Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:26 pm

Model1964 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:19 pm
Ko hoce da pali neka plati kaznu iz svog đepa.
Kada zapali baklju nek je vista u bulju, super izgleda za desktop i društvene mreže svih vrsta :D
Platice malo morgen.Gospoda u savezu vec trljaju ruke jer ce klub biti oderan.
Yebo sve bitna je furka.Baska sto se tekma prekine pa momci ispadnu iz ritma.Nije jedanput bilo da se odmoglo na taj nacin
Bitno je da se zapali,jer samo tako si pravi!Zastave ,dlanovi grla su nekako obicna,vjerovatno!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:27 pm

Treba zavrsiti sa ovom temom. Poceli ste se vrijedjati, a to nam ne treba. Okrenimo se drugim stvarima, bolje za nas.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:27 pm

bianco blu je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:14 pm
GoodisonPark je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:34 pm
Bakljade samo tjeraju normalne navijače, porodice, djecu, žene i sve ostale simpatizere sa tribina.

Ja još ne mogu da vjerujem da se to pokušava opravdati, pa bolan ja kakav sam da mi Salem sad dođe na vrata i marku da mi traži ja bi ga nabio nogom a ovdje govorimo o hiljadama KM Željinih para koje će guzonje iz saveza pojesti i popiti i još će usput i pohvaliti naše navijače kako su pametni.
onda nek idu na sjever, a sad aBd i na istok
Za otjerati "normalne" navijace dovoljno je da igra juventus- pescara
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:29 pm

@GoodisonPark
Slicno smo mu napisali :D ... neka djece :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:29 pm

A svi polete slikati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:32 pm

Sretan rodjendan Dzenisu Beganovicu!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:34 pm

GoodisonPark je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:01 pm
Ajzea je napisao/la:
čet mar 23, 2017 7:45 pm
Manijacima se za baklje nema sta prigovoriti, jer smo se po pitanju toga definitivno opametili. Momcima kapu treba skinuti..
Ali zato, slijedeca utakmica se zbog otvorenja istoka uvrstava kao historijska i tada treba sve goriti. Neka plane !
Vidi se stvarno da se Manijaci jesu popravili po tom pitanju i na tome im treba čestitati (mada ne znam što je ono zapaljeno protiv Radnika)? Opet sa druge strane traži se razlog za bakljadu, otvorenje Istoka, pa će biti eh derby je mora se paliti, pa zadnja protiv Radnika e kraj je sezone može se paliti...itd do nekih novih razloga..

Zašto se moraju paliti na otvorenju Istoka (zar nije prigladnije bilo napraviti neku koreografiju) kada će tu doći mnogo ljudi sa djecom, porodice, neki ljudi koji su možda prije Bog zna koliko godina prestali dolaziti baš zbog tih stvari. Navijači moraju shvatiti, da hajmo reći većina ljudi na stadionu pirotehniku i bakljade smatraju nekom vrstom huliganstva i činom gdje može doći do neke nedaj Bože povrede.. da ne spominjem kazne i nepotrebno punjenje džepova Salemu.
Istok bi trebala da bude porodicna tribina, tribina za one koji vole sa uzitkom pogledati utakmicu. Paliti baklje na istoj pa makar za to bio i razlog otvaranje istoka ravno je ili idiotluku ili losoj namjeri. Zar odmah u startu otjerati navjace sa istoka koji zele posmatrati utakmicu u miru i maksimalno bezbjedno za svoju djecu.

Ocito odredjena grupica bez obzira na nase apele ce i dalje paliti i nanositi stetu klubu i to ce se jedino moci rijesiti u nekom narednom periodu zakonskim sankcionisanjem pojedinaca. Do tada mi cemo moliti a oni ce paliti kada im bude to odgovaralo iz ko zna kojih razloga.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:34 pm

Ma dzaba je pričati, izgleda da će sve da gori...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:35 pm

Model1964 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:29 pm
@GoodisonPark
Slicno smo mu napisali :D ... neka djece :rofl:
Njemu furka bakljada i pokušava ovdje prosipati priču kako je to dobro i lijepo.. Ma i ja kažem neka djece ali nekad pretjeraju :D

i sam znaš koliko je prije rata murije u civilu bilo na Jugu, nije se moglo baš raditi šta hoćeš i kako hoćeš..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 573
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:39 pm

Tacno sam znao ko ce sta napisati. Modele, stvarno te svi postujemo, ja prvi. Niti u jednom postu nisam napisao nesto ruzno sto bi moglo vrijedjati nekoga, kamo li nazvao neciji post glupim.

Nema potrebe da pise neko ko je od koga stariji, ko ima vise staza, a bilo bi lijepo kad bi raja citala fino postove i normalno replicirala.

Ja prvi iako sam dijaspora, niti ti, niti ostali na forumu nisu to znali, nisam pisao i ne pisem u tom kontekstu da ako sam ja daleko od kluba i tribine, ja sam onda najveci fan koji tuguje i moram biti uvijek u pravu.

@GoodisonPark Ja upravo suprotno kazem, da svi kude atmosferu juga, a svi se hvataju za telefone.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Yomu
Postovi: 1
Pridružen/a: sub mar 04, 2017 9:05 am
Lokacija: Otoka Bosanska
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:41 pm

Vrag je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:12 pm
Bakljada je dio navijackog folklora. To nećemo moci nikad iskorijeniti. Mada ono sto mene nervira je 2-3 baklje 1 petarda itd. Kada se pali daj neka sve gori ili nemoj nikako. Neka to bude sa stilom
Zasto bakljada kad se dobijaju kazne za to i sad nam je stvarno porebna svaka marka u izgradnji stadiona, zbog "jebene" dvije baklje protiv radnika smo dobili 1000 Km kazne.
U nas je uvijek sa stilom i bez baklji jer smo najbolji ;)
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:42 pm

Valter je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:34 pm
GoodisonPark je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:01 pm
Ajzea je napisao/la:
čet mar 23, 2017 7:45 pm
Manijacima se za baklje nema sta prigovoriti, jer smo se po pitanju toga definitivno opametili. Momcima kapu treba skinuti..
Ali zato, slijedeca utakmica se zbog otvorenja istoka uvrstava kao historijska i tada treba sve goriti. Neka plane !
Vidi se stvarno da se Manijaci jesu popravili po tom pitanju i na tome im treba čestitati (mada ne znam što je ono zapaljeno protiv Radnika)? Opet sa druge strane traži se razlog za bakljadu, otvorenje Istoka, pa će biti eh derby je mora se paliti, pa zadnja protiv Radnika e kraj je sezone može se paliti...itd do nekih novih razloga..

Zašto se moraju paliti na otvorenju Istoka (zar nije prigladnije bilo napraviti neku koreografiju) kada će tu doći mnogo ljudi sa djecom, porodice, neki ljudi koji su možda prije Bog zna koliko godina prestali dolaziti baš zbog tih stvari. Navijači moraju shvatiti, da hajmo reći većina ljudi na stadionu pirotehniku i bakljade smatraju nekom vrstom huliganstva i činom gdje može doći do neke nedaj Bože povrede.. da ne spominjem kazne i nepotrebno punjenje džepova Salemu.
Istok bi trebala da bude porodicna tribina, tribina za one koji vole sa uzitkom pogledati utakmicu. Paliti baklje na istoj pa makar za to bio i razlog otvaranje istoka ravno je ili idiotluku ili losoj namjeri. Zar odmah u startu otjerati navjace sa istoka koji zele posmatrati utakmicu u miru i maksimalno bezbjedno za svoju djecu.

Ocito odredjena grupica bez obzira na nase apele ce i dalje paliti i nanositi stetu klubu i to ce se jedino moci rijesiti u nekom narednom periodu zakonskim sankcionisanjem pojedinaca. Do tada mi cemo moliti a oni ce paliti kada im bude to odgovaralo iz ko zna kojih razloga.
Ma tako dođe izgleda, ovdje se pojedini inate ono kao nemate vi ba pojma a mi smo izmislili navijanje, vjeruj ne bi me iznenadilo da i na Istoku vidimo desetine upaljenih baklji a što će to otjerati te ljude koji tamo dođu, to današnju omladinu ne zanima, njima je važno daj mi sad "fol neki spektakl sa bakljama" a poslije šta će biti koga briga..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:43 pm

reks1 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:12 pm

I onda te baklje petarde obavezno zavrse u terenu.Ono bas navijacki i bas za dobro kluba.
Nemoj pricati, odavno se to nije desilo. Stavise, sa "skele" se naglasava da se niti jedna ne smije ubaciti na teren. Protiv Sirokog kanton zapaljen, a niti jedna nije zavrsila u terenu.
11plavih'92 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:48 pm
Za sve na ovom svijetu postoji pravo vrijeme i mjesto. Tako i za baklje
Da li je stadion Grbavica mjesto a otvaranje Istoka vrijeme za to, ja mislim da jeste.
A protiv baklji kao takvih generalno jesam

Kratko i jasno. :)
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:44 pm

Ja argimentovano hiljadu puta sam ovde pisao o tribini ali vazda jedni te isti likovi se nadji pametovat i vrijedjat ono najbitnije sto ovaj Zeljo ima. Ne da mi se opet.
Palit cemo kad nam je cejf , a vi placite po forumu. Vidimo se za 7 dana posto cu vjerovatno ban popusit :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:46 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:44 pm
Ja argimentovano hiljadu puta sam ovde pisao o tribini ali vazda jedni te isti likovi se nadji pametovat i vrijedjat ono najbitnije sto ovaj Zeljo ima. Ne da mi se opet.
Palit cemo kad nam je cejf , a vi placite po forumu. Vidimo se za 7 dana posto cu vjerovatno ban popusit :)
kakav ban bruda, zbog čega :D
Željezničar ante portas !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:48 pm

slika
Krenule baklje prema Grbavici. :kafa:

:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:49 pm

AsharaK je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:46 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:44 pm
Ja argimentovano hiljadu puta sam ovde pisao o tribini ali vazda jedni te isti likovi se nadji pametovat i vrijedjat ono najbitnije sto ovaj Zeljo ima. Ne da mi se opet.
Palit cemo kad nam je cejf , a vi placite po forumu. Vidimo se za 7 dana posto cu vjerovatno ban popusit :)
kakav ban bruda, zbog čega :D
Pa ovde nekima "starijim" samo statuu ispred Grbavice treba izgradit.. Sve su oni prosli. I najglasniji su. Ne do Bog drugo misljenje uvazit. Mislio sam malo prijasnji post da sam brutalnije napisao, opet su me povukli za zivac.

@arelinho Tako je bracooo :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:50 pm

Neko je, skoro, iz Kluba ukrao 2 milje maraka. Jesu li lopovi uhapšeni?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:51 pm

Jeste li zavrsili pricu o bakljama? Hajmo sad malo eglenisati o Dadi Sadikovicu :ganja:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:52 pm

phpBB [video]

:titula:

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 53 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija