Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 9:36 am

Najgore od svega jucer je bilo izvodjenje auta , vecinom samo protivniku poklonimo loptu..sve u svemu nije ovo lose
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 9:38 am

O utakmici ste rekli skoro sve. Ubjedljivo nasi "najtanji" igraci su Kjosevski i Bogicevic. Prvi je samo linijski golman i plafon njegove karijere je druga turska liga, a Bogi je vec odavno za penzije i nije u stanju igrati moderni i brzi fudbal.

Ono sto mi je zapalo za oko juce jeste nas mentalitet raje.

Prvo cu krenuti od raje koja posjecuje Fan shop, juce odem da kupim godisnju i produzim clansku za svoja 4 clana porodice i pozitivno se iznenadim shop pun raje raja razgleda reko idu i godisnje i clanske, i na moje pitanje kako ide produzenje clanskih cura mi rece slabo. Ono sto hocu da kazem zar neko moze nesto kupovati a da nije clan Kluba.

Druga stvar, sjedio sam na vrhu istoka i preko oka posmatrao ulazak raje na jug. Kod nas raja na stadion ulazi po pola sata, a sada sto neko kaze da je bila guzva ja je nisam primjetio na ulazima (mozda me oci varaju).

Posebno sam ostao iznenadjen na poluvremenu kada sam vidio da raja napusta stadion i izlazi sa juga, pa majka mu stara kakav ti je cejf doci na utakmicu i biti 45 minuta i otici (koji k.urac vise glume ti navijaci) u redu hvala Vam na ostavljenim parama, ali nije sve u novcima ima nesto i u podrsci.

Sve u svemu zadovoljan sam prolaskom ali ima ovdje jos puno posla za napredak u igri.

Teren fenomenalan i trebat ce nam najmanje 4-5 utakmica na novom terenu da ga "osjetimo" i da se naviknemo na isti.

Sto se tice navijanja, prvo poluvrijeme odlicno, drugo poluvrijeme tanko i sto je neko vec napisao momak koji je vodio navijanje sa razglasa nas je "unistio" svojim deranjem. Vratite se starom megafonu.

Idemo dalje, prvi pravi ispit je utakmica protiv GOSK-a
Alea iacta est!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 9:48 am

Kakva steta da prvu s Kipranima ili Litvancima igramo kuci! Potajno se nadam prolazu uz malo srece i neku inspiraciju Krpe, Arezine ili Zaima a to bi mogli pred punom Grbavicom u revansu. Ovako ce biti teze.
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 9:52 am

Pompey je napisao/la:
čet jul 19, 2018 9:06 am
Cudni smo nekad.
Mi kad naumimo da je neko spor to nama automatski znaci da ne trci i da se ne krece. A onda cak i kad se taj neki igrac, eto u ovom slucaju Arezina, trudi i trci i vrsi presing na golmana, mi to ne vidimo jer smo sebi u startu zacrtali da je taj igrac spor, trom, da se ne trudi i da ne trci.
Eto koliko je raje vidjelo Arezinu jucer kako vrsi presing na golmana? Vojo jednom zaganja golmana ovdje se svrsava kako Vojo vrsi presing i ne da golmanu disati, a jucer Arezina tri, cetiri puta izlazi na golmana i niko da spomene. Zbog cega? Pa valjda zato sto niko nece da vidi to jer je on bezvoljan, ne trci i ne trudi se.

Tako je bilo i sa Zajmovicem prve tri, cetiri utakmice na pocetku ove godine kada se prozivao zbog toga sto je "straaaasno" sebican, zato sto je na pripremnoj utakmici na treningu dva puta sutao iz mrtvog ugla a imao samog Kajkuta na petercu i mi tad skontali on sebican i onda ga se nije popustalo jer je sebican. Iako se na utakmicama to nije toliko vidjelo, ali eto mislimo da je sebican i on je onda sebican.

Mi kakav prvi utisak steknemo o igracu to furamo do kraja.
U potpunosti se slazem. Stvarno ne kontam, kao da ljudima neko ugradi cip i onda samo furaju jedno te isto misljenje o igracima. Tako je i s Bogicevicem, moram ga spomenuti jer su ljudi totalni nekorektni prema njemu. Pored svih mana koje imaju i.drugi igraci pa tako i on, covjek toliko zracnih duela dobije, odradi prljavog posla, da i poneki gol iz prekida, al jok, ne valja pa ne valja. Cim neku manju gresku napravi, odmah pocinje prozivanje, nebitno sto je maloprije spasio gol.... vjerovatno je to zato sto covjek nosi naocale i javno rekao, zamislite, da voli da cita knjige. U danasnjem vremenu dovoljan razlog da podsmjeh. Da je neki klosar, sigurno bi bio legenda i trazili bi da mu se digne spomenik s obzirom na godine u klubu i pozrtvovanost koju pokazuje.
Na.neke.igrace se.svrsaha bez nekog dobrog razloga, a neki ne valjaju taman da odigraju vrhunski cijelu sezonu.
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 9:53 am

Armin1509 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:51 pm
Dimitrije113 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:43 pm
Armin1509 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:29 pm

Mogu li samo da te pitam sta je problem sa tobom prijatelju? Ne znam cemu uvijek negativnost sa tvoje strane i ovolika kolicina mrznje prema svemu sto se radi u klubu? Ti kao da si juce dosao iz Engleske i svaki vikend gledao uzivo trku i lijep otocki fudbal... Meni licno Arezina danas medju 3 najbolja igraca a prednost dajem Krpicu zbog pretrcanih kilometara (majstorije kod drugog gola) i Ivanu zbog ozbiljnosti a sto se tice Arezine budimo realni od Zebe nismo imali igraca koji posalje igraca u aut a on nastavi sa loptom, igraca koji salje lijepe dubinske lopte i igraca koji je trcao sasvim dovoljno koliko je trebao! Volio bi da mi das primjer ko to po tebi je igrac iz ove lige a da tebi i tvom nacinu igre u glavi prija :)
Nisam znao da je to sto se neko ne svidja kako Arezina igra,napad na klub!
O cemu ti tek pricas jbt život?
Meni je recimo Arezina los bio. Mulja nesto,slabo trci. Imao je par pasova,ali to Blagojevic ima kad mu je los dan. Svidja mi se jedino, jel zna ponekad povuci ,a sve ostalo je diskutabilno. Uključujući i slobodne udarce! Prosao je po levom krilu dva puta i oba puta zasro. Napred Zeljo!
Pratim sta pise on vec danima, ne govorim za ovaj trenutni post ali meni se cini da je pun negativnog naboja i razumijem samo sa one strane gdje smo svi nestrpljivi jer godinama cekamo ljepsi i bolji fudbal. Arezini je tek prva tekma na Grbavici i necu da ga previse velicam ali ne zasluzuje ni ovu recenicu da ga treba odma otjerati i samo molim da imamo malo vjere u ovog trenera jer nas vise sve nervira prica da niko nista ne zna a samo smo mi pokupili svu pamet svijeta!
Ne znam samo koja budala je odlucila da umesto Jovana koji sutira slobodne udarce ko lud,sad odjednom sutira Arezina koji jednu utakmicu ima u nogama? To je kao dobro za klub? Ovde se forsira prica o njemu,kao sto se to radilo i za Vranješa i to pocinje da nervira. Jel se postavlja pitanje zasto ne sutira provereni suter nego se daje nekom liku koji je tek stigao. Meni se to uopste ne svidja a nije dobro ni za klub i to se se pokazati
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 9:54 am

nema ovdje realnog razloga ni za veliki optimizam ni za veliki pesimizam. meni se više svidjela partija gore jer smo bolje ograničili ipak dosta tankog protivnika. juče su nam napravili nekoliko dobrih akcija - a ne bi trebalo tako. i mi smo više napravili nego gore, ali moj je dojam malo lošiji.

možda razmišljam k'o slavko petrović... :D

a s pozitivne strane, i od "tankih" prave ekipe stvarno ispadaju. ne da se prepadnu k'o mi juče, nego stvarno ispadaju. nema šuplje, sve se mora zaslužiti i dokazati.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 9:58 am

cipiripi je napisao/la:
čet jul 19, 2018 9:38 am
O utakmici ste rekli skoro sve. Ubjedljivo nasi "najtanji" igraci su Kjosevski i Bogicevic. Prvi je samo linijski golman i plafon njegove karijere je druga turska liga, a Bogi je vec odavno za penzije i nije u stanju igrati moderni i brzi fudbal.

Ono sto mi je zapalo za oko juce jeste nas mentalitet raje.

Prvo cu krenuti od raje koja posjecuje Fan shop, juce odem da kupim godisnju i produzim clansku za svoja 4 clana porodice i pozitivno se iznenadim shop pun raje raja razgleda reko idu i godisnje i clanske, i na moje pitanje kako ide produzenje clanskih cura mi rece slabo. Ono sto hocu da kazem zar neko moze nesto kupovati a da nije clan Kluba.

Druga stvar, sjedio sam na vrhu istoka i preko oka posmatrao ulazak raje na jug. Kod nas raja na stadion ulazi po pola sata, a sada sto neko kaze da je bila guzva ja je nisam primjetio na ulazima (mozda me oci varaju).

Posebno sam ostao iznenadjen na poluvremenu kada sam vidio da raja napusta stadion i izlazi sa juga, pa majka mu stara kakav ti je cejf doci na utakmicu i biti 45 minuta i otici (koji k.urac vise glume ti navijaci) u redu hvala Vam na ostavljenim parama, ali nije sve u novcima ima nesto i u podrsci.

Sve u svemu zadovoljan sam prolaskom ali ima ovdje jos puno posla za napredak u igri.

Teren fenomenalan i trebat ce nam najmanje 4-5 utakmica na novom terenu da ga "osjetimo" i da se naviknemo na isti.

Sto se tice navijanja, prvo poluvrijeme odlicno, drugo poluvrijeme tanko i sto je neko vec napisao momak koji je vodio navijanje sa razglasa nas je "unistio" svojim deranjem. Vratite se starom megafonu.

Idemo dalje, prvi pravi ispit je utakmica protiv GOSK-a
Bila je guzva. Ulaz 1 je bio zatvoren i svi sa tog ulaza prebaceni su na ulaz 2. Dok su treci i cetvrti ulazi bili prazni i ponekad bi neko prosao, na drugom je bas dosta raje bilo nabijeno. Bilo je tu i ovih koji su trebali na druge ulaze pa su vraceni, ali veci problem je ovo gore. Ja sam uspio uci nakon samog pocetka utakmice, ali mnogo vise ih je ostalo iza mene...

Sto se tice utakmice, sve ste rekli. Ne bi se slozio s ovim koji kazu da od Anela nema nista, samo mu treba neko da ga uputi. Jeste on imao gresaka u dodavanju, vjerovatno zbog novog terena i lose procjene, ali je isto tako imao nekoliko dobrih presjecanja. Borio se, ulazio u duele, neke i dobivao. Vidilo se na kraju da ga je ulazak Hajdarevica rasteretio nazad, i odma je izgledao bolje. Dacic, Hajdarevic i on odlicno funkcionisu zajedno i steta bi bilo ne isprobati ih vise. Nadam se da ce, ako vec ne ode, Krcmarevic napraviti od njega igraca.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 9:58 am

pintol_TM87 je napisao/la:
čet jul 19, 2018 9:36 am
Najgore od svega jucer je bilo izvodjenje auta , vecinom samo protivniku poklonimo loptu..sve u svemu nije ovo lose
U pola tekme sam reko draze mi je kad protivnik izvodi aut nego mi. Kad je oni izvedu mozda i dodje nama, a kad mi izvodimo ne dodje nikad. Vjezbali su i to na treninzima, al dzaba izgleda. Prekide treba pohvaliti, opasniji smo nego prije, korneri pogotovo, s Rodinom bi mogli biti jos opasniji.

Ne popusta me utisak da smo protiv ovakve Narve mogli i morali izgledati jos bolje, sigurnije... Nadam se da ono juce nije vise od 60% nase mogucnosti i da ce iz dana u dan igra biti bolja, jer ako je Narva napravila 4-5 dobrih sansi, sta ocekivati od Apolona.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 9:59 am

Samo treba trka da bude na nivou na ovom terenu..Na ovim oranicama kad budemo gostovali i mozes tempirati trku ali na ovom terenu bez trčanja nema igre..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 10:07 am

ja bi dole izveo "običnu" formaciju i to sa klasičnim krilima. eldarom šehićem i veselinovićem. mislim da to krpiću sigurno najviše odgovara. hajdar na gostovanju tog tipa isto mora igrati od prve. i ostale bih gledao što više izmiješati.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 10:14 am

Dimitrije113 je napisao/la:
čet jul 19, 2018 9:53 am
Armin1509 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:51 pm
Dimitrije113 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:43 pm


Nisam znao da je to sto se neko ne svidja kako Arezina igra,napad na klub!
O cemu ti tek pricas jbt život?
Meni je recimo Arezina los bio. Mulja nesto,slabo trci. Imao je par pasova,ali to Blagojevic ima kad mu je los dan. Svidja mi se jedino, jel zna ponekad povuci ,a sve ostalo je diskutabilno. Uključujući i slobodne udarce! Prosao je po levom krilu dva puta i oba puta zasro. Napred Zeljo!
Pratim sta pise on vec danima, ne govorim za ovaj trenutni post ali meni se cini da je pun negativnog naboja i razumijem samo sa one strane gdje smo svi nestrpljivi jer godinama cekamo ljepsi i bolji fudbal. Arezini je tek prva tekma na Grbavici i necu da ga previse velicam ali ne zasluzuje ni ovu recenicu da ga treba odma otjerati i samo molim da imamo malo vjere u ovog trenera jer nas vise sve nervira prica da niko nista ne zna a samo smo mi pokupili svu pamet svijeta!
Ne znam samo koja budala je odlucila da umesto Jovana koji sutira slobodne udarce ko lud,sad odjednom sutira Arezina koji jednu utakmicu ima u nogama? To je kao dobro za klub? Ovde se forsira prica o njemu,kao sto se to radilo i za Vranješa i to pocinje da nervira. Jel se postavlja pitanje zasto ne sutira provereni suter nego se daje nekom liku koji je tek stigao. Meni se to uopste ne svidja a nije dobro ni za klub i to se se pokazati
Mislim da ne stoji komentar za slobodnjak, negdje sam već pisao ranije, nekoliko puta govori dženanu da se makne (jer brate hoću da pucam baš tu gdje si stao) znači njegovo je bilo samo da čučne, al jok... i fljas u facu.. šta hoću da kažem, momak je kapitalac za slobodnjake i treba da ih puca nema veze što je tek tu
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 10:17 am

Dupla :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :kafa:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 10:17 am

Aj Stumbraš.. :baklja:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 10:20 am

Gdje cu sletit u Cipar? Zabit ce im Apollon 3. komada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 10:22 am

Arežina je majstor i njegovi pasovi se ne mogu porediti niti sa jednim igračem kojeg imamo u rosteru, naročito sa Ćelom koji hladno svaku drugu utakmicu proda 5 lopti protivniku direktno u kontru. Koliko Ćelo ima dobre pasove govori i broj asistencija u toku zadnje 3 sezone, koji je realno mizeran. Da se razumijemo ja gotivim Ćelu, ali fudbalski ne može pertle zavezati Filipu.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 10:26 am

Krpić: Zanimaju me samo golovi, pobjede i borba za titulu
https://fkzeljeznicar.ba/krpic-zanimaju ... ulu/32922/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 10:27 am

trudi se, gine od prve do zadnje minute i u prijateljskim, nema šta. nije velemajstor, ali prošlogodišnjoj ekipi je falilo par takvih.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 10:33 am

Krpić je pravi fajter i ima sve što je potrebno za kapitena.

I ne znam što, al' Bakrač me malo podsjeća na Graovca.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 10:41 am

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – JK Narva Trans 3:1

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... ns-31-4839
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 10:43 am

isto, da sam ja trener, danas bi napravio zajedničko gledanje utakmice apolon-stumbras. pa ko god prođe, da se zajednički stekne ideja i prokomentariše šta rade, kako igraju, a istovremeno i malo druži.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], PlavaDobrinja1921 i 27 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija