodina i Bakraca i bice to savrsen stoperski par.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Online

Trenutno korisnika/ca: MiroslavKruzik i 55 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija