Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:15 pm

gavran je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:15 pm
Minjore je napisao/la:
čet maj 31, 2018 4:37 pm
Ja mislim da cemo uhvatiti Fejzica iz Krupe, Jamaka iz Zrinje, Zeca iz turske..
i stana za beka
Bekrica legendu na gol.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:16 pm

Možda čovjek jednostavno hoće da ostane na našem govornom području :D
i sam kaže pratio je derbi i vidio da imamo finih igrača.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:17 pm

Moj PP, vidiš kako se to radi, malo slažeš, nabudžiš statistiku što bi se reklo, par klipova i raja mijenja mišljenje. :placeodsmijeha:

Što je moram sve za tebe radit :rofl:
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:20 pm

Treba Jamaka dovesti, ako nista zbog kraja sljedece sezone, gdje ce haman cijeli Ramazan hvatati kraj sezone. A znamo kakav je Jamak za vrijeme Ramazana. :kafa:
1987
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:21 pm

LeBlue je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:02 pm
Ako je Suljo pojacanje, onda smo se pojacali.
Meni je on slican kao Adilovic. Sa pravom taktikom i trenerom moze se maksimalno iskoristiti. Jedan nije uspio u Helsingborgu, drugi u AIKu. Samo je vise diskusija da li nam je potreban. To je tip napadaca koje Amar voli. Samo je pitanje da li nam je potreban.
Kad je Adilovic bio u Helsingborgu?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:22 pm

nikson je napisao/la:
čet maj 31, 2018 4:36 pm
Dzenan Zajmovic - nas najbolji igrac ovo proljece, decko koji je pokazao da bas ima muda, zelju i sve ostalo, koji uz to igra na neprirodnoj poziciji zasluzuje da igra centralnog napadaca! Zasluzuje jer imas i tog Zeca za krilo, ako se sve rijesilo s njim - i on treba igrati krilo. E sad ako Vojo ostaje (a blize je da ce ostati) zasto bacati prijeko potrebne pare na Krpica?? Igrac koji nas ne voli, koji je problematicnog ponasanja, koji moze razbiti hemiju u svlacionici itd itd..Zar je stvarno prijeko potreban? E to je ono sto mi nije i ne moze biti jasno....
Odakle vam da je Zajmovic napadac? Fenomelano se snalazi na krilu, uz onu visinu ima ogromnu prednost nad bekovima koji su obicno niski i slabi fizicki, a ima dribling. Zasto ga gurati na napadaca kada smo svi vidjeli da dobro igra krilo.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:25 pm

storm_raider je napisao/la:
gavran je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:15 pm
Minjore je napisao/la:
čet maj 31, 2018 4:37 pm
Ja mislim da cemo uhvatiti Fejzica iz Krupe, Jamaka iz Zrinje, Zeca iz turske..
i stana za beka
Bekrica legendu na gol.
Bekriju na viljuskara :D
Zna li taj Lala ista drugo osim "poginuti" i budalesati? Zna li kakvu taktiku postaviti, izgraditi igraca, ili mu je najveca prednost "pogibija"?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:27 pm

Grbavica je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:21 pm
LeBlue je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:02 pm
Ako je Suljo pojacanje, onda smo se pojacali.
Meni je on slican kao Adilovic. Sa pravom taktikom i trenerom moze se maksimalno iskoristiti. Jedan nije uspio u Helsingborgu, drugi u AIKu. Samo je vise diskusija da li nam je potreban. To je tip napadaca koje Amar voli. Samo je pitanje da li nam je potreban.
Kad je Adilovic bio u Helsingborgu?
Bio je na test treningu u Helsingborgu i nije se pokazao. Dosao je tad iz Slovenije cini mi se. To je bilo prije 10 god cirka. Bas to znam jer sam pratio taj slucaj preko medija. http://www.hif.se/news/adilovic-provas-mot-rosenborg/ Eto ti na svedskom.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:27 pm

zubanovic89 je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:22 pm
nikson je napisao/la:
čet maj 31, 2018 4:36 pm
Dzenan Zajmovic - nas najbolji igrac ovo proljece, decko koji je pokazao da bas ima muda, zelju i sve ostalo, koji uz to igra na neprirodnoj poziciji zasluzuje da igra centralnog napadaca! Zasluzuje jer imas i tog Zeca za krilo, ako se sve rijesilo s njim - i on treba igrati krilo. E sad ako Vojo ostaje (a blize je da ce ostati) zasto bacati prijeko potrebne pare na Krpica?? Igrac koji nas ne voli, koji je problematicnog ponasanja, koji moze razbiti hemiju u svlacionici itd itd..Zar je stvarno prijeko potreban? E to je ono sto mi nije i ne moze biti jasno....
Odakle vam da je Zajmovic napadac? Fenomelano se snalazi na krilu, uz onu visinu ima ogromnu prednost nad bekovima koji su obicno niski i slabi fizicki, a ima dribling. Zasto ga gurati na napadaca kada smo svi vidjeli da dobro igra krilo.
Igrrao je u juniorima spica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:30 pm

Eh sad na red dosao i Sulejman :D

Kad sam ga komentarisao nekad prije, rekao sam sljedece
Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 27, 2017 12:56 pm
Ja mislim da je imao veliku dozu srece.
Vidjet cemo gdje ce zavrsiti i kakav ce biti.
Nema razloga da sad drugacije govorim.
Igrac koji je bio rezerva i spletom okolnosti Ahmetovic em padne u formi, em se posvadja oko produzenja ugovora i priliku dobije Krpic.
Nakon toga jedna polusezona odlicna i prodao se. A najvise smatram da je ta polusezona dosla radi nalozenosti i dobrog sistema Slobode. Igrao je kao dopingovan, imao dobar odnos s navijacima i bas nalozen bio em zbog dobivene prilike em ga atmosfera lozila.
Poslije toga nista. Mizeran ucinak.

Sigurno da nije neka ubleha, ali bum i bas kvalitetan prvi napadac po meni nije. Da je rezerva i rotacija onda OK, ali vec zbog te polusezone i prodaje u Aik on nije bas jeftin i sigurno ga nismo doveli kao rezervu.

Dobrodosao Suljo i uvjeri me da ona polusezona nije sreca. :D
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:33 pm

Ima li Lalatović kakvog kondicionog? :D Kakve su mu ekipe bile fizički? Ja ovom našem profi više ne vjerujem ni jedne, nakon ovog proljeća. Bili smo najnepsremnija ekipa lige. Što se tiče pojačanja, ako od ovih glavnih svi ostanu, osim Zakarića, onda dovesti još jedno krilo i amin Bože lijevog beka ako ima šta kvalitetno. To bi bilo i više nego dovoljno.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:33 pm

zubanovic89 je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:22 pm
nikson je napisao/la:
čet maj 31, 2018 4:36 pm
Dzenan Zajmovic - nas najbolji igrac ovo proljece, decko koji je pokazao da bas ima muda, zelju i sve ostalo, koji uz to igra na neprirodnoj poziciji zasluzuje da igra centralnog napadaca! Zasluzuje jer imas i tog Zeca za krilo, ako se sve rijesilo s njim - i on treba igrati krilo. E sad ako Vojo ostaje (a blize je da ce ostati) zasto bacati prijeko potrebne pare na Krpica?? Igrac koji nas ne voli, koji je problematicnog ponasanja, koji moze razbiti hemiju u svlacionici itd itd..Zar je stvarno prijeko potreban? E to je ono sto mi nije i ne moze biti jasno....
Odakle vam da je Zajmovic napadac? Fenomelano se snalazi na krilu, uz onu visinu ima ogromnu prednost nad bekovima koji su obicno niski i slabi fizicki, a ima dribling. Zasto ga gurati na napadaca kada smo svi vidjeli da dobro igra krilo.
Zato sto jeste napadac :) a s onom hrabroscu da pokusa sve zivo zabio bi 20 bez problema....glavni problem vrcine napadaca nasih je sto bi da udju s loptom u gol...kod Dzene je vrhunski sto ce probati sve zivo, s 20, 30, petom, skaricama itd itd
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:33 pm

Trziste ce pojebati kozojeb iz Sloge. Evo recimo Jamaku nudi platu od 7000km mjesecno...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:34 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:17 pm
Moj PP, vidiš kako se to radi, malo slažeš, nabudžiš statistiku što bi se reklo, par klipova i raja mijenja mišljenje. :placeodsmijeha:

Što je moram sve za tebe radit :rofl:
Nisam ja nista promjenio on je za mene jos uvijek nedokazani cirkusant :D

Mada eto na glasu je nekom, pa ako ne moze niko drugi nek dodje on pa nek se dokaze ovdje, nemam nista protiv. :kafa:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:35 pm

Grbavica je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:25 pm

Zna li taj Lala ista drugo osim "poginuti" i budalesati? Zna li kakvu taktiku postaviti, izgraditi igraca, ili mu je najveca prednost "pogibija"?
Ma zna. A i ne bi ga Obradovic doveo u Cukaricki dzaba, uređen klub, bez dugova, privatni, svoje pare čovjek ulaže.

slika

@voltron30

Asistent mu je Dragan Sarac, i u Vojvodini bio, a i sada u Cukarickom.
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:36 pm

Jos nam on fali,i eto ratnika
phpBB [video]
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:38 pm

Minjore je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:33 pm
Trziste ce pojebati kozojeb iz Sloge. Evo recimo Jamaku nudi platu od 7000km mjesecno...
Naravno sve prijavljeno i zakonski.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:40 pm

storm_raider je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:38 pm
Minjore je napisao/la:
čet maj 31, 2018 5:33 pm
Trziste ce pojebati kozojeb iz Sloge. Evo recimo Jamaku nudi platu od 7000km mjesecno...
Naravno sve prijavljeno i zakonski.
Samo neka nudi, i sezona dvije i gasi.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:41 pm

Pošto sam dosta u tim vodama i poznajem neke fudbalere i sportske radnike za Lalatovića sam čuo dosta lijepih stvari. Baš mi ga je momak kojeg je sad trenirao u Čukaričkom pohvalio. U situaciji u kakvoj smo on bi bio ekstra rješenje. Krpić isto lik koji je u ovoj ligi bio dobar, jak, skok igra odlična, sjećam se da ga je Amar htio još onda. U zlatnim je godinama, sigurno da će nam valjati ako se posveti i bude trenirao kako treba. Mana mu je što je pitar od malena, ali hajde i Dulja je bio naš pa se sad kune u one gore :)
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 31, 2018 5:53 pm

Malo se raspitah kod druga grobara, prati bas ligu i njegov je komentar da je Lalatovic dobar trener.
On bi ga volio vidjeti u Partizanu ali ipak je Zvezdas pa ne moze.
Kaze dobro nabrije igrace, pa ga pitam je li ima taktike pusti lozenje igraca. Kaze da je dobar i takticar, igra napadacki nogomet, odu Zvezdi il Partizanu i on ih u gostima napada, ne brani se. Voli da igra, nije destruktivac.
Kaze ako ga pokrede neko u mecu odmah ce dici pola lige na noge jer ne suti nikom i nece nista presutjeti pa pod bilo koju cijenu.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot] i 227 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija