Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:05 pm

ISB87 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:00 pm
kada je okupljanje? pocetak priprema?


? ? ?
10 ili 11 juni ja mislim.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:07 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:05 pm
sahmat je napisao/la:
ned maj 27, 2018 11:59 am
Znači tri koraka u nazad, zbog ostavke Papca, onda imaš još tri koraka u nazad jer ostaje fudbalski mag AA na klupi..

Mislim i ono 2 - 3 hiljade što su dolazili, prepolovit će se napola posjeta. FUJ.
Adzem ako ostane onda ne znam.
A sta npr samo hipoteticki govorim ako je Papac htjeo da Adzem ostane a uprava nije? Ovo samo govorim hipoteticki.
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:08 pm

Pa zasto Sale?
Nadam se da se poslije ovog udarca uprava nece prepasti i ostavi Adzema na klupi.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:09 pm

Sportski segment ce funkcionisati bez SD. A Adzem ce obavljati funkciju menadzera.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:13 pm

'ajmo sacekat nako oficijelno objasnjenje.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:13 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 27, 2018 11:57 am
Tare1921 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 11:55 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned maj 27, 2018 11:10 am
Kontinuitet smjena uspješno nastavljen :D
Ma davno.. po bakusu ga svaki petak viđam :D
Cenan nikad nije bio bolestan to je bio samo odgovor. Covjek nema vremena za nas posve sad kako je otvorio sa rodjakom onaj kahvesi na Bistriku.
Jeste, bolestan je.
Ako ti znas vise onda izvini, meni je njegov rodjak sa kojim je otvorio kafic rekao samo da je on imao nervni slom i to je to i da nije nista strasno
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:14 pm

Svakim danom i u svakom pogledu sve više i više ...
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:14 pm

sastrane je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:09 pm
Sportski segment ce funkcionisati bez SD. A Adzem ce obavljati funkciju menadzera.
Mozda neki novo trener, al Adzem aBd nece.

Samo da ne bude da ce Misimovic dovoditi igrace, pogodio s Zajmovicem pa misli moze i ovo raditi kako treba.
A bas mislim da je odlazak Sase jer nije imao autonomiju, jer nije to glup lik. Pokazao je kroz karijeru da ima karakter i ako nece kako treba onda nece nikako.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:14 pm

Dobro neko rece, a sta ako je Papac uzeo odluku da jednostavno nemoze odgovoriti kriterijima koje su postavljene od strane kluba? Da on nije spreman, u mogucnosti ili dovoljno kvalitetan da to odradi? Zasto uvjek idemo iz krajnosti u krajnost? Covjek je sam donio odluku da nemoze vise. Klub je postavio novi ugovor na stol. Znaci sigurno postoji nesto kod Papca koje je prelilo da ne potpise novi ugovor, jer ljetni i zimski period se nemogu porediti! Ko nebo i zemlja! Sacekajmo.. Steta je nazalost, ali zivot ide dalje.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:16 pm

A mozda je Misimovic postavio pitanje,ono sto je najavio da ce pitati,zasto su dovodjeni igraci i gomilalo se ,ako nisu koristeni . To su ocigledno bile zajednicke procijene ditektora i sefa struke. Uz vec potvrdjeno da su dovedena 4 pojacanja od koji je jedan bio polu koristan,drugi i treci u kategoriji najgoreg i medju 5 najgorih pojacanja od rata ,i 4 koji bukvalno dobio jednu sansu za igru,a igrao je u Italiji. Ocito da se to moralo pitati i vidjeti cija je to krivica. Papac u klubu lijepo zvuci,ali ovo su cinjenice. Mislim da je bilo prostora za popravni ali ocito je i uprava ta koja je pod pritiskom rezultata,pa me ne cudi ovo.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:16 pm

mirzza je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:03 pm
Grbavica je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:01 pm
A mozda je do Papca pa on nije htio ili mogo dalje? Sto neko rece teska smo mi sredina. A pogotovo mi Zeljini navijaci i "navijaci".
Kako kad je prije 15 dana u intervjuima govorio drugacije, planovi i ostalo...
I prije ovog intervjua Sasa je bio razmisljanja da ide ali su ga nasi muntali da ostane i ja sam ocekivao da ce ostani bar jos sezonu.
Nije mi drago zbog ovoga i momenta, za 15 dan krecu pripreme.
Uprava pod hitno moraju dovesti novog trenera i produziti ugovore ovoj trojki, tako bi koliko toliko olaksali posao novom treneru koji bi imao donekle uigranu ekipu, bez turbulencija. "samo" da pravilno iskorisiti sta ima. Na hajr aBd.
A da se osvrnem na dusmane, evo gg.ba odmah poletio da objavi vijest i to bez dijela za Senada i UO a kada je sta pozitvno, evo oko terena i kup to moze da kasni ili se ne objavi.
Bas su providni a uz to i "objektivni".
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:18 pm

mamba21 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:05 pm
ISB87 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:00 pm
kada je okupljanje? pocetak priprema?


? ? ?
10 ili 11 juni ja mislim.
10. juni tako su rekli, ali kakava je logika da okupljanje počne u nedelju?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:19 pm

sajo10 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:14 pm
Dobro neko rece, a sta ako je Papac uzeo odluku da jednostavno nemoze odgovoriti kriterijima koje su postavljene od strane kluba? Da on nije spreman, u mogucnosti ili dovoljno kvalitetan da to odradi? Zasto uvjek idemo iz krajnosti u krajnost? Covjek je sam donio odluku da nemoze vise. Klub je postavio novi ugovor na stol. Znaci sigurno postoji nesto kod Papca koje je prelilo da ne potpise novi ugovor, jer ljetni i zimski period se nemogu porediti! Ko nebo i zemlja! Sacekajmo.. Steta je nazalost, ali zivot ide dalje.
Ma najgore je sto se ne poklapa Sasina prica. Do prije par dana je imao planove i odjednom nece na nastavi saradnju. Znaci nije do kluba u smislu da su kao nezadovoljni njim, jer da jesu ne bi mu dali novi ugovor.

@Barbarez, @CURVA, uprava sigurno nije htjela da on ode jer pise da su mu ponudili ugovor ali da je on odbio. A ako su mu nudili onda im @CURVA ovo nije plan bio, vec nesto neocekivano kao i nama.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:20 pm

A sta je to kod nas logicno
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:24 pm

Mislim da ovi nasi gube konce, ovo je lutanje postalo ali haj da vidimo sta ce biti u ovoj sedmici sto ide.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:25 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:19 pm
sajo10 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:14 pm
Dobro neko rece, a sta ako je Papac uzeo odluku da jednostavno nemoze odgovoriti kriterijima koje su postavljene od strane kluba? Da on nije spreman, u mogucnosti ili dovoljno kvalitetan da to odradi? Zasto uvjek idemo iz krajnosti u krajnost? Covjek je sam donio odluku da nemoze vise. Klub je postavio novi ugovor na stol. Znaci sigurno postoji nesto kod Papca koje je prelilo da ne potpise novi ugovor, jer ljetni i zimski period se nemogu porediti! Ko nebo i zemlja! Sacekajmo.. Steta je nazalost, ali zivot ide dalje.
Ma najgore je sto se ne poklapa Sasina prica. Do prije par dana je imao planove i odjednom nece na nastavi saradnju. Znaci nije do kluba u smislu da su kao nezadovoljni njim, jer da jesu ne bi mu dali novi ugovor.

@Barbarez, @CURVA, uprava sigurno nije htjela da on ode jer pise da su mu ponudili ugovor ali da je on odbio. A ako su mu nudili onda im @CURVA ovo nije plan bio, vec nesto neocekivano kao i nama.
Ma ne mislim da mu klub nije ponudio da ostane,ali sigurno mu je Miske postavio pitanje odgovornosti,i za dovedene igrace kao i Adzemu za ne koristenje veceg kadra a na tome su i on i Sasa insistirali. Moguce da je proradila sujeta,pa ko biva eto ako ja ne valjam ja odo. Mislim nagadjam samo,ali mi je ovo nekako jedno od logicnih dogadjanja.Jer realno ovo je bilo jedno od vecih fula ,ovaj prelazni rok. A kao doveo si bivseg reprezentativca,pa nadu Milana,pa beka iz Hrvatske i beka iz Austrije. Sigurno nisu dosli za male pare,a vidjeli smo ucinak.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u ned maj 27, 2018 12:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:26 pm

CURVA je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:12 pm
cikazubo je napisao/la:
ned maj 27, 2018 12:02 pm
CURVA je napisao/la:
ned maj 27, 2018 11:53 am

Kad ovakav post procitam dodje mi da se roknem
Rokni se, al imas bezbolniju opciju "ignore".
Buraz ja razumijem da ste zabrinut ali ovako nesto napisati je smjesno prvo sacekajte da vidite koji plan ima ova uprava ako su do sada hiljadu puta pokazala da o svemu vode racuna sigurno da imaju razlog za ovakav potez. Zato nekad vam je bolje da se ugrizete za jezik I sacekate malo .
Ne vidim nacin na koji mozemo do Evrope pa i pocetka naredne sezone nadoknaditi ovo sto se desava.
Ako uzmemo u obzir da ja Sasa prije samo 2-3 sedmice entuzijasticno govorio o periodu koji slijedi i planovima koje kuje i da ga je Misimovic nakon toga hvalio na onoj presici i izrazavao zadovoljstvo sto se tice njegovog rada i doprinosa, lako je zakljuciti da je ovo nagla reakcija Papca na "nesto", dakle nije sigurno sit, nesposoban i slicno, da je jak karakter vec je dokazao kada je bilo jos teze, tako da sumnjam da je i zbog psovki, urlika i stava onih punoglavaca sto su ga objavljivali na drustvenim mrezama poistovjecujuci ga sa Covicem, Beusom, HDZom i slicno.
Mahalati necu, ali sta ostaje od realnih opcija kao razlog rastanka, meni kao LAIKU na prvu dolazi transfer politika, status Adzema, budzet za pojacanja itd..
A zasto mislim da ce nas ovo ostetiti, zato sto iz struke kompletnog kluba, odlazi jedini ostvareni profesionalac kojeg smo imali, dakle igrace ce dovoditi trojka neznalica iz strucnog staba ili ljudi iz uprave, dakle niko kompetentan za taj posao.
U slucaju tjeranja trojke iz strucnog staba, opet kratkorocno necemo imati dobaru atmosferu za pregovaranja kako u vidu produzenja ugovora postojecim nosiocima igre tako i potpisivanjem novih igraca koji bi trebali nositi igru, jer koji menadzer ce savjetovati igraca sa dodje u klub gdje je neizvjestan status trenera i gdje je sportski direktor upravo podnio ostavku ?
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned maj 27, 2018 12:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:28 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 27, 2018 11:31 am
LARS1921 je napisao/la:
ned maj 27, 2018 11:22 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 27, 2018 11:17 am


Sigurno s razlogom, pisao je na ovoj temi ili negdje vec neki Velezovac, ne znam kako se zvao da bas vidim sta je napisao ako se ne varam bas ovo nesto je i rekao.


Pa gdje će ga volit ojadio ih za pare, tužio ih i još uvijek mu isplaćuju :D

36 mjesečnih rata po 1872 bosanske marke :D
To je taj jedan dio sto ga ne vole :D
RA81. je napisao/la:
pon jul 24, 2017 6:02 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon jul 24, 2017 5:57 pm


Svi isti komentar imate.. Šta je reći?
Ja cu se držat ovog trenerskog posla, stvarno vam ne kontam ovaj potez, kako dođoste uopste do njega. U nas se nije proslavio, nismo imali igre, nema iskustva, slaba komunikacija sa igračima. Jedino razumijem ako ste se usmjerili prema mladim igračima jer je u nas u mandatu dovodio igrace iz okolnih mjesta, mlade.. A sto je kao čovjek ljiga, peder koji nas je svojom tužbom umalo ugasio je druga priča.
RA81. je napisao/la:
pon jul 24, 2017 6:20 pm
Veteran1965 je napisao/la:
pon jul 24, 2017 6:15 pm
A da su mu isplatili što je zaradio, možda ih ne bi ni tužio?
Kako ce mu isplatit kad je potpisao ugovor od 108 000 KM za 3 godine. Raskinut je ugovor s njima, sporazumno, a onda on dođe i podigne tužbu Kad smo se gasili, znaci bukvalno ključ u bravu. Nije to nista, trebao je sacekat, oprostit pola, ima načina, ali u najgorem trenutku to podići a dičiti se ljubavi prema Veležu, najdraži klub bla bla ne ide brate. Ljiga od čovjeka i zbog drugih stvari koje nisu za foruma. Držite ga na oku samo.
Fino nam ljudi govorili.
Adzeme **** te on, vjerovatno si isti on.
**** vas i Jusufi, valjda ste fino rastalili.
**** vas i Adi. Jestel i tu dobri?

E Sasa hajde reci sta je problem, sta se desava. Ne moze bit da je sve uredu a do neki dan si davao izjave kakve si vec davao.

Nek je na hajr, ja odo opet zaspat, mozda je ovo los san :D
Taj jusufi u juniorima i nije lose igrao ali iskreno nije bio ni nesto dobar. Kod nas u Nedzaricima se svasta prica o njemu i ne mora se to vjerovat sto o njemu govore mozda su to neka ljubomorna djeca ali eto napisat cu sta se prica pa vi sami odlucite. Njegov otac ima po meni najjacu Cevabdzinicu u gradu "Venera" i prica se kako je njegov otac placao da on igra u juniorima. Isto tako je citava ekipa cesto dolazila tu da jede to mogu i ja potvrdit ali eto opet kazem ne mora se vjerovat sve i ako je on kao sto kazu u mahali sve placao da igra sigurno ga niko nebi u prvi tim ubacio, znaci mora barem nesto znat jbt nije sad da je do cevapa.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:29 pm

Zavrsi prvenstvo i opet ne možeš nedjeljom rahat biti :kafa:
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 27, 2018 12:30 pm

Od teške situacije evo još teže.
Nadam se da već imaju nešto smišljeno...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 121 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija