Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:34 am

Super trener-sistem-2,3 POJACANJA(bez polovnjaka bilo koje vrste i povratnika u ligu)-djeca-rezultati=titula

Vrlo jednostavna i lako ostvariva formula koju niko da uoci godinama....Ne mogu nama nositelji igre biti Bogicevic,Vranjes,Zakaric i sl.To su igraci koji NE TRCE iz raznoraznih razloga.Kad ovo gore navedeno budemo imali,tad cemo biti i imati ozbiljan tim.Sve do tada je kratkog daha bez ikakve vizije i plana.Vec sam pisao i ranije,meni titula sa ovakvom igrom,ovakvim vidjenjem ekipe i ovakvim igracima nista ne znaci.Samo bi u Evropi bili topovsko meso,a ovamo se zavaravali da smo "ozbiljan" :r tim.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:35 am

I da, što se tiče Voje i njegovih lošijih igara ovo proljeće. Evo sinoć sam baš detaljno pratio njegovo kretanje, značo čovjek trči kao navijen, par puta ide sam u presing na odbranu Zrinjskog, ali ga niko ne prati. Vranješ i Zakarić stoje na centru. U jesenjoj sezoni, kada je Adžem prestao sa glupiranjem i stavio Ramovića na ofanzivnog veznog i Zeca na krilo, mi smo imali taj presing jer su i ova dvojica uz Voju konstantno vršili presing na protivničku odbranu, i samim tim olakšali veznom redu da igra bolje, lepršavije, jer su imali prostora.

Ja se ne mogu oteti dojmu da je dovođenjem Vranješa poremećena ta hemija u sastavu. On očito mora igrati, isto kao i Mehremić. Znači, ne može me Allah dž.š. ubijediti da čak i Adžem može biti toliko slijep i ne vidjeti da su ova dvojica nekada zaslužili klupu. (ovaj drugi je trebao na tribine) Šta stoji u ugovoru, to zna onaj ko je potpisivao, ali sve miriše na ''Kerline klauzule''.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:36 am

nookey je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:32 am
Allaha mi dragog
Okosnica iduce sezone pa da svi izginemo:
Vedran amin Boze da ode pa nekog dovesti
Sehic Velic Kemo Graovac ( dati mu sve sto mamo)
Zeric Saban Hajdar Zec
Sinan
Vojo isto ko daniel
Ove sezone je trebalo pripremati takvu okosnicu za slijedeću sezonu, sad je za to kasno jer ne možeš tek tako od prvog kola krenuti sa toliko mladih. Adzem je savršeno koristio Hajdarevica i Sabanadzovica u prvom dijelu, a onda ih u drugom ubio totalno od Hajdarevica kojeg je preforsirao do Sabana kojem nije dao prostora. Radovali smo se Adzemu jer evo nekog ko ce gurnuti djecu medjutim banana.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3023
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:37 am

Haj jos 20 dana pa da ne gledamo ove nase balerine. Za 20 dana pocinje rekonstrukcija terena i barem cemo na kratko zaboraviti na ove nase p.ickice od igraca
Alea iacta est!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:39 am

Ne vidim problem oko kondicije igraca. Drugo je to sto se oni bespotrebno trose i imaju praznog trcanja bespotrebno. Imali negdje statistika koliko nasi a koliko protivnici pretrce. Vidjet ćemo da nasi pretrce puno vise. Imamo daleko najjaci igracki kadar u ovoj ligi al dzaba kad vidim kako to Ado postavi i vise izmisljenja tople vode. Nadam se da se moze ubost dobar trener. Sad kad Miske odrijesi kesu i napravimo tim ko tipa dinamo Zvezda itd. Imamo para za takvo nesto u nasoj ligi. Zrinjski pokupi otpadke od nas pitara itd i osvoje. Jbg sanjam dominaciju ali kako kad je kod nas prosjek 4 k gledalaca a moramo kao najveci klub ovdje da imamo 10 k prosjek i sta da ocekujemo onda neku dominaciju mozda neke grupe Evrope. Tesko i sigurno smo mi navijaci najslabija karika kluba trenutno
Cuva Bog Zelju svog!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:39 am

Imati u vidu.. Jedan od prvotimaca se dan nakon utakmice u Tuzli zalio Minjoreu da ne znaju kako ce hodati a ne igrati u Krupi.

Zalio se rudar rudaru da se umorio, kaze mu ovaj drugi: "Suti bolan, sreca je pa nismo fudbaleri."
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:39 am

AsharaK je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:31 am
Govorim za Adu i za zatvaranja tekme
Pogodio si u srž. Stvarno će Adu njegova bahatost i tvrdoglavost puno koštati u životu a fakat mu želim sve najbolje. Ipak žalosno je da on poslije 4 godine nije naučio kako zatvoriti tekmu.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:42 am

voltron30 je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:35 am
I da, što se tiče Voje i njegovih lošijih igara ovo proljeće. Evo sinoć sam baš detaljno pratio njegovo kretanje, značo čovjek trči kao navijen, par puta ide sam u presing na odbranu Zrinjskog, ali ga niko ne prati. Vranješ i Zakarić stoje na centru. U jesenjoj sezoni, kada je Adžem prestao sa glupiranjem i stavio Ramovića na ofanzivnog veznog i Zeca na krilo, mi smo imali taj presing jer su i ova dvojica uz Voju konstantno vršili presing na protivničku odbranu, i samim tim olakšali veznom redu da igra bolje, lepršavije, jer su imali prostora.

Ja se ne mogu oteti dojmu da je dovođenjem Vranješa poremećena ta hemija u sastavu. On očito mora igrati, isto kao i Mehremić. Znači, ne može me Allah dž.š. ubijediti da čak i Adžem može biti toliko slijep i ne vidjeti da su ova dvojica nekada zaslužili klupu. (ovaj drugi je trebao na tribine) Šta stoji u ugovoru, to zna onaj ko je potpisivao, ali sve miriše na ''Kerline klauzule''.
vranješ nije desetka i tu ofanzivnu četvorku iz prvog dijela zaista nije trebalo dirati, ni zbog njega ni iz drugih razloga. zakarić je tu tanji s presingom, ali sa ramovićem, zecom i vojom smo svakome uspješno unosili pometnju.

najbolje poluvrijeme u ligi za prvaka ti si odigrao bez i zakarića i blagojevića, sa ramovićem na desnom krilu...jer on iako mu to nije prirodna pozicija bez lopte ganja sve u tandemu sa vojom, a sa loptom okomito napada.
gradi željo boli te *****
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:44 am

Tacno tako, ta cetvorka se ni pod razno nije smjela dirati. Tu smo izgubili sve, pa i titulu.

Jedan Ivica Osim od svih igraca primijeti Ramovica kao igraca, nahvali ga na sva zvona, s razlogom naravno...... On na klupi zavrsi.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sub apr 28, 2018 11:45 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:45 am

Jedno je sigurno, da su nam pojacanja losa i da su pri tom unistili i ostale igrace na svojoj pozicije time sto su pojacanja igrala a ovi od jeseni na klupu presli ( Projic, Sinan, Saban ).

Ali nama na ljeto odlaze najbolji igrac, nekom racunicom opet ce otici jedno 10 igraca.
Graovac, Vojo, Blagojevic kojima istice ugovor i sigurno odlaze. Da, tu je i Zeba, Kajkut.
Zakaric, Veca ce vjerovatno biti prodani.
Hajdarevic u izlogu takodjer.
Raskinuti ugovori Crnov, Projic...

Bit ce zanimljivo s cim ulazimo sljedece sezone.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:45 am

voltron30 je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:35 am
I da, što se tiče Voje i njegovih lošijih igara ovo proljeće. Evo sinoć sam baš detaljno pratio njegovo kretanje, značo čovjek trči kao navijen, par puta ide sam u presing na odbranu Zrinjskog, ali ga niko ne prati. Vranješ i Zakarić stoje na centru. U jesenjoj sezoni, kada je Adžem prestao sa glupiranjem i stavio Ramovića na ofanzivnog veznog i Zeca na krilo, mi smo imali taj presing jer su i ova dvojica uz Voju konstantno vršili presing na protivničku odbranu, i samim tim olakšali veznom redu da igra bolje, lepršavije, jer su imali prostora.

Ja se ne mogu oteti dojmu da je dovođenjem Vranješa poremećena ta hemija u sastavu. On očito mora igrati, isto kao i Mehremić. Znači, ne može me Allah dž.š. ubijediti da čak i Adžem može biti toliko slijep i ne vidjeti da su ova dvojica nekada zaslužili klupu. (ovaj drugi je trebao na tribine) Šta stoji u ugovoru, to zna onaj ko je potpisivao, ali sve miriše na ''Kerline klauzule''.
Taman kada se rijesio Zebe i klupirao ga, iako je Ramovic zbog njega bio zavaljen, sad se isto desava, samo sa Vranjesom i Mehremicem. Katastrofa, to nam se vise ne smije desavati, makar ne dovodili 'kapitalce'. Niko ne smije biti iznad ekipe.
Poremetio se taj napadacki kvartet za koji se pronasla formula pred kraj sezone. Njih trojica vrse presing, Sinisa trci po desnoj strani i ide na ubacaj, a Zakaric onda ima prostora za dribling i izvlacenje na lijevu nogu. Sada nista od toga nemamo. Nema ko kontru da istrci. Konstantno kod kontre jedna strana bude potpuno prazna, ali gura se lopta tamo gdje vec ima dosta protivnickih igraca. Sporo igramo.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:46 am

cipiripi je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:37 am
Haj jos 20 dana pa da ne gledamo ove nase balerine. Za 20 dana pocinje rekonstrukcija terena i barem cemo na kratko zaboraviti na ove nase p.ickice od igraca
Najgore je kad se kasnije pred euro utakmice javi neka nada da mozemo nesto vise sa tim istim igracima, a onda dobro prizemljenje od xy timova.

Upravi sve pohvale sto su nam omogucile da igramo europu na Grbavici a ovo ljeto na najmodernijem terenu, ali dajte da se i ovaj timski dio sredi.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sub apr 28, 2018 11:46 am, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:46 am

Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:45 am
Jedno je sigurno, da su nam pojacanja losa i da su pri tom unistili i ostale igrace na svojoj pozicije time sto su pojacanja igrala a ovi od jeseni na klupu presli ( Projic, Sinan, Saban ).

Ali nama na ljeto odlaze najbolji igrac, nekom racunicom opet ce otici jedno 10 igraca.
Graovac, Vojo, Blagojevic kojima istice ugovor i sigurno odlaze. Da, tu je i Zeba, Kajkut.
Zakaric, Veca ce vjerovatno biti prodani.
Hajdarevic u izlogu takodjer.
Raskinuti ugovori Crnov, Projic...

Bit ce zanimljivo s cim ulazimo sljedece sezone.
E to je ta recenica, taman tako.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:47 am

Izadje mi lutvo na san
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:53 am

MrRiccoli je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:36 am
nookey je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:32 am
Allaha mi dragog
Okosnica iduce sezone pa da svi izginemo:
Vedran amin Boze da ode pa nekog dovesti
Sehic Velic Kemo Graovac ( dati mu sve sto mamo)
Zeric Saban Hajdar Zec
Sinan
Vojo isto ko daniel
Ove sezone je trebalo pripremati takvu okosnicu za slijedeću sezonu, sad je za to kasno jer ne možeš tek tako od prvog kola krenuti sa toliko mladih. Adzem je savršeno koristio Hajdarevica i Sabanadzovica u prvom dijelu, a onda ih u drugom ubio totalno od Hajdarevica kojeg je preforsirao do Sabana kojem nije dao prostora. Radovali smo se Adzemu jer evo nekog ko ce gurnuti djecu medjutim banana.
Promovisani su ove sezone Hajdar, Saban (opet nedovoljno da mogu zajedno igrati), Osmankovic. Propustila se prilika za promociju Zerica, za kojeg opet ne znamo koliko moze, ali opet nije prestar. Ako moze igrati napadaca, Zajmovic bi mogao biti odlican izbor. Mozda nije kasno da se isprofilise u odlicno krilo sa izvrsavanjem svih zadaca u ofanzivi i defanzivi i tacnim kretnjama.
A.Sehic je prikljucen ekipi, ali tu imamo Hadzica i Stevanovica. Dzindo bi trebao biti sljedece sezone full spreman, a Bogicevic nadam se na klupu, moze posluziti do isteka ugovora, jer pomaze momcima oko postavljanja i skok igre, tu je odlican mentor.
Ali imam dosta upitnika iznad glave i bit ce interesantno i burno ljeto. Prije svega i najbitnije, ko ce biti trener. Opet prometno kod nas :r
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:54 am

i kemo je proigrao sad slučajno. proigrao jer on rezervnom beku ne vjeruje nego stavlja stopera, a o djeci da ne govorim.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:56 am

ChWilla je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:54 am
i kemo je proigrao sad slučajno. proigrao jer on rezervnom beku ne vjeruje nego stavlja stopera, a o djeci da ne govorim.
Nazalost...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:58 am

Ja se mogu jedino Zajmoviću ovako javno izviniti. Bio sam skeptičan prema ovom momku i htio sam da ode iz kluba. Izvini momčino, još da imaš dobrog trenera da usavrši tvoju igru, ispravi nedostatke koje imaš, bio bi top igrač.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:59 am

A vjerovao im je kad nije bio prvi.
*derbi na Kosevu*
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:59 am

Ajzea je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:46 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:45 am
Jedno je sigurno, da su nam pojacanja losa i da su pri tom unistili i ostale igrace na svojoj pozicije time sto su pojacanja igrala a ovi od jeseni na klupu presli ( Projic, Sinan, Saban ).

Ali nama na ljeto odlaze najbolji igrac, nekom racunicom opet ce otici jedno 10 igraca.
Graovac, Vojo, Blagojevic kojima istice ugovor i sigurno odlaze. Da, tu je i Zeba, Kajkut.
Zakaric, Veca ce vjerovatno biti prodani.
Hajdarevic u izlogu takodjer.
Raskinuti ugovori Crnov, Projic...

Bit ce zanimljivo s cim ulazimo sljedece sezone.
E to je ta recenica, taman tako.
Zato sam mišljenja da je sezona bačena a nije stvorena okosnica tima za iduću, a sad valja krenuti od golmana, stopera, bekova i dalje. Pa i da smo uzeli titulu pravili bi potpuni remont jbt valjda to dovoljno govori.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija