Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:56 pm

sašu papca dovela je isključivo ova uprava, i slomila se da dođe. čovjek nije iz ove sredine, nema interesa, sujete ni "oraha" vezano za nju, a pare koje mu je željo davao apsolutno mu ne trebaju i nisu mu bile motiv. oni koji su protiv ove uprave su motivisani neki sujetom, a drugi relativno sitnim koristima, ali oboje je vezano za ovu sredinu. šta bi tu saša papac - stvarno ne znam.

novi čovjek je tu u par dana, a ovo što neposredno sad treba se nastavlja i ide fino. zato jer mora tako. a da li to znači da je sve dobro isplanirano - znamo da kod nas ništa ne mora da znači ništa.

a da hoće da srede par utakmica, sve ovo isto "lutanje" bi navijači zvali "imaju odgovor za svaku situaciju" i niko ne bi znao razliku...
gradi željo boli te *****
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:56 pm

Amidza je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:53 pm
Mislim da bi se veci dio tog problema otklonio kad bi se jasno naglasilo koji su nam to tacno ciljevi i mogucnosti.
Pa realnije je izlasak u Evropu, a ako se stvari poklope u vidu da imas momentum, pogodi se sa nekim igracima a konkurentni ne budu to imali, onda se moze i titula ocekivati.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 3:59 pm

phpBB [video]
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:02 pm

LeBlue je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:50 pm
Amidza je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:43 pm
Lagano mi pocinje ic na zivce ta prica kako je nemoguce radit u Zelji, oko Zelje i sl. (ne ciljam na nekoga ovdje, uopsteno pricam)... ispada kao da u Guantanamo Bay dolaze svi ovi silni igraci i sportski radnici, sve se nesto boje necega, sve ih nesto pritisce, sve sredina ovakva, sredina onakva...samo sto ne placu, pa od cega ste napravljeni u pm? Produzite u kulturno-umjetnicko drustvo kakvo, folklor, ovo-ono. Ili lagano u Elektroprivredu, telekom...pasijansa igras do penzije, prst u uho.
Prije da mogucnosti i ocekivanja nisu na istim talasima. Tu nastaje problem. Evo kad bi se npr doveo Sisic iz Mladosti koji je OK igrac, vec gledam komentare.
Ok igrac za sta? Kakve su ambicije ako dovodis takvog igraca za prvih 11? Da bude rezerva ok, ima brzinu, mozda i najbrzi igrac u ligi, moze svojim ulaskom sa klupe promijeniti tok utakmice..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:02 pm

LeBlue je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:33 pm
Brkoo je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:22 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 27, 2018 2:58 pm
Nekako mi je drago sto niko nista nije nagovjestavao i znao a ocito je ova odluka donesena dosta prije jer inace ne bi imali spremnog SD vec.

Ja shvatam zabrinutost navijaca ovdje jer i ja sam sam bio zabrinut jer sam mislio da je ovo odluka iz vedra neba i da nismo spremni za nju. Ali ipak su spremni na sve. :D

Ko ce biti novi SD vidjet cemo, na drugom forumu pise da je sasvim "jako" ime.

Hvala Sasi na ovome do sad, nadam se da je produzio Blagojegica i ubjedio menadjera da Graovac ostane.
Nama ne treba sasvim jako ime, nama treba neko ko ima znanje, veze i vezice, neko ko je strucan, neko ko zna procijeniti kvalitet igraca i pokupiti igraca prije drugih ekipa. Neko ko je stalno na "terenu" i prati potencijalna pojacanja, neko ko ce na vrijeme produziti ugovore sa nasim vaznim igracima itd. I Papac je sasvim jako ime, pa sta smo to dobili sa njim, apsolutno nista, prvi put u zivotu je radio kao sportski direktor u nekom klubu i kod nas je odradio tu "praksu". Ili dovesti covjeka koji ima ove gore karakteristike koje sam naveo na poziciju sd ili dovesti Amara Osima da bude menadzer, da se pita za sve u sportskom dijelu..
Prije da je doveden covjek koji vec ima iskustvo obavljati slican posao kao skaut reprezentacije, zato smo i dobili nekoliko tih igraca, vjerovatno vecina njih i nisu opravdali ocekivanja. Ali jeste obavljao slican posao, barem sto se tice tog dijela vezano za dovodjenje igraca. Da se on sad prilagodi na lokalno trziste, sigurno treba odredjeni period adaptacije i njemu. Iz tog ugla i jesmo izgubili jer se covjek tek i navikao na lokalne uvjete. Ali tezak smo i mi narod, prica se o Bakracu, sta ce nam on Sutjeska ne valja. Prica se od Zajmovicu, kakav je igrac iz Travnika.
Kad kazem "jako" ime mislim na nekog ko zna ovo nase podrucje jer nama takav treba. Mozes Moncija dovest al ako on ne poznaje ovo podrucje i kako ovo ovdje funkcionise bit ce fula i on.

Vidjet cemo sljedece sedmice ko ce biti novi SD. Nadam se da ce biti ovako kako prizeljkujemo.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned maj 27, 2018 4:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:04 pm

Sta da ti kazem @LeBLue, valjda je na klubu da procijeni svoje trenutne, realne mogucnosti i u skladu s tim se postavi prema navijacima/javnosti.

Ne znam @Lars, ali volio bi da nekad probamo, da vidimo kako i to izgleda.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:06 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:59 pm
phpBB [video]
:palacgore: :palacgore:
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:15 pm

Džaba mi mijenjamo trenere, igrače, SD-ove, pravimo stadion.
Samo jedan je garancija za titulu

Azmir Husić
jedino što tad netrebamo ni mi navijači
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:19 pm

ChWilla je napisao/la:sašu papca dovela je isključivo ova uprava, i slomila se da dođe. čovjek nije iz ove sredine, nema interesa, sujete ni "oraha" vezano za nju, a pare koje mu je željo davao apsolutno mu ne trebaju i nisu mu bile motiv. oni koji su protiv ove uprave su motivisani neki sujetom, a drugi relativno sitnim koristima, ali oboje je vezano za ovu sredinu. šta bi tu saša papac - stvarno ne znam.

novi čovjek je tu u par dana, a ovo što neposredno sad treba se nastavlja i ide fino. zato jer mora tako. a da li to znači da je sve dobro isplanirano - znamo da kod nas ništa ne mora da znači ništa.

a da hoće da srede par utakmica, sve ovo isto "lutanje" bi navijači zvali "imaju odgovor za svaku situaciju" i niko ne bi znao razliku...
Novi covjek? Trener ili novi SD? A mozda oboje, if ju no vat aj min.:)
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:20 pm

Ima li neko da je zadovoljan poslom Sass Papca? Velika vecina ovdje je bila prezadovoljna kako smo odradili zimu sto se tice transfera. Rijesili se igraca koji su bili visak i kvarili atmosferu, a doveli igrace koji ce lijepo popuniti roster i treneru omoguciti sirinu. Bas onako profesionalno odradjen transfer rok. Niko od dovedenih igraca nije morao dati veliki doprinos jer je kostur ekipe ostao isti, osim odlaska Stane ali bio je tu solidni Projic pa Adi nije morao igrati u prvoj postavi toliko. Vranjes odlican igrac za nase lige, i dok je igrao na svojoj pozicije osjetio se njegov doprinos. Keno i Modic nisu odigrali dovoljno minuta da bi ih se ocjenilo kao promasaj ili pogodak. Uglavnom, gledajuci posao Sase ja sam zadovoljan. On je svoje odradio onako kako treba. Nije njegovo bilo da trpa igrace na krive pozicije, da forsira neke, da nekima ne daje sansu, niti da igrace nauci taktici postavljanju i slicnu. Mozda se mogao dovesti bolji igrac os Mehremica samo, ali nije tako lako procijeniti da li ce neki igrac biti dovoljno dobar za klub. Najveci klubovi svijeta i njihovi SD cesce promase sa transferom nego li sto pogode. Tako da mislim da je Papac odradio svoj posao sasvim korektno, cak i vise od toga. Jos da ne ulazimo u ove mahalske kako je Mehremica htio Adzem itd. Steta sto nas je Sasa napustio, jer krivac za neuspjeh ove sezone je prvenstveno Adzem, ali eto ispade Sasa krivac iako ako realno pogledati ni najmanje nije kriv.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:28 pm

nije isti čovjek. biće oba u toku sedmice.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:35 pm

Ja sam zadovoljan poslom Papca i nije mi bilo prijatno citati da napusta klub. :) A posto je bivsi, sad je glupo vise i razglabati o njemu. Hvala i dovidjenja.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:36 pm

Amidza je napisao/la:
ned maj 27, 2018 3:53 pm
Mislim da bi se veci dio tog problema otklonio kad bi se jasno naglasilo koji su nam to tacno ciljevi i mogucnosti.
Pa ciljevi su nam uvijek isti, a to je borba za oba trofeja i po mogućnosti što više pret(kola) u Evropi. Tako je sigurno i u Zrinjskom, Sarajevu i Širokom što se tiče naše lige. Najviše ciljeve u Turskoj imaju Galata, Fener, Bešiktaš...u Grčkoj Olimpijakos, Panatanaikos, AEK...Ajaks, Fejnord, PSV...Juve, Milan, Inter...Bajern, Dortmund, Šalke...Barca, Real, Atletiko, Valencija...PSG, Lion, Marselj...Anderleht, Briž, Standard. Svi imaju iste ciljeve, a kroz zacrtani cilj može proći samo jedan. Nije problem u ciljevima. Problem je u oku navijača, a oko navijača je subjektivno.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:46 pm

FK Željezničar obavještava navijače, sponzore i članove kluba...
slika
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:48 pm

Ma Meša/Šaban i Meho 1000%
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:48 pm

zbog ovog se cuna reze...
MIRZA RASCIC
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:49 pm

bogi je napisao/la:
ned maj 27, 2018 4:46 pm
FK Željezničar obavještava navijače, sponzore i članove kluba...
slika
Hajdeeee Amareee da svi izginemooo
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:50 pm

ISB87 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 4:48 pm
zbog ovog se cuna reze...
naoštri nož da te manje boli
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:51 pm

svakom i vi vjerujete :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 4:58 pm

ChWilla je napisao/la:
ned maj 27, 2018 4:28 pm
nije isti čovjek. biće oba u toku sedmice.
Da li je Amar Osim novi trener?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], milanribar i 145 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija