Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:00 pm

Cuj Zeljo je unisten, majko draga..eto, Boze dragi sta je vama ljudi, kakvi su ovo crnjaci, depresije...ako nekome unistenje znaci biti u vrhu svake godine, uljepsavati stadion u isto vrijeme, onda ok, ne pricamo o istom klubu...
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:01 pm

Mislim da se jedna od vecih greski dogodila onda kad je Slavko dobio otkaz par dana prije pocetka sezone, to nije nikako uredu jer je prosao Zetu i ok s Aikom.Mozda bi uz jos par pojacanja nesto i napravio te sezone jer smo sezonu prije bili.blizu titule.Nije ni slavko nesto.specijalno al od ovih Adzem,Kostic,Mulalic i Krcma nekako se s njime opet malo ozbiljnije cinilo.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:03 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:56 pm
Ako Odovic bude trener, samo produzavaju agoniju. Oda nije trener koji moze uzeti titulu, on je trener kod kojeg cemo lijepo igrati, a izmedju ljepote u igri i titule, biram titulu. Ne bih mogao podnijeti da opet zvizde i psuju gospodinu Odovicu, a psovat ce mu nakon par mjeseci jer ovaj nije toliko kvalitetan da bi osvojio titulu..
Pa ti isti što psuju svima psovace i Odi a i ti nećeš odstupiti od svoga nego i ti hraknes koji put. Ja razumijem da neko ima neki argument i na osnovu toga nešto tvrdi ali ti vidiš u buducnost kakav je ko i jako mi je drago zbog tebe nego daj brojeve lota da te unovcimo...
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:06 pm

FK eksperiment
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:07 pm

Premier je napisao/la:
pon jul 30, 2018 4:01 pm
Mislim da se jedna od vecih greski dogodila onda kad je Slavko dobio otkaz par dana prije pocetka sezone, to nije nikako uredu jer je prosao Zetu i ok s Aikom.Mozda bi uz jos par pojacanja nesto i napravio te sezone jer smo sezonu prije bili.blizu titule.Nije ni slavko nesto.specijalno al od ovih Adzem,Kostic,Mulalic i Krcma nekako se s njime opet malo ozbiljnije cinilo.
Hajdarevic bi bio u Slaviji, Anel u p.m, a siguran sam da nebi uzeo titulu.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:09 pm

bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:55 pm
šteta zbog sinoćnjeg poraza, ali biće bolje.
Osmanković majstorski odigrao utakmicu, iako nije njegova pozicija. Čim je izašao primili smo gol.
Kjosevski nas spasio bruke, pokazao zašto je kapitan najvećeg kluba u državi. Znam da forumaši vole pljuvati po Kemi i Veci, vjerovatno su sinoć na aparatima završili.
Rodin i Bakrač klase, stvarno dobri momci.
Šehić jeste pogriješio, ali niko se nije naučen rodio. Treba mu dati podršku.
Veselinović katastrofa. Ne sjećam se da sam gledao goreg krilnog igrača.
Čurjurić klasa. Prvi sam bio protiv njegovog dolaska. Hvala Bogu pa sam pogriješio.
Odbrana dosta bolja i sigurnija bez tužibabe bogičevića.
Krčmarević smiješan trener, to sam pisao kad je došao, ali podrška i njemu.
To je to. I za manijake sto si napisao se slazem.
Ajd sto pljuju po Veci, Kemi, Mujagi, Zeri... Oni ovdje lafo prozivaju navijace i jug koji daju maximalnu podrsku i kuci i na strani.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:10 pm

Nije ovolika ftka bila ni kad je Predsjednik UO bio Almir Gredić, a treneri se mijenjali kao na traci ... Amar, Durbuzović, Adžem, Memić, Odović, Čapljić, Mulalić... 7 komada
Pod Vedranom i Misketom skoro ista situacija...Kostić, Petrović, Adžem, Krčmarević...4 komada
Al nas ima mašala :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:11 pm

Odovic privremeno rijesenje...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:11 pm

Samo neka Krcma kaze istinit razlog odlaska
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:12 pm

teteac8684 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 4:00 pm
Cuj Zeljo je unisten, majko draga..eto, Boze dragi sta je vama ljudi, kakvi su ovo crnjaci, depresije...ako nekome unistenje znaci biti u vrhu svake godine, uljepsavati stadion u isto vrijeme, onda ok, ne pricamo o istom klubu...
...konstantno gubiti navijace, godinama igrati igru bez igre, mijenjati ljude kao na traci dok na sve strane bruje price kako sacica igraca potpomognuta grupom ljudi s ulice opstruira sportski segment i direktno utice na rezultate... Da, to je put ka unistenju. Bicu zadovoljan ako 100. godisnjicu docekamo kao stabilan premijerligas.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:15 pm

Ovo prizivanje Amara je samoponižavanje u rangu s onim "Miro, ostani".

Teško je biti pametan u ovoj situaciji. Kao i većina, i ja vjerujem da su na sceni pritisci na ovu upravu da odstupi. Imamo po imenima najjaču ekipu, a ne mogu protiv yebenog Čelika napraviti šansu. Hej bola, Bevab, Livaja, Karamatić, nekakvih Adilovića pun qurac, kakva je to ekipa? Evo godinama govorimo da nije do trenera, da je do igrača. Pa hoćemo li ikad riješiti suštinske probleme ili ćemo deseti put uraditi isto, promijeniti trenera?

Uprava ne smije i neće otići dok se ne završe svi infrastrukturni radovi. Stvar je jasna: neka idu ako će ih naslijediti neko bolji. Pošto boljih nema na vidiku, zahtjevanje da ode uprava nema nikakvog smisla.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:15 pm

pile87 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 4:03 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:56 pm
Ako Odovic bude trener, samo produzavaju agoniju. Oda nije trener koji moze uzeti titulu, on je trener kod kojeg cemo lijepo igrati, a izmedju ljepote u igri i titule, biram titulu. Ne bih mogao podnijeti da opet zvizde i psuju gospodinu Odovicu, a psovat ce mu nakon par mjeseci jer ovaj nije toliko kvalitetan da bi osvojio titulu..
Pa ti isti što psuju svima psovace i Odi a i ti nećeš odstupiti od svoga nego i ti hraknes koji put. Ja razumijem da neko ima neki argument i na osnovu toga nešto tvrdi ali ti vidiš u buducnost kakav je ko i jako mi je drago zbog tebe nego daj brojeve lota da te unovcimo...
Nisam vidovit, ali ako dodje Odovic, do polusezone cemo igrati lijepo, osvajati bodove, i to je je super, onda dolazi nastavak i nas pad. Pad zbog toga sto ne zna izabrati pojacanja, pad zbog toga sto je trener za kraci vremenski period, odnosno on je neko ko je idealan da bude privremeno trenersko rjesenje a ne neko ko treba da bude glavni u svakom smislu te rijeci. Svi ga volimo i postujemo, ali titula se ne osvaja sa trenerima poput Odovica, ti treneri sluze samo da ugase pozar. Koliko god se neko ljutio zbog mog komentara, to su cinjenice..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:15 pm

Mi stariji smo svasta nesto navikli, al ovo pljuvanje je malo previse. Eto vanredna je pa nek se kaze otvoreno gdje skripi, da se ne glodjemo ovde izmedju sebe.
E dragi Boze sta je ovo sa nama?
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:16 pm

Odovic :zid: :zid: :zid: Boze sacuvaj
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:18 pm

17h nova sezona esmeralde
MIRZA RASCIC
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:18 pm

Ograjisani 1921
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:18 pm

Sta god da se desi nemojte protiv Zebe pisati kao da je on za nesto kriv ili da je doprinio. Dan pred put sta drugo ocekivati nego da pomocnik vodi ekipu, trajno rjesenje ce biti neko drugi. Mada u nasim okvirima "trajno" je vrlo upitan pojam, moze trajati i par utakmica.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:20 pm

Dajte ba ljudi koji vam je *****. Nek ide lik ako hoce, nije se snasao i to je to. Sta ima veze sto se smjenjuju treneri, pa ubost cemo nekoga ko ce to sve sastaviti. Zeljo je bitan i niko drugi, samo sibat dalje i gledati naprijed pa kako god
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:20 pm

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:20 pm

Samo da cujemo sta ce reci, tuzno je ovo sta nam se desava sa tzv sportskim segmentom, treneri i igraci crne ovce zadnjih sezona.

Puna podrska upravi !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 142 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija