Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:25 am

ma losi smo bili skroz, ja sam pogledao neki snimak gola i ne cini mi se kao da je opsajd
nije to ni bitno jer nismo ni zasluzili nesto bolje.. jedini koji je nesto pokusavao je Zakaric ostali 0 bodova
Ramovicu hoces krenut vise, ne mogu ocekivat od Sinise nesto kad znamo da ne zna kad je ogranicen ko balkon
sta se desilo u onim njihovim glavicama pa onakav pad nakon 15 minuta.. bio sam sa njihovim navijacima kako su se prepali poraza ali onda odjednom blokada i nervoza
ja sam svjestan da ne mozemo ocekivat leprsavu igru ali valjda se mogu borit barem pucat po golu al hajd nejse da ne bude evo ga pljuvac
drzat ritam do tog prelaznog pa cemo vidjet na sta pucamo
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:25 am

meni se na prenosu činilo da se bogičević vratio i da zbog njega nije. nisam gledao ponovo.
gradi željo boli te *****
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:28 am

Ovo je Admirov poraz, ali sam 100% uz njega.
Obzirom da mi je ova nedjelja radna, objasnim svoj oksimoron uskoro.

Ne treba ekipu stediti kritika kada su to zasluzili. Poraz protiv Slobode je bio vrlo, vrlo tezak i moze prelomiti sudbinu naseg konacnog plasmana do decembarske pauze.
Kao i svi, vidim jako spor protok lopte. Igrac treba proslijediti loptu saigracu ispred sebe, stane i ceka... I onda je ipak proslijedi.

Vrlo mi je zanimljivo bilo kako je Slavko napravio brze kontrase juce, bas kao i u Radniku. Zasto toga nije bilo kod nas sa Lendricem brzim od Krpica i Ordagicem sporijim od Zebe?
Zato sto Ordagic nije sporiji od Zebe.
Mislim da je kljuc nase sporosti prema naprijed Zajko. Rijetki primjecuju njegovo trosenje kada trci prema nazad.
Ili ce svi trcati za njega ili ce Zajko biti klupiran.
Gorljivi problem je vrlo oscilirajuca igra Jovana Blagojevica. Sinocnji pasovi prema naprijed u prazno mnogo puta su se ponovili tako da bi Jovan kao zadnji igrac iz Ferenc generacije ipak morao da ode.
U medjuvremenu se pojavio gorljivi problem potpuno promasenog i van forme Sinise Stevanovica, a negdje iz daljine vreba problem losih centarhalfova, mentalno nestabilnog, u Zrinjskom klupiranog Graovca, pred penziju i mrskog Bogicevica, nedovoljno za velike utakmice velikog Osmankovica.
Sloboda se mogla dobiti da smo imali sastav kao protiv Sarajeva, tj. falio je Zajmovic.

Sta uciniti, ono sto bi neki rekli ucinite nesto, dovedite nekoga?
Klupirao bih Zebu. Zasto? Hocu da pocnem pripremat ekipu za narednu sezonu bez njega. Ici ce u penziju uskoro.
Sinisi se zahvalio, a desnih bekova ima na pretek.
Pitao Lens da nam da Lendrica na posudbu jos danas.

To je onako dugorocno. Kratkorocno prije Zrinjskog sve samo zavisi od raspolozenja igraca koja zavisi od ne znam cega. Ako Jovan, Sinisa budu igrali tako da ekipa ne krpi njihove greske, na motiv i snagu mozemo dobiti Zrinjski. Na strani Zrinjskog je rutina, ali i losa tradicija.

Vise od treninga timu treba 5 dnevnih sastanaka.
Kiksamo li protiv otimaca stadiona, ni moje 100% nece rulju zaustavit da skine Adzema, igrace i upravu nakon prvog narednog kiksa nakon reprezentativne pauze.
Deja vu.

Slavko Adzem 2:3 (x Kakanj, x Tuzla - pobjeda na Kosevu)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:54 am

Moze pricati sta god ko ho ce, ali je ova ekipa Slavkina + par juniora koje je Adzem ubacivao u vatru. Slavkina ekipa, Adzemova igra i ono sto je Slavko pricao da poznaje igrace, to se i obistinilo. Covjek opet sinoc na poluvremenu javno kaze da je Zeljo gigant i meni ce ostati u dragom sjecanju. Ono smjenjivanje dan prije utakmice, nakon sto je cijelo ljeto uigravao ekipu je bilo uzasno. Adzem je gurnut u vatru, mangupski se snasao, bilo je tu i srece, ali dobro, sreca i prati hrabre, a
Adzem jeste hrabar definitivno. Da, sreca prati hrabre, a dobar rezultat prikriva sve.

Izgubili 1:0, a svi smo ocekivali da ce oni ovako igrati. Defanzivno jako, naprijed na kontre. U Zelji se to nije moglo igrati, u Slobodi, Radniku i ovim, da se neko ne uvrijedi, manjim klubovima od Zelje, to moze. Kod nas raja traze vic u igri, traze pasove, a ne preskakanje igre. A uporedo sa tim traze i rezultate.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:58 am

da je to donijelo titulu niko se ne bi pretjerano bunio. nego je ofalilo kad je najviše trebalo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:00 am

Onaj otkaz dan pred prvenstvo smo valjda sinoc iskihali, karma je odradila svoje.
Samo da nas Slavko ne klepi po usima i na Grbavici.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:01 am

ChWilla je napisao/la:
ned sep 24, 2017 9:58 am
da je to donijelo titulu niko se ne bi pretjerano bunio. nego je ofalilo kad je najviše trebalo.
otanjilo na kovertama i jbg...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:03 am

Inace, ovaj tekst je uzasan.

Nepismeno, nabrzinu, i apsolutno netacno:

http://www.source.ba/clanak/Amila/44862 ... e-ti-vrati

Jeste, Djordjevicevo orgijanje sa tri prsta i provokacije 95' i to sto nas je Slavko sa Slobodom sinoc pobjedio je isto. Bravo. I moze li ista bez tog ebenog rata, kojeg se vjerovatno ni je sjecas? Evo i sinoc citam test o 'smekeru', evo danas poredjenje sa tim 'smekerom'. Uzas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:04 am

Sigurno da je razočarenje prisutno, svi vidimo iste stvari, vjerujem da ih vidi i šef i saradnici. Međutim evo kako sada u septembru mjesecu možemo zamjeniti Sinišu? Ne možemo nikako, zato hajmo dati maximalnu podršku i držati korak za Zrinjskim a na proljeće sve samljeti, po navici.

Treba Jovana motivisati svako kolo, ako Željo pobjedi imas nešto.. On kada igra, činjenica je da Željo igra, takva mu pozicija. Neću puno srati da sam ja Adžem ne znam šta bi drugacije jučer postavio, nemamo širinu i to je to. Hajmo podržati i napuniti grbavicu i dobiti Mostarce, pa će mini pauza pa idemo dalje. Nije smak svijeta, tek je počelo...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:06 am

kakva nebuloza majko mila...
gradi željo boli te *****
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:35 am

Onu Krpicevu provokaciju s FB-a isprintati i podijeliti nasim igracima. Tjerati ih da to drze kod sebe sve dok ne zasjednu na prvo mjesto.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:38 am

Kakvu provokaciju, dajte sliku?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:49 am

slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:53 am

Ma poraz kao poraz nije sporan, mora se desiti, sastavni dio sporta. Meni je neshvatljivo odakle toliki strah i kukavicki pristup u duelima sa Slobodom? Ne mogu da svarim onu "ne leze nam nikako". Nema sta da ti lezi, ko god da je sa druge strane motivacija ne smije izostati, pojedi ga bolan ti igras u Zeljinom dresu.
Taj kukavicki pristup nas je toliko puta kostao rezultata, a prosle godine i titule. Tjerajte jos danas one koji su takvog mentalnog sklopa...


Sent from my MI 5s using Tapatalk

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:59 am

Po meni je bila greška i guranje Anela sinoć, brzo se moglo uočiti da se nećemo naigrati, što zbog njihovog izgaranja, naše letargičnosti, lošeg terena, a Anel je previše fizički slab da bi ulazio u duele sa Ćulumom, Salihovićem, Ordagićem, a duela je bilo baš puno, prava krkanska utakmica, ko dva federalna ligaša da su se sastala, Šabandžoviću je bilo teško da se snađe s čuvanj Ordagića i laktanjem s ova dva kostolomca, pogotovu kad se uzme u obzir da je pored sebe imao nikakvog Blagojevića i jako potrošenog Zebu..
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 11:10 am

Ova Amila bas lupa li lupa :skoljka:

Neshvatljivo je koliko smo se lose postavljali i reagovali sinoc u skoro svim dosta jednostavnim situacijama. Konstantno ponavljanje gresaka kao da je uticalo na cijelu ekipu, kao da se nervoza lancano prenosila pa smo iz minuta u minut bili sve losiji. Drugo pol. smo nesto ko poceli igrati ali je promjena sistema igre bila greska trenera, tada se vise nije znalo ni ko sta igra ni sta su ciji zadaci, mada ruku na srce tesko je bilo uraditi i promjeniti sa klupe bilo sta sa onako isprepadanim i odsutnim sa terena igracima. Prebacivanje Zakarica lijevo je takodjer bilo kontraproduktivno jer i ako je Goran bio najbolji nas igrac sinoc nije mogao poentirati sa lijeve strane a bilo je jasno da niko drugi ne moze ugroziti njihov gol.

Ostaje zal za olako prepustene bodove bez da smo pruzili svoj maksimum. Bilo kako bilo od kukanja nema nista, potrebno je kvalitetno izanalizirati ovu utakmicu i igracima skrenuti paznju gdje su pravili greske, izvuci pouke iz ovog poraza, pregrupisati snage i maksimalno motivisano i spremno docekati madjare.

Nama navijacima ne ostaje nista drugo nego da dodjemo na Grbavicu u sto vecem broju i pomognemo koliko mozemo. Pobjeda nas ponovo vraca na -2 i psiholoski bi se vratili na pravi kolosijek.

Jedna izgubljena bitka ne znaci izgubljen rat, sve se moze vrlo brzo okrenuti u nasu korist samo je potrebno vjerovati u to.

Idemo dalje, samo hrabro Zeljo!
Zadnja izmjena: GoodisonPark, dana/u ned sep 24, 2017 11:39 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 11:12 am

valjda lijevo...

inače sve je tako.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 11:13 am

ChWilla je napisao/la:
ned sep 24, 2017 9:09 am
opet je zeba uputio jedine udarce iz igre. šta su to drugi osim zakarića uradili da se on negativno izdvaja ovaj put i to po "mudima". neke se stvari napamet vrte i zdravo...
A sta je on to uradio dobro kod tog suta.
Akciju prije tog su uradili Zec i Ramovic a stoper izbio lose i njemu u noge. Mogao je tu biti bilo ko, kamen, igrac Slobode, znaci sretno mu je dosla lopta.
A sta je uradio kad je imao tu loptu i priliku?
Pao kad ju je udarao, kao dijete neko. I nije mu prvi put.

A da su svi bili losi, to jest.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 11:15 am

ja kažem da juče nisam vidio mjesta za negativno izdvajanje. nisam rekao da ima za pozitivno, osim zakarića.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 11:20 am

E moj Zeljo..
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: ghamaz, Google [Bot] i 211 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija