Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 10:21 pm

GoodisonPark je napisao/la:
čet okt 26, 2017 10:14 pm
Smiješan je onaj frajer što nosa sokove po sjeveru, čaše mu se do pola prospu dok neko ne kupi sok :lol: Ne znam ima li čaja u onim objektima što prodaju napitke ali bi sinoć dobro došao :)

Biće veselo i u subotu, Regoje vjerovatno upada u sastav a i Čomor valjda dobije koju minutu :D Nije mi jasno šta je onaj golman htio da postigne, 10 puta je krenuo na gol i vratio se na penal, još on nije skonto kako je kad te sjever uzme na zub :placeodsmijeha:

Vojo mariše sve redom, sinoć fina njegova partija :palacgore:
Boga mi ja se sinoc utoplio, al dzaba. Danas temperatura, gorim... al bice to dobro do subote.

Kako sam upratio, onaj Velic je ko htio da napravi rupu pored bijele tacke. Al nije uspio, ovi odmah krenuli na njega, a sjever pride odradio svoje :lol:

I da, nek Gavran poduzme to oko cajeva. Sad ce jos i zima, a valja na utakmice ici :D
Zadnja izmjena: Pompey, dana/u čet okt 26, 2017 10:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 10:23 pm

Idite na Jug za vikend, eto vam prilike da razdrmate i grupu i komplet stadion.
Jer, realno, kad i grupa stigne na prošlogodišnju brojku, automatski se povećava i broj navijača na ostalim tribinama. Raja voli šmek na utakmicama, jaka navijanja, borbu do zadnje minute.
13.kolo je, vakat je da se probude svi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 10:23 pm

Bosanski lonac je napisao/la:
čet okt 26, 2017 9:54 pm
AsharaK je napisao/la:
čet okt 26, 2017 9:53 pm
Dupla kruna!
I pride novi jug plus novi teren.
i SD i GS i to je to :pivo:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 10:30 pm

Pompey je napisao/la:
čet okt 26, 2017 10:21 pm
GoodisonPark je napisao/la:
čet okt 26, 2017 10:14 pm
Smiješan je onaj frajer što nosa sokove po sjeveru, čaše mu se do pola prospu dok neko ne kupi sok :lol: Ne znam ima li čaja u onim objektima što prodaju napitke ali bi sinoć dobro došao :)

Biće veselo i u subotu, Regoje vjerovatno upada u sastav a i Čomor valjda dobije koju minutu :D Nije mi jasno šta je onaj golman htio da postigne, 10 puta je krenuo na gol i vratio se na penal, još on nije skonto kako je kad te sjever uzme na zub :placeodsmijeha:

Vojo mariše sve redom, sinoć fina njegova partija :palacgore:
Boga mi ja se sinoc utoplio, al dzaba. Danas temperatura, gorim... al bice to dobro do subote.

Kako sam upratio, onaj Velic je ko htio da napravi rupu pored bijele tacke. Al nije uspio, ovi odmah krenuli na njega, a sjever pride odradio svoje :lol:
Mene isto grlo uhvatilo, pijem nekakvih preparata.. Džaba što se utopliš, mora se onaj beton sa sjevera iskihati s'vremena na vrijeme :)

Aha, znači to je. Nekako smo ga ko priželjkivali kod nas ali poslije onog sinoć teško da dođe :D

Subota bi trebala biti lakša tekma, oni su sinoć pregorili tako da ne vjerujem da će moći pružiti jači otpor.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 10:31 pm

Al' ova nalozenost Isakovica i ostalih mora i nasima biti motiv da se bore, ako treba i udaraju i da ne daju na sebe. Ne moze niko doci i na Grbavici se bahatiti nesto. Poslije Bugara i ovi Kakanjci nesto glume, ciganisu... Isto su na kraju prosli.

U subotu ih mlatnuti jos jednom i vozdra.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 10:35 pm

Al onaj pomocni sinoc do zapada je ocaj zivi bio znaci lopta dva metra vazdusnom linijom presla u aut on nista ne mase..Jos je jednom bar pola metra presla isto nije mahao..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 10:39 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet okt 26, 2017 7:46 pm
pile87 je napisao/la:
čet okt 26, 2017 7:41 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet okt 26, 2017 7:29 pm
Bili smo Slavku dali podrsku pa za mjesec i 4 meca gdje je uradjeno sto se ocekivalo, jednoglasno otkaz.

Mada jednom moramo presjeci. Sve se ponavlja, samo vratite film, Edis, Slavko, Adzem. Nije upotpunosti isto ali 70% jest sigurno.
Ja sam i danas protiv nacina na koji je Slavko dobio otkaz. A i tajminga. Ali ako ga usporedim sa Adzemom nije nista bolji po nas, Adzem ima mogucnost da napreduje da raste sa ekipom, da stice iskustvo i na kraju krajeva da postane dobar trener. Kojeg ce se svi sjecati, ali taj Adzem zasluzuje pripreme ( ovo sam pisao za svakog trenera ) par igraca po njegovom ukusu i period on najmanje polusezone da pokaze od cega je napravljen. Uostalom Adzem je nas i meni je to dovoljan razlog da ima moju podrsku.
Zapamtiti najteze je onome nasem, jer ga se u startu omalovazava ali kad taj uspije onda znas da je to pravi covjek. Napravili smo mi kao klub dosta takvih.
:palacgore:

Bolji je samo kad ove omladince vidim u ekipi, dalje ne moram ici. Zato sam kao sto i ti kazes, podrska kako god zavrsi. Sumnjam da ima mnogo boljih strucnjaka od njega u ligi.
Sve ste rekli :palacgore:
U igri smo na oba fronta, ekipa se osvjezila, u vezi imamo dva ekstra potencijala, za godinu dana nece biti boljeg tandema od Sabana i Hajdara u citavoj ligi. Sa dobro odradjenim prelaznim rokovima, Adzem sljedece sezone moze tek da pokaze svoj puni potencijal, to ce biti njegova ekipa. A i sada nam fino ide i uprava mora stati iza njega. Cak ako se i desi da nekada dodje do smjene, jer nikad se ne moze garantovati, sljedeci ko dodje MORA nastaviti ovu filozofiju, a ne da mijenja pola ekipe kako mu se cefne, da klupira neke nase momke i sta sve ne.

Protiv Mladosti u subotu ce biti identican rezultat, smio bi ruku dati :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 10:41 pm

Protiv mladosti gol u 94oj iz velikog ofsajda :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 10:44 pm

Goran Paradžik je poslije Jakupovića sudija koji nam je najčešće sudio. 21 meč, možda koji više u kupu od 2008 do 2013.

Prema statistici na TMu, 21 meč, 16 pobjeda, 4 remija i 1 poraz. Poraz je iz 2011. protiv Borca. U seriji smo od 6 pobjeda.
Dosudio nam je jedan penal, 2009. godine, dao 2 direktna crvena i 2 puta drugi zuti. 46 zutih kartona.
U 16 mečeva kući dali 33 gola, primili 11. 12 pobjeda 3 remija i 1 poraz.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 10:53 pm

Okolele je napisao/la:
čet okt 26, 2017 10:35 pm
Al onaj pomocni sinoc do zapada je ocaj zivi bio znaci lopta dva metra vazdusnom linijom presla u aut on nista ne mase..Jos je jednom bar pola metra presla isto nije mahao..
možda je košarkaški sudija. :D
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 10:55 pm

Ma to, neka smo sinoć pokazali zube. Svakako dobijamo nekakvih bezveznih crvenih kartona pa ako ih već dobijamo daj onda da to bude sa razlogom. Mora se na Grbavici pokazati ko je gazda.

Baš sinoć sa drugovima komentarišemo Isakovića kad je u Zenici namjerno laktom išao da slomi Stančeskog, sreća pa ga je promašio. Od tada mi je omražen lik, ne mogu ga smisliti svega mi.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 11:24 pm

Slazem se, treba muda. Svaka cast Voji i Stani na reakciji. :karanje:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 11:35 pm

Al koliko smo mi nezahvalni pokazuju komentari po forumima , zvaničnoj . Na osnovu čega se bunite ? NA osnovu čega je raja izgubila strpljenje ? Jedna titula prokockana , sjećam ih se i više . Lutanje u SS , poslije rata je uglavnom bilo lutanje . Reko bi čovjek , mi sto godina šampioni i tek nam sad igraju amateri . Sjećam se ja i puno većih amatera , gorih trenera , igre , ali nije bilo ovako . Muka mi ući na forum , najradije ne bih , ali ne mogu protiv sebe .
Posjeta ogledalo svega , a najviše stanja u klubu . Jes al u kurcu . KAd smo bili zadnji put šampioni i igrali finale kupa , ne sjećam se neki fenomenalnih posjeta ..ali tad je bio kriv mentalitet naroda , prošle i predprošle sezone euforija glavni krivac za sve dobre posjete , tad ne bi ogledalo svega . Nego eto treba se malo kenjati i kad nema o čemu , nego eto i ovim ljudima što vratiše narod na stadion dodaj im i slabu posjetu .
I nakon svega što se dešava i što će se dešavati jer vjerujemo ljudima u upravi koji do sad nisu puno lagali , ljudi nađu pričati o Elzneru . Najgore što čovjeka proglasiše amaterom nakon 10 minuta . Ramović fula u rangu Radinovića,Stančeskog. Zajmović,Zec za kantonalne , milion nekih mitova sve da bi se ocrnili ovi ljudi .... Ma hajte molim vas .
Ovi što tjeraju trenera i igrače kunu se u kontinuitet, apsurd . Prošle godine juniori i kadeti prvi bili , tad priča **** to kad ne igra niko za prvi tim. DAnas je već bitna tabela . Koliko će nas još trovati negativom ? To vjerovatno ni oni ne znaju .
Klub nam je ljudi dragi klub nam kasni samo tri boda za prvim . U prošlim sezonama stizali smo ogroman zaostatak a nije bila ovakva atmosfera . U četvrtfinalu gdje smo uz Široki daleko najveći kandidati za osvajanje tog istog takmičenja. Za prvi tim igraju Hajdarević,Žerić,Mujagić,Osmanković,Kjosevski,Šabanadžović. Pitam se šta je sad tu toliko strašno . Igra kao igra mi je najdraža ona kad pobjedim , makar to bilo iz jedne šanse .
Stadion nikad ljepši . Jug najavljena gradnja , za teren se sredstva traže , neki nagovještaji mini-kampa . Šta hoćete više ? GS , SD ? Valjda će i to nekad doći na red , trbea imati strpljenja . Da mi je neko rekao prije dvije godine , da ćemo imati istok k bi mu vjerovao .
Uživajte malo , i svi u subotu na GRbavicu !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 11:40 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:Al koliko smo mi nezahvalni pokazuju komentari po forumima , zvaničnoj . Na osnovu čega se bunite ? NA osnovu čega je raja izgubila strpljenje ? Jedna titula prokockana , sjećam ih se i više . Lutanje u SS , poslije rata je uglavnom bilo lutanje . Reko bi čovjek , mi sto godina šampioni i tek nam sad igraju amateri . Sjećam se ja i puno većih amatera , gorih trenera , igre , ali nije bilo ovako . Muka mi ući na forum , najradije ne bih , ali ne mogu protiv sebe .
Posjeta ogledalo svega , a najviše stanja u klubu . Jes al u kurcu . KAd smo bili zadnji put šampioni i igrali finale kupa , ne sjećam se neki fenomenalnih posjeta ..ali tad je bio kriv mentalitet naroda , prošle i predprošle sezone euforija glavni krivac za sve dobre posjete , tad ne bi ogledalo svega . Nego eto treba se malo kenjati i kad nema o čemu , nego eto i ovim ljudima što vratiše narod na stadion dodaj im i slabu posjetu .
I nakon svega što se dešava i što će se dešavati jer vjerujemo ljudima u upravi koji do sad nisu puno lagali , ljudi nađu pričati o Elzneru . Najgore što čovjeka proglasiše amaterom nakon 10 minuta . Ramović fula u rangu Radinovića,Stančeskog. Zajmović,Zec za kantonalne , milion nekih mitova sve da bi se ocrnili ovi ljudi .... Ma hajte molim vas .
Ovi što tjeraju trenera i igrače kunu se u kontinuitet, apsurd . Prošle godine juniori i kadeti prvi bili , tad priča **** to kad ne igra niko za prvi tim. DAnas je već bitna tabela . Koliko će nas još trovati negativom ? To vjerovatno ni oni ne znaju .
Klub nam je ljudi dragi klub nam kasni samo tri boda za prvim . U prošlim sezonama stizali smo ogroman zaostatak a nije bila ovakva atmosfera . U četvrtfinalu gdje smo uz Široki daleko najveći kandidati za osvajanje tog istog takmičenja. Za prvi tim igraju Hajdarević,Žerić,Mujagić,Osmanković,Kjosevski,Šabanadžović. Pitam se šta je sad tu toliko strašno . Igra kao igra mi je najdraža ona kad pobjedim , makar to bilo iz jedne šanse .
Stadion nikad ljepši . Jug najavljena gradnja , za teren se sredstva traže , neki nagovještaji mini-kampa . Šta hoćete više ? GS , SD ? Valjda će i to nekad doći na red , trbea imati strpljenja . Da mi je neko rekao prije dvije godine , da ćemo imati istok k bi mu vjerovao .
Uživajte malo , i svi u subotu na GRbavicu !
Nemam šta dodati osim bravo za napisano.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 26, 2017 11:48 pm

:klanjase2:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:05 am

Razumijem ja da smo mi svi da smo mi svi razocarani ali brate nekad se i pretjeruje sa neki zeljama o nekoj bajnoj igri, akcijama.. a realnost je ono sto gledamo ne samo sto se tice Zelje vec i drugih ekipa, nazalost to je realnost nase lige i kompletnog stanja i u drzavi i sa savezom koji je od rata do danas dobio miliona i miliona od uefe i fife a u ligu uloze neku sicu (npr.daju klubovima po 10 lopti :roll: itd.) 80% terena se raspada i u imalo normalnoj ligi bi samo 2-3 kluba mogla dobiti licencu . Sto je najgore mislim da ce proci jos dosta vremena prije nego sto se to digne na veci nivo.
Mi smo na dobrom putu da se izdignemo ali treba vremena. Trebamo prvo izaci iz debelog minusa na Nulu i imati normalan stadion pa tek onda cemo moci uloziti vise u OP, kampove, igrace itd.

Do tada hajmo ovo podrzati sto imamo a ja sam ubjedjen da bi ovi igraci bili duplo bolji uz bolju podrsku i nebi nam tamo neki seljacici glumili face na Grbavici vec nebi znal đe gone kad im istok i sjever pojašu na vrat a sa juga se zaori pjesma
Kad sam izlazio sa stadiona koliko mi je bilo drago sto smo pobjedili toliko sam bio sj.eban zbog mogu reci praznih tribina i tad da mi je neko dao pehar u ruke bilo bi mi svjedno, yebes pehar nije to to



" Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!"

28.10 Svi na Grbavicu

@PratimsamoPlave :palacgore:
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Jugozapad
Postovi: 23
Pridružen/a: sri jun 14, 2017 6:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:25 am

psihopata je napisao/la:
čet okt 26, 2017 9:43 pm
dajte ba,kakve pjesmice pa nije mali šlager nego fudbalska utakmica,isto ko i ono prozivanje na razglas onog našeg degena u stilu "još samo deset minuta do kraja podržimo plave"...itd...odma me podsjeti na onaj klip iz gabele kad su igrali sa slobodom cini mi se,isto njihov oficijelni komentator na razglas "bla bla bla..pa nešto...pa ko će kući poderanih gaća bla bla bla" :r

pustite se pjesmica dajte nam neku igru,neke smislene akcije,dupli pas,kontru....nešto što odavno ne postoji na grbavici,a nikakve pjesmice neće privući raju....
I istok u visine sjevera
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 12:31 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet okt 26, 2017 11:35 pm
Al koliko smo mi nezahvalni pokazuju komentari po forumima , zvaničnoj . Na osnovu čega se bunite ? NA osnovu čega je raja izgubila strpljenje ? Jedna titula prokockana , sjećam ih se i više . Lutanje u SS , poslije rata je uglavnom bilo lutanje . Reko bi čovjek , mi sto godina šampioni i tek nam sad igraju amateri . Sjećam se ja i puno većih amatera , gorih trenera , igre , ali nije bilo ovako . Muka mi ući na forum , najradije ne bih , ali ne mogu protiv sebe .
Posjeta ogledalo svega , a najviše stanja u klubu . Jes al u kurcu . KAd smo bili zadnji put šampioni i igrali finale kupa , ne sjećam se neki fenomenalnih posjeta ..ali tad je bio kriv mentalitet naroda , prošle i predprošle sezone euforija glavni krivac za sve dobre posjete , tad ne bi ogledalo svega . Nego eto treba se malo kenjati i kad nema o čemu , nego eto i ovim ljudima što vratiše narod na stadion dodaj im i slabu posjetu .
I nakon svega što se dešava i što će se dešavati jer vjerujemo ljudima u upravi koji do sad nisu puno lagali , ljudi nađu pričati o Elzneru . Najgore što čovjeka proglasiše amaterom nakon 10 minuta . Ramović fula u rangu Radinovića,Stančeskog. Zajmović,Zec za kantonalne , milion nekih mitova sve da bi se ocrnili ovi ljudi .... Ma hajte molim vas .
Ovi što tjeraju trenera i igrače kunu se u kontinuitet, apsurd . Prošle godine juniori i kadeti prvi bili , tad priča **** to kad ne igra niko za prvi tim. DAnas je već bitna tabela . Koliko će nas još trovati negativom ? To vjerovatno ni oni ne znaju .
Klub nam je ljudi dragi klub nam kasni samo tri boda za prvim . U prošlim sezonama stizali smo ogroman zaostatak a nije bila ovakva atmosfera . U četvrtfinalu gdje smo uz Široki daleko najveći kandidati za osvajanje tog istog takmičenja. Za prvi tim igraju Hajdarević,Žerić,Mujagić,Osmanković,Kjosevski,Šabanadžović. Pitam se šta je sad tu toliko strašno . Igra kao igra mi je najdraža ona kad pobjedim , makar to bilo iz jedne šanse .
Stadion nikad ljepši . Jug najavljena gradnja , za teren se sredstva traže , neki nagovještaji mini-kampa . Šta hoćete više ? GS , SD ? Valjda će i to nekad doći na red , trbea imati strpljenja . Da mi je neko rekao prije dvije godine , da ćemo imati istok k bi mu vjerovao .
Uživajte malo , i svi u subotu na GRbavicu !
Nisam imao namjeru opisati susret koji sam veceras sa jednim od glavnih ljudi u klubu koji je dosao na moje radno mjesto al ponukan ovim tvojim postom taj susret cu ukratko da opisem.Naravno nisam corava kokos i nemam pamcenje ko riba te sam itekako svjestan gdje smo blil prije dvije godine a gdje smo danas i nekako onako ljudski prisao sam covjeku da stisnem ruku i da mu se zahvalim za sav trud rad i nastojanje da nam iz dana u dan Zeljo napreduje.Onako pridjem covjeku oslovim ga funkcijom koju obavlja u klubu i kao manijak i navijac naseg Zeljeznicara da njemu i citavoj upravi dam bezrezervnu podrsku.Ne nije taj covjek mene sa visine gledao ufura ni jedne sekunde onako covjek panja al oci svega mi na svjetu zasijase kad spomenuh manijak Zeljeznicar.Pricasmo mi tu nekih 15 minuta dotaknusmo se i igre i jug gradjevinske dozvole apliciranju za sredstva prema institucijama drzave al da ljudi uveliko razmisljaju o kampu i kupovini zemlje halo KUPOVINI ne najmu za to nisam bio sprema.Izasao sam iz objekta da zapalim cigar i samo jedna misao mi je prolazila kroz glavu.Gdje smo mi bili prije dvije godine a gdje smo danas,Blokirani racuni,tuzbe na sve strane,dugovanja prema dobavljacima,prema igracima,dugovanja prema poreznoj upravi,zapad vise licio na tezgu nego na tribinu omladinski pogon rostilji pive a danas halo razmislja Zeljo da kupi zemlju za svoj kamp.Ljudi imaju viziju i znaju kako da je ostvare.Rezultat ce doci jednostavno moraju.Al iza tih rezultata nece ostati dugovanja nece biti kratkog daha Zeljo ce da dominira da DOMINIRA.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 1:26 am

PratimsamoPlave je napisao/la:Al koliko smo mi nezahvalni pokazuju komentari po forumima , zvaničnoj . Na osnovu čega se bunite ? NA osnovu čega je raja izgubila strpljenje ? Jedna titula prokockana , sjećam ih se i više . Lutanje u SS , poslije rata je uglavnom bilo lutanje . Reko bi čovjek , mi sto godina šampioni i tek nam sad igraju amateri . Sjećam se ja i puno većih amatera , gorih trenera , igre , ali nije bilo ovako . Muka mi ući na forum , najradije ne bih , ali ne mogu protiv sebe .
Posjeta ogledalo svega , a najviše stanja u klubu . Jes al u kurcu . KAd smo bili zadnji put šampioni i igrali finale kupa , ne sjećam se neki fenomenalnih posjeta ..ali tad je bio kriv mentalitet naroda , prošle i predprošle sezone euforija glavni krivac za sve dobre posjete , tad ne bi ogledalo svega . Nego eto treba se malo kenjati i kad nema o čemu , nego eto i ovim ljudima što vratiše narod na stadion dodaj im i slabu posjetu .
I nakon svega što se dešava i što će se dešavati jer vjerujemo ljudima u upravi koji do sad nisu puno lagali , ljudi nađu pričati o Elzneru . Najgore što čovjeka proglasiše amaterom nakon 10 minuta . Ramović fula u rangu Radinovića,Stančeskog. Zajmović,Zec za kantonalne , milion nekih mitova sve da bi se ocrnili ovi ljudi .... Ma hajte molim vas .
Ovi što tjeraju trenera i igrače kunu se u kontinuitet, apsurd . Prošle godine juniori i kadeti prvi bili , tad priča **** to kad ne igra niko za prvi tim. DAnas je već bitna tabela . Koliko će nas još trovati negativom ? To vjerovatno ni oni ne znaju .
Klub nam je ljudi dragi klub nam kasni samo tri boda za prvim . U prošlim sezonama stizali smo ogroman zaostatak a nije bila ovakva atmosfera . U četvrtfinalu gdje smo uz Široki daleko najveći kandidati za osvajanje tog istog takmičenja. Za prvi tim igraju Hajdarević,Žerić,Mujagić,Osmanković,Kjosevski,Šabanadžović. Pitam se šta je sad tu toliko strašno . Igra kao igra mi je najdraža ona kad pobjedim , makar to bilo iz jedne šanse .
Stadion nikad ljepši . Jug najavljena gradnja , za teren se sredstva traže , neki nagovještaji mini-kampa . Šta hoćete više ? GS , SD ? Valjda će i to nekad doći na red , trbea imati strpljenja . Da mi je neko rekao prije dvije godine , da ćemo imati istok k bi mu vjerovao .
Uživajte malo , i svi u subotu na GRbavicu !
Bravo majstore!
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2017 4:34 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet okt 26, 2017 11:35 pm
Al koliko smo mi nezahvalni pokazuju komentari po forumima , zvaničnoj . Na osnovu čega se bunite ? NA osnovu čega je raja izgubila strpljenje ? Jedna titula prokockana , sjećam ih se i više . Lutanje u SS , poslije rata je uglavnom bilo lutanje . Reko bi čovjek , mi sto godina šampioni i tek nam sad igraju amateri . Sjećam se ja i puno većih amatera , gorih trenera , igre , ali nije bilo ovako . Muka mi ući na forum , najradije ne bih , ali ne mogu protiv sebe .
Posjeta ogledalo svega , a najviše stanja u klubu . Jes al u kurcu . KAd smo bili zadnji put šampioni i igrali finale kupa , ne sjećam se neki fenomenalnih posjeta ..ali tad je bio kriv mentalitet naroda , prošle i predprošle sezone euforija glavni krivac za sve dobre posjete , tad ne bi ogledalo svega . Nego eto treba se malo kenjati i kad nema o čemu , nego eto i ovim ljudima što vratiše narod na stadion dodaj im i slabu posjetu .
I nakon svega što se dešava i što će se dešavati jer vjerujemo ljudima u upravi koji do sad nisu puno lagali , ljudi nađu pričati o Elzneru . Najgore što čovjeka proglasiše amaterom nakon 10 minuta . Ramović fula u rangu Radinovića,Stančeskog. Zajmović,Zec za kantonalne , milion nekih mitova sve da bi se ocrnili ovi ljudi .... Ma hajte molim vas .
Ovi što tjeraju trenera i igrače kunu se u kontinuitet, apsurd . Prošle godine juniori i kadeti prvi bili , tad priča **** to kad ne igra niko za prvi tim. DAnas je već bitna tabela . Koliko će nas još trovati negativom ? To vjerovatno ni oni ne znaju .
Klub nam je ljudi dragi klub nam kasni samo tri boda za prvim . U prošlim sezonama stizali smo ogroman zaostatak a nije bila ovakva atmosfera . U četvrtfinalu gdje smo uz Široki daleko najveći kandidati za osvajanje tog istog takmičenja. Za prvi tim igraju Hajdarević,Žerić,Mujagić,Osmanković,Kjosevski,Šabanadžović. Pitam se šta je sad tu toliko strašno . Igra kao igra mi je najdraža ona kad pobjedim , makar to bilo iz jedne šanse .
Stadion nikad ljepši . Jug najavljena gradnja , za teren se sredstva traže , neki nagovještaji mini-kampa . Šta hoćete više ? GS , SD ? Valjda će i to nekad doći na red , trbea imati strpljenja . Da mi je neko rekao prije dvije godine , da ćemo imati istok k bi mu vjerovao .
Uživajte malo , i svi u subotu na GRbavicu !
:palacgore:

Licemjerno li je srati na Upravu, a stajati na tom istom Istoku. Uostalom, ni ne vidim da se raja ovdje nesto zali.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot], Sky1, TheBlue i 84 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija