Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:41 pm

Križmana zakucat na tribine, gnjida i ubleha ljudska, nije ni čudo što ništa nije napravio u karijeri.

Ćenane sretno ti bilo, bio sam veliki skeptik na početku, ali pokazap je čovjek da ima šlifa za ovaj posao, jezik i poznanstva sigurno ima, a očito da je vrijedian i etičan u svemu ovome.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:45 pm

slika

bit će uskoro slike na portalu :P
Željezničar ante portas !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:46 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jan 14, 2017 12:33 pm
Zeljo je dokaz da se i u ovoj drzavi moze posteno i transparentno raditi. Na pocetku ce te ismijavati, boriti se protiv tebe, ali ce na kraju podviti rep i spustiti glavu.

Isto tako je su ovaj portal i ovaj forum dokaz toj tvrdnji. Posteno i transparentno, ostali neka laju.
Tako je. Čitam tekstove na ovom portalu, i fakat odlični nezavisni, precizni i profesionalni analitički tekstovi podkrepljeni činjenicama i provjerenim informacijama. Iskreno mene ste kao nekoga ko se u jednom periodu svog života bavio ovakvim stvarima kvalitetno i pozitivno iznenadili. Iskreno rijeti u trenutnom BH sportskom prostoru. Ja znam da to nije posebno atraktivno, nema guzova i sisa, ali nadam se da ćete istrajati na tom putu nećete podleći čistoj komercijalizaciji, i da ćete ostati prepoznatljivi kao najprofesionalniji sportski portal u državi. Svaka Vam čast, i samo nastavite tako. :pljesak: :pljesak: :pljesak:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:57 pm

Čestitke Aldinu na SD, već je uspješno odradio dio posla, a vidim natjerao je i igrače da kažu da smo najveći klub, iako se zna ko je to :kafa:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:16 pm

Ne mogu dočekati da ovo ludilo pođeeee :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:23 pm

A sto se tice Krizmana, staviti ga na tribinu i ne isplatiti mu nista. Navijaci odvajaju od usta da se izgradi istok, evo i mi mi ovdje smo se "utalili" za desetogodisnje, svi pomazu kako znaju i mogu, i klosar sa najvecom platom odbija da trenira. Ma nije dostojan ni da sjedi na tribinama. Po svim mogucim uslovima krsenja ugovora ga "opaliti" po dzepu. Poslovno, striktno i hladno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:28 pm

Na istoku se nikad vise nije radilo kao danas.Bageri kopaju,kamioni samo kruze a ovi saluju li saluju.Boze daj samo lijepog vremena.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:30 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jan 14, 2017 12:28 pm
Cestitke Cenanu, veliki si gospodin. Idealan covjek za tu poziciju, dokazao se do sada.

Na ovom portalu ce biti veliki intervju sa Slavkom u pon ili utorak najkasnije.
Znaci neki video kao i onda najmanje po sata?! Daj da mu mi postavimo koje pitanje :D

Stanite ljudi, sad je slanje Krizmana na tribine dobar potez, a za Miru kad je bilo, to je mahalski potez tako ne rade veliki klubovi itd...
Da bar hoce ko dat kakve pare za njeg, al tesko.. Valjda nadju pravo rjesenje, mada ako on nije izmirio obaveze prema klubu otkaz mu se moze uruciti i to na njegovu stetu.. Ne znam, samo kazem, mozda i ne moze.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:31 pm

Križmana odmah s noge na nogu, kakva crna trEbina. Nećeš da poštuješ pravilnik, vozdrica. Nego, zanima me ova Ćenanova izjava ''Jahić je napravio to što je napravio, a sada trenira punom parom i vidjet ćemo šta će biti''.

Je l' to znači da Jahić trenira sa ostatkom ekipe, niko ga nije spominjao?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:31 pm

slika


@Leon

Zato sto za Krizmana imas zamjenu, a uz to mozes mu smanjit primanja zbog neizvrsavanja obaveza, a Stevanovicu ne
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:31 pm

Pa Miro ispunjava obaveze, radi sve što mu se kaže i profesionalno obavlja svoj posao, a ovaj?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:33 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub jan 14, 2017 1:31 pm
slika


@Leon

Zato sto za Krizmana imas zamjenu, a uz to mozes mu smanjit primanja zbog neizvrsavanja obaveza, a Stevanovicu ne
Ko je zamjena za Krizmana?!
Ma nek mu smanje koliko god mogu ali djaba opet nam je na trosku.. DA se kako mozemo rijesiti u nasu korist to bi bilo najbolje, kad je takva motivacija liku.. Fudbalsko znanje je neupitno.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:34 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jan 14, 2017 1:30 pm
storm_raider je napisao/la:
sub jan 14, 2017 12:28 pm
Cestitke Cenanu, veliki si gospodin. Idealan covjek za tu poziciju, dokazao se do sada.

Na ovom portalu ce biti veliki intervju sa Slavkom u pon ili utorak najkasnije.
Znaci neki video kao i onda najmanje po sata?! Daj da mu mi postavimo koje pitanje :D

Stanite ljudi, sad je slanje Krizmana na tribine dobar potez, a za Miru kad je bilo, to je mahalski potez tako ne rade veliki klubovi itd...
Da bar hoce ko dat kakve pare za njeg, al tesko.. Valjda nadju pravo rjesenje, mada ako on nije izmirio obaveze prema klubu otkaz mu se moze uruciti i to na njegovu stetu.. Ne znam, samo kazem, mozda i ne moze.
Nije ni približno ista situacija drug, Miro će do kraja ugovora odraditi sve maksimalno po zadatku, dok ovaj ljigavac ucjenjuje klub, krši pravilnik, uvlači nemir u svlačionicu samim tim, ne bi li ga klub pustio tek onako, a još kad sam pročitao da je među najplaćenijima kosa mi se na glavi digla..
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:35 pm

Imas Crnova i Zakarica na njegovoj poziciji.
Ako mu se ne svidja vozdra iz kluba,ali prije toga neka plati raskid kao onaj Spanac.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:36 pm

Najbolje bi bilo tuhnut Krizmana u Koreju (Sjevernu :ganja: ) ako je vec ovakav slucaj, a spominjalo se nesto da bi ga tamo mogli tuhnut. Pa 50k eura, dosta. Ne treba nikog na tribine slati, pa ni njega. Udarat po dzepu, zasto da ne. Slavko sve prati preko laptopa, koji kralj :klanjase2: :D

Sada i znamo jos razloga sto su se Crnov i Zakaric doveli. Ne jedno, nego dva krila. Vidim Djelmic se spominje, bilo bi dobro, pogotovo sto ode na ljeto Stevanovic. Budemo vidjeli, mislim da je teska mahalska sudeci po portalu koji je objavio.

Slavko je dobro upucen u sve stvari, pa i sta je bilo sa Tomicem. On nece ponavljati te greske (ne racuna se Jahic, to je prica za sebe, boga pitaj dje je frajer :rofl:

Svaka cast radnicima, danas se paklenim tempom radi na istoku, bit ce ovo dobro ljudi. Jedva cekam fotografije @Asharak rece da ce objaviti portal.

Za Kostica i arbitrazu mi se nikako ne svidja. Boga pitaj kada ce se to zavrsiti, a nama treba najmanje jedan stoper, ili dva ako se na Kemu nece racunati. Od Jahica svakako nista. Ja ne znam sta je taj Kostic cekao...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:37 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jan 14, 2017 1:30 pm
storm_raider je napisao/la:
sub jan 14, 2017 12:28 pm
Cestitke Cenanu, veliki si gospodin. Idealan covjek za tu poziciju, dokazao se do sada.

Na ovom portalu ce biti veliki intervju sa Slavkom u pon ili utorak najkasnije.
Znaci neki video kao i onda najmanje po sata?! Daj da mu mi postavimo koje pitanje :D

Stanite ljudi, sad je slanje Krizmana na tribine dobar potez, a za Miru kad je bilo, to je mahalski potez tako ne rade veliki klubovi itd...
Da bar hoce ko dat kakve pare za njeg, al tesko.. Valjda nadju pravo rjesenje, mada ako on nije izmirio obaveze prema klubu otkaz mu se moze uruciti i to na njegovu stetu.. Ne znam, samo kazem, mozda i ne moze.
Tako bi trebalo.

E pa Mirin odnos prema Grbu i Krizmanov se ne mogu porediti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:42 pm

voltron30 je napisao/la:
sub jan 14, 2017 1:31 pm
Križmana odmah s noge na nogu, kakva crna trEbina. Nećeš da poštuješ pravilnik, vozdrica. Nego, zanima me ova Ćenanova izjava ''Jahić je napravio to što je napravio, a sada trenira punom parom i vidjet ćemo šta će biti''.

Je l' to znači da Jahić trenira sa ostatkom ekipe, niko ga nije spominjao?
Ma brate Boga pitaj,ne bi me čudilo i da sad Kramarića vratimo u nedostatku opcija na beku.
Ne izgleda ovo nimalo dobro. Križman bio na probi na kraju potpisao najveći ugovor u klubu kako ovi pišu..pa gdje to ima ?
Što se tiče Čenana,po meni ''nit smrdi nit miriše'' ništa posebno. Koji je igrač slobodan on ga dovede.Pisao sam već jednom o ''njegovim pojačanjima'' veliki plus mu je gospodin Slavko Petrović ali ima previše minusa što se tiče igrača...Vjerovatno radimo po tom principu ali bolje od ovog očigledno ne možemo. Ništa novo s njim nećemo dobit kao i dosad.
Bila je priča da će nam menadzerska agencija Križmana vratit pare ako ne budemo zadovoljni sa njim,evo očigledno da nismo zadovoljni i ne znamo šta ćemo s njim. Izgleda još jedna u nizu forumskih šupljaka da se zamažu oči. Na tankom smo ledu,dva najplaćenija igrača su ti beskorisna u drugom dijelu sezone i ne znaš šta ćeš s njima, samo se nadam da će ovo dobro izaći po FKŽ.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:43 pm

hhahhahahahahahha, e moj si Bože
Tebi Križman najplaćeniji igrač? Jel se šališ više čovječe?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:43 pm

Dario Srna ce i dalje ostati clan Sahtara. Odbio ponudu velike Barselone. To je ljubav prema klubu, ali i gradu, posto trenutno Sahtar ne igra u Donjecku (zbog rata), a jednom prilikom izjavio da mu je najveca zelja da se vrati u rodni grad kluba kada se sve to zavrsi i da ga srce boli zbog svih desavanja. Za primjer svima!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1595
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 1:44 pm

Kakva je to suplja da je Krizman medju najplacenijim?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majkel i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija