Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 7:52 pm

19adi21 je napisao/la:
čet mar 01, 2018 7:38 pm
ne znam ima li gdje na youtube, ali ja imam dvdove sa cijelim utakmicama tipa universatitea, videoton, c zvezda i te neke jake prijeratne utakmice, prodavalo se nekad prije 10ak godina to
Kontaktirat ce te neko od moderacije. To treba da ide u podforum Historija. To je blago covjece.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 7:53 pm

Brkoo je napisao/la:
čet mar 01, 2018 1:10 am
Lik zna da ce Vranjes dobiti 100 hiljada za pola godine, jos bonusi igracima kao tek nedavno isplaceni :roll:
Onda pise da se prica se da predsjednik daje iz svog dzepa pare, prica da su ljudi su se cekale samo pare od Dzeke, toliko je to debilna prica da se rijecima ne moze opisati. Odakle ti info? Ma mali Ferid govori tako a njemu rekao Refko frizer, dok je sisao Hamdu, Hamdo pricao na telefonu sa nekim covjekom. Dok je pricao Refko ga je prisluskivao. Covjek sa kojim je Hamdo pricao na telefonu navodno je amidza nekog Mirse, a Mirso dobar haver sa Hamom. Hamo je legenda, oba mi oca.

Sad ozbiljno, ljudi u upravi i klubu opcenito, imaju u svom vlasnistvu jake i ozbiljne kompanije ili rade u takvim kompanijama, i onda dodje neko i napise da su cekali samo pare od Dzeke.. :placeodsmijeha: :zid:
Bogami nije ni Hamo ni Pipa, ni ostala ekipa već su informacije iz prve ruke.

Stoji to sve da Misimović ima ogromnu i jaku firmu, ali on je BIZNISMEN koji niti ima previše znanja o fudbalu i na ovo gleda kao i na svaku drugu investiciju, ti ako misliš da će on davati svoje pare iz džepa i svjesno ići u minus samo jer mu je stalo do Želje, nema potrebe za daljom raspravom.

Hajdara je uzeo Zuban od januara, on se sada gura da ide u Tursku na ljeto a onda dogodine Anel da uzme njegovu poziciju pa i zatim i on proda. Problem kod Hajdara je što mu fale reprezentativni nastupi dok Anel opet ide da igra u Dansku sa repkom sad a to je sve što ozbiljnije skaute zanima i što je karta za otići vani.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 7:55 pm

Paranoja je napisao/la:
čet mar 01, 2018 7:53 pm
Brkoo je napisao/la:
čet mar 01, 2018 1:10 am
Lik zna da ce Vranjes dobiti 100 hiljada za pola godine, jos bonusi igracima kao tek nedavno isplaceni :roll:
Onda pise da se prica se da predsjednik daje iz svog dzepa pare, prica da su ljudi su se cekale samo pare od Dzeke, toliko je to debilna prica da se rijecima ne moze opisati. Odakle ti info? Ma mali Ferid govori tako a njemu rekao Refko frizer, dok je sisao Hamdu, Hamdo pricao na telefonu sa nekim covjekom. Dok je pricao Refko ga je prisluskivao. Covjek sa kojim je Hamdo pricao na telefonu navodno je amidza nekog Mirse, a Mirso dobar haver sa Hamom. Hamo je legenda, oba mi oca.

Sad ozbiljno, ljudi u upravi i klubu opcenito, imaju u svom vlasnistvu jake i ozbiljne kompanije ili rade u takvim kompanijama, i onda dodje neko i napise da su cekali samo pare od Dzeke.. :placeodsmijeha: :zid:
Bogami nije ni Hamo ni Pipa, ni ostala ekipa već su informacije iz prve ruke.

Stoji to sve da Misimović ima ogromnu i jaku firmu, ali on je BIZNISMEN koji niti ima previše znanja o fudbalu i na ovo gleda kao i na svaku drugu investiciju, ti ako misliš da će on davati svoje pare iz džepa i svjesno ići u minus samo jer mu je stalo do Želje, nema potrebe za daljom raspravom.

Hajdara je uzeo Zuban od januara, on se sada gura da ide u Tursku na ljeto a onda dogodine Anel da uzme njegovu poziciju pa i zatim i on proda. Problem kod Hajdara je što mu fale reprezentativni nastupi dok Anel opet ide da igra u Dansku sa repkom sad a to je sve što ozbiljnije skaute zanima i što je karta za otići vani.
Slazem se.

Sta mislis hoce li Anel ostati jos sezonu sa Zeljom i da li se ceka da se Hajdarevic mozda proda, pa da mu se da puno veca prilika (umjesto Harisa) sljedece sezone?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 7:57 pm

Jel se može ovom rumenom papku zabraniti prilaz Grbavici za sva vremena?
Zadnja izmjena: mirzza, dana/u čet mar 01, 2018 8:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:01 pm

Jel to znaci da imamo para ili nemamo?
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:05 pm

storm_raider je napisao/la:
čet mar 01, 2018 7:55 pm
Paranoja je napisao/la:
čet mar 01, 2018 7:53 pm
Brkoo je napisao/la:
čet mar 01, 2018 1:10 am
Lik zna da ce Vranjes dobiti 100 hiljada za pola godine, jos bonusi igracima kao tek nedavno isplaceni :roll:
Onda pise da se prica se da predsjednik daje iz svog dzepa pare, prica da su ljudi su se cekale samo pare od Dzeke, toliko je to debilna prica da se rijecima ne moze opisati. Odakle ti info? Ma mali Ferid govori tako a njemu rekao Refko frizer, dok je sisao Hamdu, Hamdo pricao na telefonu sa nekim covjekom. Dok je pricao Refko ga je prisluskivao. Covjek sa kojim je Hamdo pricao na telefonu navodno je amidza nekog Mirse, a Mirso dobar haver sa Hamom. Hamo je legenda, oba mi oca.

Sad ozbiljno, ljudi u upravi i klubu opcenito, imaju u svom vlasnistvu jake i ozbiljne kompanije ili rade u takvim kompanijama, i onda dodje neko i napise da su cekali samo pare od Dzeke.. :placeodsmijeha: :zid:
Bogami nije ni Hamo ni Pipa, ni ostala ekipa već su informacije iz prve ruke.

Stoji to sve da Misimović ima ogromnu i jaku firmu, ali on je BIZNISMEN koji niti ima previše znanja o fudbalu i na ovo gleda kao i na svaku drugu investiciju, ti ako misliš da će on davati svoje pare iz džepa i svjesno ići u minus samo jer mu je stalo do Želje, nema potrebe za daljom raspravom.

Hajdara je uzeo Zuban od januara, on se sada gura da ide u Tursku na ljeto a onda dogodine Anel da uzme njegovu poziciju pa i zatim i on proda. Problem kod Hajdara je što mu fale reprezentativni nastupi dok Anel opet ide da igra u Dansku sa repkom sad a to je sve što ozbiljnije skaute zanima i što je karta za otići vani.
Slazem se.

Sta mislis hoce li Anel ostati jos sezonu sa Zeljom i da li se ceka da se Hajdarevic mozda proda, pa da mu se da puno veca prilika (umjesto Harisa) sljedece sezone?
Znam da najviše interesa ima za Anela, ali je u interesu klubu da prodaju Hajdarevića jer je stariji - čak se više i Žerić spominjao poslije Atletico Madrida za potencijalnu prodaju nego Haris ali mislim da Zuban može sa svojim konekcijama na osnovu nastupa da ga progura u Tursku. Haris je spremniji i trenutno jači od Anela ali mislim da je ovo otprilike njegov plafon, dok Šaban može još za nivo dići igru u svim svojim aspektima.

Ovo je čisto nagađanje ali ja mislim da će Šaban otići ovog ljeta zbog pedigrea svog i konekcija koje mu stari ima u svijetu fudbala a Hajdar ostati ili do iduće zime ili čak ljeta 2019.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:10 pm

Ja se nadam samo da cemo prestati sa praksom da igrace prodajemo u Tursku ili ako cemo to nastaviti zelio bih da uzimamo mnogo vece iznose nego sto smo dobijali od prethodnih transfera. Bolje je igraca prodati cak i za malkice manje novca(uz jak procenat od narednog transfera)u lige poput Belgijske, Ceske, Holandske ili Poljske nego direktno u Tursku..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:12 pm

Paranoja je napisao/la:
čet mar 01, 2018 8:05 pm
storm_raider je napisao/la:
čet mar 01, 2018 7:55 pm
Paranoja je napisao/la:
čet mar 01, 2018 7:53 pm


Bogami nije ni Hamo ni Pipa, ni ostala ekipa već su informacije iz prve ruke.

Stoji to sve da Misimović ima ogromnu i jaku firmu, ali on je BIZNISMEN koji niti ima previše znanja o fudbalu i na ovo gleda kao i na svaku drugu investiciju, ti ako misliš da će on davati svoje pare iz džepa i svjesno ići u minus samo jer mu je stalo do Želje, nema potrebe za daljom raspravom.

Hajdara je uzeo Zuban od januara, on se sada gura da ide u Tursku na ljeto a onda dogodine Anel da uzme njegovu poziciju pa i zatim i on proda. Problem kod Hajdara je što mu fale reprezentativni nastupi dok Anel opet ide da igra u Dansku sa repkom sad a to je sve što ozbiljnije skaute zanima i što je karta za otići vani.
Slazem se.

Sta mislis hoce li Anel ostati jos sezonu sa Zeljom i da li se ceka da se Hajdarevic mozda proda, pa da mu se da puno veca prilika (umjesto Harisa) sljedece sezone?
Znam da najviše interesa ima za Anela, ali je u interesu klubu da prodaju Hajdarevića jer je stariji - čak se više i Žerić spominjao poslije Atletico Madrida za potencijalnu prodaju nego Haris ali mislim da Zuban može sa svojim konekcijama na osnovu nastupa da ga progura u Tursku. Haris je spremniji i trenutno jači od Anela ali mislim da je ovo otprilike njegov plafon, dok Šaban može još za nivo dići igru u svim svojim aspektima.

Ovo je čisto nagađanje ali ja mislim da će Šaban otići ovog ljeta zbog pedigrea svog i konekcija koje mu stari ima u svijetu fudbala a Hajdar ostati ili do iduće zime ili čak ljeta 2019.
To bi bila steta za Zelju, mislim da bi Anel sljedece sezone, ako bi bio standardni prvotimac stvarno mogao da unaprijedi nasu igru, a i njemu bi valjalo, bas da stekne tu fizicku spremu koju spoinjes. Mogao bi bukvalno da bude mozak ekipe.

A, ako bi Anel ipak otisao na ljeto, onda se nadam da ce otici negdje na Zapad.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:28 pm

Ako ne oborimo rekord lige (sto se tice visine transfera) s jednim od njih dvojice, necemo nikad.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:29 pm

Zabi ga Krizman AEK-u, steta sto ga ona celava ubleha otjera, dobar igrac .
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:35 pm

Anel mora sad ići!
Po stoti put.. Momak je najveći potencijal Grbavice po igri, kretnji, a ponajviše inteligenciji.
Napredovat dalje može samo u jačim sredinama, na boljim terenima.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:42 pm

Brkoo je napisao/la:Ja se nadam samo da cemo prestati sa praksom da igrace prodajemo u Tursku ili ako cemo to nastaviti zelio bih da uzimamo mnogo vece iznose nego sto smo dobijali od prethodnih transfera. Bolje je igraca prodati cak i za malkice manje novca(uz jak procenat od narednog transfera)u lige poput Belgijske, Ceske, Holandske ili Poljske nego direktno u Tursku..
Slazem se. Od Amira smo mnogo vise ocekivali, a malo mu fali da ga unisti taj stil turske lige i lose odluke trenera. Jos su se tu poklopile i povrede i sve to ga udaljava od potencijala koji posjeduje. Nadam se da ce se trznut do kraja sezone.
A za nase igrace i Tursku - jedno veliko NE.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:47 pm

Otići ću ja u Tursku ne brinite :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:51 pm

bogi je napisao/la:Otići ću ja u Tursku ne brinite :D
Hajde ti da pokazes kako se obezbjeđuje egzistencija :D
Ali ako Haris pristane na to, to mu je ravno samoubistvu. A sigurno moze vise od toga, posebno nakon UYL utakmica.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:53 pm

BlwD je napisao/la:
čet mar 01, 2018 8:51 pm
bogi je napisao/la:Otići ću ja u Tursku ne brinite :D
Hajde ti da pokazes kako se obezbjeđuje egzistencija :D
Ali ako Haris pristane na to, to mu je ravno samoubistvu. A sigurno moze vise od toga, posebno nakon UYL utakmica.
Ne brinite vi za Harisa, taj će ostvariti najveći transfer iz naše lige, zapamtite ove riječi ;)
Spoiler:
neću ja nigdje ja sam legenda ovog kluba
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:56 pm

bogi je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
čet mar 01, 2018 8:51 pm
bogi je napisao/la:Otići ću ja u Tursku ne brinite :D
Hajde ti da pokazes kako se obezbjeđuje egzistencija :D
Ali ako Haris pristane na to, to mu je ravno samoubistvu. A sigurno moze vise od toga, posebno nakon UYL utakmica.
Ne brinite vi za Harisa, taj će ostvariti najveći transfer iz naše lige, zapamtite ove riječi ;)
Spoiler:
neću ja nigdje ja sam legenda ovog kluba
Jedan dio tvog posta me izuzetno raduje, a drugi rastuzuje.
Pa ti sad odluci koji :rofl1:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 8:58 pm

Logično da te raduje što sam ja legenda :kafa:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 9:03 pm

Gdje su nam @likusa i @Goodison?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 9:15 pm

E hoću i ja da se bacim jednom u ozbiljnu analizu i šta pametno napišem.
zadnja tekma sastav slika

Najveće prijetnje su im svakako u napadu udarna trojka iza Jovića, ili u slučaju zamjene pozicija Joviću i Bilbiji, uglavnom igraju sa lažnim devetkama i bez pravog centrafora, što će praviti problem mojoj malenkosti da zaustavi jer sva 4 su naprijed izuzetno brzni, osim ako ne ubace rumenog, onda bi ih markirali, presingom pritisnuti zadnju liniju jer su im katastrofalni dodavači. Očekuje se i Goranovo buđenje i rad na defanzivi jer će Stojkić sigurno praviti puno problema. Za malog pitara što im se ustalio na desnom beku u zadnje dvije tekme nema nikakvih posebnih komentara, mislim da će Zec kvalitetno odraditi posao i namučiti ga u ofanzivi, da ovaj neće imati snage za ofanzivu. U veznom redu je najveća naša prednost svi naši veznjaci su bolji i od Hairlahovića i Perišića o Pezeru i Jamaku ne moramo ni pričati tako da Stojan ili Blagi, Šaban ili Hajdar bi tu trebali najviše da nam doprinose, i tu vidim prevagu koju ćemo ostvariti očekujem sastav od Krupe, eventualno Hajdarević - Šabanadžović promjenu ako teren bude dozvoljavao. Nadamo se da će ih Ramović i Ubiparip ubiti svojim kretnjama i otvoriti mjesta Zakariću i Zecu da se raspucaju, a što da ne i koji šut Vranješa ili Blagojevića sad distance. Napasti pod svaku cijenu jer Zrinjski nije nešto aman pokazao u ove dvije utakmice, pogotovo protiv Goška dok protiv Mladosti, ma svi ste shvatili šta je bilo protiv mladosti. Nadam se uz optimalan teren i tri boda, te računam da je Vedran na svom nivou, dok će Graovac imati motiv više nadam se baš kao Lendrić (prošle godine).
Hajde Željo zabij gol ! :zeljeznicar1:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 01, 2018 9:21 pm

storm_raider je napisao/la:
čet mar 01, 2018 9:03 pm
Gdje su nam @likusa i @Goodison?
Goodison je u Zrinjskom. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], Timscho i 152 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija