Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:13 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:34 pm
Minjore je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:26 pm
Ne kurci se Projic, momak je bas na mjestu. Momak je bas sjeban jer ne igra i pogotovo ova glupost sto se desi sa ovom anketom na instagramu. Momak slucajno kliknuo dok je prelistavao storije al se odmah javio stranici da izbrisu to..
Nego vidim, niko ne spominje Kemu i njegovu blistavu partiju jucer.
Ma dobar svakako i jedan od rijetkih kojeg grize savjest zbog losijih partija koje je imao.
Al ne mozes ocekivati da ti radi toga on pristane na smanjenje plate. A ocito je to razlog sto je pao u nemilost Adzema.
Pa sta se Adzem petlja u ta povecanja i smanjivanja plate, on da ima muda on bi trebao da bira sastav i igrače , znaci neko mu se petlja u biranje igrača,direktno ili indirektno.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:13 pm

oj majko medena, hljebe i bože
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:14 pm

Eh da je Miske vratio povratnu Šiljku koji je bio negdje na jedanaestercu
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:14 pm

slika
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:15 pm

Jel' to imamo novog Bekrica u svlacionici ? :D

Koji vam je ljudi, iz krajnosti u krajnost idete.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:18 pm

Elegant je napisao/la:
pon apr 16, 2018 4:15 pm
Jel' to imamo novog Bekrica u svlacionici ? :D

Koji vam je ljudi, iz krajnosti u krajnost idete.
Pronađoh sliku samo sa jednom trulom jabukom :kafa:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:22 pm

Pretjerujete sa nekom pricom o platama. Niko se Ademu ne mijesa u sastav, niti mu pravi sastav, glupost je i komentarisati to. Ok, nerviram se i ja, ali i dalje je sve do nas. Ja i dalje u ovu ekipu vjerujem i ne smatram to zabijanjem glave u pijesak.

Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:23 pm

Pa i ne treba da se petlja u to zna se ciji je to posao, al jest.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:31 pm

Samo da pohvalim Kemicu. Besprijekoran juce!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:38 pm

I tako prodje ponedjeljak, prvi radni dan u tekucoj sedmici a iz Kluba ni mukajet, a da zaboravio sam nasi igraci danas sigurno imaju slobodan dan jer oni su juce imali "utakmicu" i silno su se umorili.

U srijedu igramo utakmicu prvenstva, kako god to zvucalo veliko ali tako je, mi ako ispadnemo iz kupa nama je ovo propala sezona. Nasi igraci se nisu za mjesec dana poslije Mostara u stanju vratiti psihicki a cisto sumnjam da ce i nakon srijede ako ne daj Boze ispadnemo.

Zao mi je ove Uprave i nas navijaca ali ako ova sezona bude bez trofeja, sve i jednom igracu dati ispisnicu ako treba i kredit dici da se isplate i naredne dvije sezone igrati samo sa juniorima, uvjeren sam da bismo imali bolje rezultate.

Pa mi juce u prvoj ekipi imamo samo tri igraca koja su nasa djeca i kako onda da ocekujemo neku borbenost i volju za pobjedom u derbiju.
Alea iacta est!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:40 pm

cipiripi je napisao/la:
pon apr 16, 2018 4:38 pm
I tako prodje ponedjeljak, prvi radni dan u tekucoj sedmici a iz Kluba ni mukajet, a da zaboravio sam nasi igraci danas sigurno imaju slobodan dan jer oni su juce imali "utakmicu" i silno su se umorili.

U srijedu igramo utakmicu prvenstva, kako god to zvucalo veliko ali tako je, mi ako ispadnemo iz kupa nama je ovo propala sezona. Nasi igraci se nisu za mjesec dana poslije Mostara u stanju vratiti psihicki a cisto sumnjam da ce i nakon srijede ako ne daj Boze ispadnemo.

Zao mi je ove Uprave i nas navijaca ali ako ova sezona bude bez trofeja, sve i jednom igracu dati ispisnicu ako treba i kredit dici da se isplate i naredne dvije sezone igrati samo sa juniorima, uvjeren sam da bismo imali bolje rezultate.

Pa mi juce u prvoj ekipi imamo samo tri igraca koja su nasa djeca i kako onda da ocekujemo neku borbenost i volju za pobjedom u derbiju.
i zajmović je naše dijete :P
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:45 pm

Zajmovica je vala milina gledati, samo da je manje sebican bio bi barem tri puta bolji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:45 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 4:08 pm
Sudi nam Dragan Petrović, to će mu biti šesti meč da nam sudi ove sezone.

Čelik - Željo 0:3
Željo - Sloboda 1:0
Zrinjski - Željo 3:3
Željo - Mladost 2:1
Željo - Široki 2:0

Sudio nam je 11 puta, 7 pobjeda i 4 remija.
Sloboda 4-2-5
sta mu je Slavko Petrović? :ganja:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:48 pm

Mislim da nije vrijeme za kuknjavu, pomagnjaviju, smjene trenera i slicno. Ekipa i Klub sada trebaju mir i podršku. Trebamo se skupiti. Igrači, struka i rukovodstvo Kluba otici na neko mirno mjesto i otvoreno porazgovarati. Pogledati se u oči. Reći šta kome odgovara/neodgovara, gdje je dobro, gdje loše. Ujediniti se i gledati samo ono što je ispred nas. Nešto slično kao u tenisu. Dobar teniser odmah zaboravi na izgubljeni poen i fokusiran je na naredni. Od halabuke nema koristi. I ne, nije ovo zabijanje glave u pijesak, jer je već odigrano 27 kola. I sutra da Adžem podnese ostavku ili dobije otkaz niko ne garantuje da bi osvojili titulu. I niko ne garantuje da je i "smjenjeni" Adzem ne bi osvojio. **** nam treba biti na narednom meču i treba ga igrati kao da je prvi u prvenstvu, odnosno zadnji odlučujući. Što bi rekao Amar, trebamo se napeti k'o žaba u ostatku sezone.

Bit ce dupla. Samo hrabro i pametno.

Zbog svega navedenog sam i pitao @jovanmaksimovic, koliko smo u poslijeratnoj historiji imali trenera koji su poceli i zavrsili sezonu, neracunajuci Amara. Mislim na noviju historiju, jer je očito da nam stalne smjene trenera nikada nisu nista dobro donijele.
Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk


Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:05 pm

Ljudi samo da ova uprava Osima postavi za trenera nebo bi nam bila granica bila bi opet dominacija kao nekad Brko i Papac zaduzeni za ekipu a uprava za finansije i za njhove sto bolje uslove to bi bila perverzija nek ucine sve samo Brka da vratimo tamo gdje pripada
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:12 pm

Reha1921 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:05 pm
Ljudi samo da ova uprava Osima postavi za trenera nebo bi nam bila granica bila bi opet dominacija kao nekad Brko i Papac zaduzeni za ekipu a uprava za finansije i za njhove sto bolje uslove to bi bila perverzija nek ucine sve samo Brka da vratimo tamo gdje pripada
Pa i do Brke je. NIje samo do uprave. NIko ne garantuje da bi sad Amar bio taj. Elem, jučer jako loše sve. Pitam se šta je razlog. Milioin stvari mi naumpada, ali jednostavno bez dovoljno informacija sam. Nadam se da će se naći rješenje i da ćemo početi pružati partije. Momci zakopajte ratne sjekire ako ima nešto između vas i odigrajte ovih pet tekmi za ljude koji se jebu godinu dana sa vama i kidaju živce. Pređite preko sebe i gledajte malo u tribine.
 
lav77
Postovi: 57
Pridružen/a: pon jan 15, 2018 4:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:14 pm

Ljudi ubjeden sam da imamo ekstra ekipu i ako zadrzimo 90% za iducu sezonu nemamo konkurencije ali svaka cast Adzemu ali nije dorastao da ovo vodi.neznam imam osjecaj da nam se sprema zavrsnica kao i zadnje dvije sezone gdje smo bez icega ostali...ova ekipa da stvara sanse ima igru al nece gol razumio bi stalo nas..al mi u 3 utakmice postene akcije nemamo sutevi 0 u okvir.totalno bezopasni...
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:17 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:12 pm
Reha1921 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:05 pm
Ljudi samo da ova uprava Osima postavi za trenera nebo bi nam bila granica bila bi opet dominacija kao nekad Brko i Papac zaduzeni za ekipu a uprava za finansije i za njhove sto bolje uslove to bi bila perverzija nek ucine sve samo Brka da vratimo tamo gdje pripada
Pa i do Brke je. NIje samo do uprave. NIko ne garantuje da bi sad Amar bio taj. Elem, jučer jako loše sve. Pitam se šta je razlog. Milioin stvari mi naumpada, ali jednostavno bez dovoljno informacija sam. Nadam se da će se naći rješenje i da ćemo početi pružati partije. Momci zakopajte ratne sjekire ako ima nešto između vas i odigrajte ovih pet tekmi za ljude koji se jebu godinu dana sa vama i kidaju živce. Pređite preko sebe i gledajte malo u tribine.
Druze ono juce ne treba ni komentarisati kao da su se sakupili amateri ne mogu da vjerujem da ovako igramo lose ko zna sta se desava u klubu al ako nam prirede sezonu kao prosle godine onda im treba jebat majku svima dosta je vise tih smradova sto misle da su veci od kluba pa nece da se trude
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:20 pm

Tako su isto pitati husrefa priželjkivali pa šta bi. Pitanje bi bilo da li bi osim bio stari odnosno željo onaj iz prvog mandata.
Kad je lose odma se prizivaju spasioci neki bivši itd.
Ja bi najradije trenera stranca skolovanog za taj posao. Sad kolike su naše finansijske mogućnosti.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:24 pm

Niti je Amar svemoguc niti je svetac.

A ako nismo u stanju da bez njega osvojimo ista onda smo u vecem problemu nego sto mislimo. Nisam njegov protivnik, naprotiv, ali bih volio da prije nego sto se eventualno vrati uzmemo barem jednu titulu. Onako, samo da vidim da je mozemo uzeti bez njega.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 51 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija