Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:07 pm

Adzem je neiskusan trener koji nije zreo i jos uvijek ne zna osvojiti titulu! Nek vas je stid i sram
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:07 pm

Ma idemo dalje ljudi, idemo do kraja na poljski pogon ako Bog da! Još jednom samo da im se najebem svega i neću više. limVo te ljoŽe!
Željezničar ante portas !
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:08 pm

Bogi mislio kad je vidio Bekrica da ubacuje da je njihov go. Ja mu halalim!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:08 pm

Svi smo picke, navijaci jer ih nema ni 2 hiljade nakon 10 herojskih pobjeda u nizu, igraci sto ovo dopustaju, treneri sto te igrace tako vode itd itd..
Picke smo svi, al dicemo na kraju pehar da ga jebes.
Oprostite na rijecniku :D
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:08 pm

Osvajamo titulu 100%
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:08 pm

Brkoo je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:04 pm
Ko ce se skupiti nakon ovoga i doci na tekmu sa Radnikom? Mi standardni bolesnici i ako bude 3 hiljade nek se udaraju nogom u guzicu. Bruka i sramota sta su danas uradili. Adzem od tekme sa Borcem i do kraja te polusezone i ovaj Adzem sad, dva razlicita lika. Izmjene kriminalne. Oduzmite im svima plate i strucnom stabu i igracima..
Skupit će se oni koji su do kraja odani jer gdje su dosad bili ostali kroz cijelu sezonu i sad treba da mi bude zao jer ih neće biti (samo mi je zao sto ce zeljo manje zaraditi). Neka nama nas koji smo uvijek tu.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:09 pm

Proslo je sat vremena i vise od kraja utakmice ja se jos tresem od nervoze Zeljo sta mi radis obolicu kao i svi mi al nema predaje sad pokazati muda ubiti Radnik i sve ostale ekipe i dokazati ko je Zeljo u ovoj ligi
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:09 pm

Al sto Kajkut promijeni ritam utakmice, trebao je mjesto Mujage u Travnik komotno. Kajkut zvani intenzitet.
@storme, mene boli kad vidim ove nehljebe, Bogicevica, Zajmovica, Mehremica, a nasoj djeci trasiramo put u Travnik, Bese nema, a Velic koji je prekuco u Bijeljini na klupi, i onakav Kemo koji razbija redom.
Bruka i opet bruka.
Dok je Jadranka u ekipi neemo se hljeba najesti, sreca pa ovaj parmak Adi ima 3 zuta, on je u rangu sa Husicem fakat mi nije jasno kako pored Kvesica mi njega dovedosmo, pa Kvesa da na cuni skace je bolji igrac od njega.
Adzem sada mora ovo okrenuti opet na pravu stranu, odstraniti kukolj iz ekipe, skrpiti lijevog beka, pa makar ga Sinisa morao igrati jer i Projic nije neka sreca i vratiti ekipu na pobjedniki kolosjek, imamo +2 i domacu utakmicu a konkurent gostuje.
@asharak, ova trojka je zasluzila da im do kraja pauze svaki dan yebemo od do, a Jadranko do zadnje minute u Zelji, yebem i onog ko mu produzi ugovor, sto je majstor zakuca, zakucam mu onu facu odvratnu.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:10 pm

niko mi ne odgovori, da mozda nije kriva fizicka sprema profesora, cinjenica je da smo proslu polusezonu izgurali na slavkinu spremi, ne podrzavam slavku ni u kom slucaju, ali ocigledno je da nismo fizicki spremni, ne samo ova utakmica nego sve ove polusezone

takodjer, cinjenica je da smo glavni favoriti do kraja, jos u drugom dijelu od 3 najjace ekipe idemo samo sirokom, GAZI ŽELJO SVE DO TITULE
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:10 pm

Glupo je svaliti krivicu na nekoga. Kriv Adzem. Kriv Kajkut. Kriv prosle godine Slavko. Pretprosle Edis za neizlazak u Evropu. Godinu prije Oda ili mozda Kokot za izgubljenu titulu s djecom. Prije toga Adzem za Metalurg...

Moze se i dublje kopati pa naci milion takvih situacija i sezona, kao sto je recimo zadnje kolo u sirokom 2003.

Zar ne vidite da ovo nije izuzetak nego pravilo. Titule su izuzetak, uzimali smo ih manje/vise s jednim covjekom (nikad se ne vratio dabogda, jer ako je ne mozemo osvojiti bez njega onda i nismo taj kalibar).

Vecina raje je jos uvijek daleko od realnosti, jos uvijek se prica kako smo mi najbolji a kad nas sjebu to je samo zato sto smo im eto kao mi dopustili. Dok se mi tako tjesimo zrinjski gradi sistem i ekipu, vec je ovladao nasim fudbalom i bojim se da ce nas, dok mi pricamo bajke, ostaviti jos dalje iza sebe u prasini.

Volim svog Zelju i volicu ga dok sam ziv, ali polako se mirim s cinjenicom da nismo i nikad necemo biti ono sto volimo misliti da jesmo.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:11 pm

Nemojte porediti navijace sa ovim pickicama sto su ovo uradili danas. Ljudi su ljuti,frustrirani,razočarani i sta sve ne. **** 2 boda ova danas problem je kako ce ovo sve da se odrazi i na nas a i na Zrinjski. Raja je skeptična prema ekipi bas zbog ovog sto se danas desilo. Svaku utakmicu u proljeće mi spasavamo zivu glavu zadnjih 10-15 minuta. Bilo je pitanje kad cemo naletiti na nekog i ovako završiti.Pa Celik nas je pritisnuo zadnjih 15 minuta i go nam zabili. Mislim da i izmjene kumuju svemu.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:11 pm

PSG od Barce primi 6 komada i ispadnu dobijenu utakmicu i zagarantovan prolaz, pa sta sad. Senzacije i preokreti se desavaju, zato se fudbal i prati. Samo pokazatelj kakvu su momci iz Zrinjskog imali zelju i volju i realno, svaka cast za neposustajanje i borbu do zadnje sekunde. Po nekim stvarima bi se nasi trebali ugledati na njih. Baka, kao i obicno, po svom. Za ocekivati je i bilo da ce se uhvatiti sudjenja i prebaciti pritisak sa svoje ekipe u nastavku prvenstva.

Idemo dalje, i dalje smo prvi, nista se nije promjenilo, prvenstvo je i dalje otvoreno. Psiholoski poraditi sa igracima, pokusati napuniti Grbavicu pravim navijacima naredni mec i boriti se do posljednjeg zvizduka. Psovaci i ismijavaci nikada nisu ni bili navijaci, pa, stoga, ko vas j***, bolje da bude 2000 navijaca koji ce pruziti svu paznju i dati sve od sebe da podignu i poguraju ove igrace, nego 5000, od kojih ce 3000 svaki potez prokomentarisati, izvizdati i ispsovati. Ni ne dolazite ako ne zelite dobro ovom klubu, a takve stavove, psovke i uvrede svojim majkama i ocevima, braci i sestrama i svojoj djeci, pa da vidite kako to sve izgleda.

Titula nikad bliza, zelja nikad veca, strpljivo i bez posustajanja. Ovo je lekcija koju vjerujem da cete nauciti i da cete igrati do samog kraja ubuduce.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:12 pm

– Neobjašnjivo, nemam objašnjenje. Imam osjećaj da smo nakon trećeg gola pomislili da je utakmica gotova. Svaki napad je protivnik iskoristio, ne mogu da vjerujem koliko smo naivni i neiskusni bili. Trebamo svi zajedno što prije psihološki da se vratimo. Hvala Bogu da je sad pauza 14 dana, bojim se šta bi bilo da igramo za tri, četiri dana. Moramo se što prije podići, ovo je bilo šokantno, rekao je Adžem.

:zid: :placeodsmijeha:
Pa nije gotova samo ako si jebeni mentalni invalid.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:13 pm

19adi21 je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:10 pm
niko mi ne odgovori, da mozda nije kriva fizicka sprema profesora, cinjenica je da smo proslu polusezonu izgurali na slavkinu spremi, ne podrzavam slavku ni u kom slucaju, ali ocigledno je da nismo fizicki spremni, ne samo ova utakmica nego sve ove polusezone

takodjer, cinjenica je da smo glavni favoriti do kraja, jos u drugom dijelu od 3 najjace ekipe idemo samo sirokom, GAZI ŽELJO SVE DO TITULE
Sta god da je u pitanju losa nam je igra katastrofalno od početka polusezone samo to niko nije htio da vidi jer su se bodovi zbrajali. Kažem lekciju smo dobili koju treba da naučimo, a uz to nismo izgubili. Prave ekipe iz ovoga izlaze jače i nek se sad pokazu sve je do njih, a podršku će imati pa bilo 3.000 ili 13.000
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:14 pm

storm_raider je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:03 pm
Sliskovic itekako pretjeruje i treba biti kaznjen.
On je sebe ovim ucvrstio, tek mu sad nece nista a sudije ce paziti sta rade protiv Zrinjskog.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:14 pm

I jeste mrvili ovdje sa prizivanjem poraza za dobrobit Želje.
Ovo je gore nego da su nas otresli ko seljak slinu
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:16 pm

Ama ljudi sta Adzem. Pa ko je vodio 0-3. Jel Amar Osim. Pa kako su do 88 minute bili ponos. Sad Adzem karina. Ljudi dragi Zeljo je bio bolji. ZRINJSKI je sve sto je napravio do 88 minute bilo ispucavanje i pokusaji ko protiv Radnika. Greske Bogicievica i onog genijalca Adija.
Zeljo da je imao Zeca ili nekog drugog umjesti Zajmovica. Vodio bi 5-0 do 88.
E tu ima odgovornosti Adzema. A ono sto se desilo zadnjih 5 minuta. Pa ono je jebena krama. Kad neces ti njih jebace oni tebe.
Ovo jednostavno sta god covjek da napise nije tacno. Po meni stavi 3 glupana. Koji grijese konstantno. A onda covjek vodi 3-0 . Ubaci neke ljude koji nista nisu skrivili,desi ti se 5 minuta utakmice kad da Barca igra ne moze ti pomoci . Jednostavno to je tako. Idemo dalje..
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:18 pm

Hajde ovi koji zovete igrace mentalnim patuljicima da mi nesto objasnite. Gubimo na Grbavici 2-0 od Radnika, dobijemo 3-2. Gubimo od Sirokog 1-0 tamo i preokrenemo. Danas vodimo 3-0, odlicno stojimo na terenu i zavrsi 3-3. Kako se to postaje mentalni patuljak kroz par mjeseci?

Kad cete shvatiti i pomiriti se s tim da je ovo splet nesretnih oklonosti koje se desavaju jednom u 10 godina. Taman da si najveci mentalni patuljak, skoro je nemoguce primiti 3 gola u 5 minuta, ovo se desi u jednoj od 300 utakmica. Odvadite malo, igracima puna podrska :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: heisenberg, dana/u sub mar 17, 2018 6:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:18 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:02 pm
ChWilla je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:56 pm
heisenberg je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:54 pm
Pojedinci prigovaraju igracima da su pi.ckice, a oni pisu da je titula izgubljena.
pa to.
Pa kakve mi veze imamo s titulom i igrom.
Jel mi igramo. Jesmo li mi pickice.

Hoce li se nesto promjeniti ako mi budemo pricali da cemo uzet titulu. Hoce malo sutra, ne igramo mi. Igraju oni koji su ovo danas uradili i oni koji su istinske pickice. Vjerovao je svako u titulu i do sad pa ovo uradise.

Nije gotovo normlano, al sta ocekivati kad ti ovo urade. Ljudi su isfrustrirani.
imamo veze kako da nemamo, taj nas udio ne mora biti presudni ali je svakako bitan
nije isto kad ti se na ionako qrcevu psihu natovari 2-3000 ljudi psuju ti na svaki kontakt sa loptom i sl iii kad dodje 5-6000 bodri klub za koji igrac, navija i pjeva
svi smo sad u qrcu ali mislim da nije rjesenje radit neke radikalne stvari i pricat radikalne stvari
jebaji ga desilo se, idemo dalje pokusat pa sta bude
ja sam ubijedjen 10000% da sledecu sezonu necemo gledat te bogalje koje svi navodite ( bogija, adija, dzenana i sl ) sad moramo bit uz njih svima nam jeu intersu titula
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:18 pm

Reha1921 je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:09 pm
Proslo je sat vremena i vise od kraja utakmice ja se jos tresem od nervoze Zeljo sta mi radis obolicu kao i svi mi al nema predaje sad pokazati muda ubiti Radnik i sve ostale ekipe i dokazati ko je Zeljo u ovoj ligi
To je to bravo majstore. Tresemo se svi neko to ispoljava neko zadrzi u sebi, ali svi ovi koji tako pišu će protiv Radnika dati punu podršku. Nismo mi bilo ko, mi smo porodica, mi smo ba Željo i sta bi neko dao da to bude. Jedino zajedno iz ovoga izlazimo jači. Dva kola lige za prvaka imali teži raspored i pobjegli 2 boda.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Google [Bot] i 96 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija