Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:26 pm

"Imperativ je da se pojačamo u odbrani, ali i poziciji napadača gore uz Krpića".

Ali moraju biti bas pojacanja.
Valjda se ovo sa Zakom sto prije rijesi.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:28 pm

Znači tražimo stopera, lijevog beka i napadača :D

Naletite: viewtopic.php?f=51&t=696
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:29 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:21 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:14 pm
Gledajuci kompletan mec bili smo bolji, ne pretjerano bolji ali svakako bolji od protivnika. Zec fulio dva zicera, Zajmovic jedan zicer, Gosk u prvom promasio zicer odnosno Kjosevski odbranio. Blagojevic zabio golcinu, Vego zabio golcinu. Bakrac bas dobro odigrao. Bogicevic ocaj zivi. Vranjes :oops1:

Penal koji je svirao Obradovic je debilizam, cak i na prijateljskoj utakmici ovo svirati je dno dna i da smo normalna drzava i da imamo normalan savez ovakvim likovima bi se oduzelo pravo da sude utakmice.

Fale nam pojacanja, probijte i budzet ako treba ali dovedite stopera, lijevog beka, desno krilo, ofanzivnog veznog i napadaca.
Ukratko,pola ekipe da dovedemo?? :lol:
Odvezi vagon,dovezi vagon igraca... :r
Da pola ekipe da dovedemo, sta ti tu nije jasno?

Fali nam stoper za prvih 11 da igra u paru sa Bakracem, fali lijevi bek jer ga nemamo(Imamo onog mehremica a to ti je isto kao da nemas igraca), fali desno krilo jer Zakaric 99% ide, a Zec ne moze na pravi nacin to odigrati. Fali ofanzivni veznjak jer je Ramovic trenutno povrijedjen a mijenja ga Vranjes koji igra katastrofalno i maksimalno usporava nase napade. I na kraju fali i kvalitetan napadac za prvih 11 a na toj poziciji trenutno imamo samo Krpica i Mujagica koji je okretan ko doner..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
urednik
Postovi: 2
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 1:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:31 pm

Fali nam kostur ekipe.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:33 pm

Fali nam trava :) fali nam Zakaric
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:34 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:29 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:21 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:14 pm
Gledajuci kompletan mec bili smo bolji, ne pretjerano bolji ali svakako bolji od protivnika. Zec fulio dva zicera, Zajmovic jedan zicer, Gosk u prvom promasio zicer odnosno Kjosevski odbranio. Blagojevic zabio golcinu, Vego zabio golcinu. Bakrac bas dobro odigrao. Bogicevic ocaj zivi. Vranjes :oops1:

Penal koji je svirao Obradovic je debilizam, cak i na prijateljskoj utakmici ovo svirati je dno dna i da smo normalna drzava i da imamo normalan savez ovakvim likovima bi se oduzelo pravo da sude utakmice.

Fale nam pojacanja, probijte i budzet ako treba ali dovedite stopera, lijevog beka, desno krilo, ofanzivnog veznog i napadaca.
Ukratko,pola ekipe da dovedemo?? :lol:
Odvezi vagon,dovezi vagon igraca... :r
Da pola ekipe da dovedemo, sta ti tu nije jasno?

Fali nam stoper za prvih 11 da igra u paru sa Bakracem, fali lijevi bek jer ga nemamo(Imamo onog mehremica a to ti je isto kao da nemas igraca), fali desno krilo jer Zakaric 99% ide, a Zec ne moze na pravi nacin to odigrati. Fali ofanzivni veznjak jer je Ramovic trenutno povrijedjen a mijenja ga Vranjes koji igra katastrofalno i maksimalno usporava nase napade. I na kraju fali i kvalitetan napadac za prvih 11 a na toj poziciji trenutno imamo samo Krpica i Mujagica koji je okretan ko doner..
Osmankovic s Bakracem.
Zec moze igrati desno, dolazi i Eldar Sehic.
Vranjes bio katastrofalan danas, jesmo gledali istu tekmu ?

Trebaju nam lijevi bek i Lendric, nista vise.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:35 pm

Nama je najbitnije da Krpic pronadje golgetersku formu, osjecaj za gol. Nekako danas timing falio. Kad imas napadaca u formi onda imas te golove. Zajmovic je isto imao 2 odlicne prilike, ali je svakako jedan od 3 najbolja danas. Prijateljska je i igraci se traze, vjerujem da ce sve to biti kako treba, jer koncept igre se vidi. Pojacati se na tim pozicijama sto je i Krcmarevic uvidio i mislim da smo na pravom putu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:36 pm

Trava na carini, sutra krece. Tako je Maxa napisao na 1921.forumu.
Da hoce i Storm nesto nekad ubost :ganja:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:36 pm

lijevi bek je pod jedan svakako.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:36 pm

Danas spomenuti Vranjesa u losem kontekstu moze samo neznalica fudbala.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:39 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:29 pm


Da pola ekipe da dovedemo, sta ti tu nije jasno?

Fali nam stoper za prvih 11 da igra u paru sa Bakracem, fali lijevi bek jer ga nemamo(Imamo onog mehremica a to ti je isto kao da nemas igraca), fali desno krilo jer Zakaric 99% ide, a Zec ne moze na pravi nacin to odigrati. Fali ofanzivni veznjak jer je Ramovic trenutno povrijedjen a mijenja ga Vranjes koji igra katastrofalno i maksimalno usporava nase napade. I na kraju fali i kvalitetan napadac za prvih 11 a na toj poziciji trenutno imamo samo Krpica i Mujagica koji je okretan ko doner..
Fali nama i dobar golman,jer Veca nije top kvalitet,fali nam i desni bek jer Sinisa nije centrirao ima 2 god,fali jedna i zamjena za Blagojevica itd itd.
Mislis da mi ostali ne vidimo to sto ti nabroja??
Samo znas sta je razlika??Razlika je sto NIJE REALNO da dovedemo 5 novih kvalitetnih igraca i ne znam u kojem svijetu ti zivis?Mi 5 POJACANJA ne mozemo dovesti.Mozemo dovesti samo 5 nekakvih polovnjaka od kojeg je dobro ako jednog ubodemo,a sa ostalim opet raskidaj kako umijes.

Trebamo biti zadovoljni sa jos 1-2 igraca,a ostalo gurati mlade i vjerovati da ce pravilnim radom postati clanovi rotacije.Dosta vise poligona uvoz-izvoz,a likovi poput tebe su prvi tu da pljunu kakve su se krampe dovele!??Sta vi mislite,pojacati se kvalitetno,a nit klub moze platiti obestecenje nit moze dati jaku platu,ako je neki kvalitetan igrac eventualno slobodan...Odakle onda 5 pojacanja??
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:43 pm

Ja sam gledao samo prvo poluvrijeme. I ono sto sam vidio je bilo jako zanimljivo,i drugacije od Zelje kojeg smo navikli gledati. Bilo je dinamike i igre,otvaranja i finih akcija. Drugo nisam gledao,ali mi je dojam bio bolji nego u svim mecevima pod vodstvom Adzema.
Ne bi nikog izdvajao,ali samo cu istaci,da Vranjesu nema ko sta da kaze,onaj covjek je igracina za nasu ligu. Evo opet citam neki komentari na njegovu igru,ja dajem sud 1 poluvremena koje sam gledao,onaj covjek je odigrao odlicno,i nasa igra generalno je bila lijepa,rastrcana,dinamicna. Ne znam kako je dalje bilo. Zao mi je zbog poraza,ali fali jos malo tu sirine i neke individualne kvalitete,nadam se da ce ti igraci poceti stizati. Jednostavno ne smijemo uraditi ono kao prosle godine,ako nam se desi slicno,jednostavno onda Europu igramo zato sto moramo,a ne sto zelimo iskorak dalje.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:46 pm

JOOOJ QUARESME KO KOKOT U NAJBOLJE DANE SVOJE KARIJERE...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:46 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon jun 25, 2018 7:58 pm
Ne znam što mene ovaj Fejzić nervira
I mene. Svojom lažnom mirnoćom unosi nemir, slično kao i Bogi.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:47 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:36 pm
Trava na carini, sutra krece. Tako je Maxa napisao na 1921.forumu.
Da hoce i Storm nesto nekad ubost :ganja:
Ne smije storm napisati sve sto zna..., moram kao gavran, asocijacije bacati. :kafa:

Quaresma kao Zajmovic.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:48 pm

za prvo se mogu složiti da je bilo nekih stvari koje smo (pre)malo viđali zadnjih godina. drugo je dobro pokvarilo utisak, ali ni on nešto nije galamio niti je išta usmjeravao u drugom...
gradi željo boli te *****
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:52 pm

Pocelo je...
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:53 pm

Jasno je da nam zaista trebaju pojačanja .
Žele li u klubu pokušati napraviti neki solidan rezultat u EL ?
Ako žele ,a neće da probijaju budžet , onda ispada da su taoci Zakarića ... pogotovo ako je on namirisao da se od njegovog transfera očekuju pare za pojačanja ...
Hajde , eto , nek ne dovedu pojačanja za prvo pretkolo ,...ali ako se niko ne dovede za eventualno drugo , onda nema nekog velikog smisla tražiti pojačanja sa PL , već forsirati "atletikovce" , odnosno talentovane juniore.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:55 pm

AsharaK je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:36 pm
Danas spomenuti Vranjesa u losem kontekstu moze samo neznalica fudbala.
Procitah da je neko nezadovoljan s njim danas. Meni iskreno bio jedan od boljih.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:56 pm

Apsolutno si u pravu, slazem se za forsiranje A. Sehica. Medjutim, i danas, nakon prijateljske, bruku losih komentara na racun njega. Treba se zapitat kakvi smo mi zapravo.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 156 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija