Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 9:43 pm

Ma raja ba, jasta nego na seljacku da su nas uzeli. Ne moze se drugacije ni objasnit.

Govorimo o ekipi koja ima jednog (Ordagic) i po (Krpic) igraca i to je to. Vecina ovih ostalih bi se grcevito borila za klupu naseg A tima. Smijesna, seljacka ekipa, koja samo na provincijsku mrznju i borbu te moze dobit. Ako budu imali 50% od ovog angarzmana i zelje do kraja prvenstva Europu ce izborit, ali naravno nece. Pa **** te zivot, ljudi su onu djecu sto lopte dodaju naucili svojim kozojebnim obicajima, pa i oni odugovlace i opstruiraju.

Znas da ce se udarat, nabijat, ic agresivno na tebe. Uvijek ce tako bit, nek prica ko sta hoce, oni mogu Federalnu igrat nama ce bit nezgodan protivnik iz ciste mrznje i kompleksa i to je to. Sta smo mi skautirali onda u pm? Nasli se nesto nervirat, udarat s njima. To se spusti lopta na zemlju i izbezumis papka s 3-4 normalne kretnje i pasa i u sansi si. Ljudi vise na igracu, ko da kosarke igraju pa im trener zadao 1 vs 1 odbranu. A mi se uhvatili neke panike, necega.

Nema veze. Nemojte samo opet u drugu krajnost, da nam treba 5 pojacanja, Adzem je karina i to, jer je proslu tekmu bio Mourinho, a nasa djeca jaca od svakog moguceg pojacanja. De malo pameti, tako vam Boga. Zrinjski na Grbavici moramo dobit!
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 9:45 pm

ne postoji nijedan fudbalski, nepolitički kriterij da se to tako gleda. tim prije što je zrinjski igrao, učestvovao, bio tu u konkurenciji u još tri željine titule. ali eto...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 9:46 pm

E jebi ga sad vi, ko da te neko pita kako si došao do pobjede. Dao Bog da mi isto tako uzmemo Zrinjskog sljedeću utakmicu
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 9:48 pm

ja bi rekao da je veceras presudila motivacija. Sloboda je od samog pocetka igrala srcanije, cvrsce... vise su zeljeli pobjedu. bili su fokusiraniji...

trazenje alibija u sudjenju je pickasto u istoj mjeri u kojoj je to veceras bila nasa igra.

trebamo se okrenuti Zrinjskom i pokusati odigrati jednu musku tekmu.

idemo dalje.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 9:49 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub sep 23, 2017 9:46 pm
E jebi ga sad vi, ko da te neko pita kako si došao do pobjede. Dao Bog da mi isto tako uzmemo Zrinjskog sljedeću utakmicu
Cuj sad dao Bog.
Zar radi tog nismo otjerali Slavka? :D
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 9:49 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub sep 23, 2017 9:49 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub sep 23, 2017 9:46 pm
E jebi ga sad vi, ko da te neko pita kako si došao do pobjede. Dao Bog da mi isto tako uzmemo Zrinjskog sljedeću utakmicu
Cuj sad dao Bog.
Zar radi tog nismo otjerali Slavka? :D
Ko to vi otjerali ? :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 9:50 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub sep 23, 2017 9:49 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub sep 23, 2017 9:49 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub sep 23, 2017 9:46 pm
E jebi ga sad vi, ko da te neko pita kako si došao do pobjede. Dao Bog da mi isto tako uzmemo Zrinjskog sljedeću utakmicu
Cuj sad dao Bog.
Zar radi tog nismo otjerali Slavka? :D
Ko to vi otjerali ? :D
Ma mi kao Zeljo, pa sam i nas svrstao :D
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 9:52 pm

S obzirom da je uprava "ostavila" Adžema da se snalazi sa naslijeđenim igračkim kadrom te našim juniorima nije daleko od pameti da je (radi renoviranja stadiona ) i ove sezone "žrtvovala " titulu ... a mislim da i u zimskom prelaznom roku nećemo dovesti nijednog kapitalca ...
Zrinjski bi mogli eventualno stići da odlično igramo , naravno uz odgovarajuća pojačanja ,ali s obzirom da su oni solidno posložena ekipa a pogotovo da će ih savez preko sudija gurati kad god bude potrebno , onda su oni skoro 99 % ponovo prvaci u ovoj sezoni ...
Sumnjam da će onih 3000-4000 "bolesnika" na svakoj utakmici biti zadovoljni "samo" sa plasiranjem u EL ...ako je iko imao razumijevanja i strpljenja do sada , to su oni ...
uprava jednostavno ne smije dozvoliti sebi da padne na ispitu kad jr u pitanju sportski segment ! ...
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 9:53 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub sep 23, 2017 9:50 pm


Ma mi kao Zeljo, pa sam i nas svrstao :D
Ko te pita, protiv Zrinjskog nek bude kao protiv Viteza i sve 5 :D
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 9:54 pm

Ma nije problem u njihovoj seljačkoj igri. Problem je što se mi svaki put k'o zadnji levati upecamo na taj seljakluk kad odemo gore.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 10:00 pm

bujrum ko smije :D

viewtopic.php?f=73&t=564
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 10:02 pm

dal' ikome igdje na svijetu pada na pamet da ne računa titule bajerna dok je njemačka bila podijeljena? a ovdje našim navijačima pada na pamet da ne računaju naše titule u istoj državi, gdje je taj zrinjski isto igrao.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 10:06 pm

Hurmasica je napisao/la:
sub sep 23, 2017 9:54 pm
Ma nije problem u njihovoj seljačkoj igri. Problem je što se mi svaki put k'o zadnji levati upecamo na taj seljakluk kad odemo gore.
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 10:13 pm

Ipak, ono što više brine od isključenja je povreda golmana Velića koji je, prilikom sudara sa Nemanjom Bilbijom nakon kojeg je dosuđen kazneni udarac, zadobio povredu zbog koje je morao ostati u mostarskoj bolnici.

Prema prvim nalazima, radi se o puknuću slezene te je golman Mladosti zadržan u bolnici i u narednim danima bit će mu urađene pretrage, kako bi se utvrdio stepen povrede zbog koje je morao napustiti igru.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/golm ... ciji/95882
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 10:15 pm

Pa je li iko snimio taj qrcev Zrinjski, barem dronom? Da vidim vise taj "penal".
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 10:17 pm

čuj puknuću slezene...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 10:18 pm

Amidza je napisao/la:
sub sep 23, 2017 10:15 pm
Pa je li iko snimio taj qrcev Zrinjski, barem dronom? Da vidim vise taj "penal".
Sutra će to Boro izanalizirati :D

Nego gledaj ti ovo, na emisiji poluvrijeme Derbi Zrinjski-Mladost, al prognozira se rezultat Sloboda-Zeljeznicar, iako bi trebao valjda "derbi" da se prognozira.
Prema savezu derbi kola Zrinjski-Mladost ali ih nema u prenosu :lol:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 10:19 pm

Sta ocekujes moj Lars od pitarske televizije i pitarskog saveza.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 10:24 pm

Sve ce to biti dobro
Selam
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 10:25 pm

Svi su sad krivi, i sudija, i nalozen domacin, i djeca sto ne dodaju loptu kad se aut izvodi... Sve to stoji, ali stoji i to da se ja ne sjecam nase 100% sanse za 90 minuta. Hocemo titulu, a odemo u Tz i igramo njihovu seljacku igru. Sampion izadje na teren i nametne svoju igru, svoj tempo i drzi konce. Moze se izgubiti i tako, ali takav poraz manje boli.

Ova ekipa nije sampionska, ni kvalitetom ni pristupom, i bit ce ovakvih poraza do kraja jos, bit ce i blistavih pobjeda, ali suma sumarum, plafon je opet Evropa.

Nije ovo naknadna pamet, i prije pocetka sam upozoravao da nam niko ne najavljuje titulu i najvece ambicije bez pojacanja, a nasi su upravo to uradili, goloruki krenuli na titulu. Nece moci ni ove sezone.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 79 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija