Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:22 am

Moze malo, ali malo saprati i tada neuspjesnu sezonu. Bez kupa, sezona je katastrofalna.

Ako je sezona uspjesna, zasto se jutros osjecam k'o kur.ac?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:24 am

Ch.Willa1986 je napisao/la:
sub apr 28, 2018 10:22 am
Ajzea je napisao/la:
sub apr 28, 2018 10:17 am
Kako da znamo hoce li Amar da bude sef strucnog staba kada ga niko nije zvao ni pitao?

Cuj ima para.. Ima i Ronaldo para pa igra.
Zovete te ga vi posle svake lose tekme evo vec godinama, pa Amaru puca k za to.
Ne zove ga onaj ko ga treba zvati. Mogu ja zvati i Fergusona iz penzije pa to ne znaci da ce doci.
Ne bih ja zvao Amara da je Adzem titulu osvojio, ostavio bih, naravno, njega na klupi ali raji pod kozu vise ne moze.

Sa tim drugim dijelom se vec slazem, sto posto.. Ali eto, opet se covjek nada.
 
NoKe
Postovi: 144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:29 am

Hajmo mi prvo poraditi na stvarima novinari,sudije,savez . Nas yebe ko stigne , sad gledam snimak gola igrac Zrinjskog igrao rukom. Ja ne vidim da se iko bunio od nasih , e upravo ta sutnja yebe nas . Ovo je primitivna seljacka liga , znamo kako se neki kaznjavaju ,prvo dobiju osrednju kaznu ,a zatim par dana kasnije kazna se oprosti .Dok nekima kazne lijepe zbog raznih gluposti ,ali njima nema oprosta. Pogledajte zanimljivo kao i proslog aprila novinari digli hajku Zeljo namješta,Zelju pomazu sudije ,kad poso bude gotov ta se prica ostavlja u ladicu za iducu sezonu, ako zatreba . Mi kao najveci klub u drzavi nemamo u savezu nikoga,jednostavno nemamo covjeka da stiti nase interesa , izgleda samo u ovoj ligi Zeljo namjesta i Zelju pomazu sudije . Pogledajte nekada i druge meceve ne bih ja rekao da su ostali preposteni . Ado ce otici i on je najmanji problem, igraci su velike kurave , a igrace mora da smiruje uprava . Sutni ga na tribinu cijelu sezonu ,ali nema da se kurci i vuce po terenu . Buducnost kluba je proizvodnja igraca , nemamo mi koristi od ovih polovnjaka ,bez obzira sto su oni imena u nasoj ligi. Mi smo igrali borbeno i lijepo za oko kad su igrala nasa djeca Ara,Baja,mali Amir ,Memija itd.. s njima smo se borili za titulu , jbg pitari imali para ko blata i uzese nam titulu. Kup treba osvojiti,ako smo vec stigli do finala , ako nas nezanima kup lijepo treba reci na pocetku sezone da se odustane od kupa ,a snagu usmjeriti ka ligi.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:35 am

Sezona bi bila usojesna da uzmemo kup i da smo nastavili igrati kao zimus uz promociju Sehica,vecu minutazu Sabana da se ne mora desiti remont cijele ekioe na ljeto i drugo mjesto bi mi bilo ok,ovako je sezona za zaborav.**** ih Mehremic i Vranjes u paksu.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:36 am

Još smo u igri..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:37 am

Najgluplji su ovi što pišu da svi treba da napuste klub ako je potrebno da Amar dođe, to se neće desiti scenario "Amar = čistačica, marketing, logistika, trener, sd, direktor" ne postoji ta se vremena neće ponoviti. Također ovo izmišljanje nekih sukoba na relaciji Amar - uprava, neke pare koje nigdje nisu dokumentovane...itd. Isto tako niko ne zna ni da li je uprava kontaktirala Amara niti želi li to da uradi, kao što nigdje ne piše pravilo sa to mora, kao ni želi li sam Amar da se vrati i hiljade drugih pitanja.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:37 am

Ma i 0% ovdje krivice ima kondicioni trener, ja stvarno nezz za šta je on njih spremao kad su onako slabi s kondicijom. Sljedeće sezone treba baš voditi računa i oko kondicionog.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:40 am

Lobotomija 2016 - Drama Kings
Čuj nije vam kup bitan, ma nemojte mi to reći...Jah eto, mi Real Madrid, Barcelona, Juve, pa šta će nam kup..how yes no...
I titulu ako ne osvojimo (a vjerovatno nećemo), najmanji će problem biti ono sinoć...Jer je sinoć bilo za par levela bolje u odnosu na prethodne tri...Prethodne 3, plus 3-3 u Mostaru i to je to...
Ado treba ići i vjerovatno se već gleda u tom pravcu, jer ovako više ne ide...i to će se i desiti...Treba ga vratiti u OP jer je tu stvarno radio fin posao...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:44 am

ova skupina igrača da je prošle tri utakmice odigrala kako i jučerašnju, ja vjerujem da bi imali bar 3-4 boda više. ali ona to ne može. i da smo pobijedili sinoć, nema šanse da bi oni mogli ponoviti isti voljni momenat u bijeljini. akcija nema, oba gola na ho-ruk. što je neki trener duže kod nas, to mi manje igramo lopte umjesto više. roster gdje se može koristiti bar 16-17 igrača (a mi jedini napadamo oba trofeja) on je sveo na 12 i izmjene po desetak minuta koje ništa ne naprave. vojo se vraća do našeg kruga po loptu, vranješ je centralni vezni koji je 50% vremena naš najistureniji igrač na kojeg se nabija lopta, hajdarević griješi više nego u prvim minutama od premora, itd.
gradi željo boli te *****
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:45 am

Ono što ne mogu da objasnim je kako to da , prvo Papac , a onda i Uprava , mjesec dana gledaju sunovrat igre i rezultata ,a da nište ne pokušaju - niti da dovedu psihologa, niti nekakvog motivatora , niti da Adžemu nametnu nekog (stručnog ) pomoćnika , pa eto na kraju krajeva i da pokušaju sa nekim novim trenerom dok je još imalo smisla za "pozitivan šok " ... a radi se o vrlo važnom tajmingu - postavlja se novi teren, nova tribina, konačno GS , eventualna titula donosi više novca zbog učešća u pretkolu LP ?! A u jednom momentu smo bili jako blizu titule ...
Niko ništa ...
Opet kažem , uprava je sada došla , što se tiče tima , do zida i jednostavno ne vidim ko je taj koji bi ih posavjetovao ili "uputio" šta uraditi da se konačno napravi tim a i SŠ koji će dominirati , bar jednu sezonu , u PL ...
Ima svakakvih navijača , ali kakvi god da su svaki od njih hoće sportski rezultat - titula .
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:47 am

Moj Željo, šta mi uradi...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:49 am

Kup, drugo mjesto, ranije dugo očekivani GS, na ljeto teren, Europa na Grbavici = uspješna sezona.

Na ljeto ce biti čistka i mnogo ozbiljniji pristup svemu, samo da ova uprava ostane i nastavi zapoceti posao

Ogromna žal za finasijama koju nosi titula, ali samo smo sebi krivi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:52 am

Amar da sutra umre, mnogo bi likova prestalo pratiti Želju.

Postojimo od 1921. godine, a zadovoljavamo se time da samo jedan čovjek nas može dovesti do trofeja? Smiješno.

Usput, kakav sve šljam od novinara, navijača, "prijatelja kluba" traži Amara nazad, i vi svi se pravite kao da je on potpuno isključen iz tog, kao oni se kriju iza njega. Pa što se "ne skloni"? Sve vam je objašnjeno više puta, čak vrlo konkretno i od članova uprave. Način rada koji je on imao, transakcije kao u njegovo vrijeme neće i ne smiju se ponoviti taman nikad ne bili šampioni, jer na taj način nas neće biti. Pa i plaćat ćeš reprograme jer je dijelio po autobusu keš.

Lično ne želim da budem klub jednog lica, ko god da je taj "jedan". Shvatam da mnoge boli briga kako klub funkcioniše i gledate samo rezultat, ali to može u Bayernu, ovdje moraš napraviti održiv sistem iz kojeg će izaći rezultat.

Pogledajte Čelik, Slobodu, Borac, e to bi vam bila sudbina kluba da se ne radi normalno i da nisu došli normalni. A vi se i dalje sektaški ponašajte.

Željo i samo Željo! Svi ostali su služba tome.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:53 am

Znaci vec smo kup osvojili?
:D
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:53 am

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:53 am

Titule, stadion, kamp, jer mi smo Željezničar i mi to moramo.

Jedino ispravno je voditi se rečenicom iznad, guraj naprijed, ne posustaj, po cijenu života. Samo Željeničar!
Željezničar ante portas !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 10:58 am

Rad Sase Papca nula bodova do sada, kao i kondicionog koji je znao reci da smo, do njegovog dolaska, bili spremni za neki potpuno drugi sport, ne za fudbal.
Ja naivan, povjerovao da zna sta radi.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:04 am

Prvo cu reci da nas je sudija sinoc svjesno ostetio. Od pocetka je kartonima i upozorenjima onemogucio nama agresivnu i pozrtvovanu igru (startovi Hajdarevica, svaki malo jaci duel Graovca i Mehremica) dok je Zrinjskom to dozvolio (mnogo nekaznjenih prekrsaja Bilbije, Stanica i Kadusica). Naravno to ne treba biti isprika jer smo prokockali dvije sanse za pobjedu, ali da je uticalo na nasu igru - jeste.
Dalje, ne razumijem ove koji kritikuju Papca. Moze se reci da mu je jedina greska Mehremic. Nije ni moguce ocekivati da januarska pojacanja sama iznesu sezonu. Posljednji rezultati su krivica kako pojacanja, tako i cijelog tima i Adzema.
Adzem me razocarao. Nakon sto je konacno izvrsio normalnu izmjenu (Zec - Hajdarevic) stvari su krenuli na bolje. Vidilo se da Vranjesu pozicija zadnjeg veznog bolje odgovara jer je imao vise prostora za razigravanje. Odma smo stvorili nekoliko odlicnih kontri i iz jedne takve dosli do gola. Nakon gola Adzem izvodi Zajmovica i uvodi Anela, Vranjesa vraca na ofanzivnog veznog gdje se nije vidio do kraja utakmice.
Sto se mene tice, ako se osvoji kup, sezona nije neuspijesna ali ostaje jedna velika mrlja jer smo mogli imati sve u svojim rukama. Uz osvojenu titulu taj kup bi svima nama znacio kao i titula, ovako ostaje samo utjesna nagrada, ali barem i motiv da se ide vise i jace u sljedecoj sezoni.
Sto se tice Papca, njegov posao treba suditi po izboru novog trenera, cemu po navici slijedi i izbor novih igraca, tzv. pojacanja.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:05 am

Ajzea je napisao/la:
sub apr 28, 2018 10:58 am
Rad Sase Papca nula bodova do sada, kao i kondicionog koji je znao reci da smo, do njegovog dolaska, bili spremni za neki potpuno drugi sport, ne za fudbal.
Ja naivan, povjerovao da zna sta radi.
Po cemu je rad Papca nula bodovo? Nisam toliko upucen zato i pitam. Nije ni bio u medijima od zime sto je za mene pozitivno. Sa nama je pola godine.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:06 am

staaarinavijac je napisao/la:
sub apr 28, 2018 10:45 am
Ono što ne mogu da objasnim je kako to da , prvo Papac , a onda i Uprava , mjesec dana gledaju sunovrat igre i rezultata ,a da nište ne pokušaju - niti da dovedu psihologa, niti nekakvog motivatora , niti da Adžemu nametnu nekog (stručnog ) pomoćnika , pa eto na kraju krajeva i da pokušaju sa nekim novim trenerom dok je još imalo smisla za "pozitivan šok " ... a radi se o vrlo važnom tajmingu - postavlja se novi teren, nova tribina, konačno GS , eventualna titula donosi više novca zbog učešća u pretkolu LP ?! A u jednom momentu smo bili jako blizu titule ...
Niko ništa ...
Opet kažem , uprava je sada došla , što se tiče tima , do zida i jednostavno ne vidim ko je taj koji bi ih posavjetovao ili "uputio" šta uraditi da se konačno napravi tim a i SŠ koji će dominirati , bar jednu sezonu , u PL ...
Ima svakakvih navijača , ali kakvi god da su svaki od njih hoće sportski rezultat - titula .
uspješno progurana floskula "miješanje u sportski segment". toga je trebalo više, a ne manje. moralo se jače reagovati. ne nužno smjenom ili smjenom na prvu...ali i smjenom kad se vidi gdje stvari idu.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 209 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija