Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 9:45 am

Neko gore napisa kao zna se kako se treba titula uzeti bla bla. Meni licno kupljene, nastimane i pogurane titule ne donose nikakvu satisfakciju. Prije bi volio da ispadnemo iz lige nego da titulu kupimo.

Samo posteno Senade :palacgore:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 9:49 am

sahmat je napisao/la:
sub apr 28, 2018 9:40 am
Ma vala kad nisu u stanju da naprave priliku u 4 utakmice, i nismo pobjedili, našli da se vidimo protiv Zrinjskog. Titula je gotova. Naši igrači su luzeri. VELIKI LUZERI. Vranješ, Vojo, Zakarić, Blagojević, Bogi, Mehremić, Kajkut, Zeba, Crnov, Žerić.. ADMIR ADŽEM OUT !!!

KUP je za luzere, osrednje ekipe. Kup nam ne treba.
Osvojis kup , sama rijec osvojis te odvaja da si luzer. U svakom slucaju bolje kup , nego nista, jedini ako vam nije bitniji izlazak u evropu cetvrte ekipe na tabeli od Zeljinog uspjeha.
Zakaric je nas najbolji igrac kroz sezonu , da su Bogdo ostali "pobjednici" pomogli kao on.
Blagojevic najbolji veznjak. Bogi luzer, aj nekako ali Zeba haha? Pitanje je koliko imas godina.
Vranjes,Vojo ? Kapitalci u svakoj ekipi u ligi bi bili.
Sve su to pojedinci koji mogu pomoci sa pravim sefom.
Amar Amar Osim Osim !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 9:49 am

Malog ultrascica Sukura sa Bjelava nogama izgazati čim kroci u kanton. Karinas obicni.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 9:52 am

Dominic je napisao/la:
sub apr 28, 2018 9:34 am
Moze li se bar na ovom forumu preskociti pitarska sintagma sportski segment? :evil: Povraca mi se od nje. Dajte izbacite taj odvratni s.segment.
Pa nismo Real Estate koji ima usput i FK u vlasnistvu pa ganja sportski segment uporedo, ili PSV koji ima elektronicki div i klub pod istim imenom. Mi smo FK i samo fudbal je nas smisao postojanja. To sto ova garnitura usput ganja i inftrastrukturu dobro je, ali nama je primarna stvar osvajanje klempi. Kakav god da je, i od Kupa BiH ove godine bi prekinuli susu od pet godina. Valjda je svima to interes i minimum minimuma ove usrane sezone gdje opet popisani i pokisli cekamo juli i pretkola EL.
Ima jedan broj Zeljinih navijaca koji imaju isti, potpuno isti mentalitet kao pitari, samo je eto ispalo da navijaju za drugi klub. Sit sam pitarluka, pitarluk koci nase drustvo u svakom segmentu. Pa da Sarajevo ima samo jedan klub mi bi zavrsili kao KK Bosna.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 9:56 am

Nista jos nije gotovo :D

O majko mila, Mujicu ***** ti sve
Željezničar ante portas !
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 9:58 am

mirzza je napisao/la:
sub apr 28, 2018 9:49 am
Malog ultrascica Sukura sa Bjelava nogama izgazati čim kroci u kanton. Karinas obicni.
I on haman prikriveni bio sve ovo vrijeme. Bas me cudi kako se mogao pretvarati do sad toliko. Kad ga vidim isto kao da se rodio ponovo.. Nema njega vise u kantonu to zaboravi, seli se on dole ili Zg kad zavrsi karijeru. Fudbalski Nele.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:02 am

Da li ima ista smijesnije od navijaca koji pljuju, pazi sad, gradnju stadiona jer smo nesposobni titulu osvojiti.
Da ne povjerujes hahahahahhahahahaahahahahaahahhahhahaahhahaahahaah

AMAR AMAR OSIM OSIM
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:03 am

Pokazao si svima kako se to radi !
SS

hahahahahahahahahaa
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:05 am

Ja bi sad potpisao da ne osvojimo titulu 2 godine ali da dobijemo full moderan kamp sa par terena, licenciranih trenera... ...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:06 am

Navijace kup ne privlaci hahahhahahahahhahah
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:07 am

Nevjerovatno mi je da je neko aplaudirao sa Zapada stanicu sinoc. Koliko te par zivotnih pogresnih odluka mogu promjeniti...

Jedini kojem mogu aplaudirati je Jamak, a najveci je bio zajebant i klosar od svih njih.

Idemo Kup osvojiti!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:09 am

Dovesti Amara kako znaju i umiju. Ne budu li, znat cu da im je ego ispred interesa kluba. Dosta je vise bilo, pod kozu ne moze..
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:11 am

Ja ne mogu da vjerujem koliko ste vi ljudi dosadni sa Amarom Osimom. Pa jeste li coravi, gluhi, budale ili sta vec??? Godinama ga prizivate a frajer neeecceeee pa neeeceeeeee da dodje u klub. I ja ga volim, smatram ga najinteligentnijim strucnjakom, ali popustite vise s tom pricom. Frajera ocigledno boli k za Željom, uziva na vikendici, para ima, jebe mu se za vase frustracije i prozivanja. Otis'o na godisnji... Njegov ego je trenutno veći od ljubavi prema Želji i tacka. Ne znam kome to više nije jasno.

Ako nemamo para za stranog strucnjaka, profesionalnca, vec sada pozvati Gorana Sablica i dogovoriti se da preuzme klubu cim sezona zavrsi. Do kraja sezone sto se mene tice moze i Zeba voditi klupu, nista se nece promjeniti u odnosu na Admira. Prvi covjek koji treba da ide iz strucnog staba je trener golmana Karic. Ljudino meni je zao da ti ostanes bez posla, treba ti hljeb, egzistencija, sve ja to kontam, al ja bi te nogom nabio daleko od grbavice. Ti nemozes djete od 7 godina nauciti nicemu a ne seniorskog golmana! Vedran je propao s tobom.

Koliko god bio emotivno ispraznjen, ljut, meni ovo nije neuspjesna sezona. Boli me za trofej, bitno je da se ne stoji u mjestu, svake godine ima nekog pomaka nije bitno u kojem smislu, bitno je da se ide naprijed.
Boli me sto ce sampion biti klub ciji je temelj ustastvo, fasizam, što ne priznaju ovu drzavu, sto pjevaju jedan je zapadni mostar, neretvom leševi plove... Tzv "poduzetnici" iz hercegovine uzimaju primat i u fudbalu i u ovoj drzavi na celu sa Draganom Covicem. Nase "*****" to gledaju, sute, trljaju pune trbuhe, cuclaju im kite za komad ukusne plecke, bifteka i flasu hercegovackog vina.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:12 am

Prozivaju ga navijaci, upropastio sezonu, unistio ekipu i nece sam da odstupi. Pa kako te nije stid ubleho najveca??? Qarinana moja, a ne Zeljovac! Ti da si pravi Zeljovac davno bi rekao, ne ide ovo, nisam ja sposoban. Picko
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:13 am

Ajzea je napisao/la:
sub apr 28, 2018 10:06 am
Navijace kup ne privlaci hahahhahahahahhahah
I mene kup nije toliko interesovao. Ranije sam isto pisao da smo trebali redefinisati prioritete u skladu sa nasim igrackim mogucnostima, 90% biti **** na ligu a 10% na kup. Dati kup da igraju B tim, mozda se neki od njih pokazu, i onda imas i dodatno igracko rijesenje za ligu. Ali ja tesko mogu da razumim logiku da se onakav transparent stavlja kojeg igraci mogu da vide. Kako ce igrac biti motivisan sa onim transparentom? Skroz glupo ispadne, samo te vise moze demotivisati. Sa onim transparentom fakticki govoris da ne cijenis njihov rad. I onaj pjesma Raja iz Sarajva je meni isto bezveze, fakticki mi je malogradjanska, pitarska. To je samo moje misljenje.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:16 am

A ako hocete da vidite definiciju neuspjesne sezone - pogledajte samo u komsijsko dvoriste. To pogotovo porucujem onom sto je sinoc pljuvao na Zapadu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:17 am

Kako da znamo hoce li Amar da bude sef strucnog staba kada ga niko nije zvao ni pitao?

Cuj ima para.. Ima i Ronaldo para pa igra.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:18 am

Sezona je neuspjesna, to je cinjenica.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:19 am

Sezona jeste neuspjesna, kup koliko toliko moze bar malo nesto saprati.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:22 am

Ajzea je napisao/la:
sub apr 28, 2018 10:17 am
Kako da znamo hoce li Amar da bude sef strucnog staba kada ga niko nije zvao ni pitao?

Cuj ima para.. Ima i Ronaldo para pa igra.
Zovete te ga vi posle svake lose tekme evo vec godinama, pa Amaru puca k za to.
Ima para dovoljno da nema potrebe da trpi ovaj "bosnjo" mentalitet, da dozvoli sebi da ga neko pljuje, psuje...
Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u sub apr 28, 2018 10:24 am, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 177 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija